Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

a számok nem hazudnak. A TEHETETLEN DERES

1816

• malac128 (HU2)malac128 (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    azt leszögezhetjük, kántorkánál kellemetlenebb figura nincs a szerveren!
    malac128 @ hu 2
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 353
    Én kifejezetten kedvelem Kántorkát:DDD
    Szerintem Malac128nál nincs kellemetlenebb figura a szerveren...nem kéne mások bulijába belemalackodnia.
    Milyen érdekes, hogy valahányszor vége szakad a mocsokáradatnak, elfogy a kellemetlenkedés jéghegy, kifogynak a szóból a papagálykommandósok, mindig jön egy újabb névtelen kiskastiban egy névtelen lézengő ritter, Biberach (keresd Katona Bánk bánjában), oszt odatol valaki képébe egy újabb szemétkedést, csak hogy fokozza a zavarkeltést.
    Kis kezit csókolom, tessen má irányítószámot is csatolni legközelebb, hogy kinek a nevében teccik írogatni:DDD
    Sahrazad
    A hídon majd akkor megyünk át, amikor odaértünk.
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 134
    azt leszögezhetjük, kántorkánál kellemetlenebb figura nincs a szerveren!
    malacka szerintem ezt mindenki máshogy gondolja,de nyugi mert a hentes közeledik :D
    Én kifejezetten kedvelem Kántorkát:DDD
    Szerintem Malac128nál nincs kellemetlenebb figura a szerveren...nem kéne mások bulijába belemalackodnia.
    Milyen érdekes, hogy valahányszor vége szakad a mocsokáradatnak, elfogy a kellemetlenkedés jéghegy, kifogynak a szóból a papagálykommandósok, mindig jön egy újabb névtelen kiskastiban egy névtelen lézengő ritter, Biberach (keresd Katona Bánk bánjában), oszt odatol valaki képébe egy újabb szemétkedést, csak hogy fokozza a zavarkeltést.
    Kis kezit csókolom, tessen má irányítószámot is csatolni legközelebb, hogy kinek a nevében teccik írogatni:DDD
     :)<3
  • csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 596
    szerkesztette ezt: 27.07.2020
    Pont annyi jogom van saját névvel itt pattogni mint neked [...]!!És csak,hogy tudd én akkor még nem voltam borsos hanem a kezdettel mentem  parancsra a deresre mert sajnos akkor még hittem nektbek (Bár már akkor is megírtam Kic-nek,hogy ezt nem kéne de ő azt írta "visszanyal a fagyi mert a deres szemtelen és most visszakapják")!Mióta Csaba a vezér azóta valahogy elfogyott a hitem a rendellenben!Mert csak arra megy az egész,hogy tönkre tegyétek mások játékát és szórakozását !És még csak észre sem veszitek magatokat!A saját játékosaitokat nem tájékoztatjátok a discordon kitervelitek a  bosszúhadjáratotokat és mindent kitaláltok,és még hazugság is megy csak,hogy a többiek csatlakozzanak!Épp ezért gondolom még most is ,hogy tőletek tették tönkre a hollósok várát mert így sírhatatok,hogy szétrabolták az egy szem paktumost és így már nem olyan ciki a vereség és újra fel tudtátok tűzelni a tieiteket a harcra!Lehet nincs igazam de egyenlőre én ezt tartom a leghihetőbbnek egyenlőre !!!De képes vagyok bocsánatot kérni ha tévedtem csak valaki bízonyítsa be!És nem volt neház feladatotok sem mert ugye a jelszavak le voltak adva!Mert még mindig úgy gondolom ha valaki ellopta volna a jelszavakat tuti nem a hollót nullázza le!
    Na de én itt fejeztem be mert sajnos nem vagyok tovább hajlanó a szintetekre lejönni és nem próbálom még 1x ,hogy hátha észreveszitek magatok és kicsit változtattok a viselkedéseteken és újra tudtok normálisan  viselkedni és szórakozni !De sajnos ez egy lehetetlen küldetés! Sajnálom De Fealadom!!!örüljetek!
    további jó szemétkedést,Sárdobálást ,rágalmazást ,sértegetést.stb....
    Julcsi1973 és nem laracroft......!
    Ui:Sah én is elkezdthetnék bunkóskodni veled de  nem aljasodok le a szintedre  további jó mesélést neked!

Julcsi buta vagy. Mondtam már? :))))

Múltkor még Kic Andris is én voltam szerinted :) Most már leírod, hogy Andris mondta, hogy miért mentünk a Deresre? Na látod erről van szó. Össze vissza ti beszéltek és hazudoztok, persze néha meg is vagytok győződve erről a sok zagyvaságról.

Mi szedtük szét a paktumosunkat, mert így könnyebb, ha veszítünk és így könnyebb feltüzelni az embereinket :))))) Egyre jobb verziókat találtok ki. De ha ti így stratégiáznátok ebben a helyzetben, akkor nem is csodálkozom, hogy a Bors már sehol sincs ebben a játékban. Ekkora zsenik osztják nálatok az észt, hogy mikor mit kéne tenni.

A Hollót és Tomot a Deres vagy az Arma szedte szét. Kicsit elszámolták magukat, mert semmire nem mentek vele. Azt hitték, hogy a bab is hús és hogy ezzel nekünk reszeltek. Hát még ezzel sem. Ez van. Kemény lehet megélni, hogy még csalással sem sikerül nyerni. Pedig nagyon nagy lett ott az arc, amikor a Holló ki lett fosztva. Már előre ittak a medve bőrére. 

Julcsikám megint rossz lóra tettél. Ez van. Nézd meg hol tart a szövetséged a zseniális meglátásaitok miatt. Nézd meg hol tartotok azzal, hogy gyávák voltatok és árulók. Ez az élet rendje.

Mi ugyanazt mondjuk, amit korábban. Mi nem változtatunk összevissza, hogy ez így volt úgy volt. Próbálod beállítani magatokat pozitívnak, aki nem akarta a cuki derest bántani és ezért bátják mai napig a Rendellenből. Ti nem csináltatok semmi rosszat, csak hát én itt ugye nagy csalódás voltam nektek. 

Nem Julcsi. Ti vagytok nagy csalódás, hogy árulók lettetek. És az élet megint igazolta, hogy mind az Odin, mind a Bors leszerepelt, mert nem tudott elég bátor lenni és vállvetve védeni a társát. Hanem behódolt a másik oldalnak. 

És mi lett a vége? Nem vagytok már sehol. Rám mutogatsz, közben magatokba kéne nézni, hogy miért jutottatok ide.

Ez a fájó valóság. Gyáva népnek nincs hazája.

Neked az is belefér, hogy kifosztották a Hollót. Van képed ránk terelni, miközben ha egy csepp eszed lenne, tudnád, hogy ez kinek volt az érdeke.

Ennyit rólad. Ezért vagy lúzer és mindenki, aki azt hiszi, hogy mi eltüntetnék a paktumosunkat. Mi támogatjuk egymást, nem úgy mint ti tettétek, hogy menekültetek inkább. Ezek az emberi különbségek.

És hiába nyomjátok a propagandát, hogy én vagyok a gonosz és megvezetem a társaimat, mert mi összetartunk és nektek ez fáj a legjobban, mert nektek ehhez nem volt elég bátorságotok. 

Ez a nagybetűs igazság. Az eleje óta :)
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • julcsi1973 (HU2)julcsi1973 (HU2) HU2 Bejegyzések: 85
    Jaj bocs  mindig elfelejtem,hogy csak te neked lehet igazad!!!!sorry!!Buta is vagyok meg humortalan is)))
    bocs már de tényleg 
    Tudod az a bajod,hogy mi átlátunk  rajtad meg a folyamatos áskálódásodon!
    Tom katélyt  nem mi tettük tönkre hanem pont te!!Ezt  meg is írta itt csak te azt is kiforgattad és úgy állítottad be,hogy a deres volt te mindent átfordítasz úgy ,hogy az neked jó legyen!!Nem fura??meddig tűrik még ezt  mert ha jól tudom már a tieidnek is ki van a hópicőjük veled !Akik kiléptek is miattunk volt vagy miattad??Neeem ne válaszolj mert  felesleges !
    És lehet ,hogy én buta vagyok de sosem voltam áruló  ezt kikérem magamnak a saját jellemed  állítsd már itt fel  eskü kifizetjük   az óradíjad!Lehet te  valami Náci tiszt voltál előző életedben??hm???
    julcsi1973 @ hu 2
    Jaj bocs  mindig elfelejtem,hogy csak te neked lehet igazad!!!!sorry!!Buta is vagyok meg humortalan is)))
    bocs már de tényleg 
    Tom katélyt  nem mi tettük tönkre hanem pont te!!Ezt  meg is írta itt csak te azt is kiforgattad és úgy állítottad be,hogy a deres volt te mindent átfordítasz úgy ,hogy az neked jó legyen!!Nem fura??meddig tűrik még ezt  mert ha jól tudom már a tieidnek is ki van a hópicőjük veled !Akik kiléptek is miattunk volt vagy miattad??Neeem ne válaszolj mert  felesleges !
    És lehet ,hogy én buta vagyok de sosem voltam áruló  ezt kikérem magamnak a saját jellemed  állítsd már itt fel  eskü kifizetjük   az óradíjad!Lehet te  valami Náci tiszt voltál előző életedben??hm???
    te még sosem voltál áruló?:DDD
    ezt remélem nem gondoltad komolyan:D
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 353
    Csabi drága, fény post küldök hat darab gyalogsági ásót, hogy tudjál folyamatosan áskálódni.
    Használhatod egyszerre mindet, csinálj áskálódó vonatot, az biztos tetszene Julcsi1973nak:DDD

Sahrazad
    A hídon majd akkor megyünk át, amikor odaértünk.
  • BlanQ55 (HU2)BlanQ55 (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Egyébként a háború most hogyan áll? Mely szövik állnak háborúban?
  • HALál. (HU2)HALál. (HU2) HU2 Bejegyzések: 53
    Lehet te  valami Náci tiszt voltál előző életedben??hm???
    Azok a tisztek, a jó oldalt képviselték! 
    "Fine, now is a good time to teach you something: even Villains have standards!"
    -Accelerator
    Main accom: Accelerator01 (Hu1)
  • csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 596
    szerkesztette ezt: 28.07.2020
    bocs már de tényleg 
    Tom kastélyt én szedtem szét és ezt Tom meg is írta :)))))) Kérdezd már meg tőle, hogy ő írt-e ide a fórumra és ha majd neked elmondja személyesen, hogy nem, az írt abból a kastból, aki feltörte, akkor majd megérted, hogy mire mondom, hogy buta vagy. Konkrétan minden, amit leírsz, minden teljesen homály. És csak írod és írod és már rajtad nevet mindenki, mert ezek az emberek tudják mi az igazság, te meg nagy meggyőződéssel beszéled a homály elképzeléseidet.

Tudod azt hogy én szedtem szét én tudom a legjobban és te nekem magyarázod szintén nagy meggyőződéssel, hogy mit csináltam. Szerinted ez mennyire vicces? :)

Ezért mondtam, hogy buta vagy és a butaságod miatt már áruló is, akár kikéred magadnak, akár nem.

Szerinted én szedtem szét Tomot és én szedtem szét a Hollót :) De attól vagy még butább, hogy ezt sosem fogod belátni, hiába fogják neked akár az orrod elé rakott bizonyítékokkal megmutatni, hogy mekkora marhaságokat hittél, te akkor is ragaszkodni fogsz mindenhez, mindegy, hogy mik a tények.

Áskálódni nem szoktam. De a te okos oldalad ezt szertei mondogatni, mert így megnyugtatjátok magatokat, hogy átállni az ellenfélhez nem árulás, nekiesni egy szövetségnek és a kk-nak nem háború kezdeményezés, négyen menni 1 szövetségre csak akkor gáz, ha azt valaki visszaadja :)

Szóval nálatok ennyire értelmes az értékítélet.

Julcsikám. Lúzerek vagytok és pont ezek miatt. Mindig azt hiszem, hogy egyszer majd észbekapsz és belátod, de sajnos ez teljesen esélytelen nálatok sok ember esetében. Azt sem látjátok, ami a szemetek előtt van, azt sem hiszitek el, ami egyértelmű és nyakaterkert anekdótákat gyártotok inkább arról, hogy Csaba doki van minden várban és milliókat költ és megtéveszt mindenkit :)))

"Tom katélyt  nem mi tettük tönkre hanem pont te"  Hát a nem ti nem tudom mit jelent. A Deres, vagy az Arma. Ha az egyenlő veletek, akkor értek mindent :) Amúgy pedig te azt honnan tudod, hogy nem ők? :)) Te beszéltél minden taggal és te pontosan képben vagy azzal, hogy a Deres és az Arma ilyet nem csinál, én meg igen, hiszen én szeretem elveszíteni a tagjaink várait :)))

Homály vagy drága Julcsi.

A Nácizás nem tudom honnan jön neked, de ezek szerint még a történelem sem az erősséged.
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 371
    Egyet értek  HALál lal. Legalább a nácik nem voltak árulók 
    halihó!!

A Deres már sokadjára kér békét,de nem kapják meg...most indulnak meg a lejtőn ahonnan nincs visszaút,és a gerle pár meg a pénzelt fiókájuk ( nyirfa) is eltűnik végre:))
    jöhetne a tippek mennyi idő mulva esnek szét:D
    fél perc és 1hónap között :D
    Lessen mindenki rá a múltkor még  győzelmet  kikiáltó III.István  várára:D kicsit begyújtott  nyáron:D
    Veszi a deres a galambot ájájájj :D

Persze az Arma is beszállt a galamb buliba! :D

UI: Ez a két-három fotó csak mutató, még a háromnegyede nincs rajta :D 

UI: Rot, tudom, cenzúrázni kellett volna a neveket, de este van, lusta vok painttel javítgatni... Kérlek efelett hunyj szemet :D
  • Mester Vívó (HU2)Mester Vívó (HU2) HU2 Bejegyzések: 11
    Nem csodálkozom azon hogy a rendellenes nem tud veszíteni mível szét fizetik a játékot....
    Pénzel mindent meglehet nyerni

ezt úgy hívják "p2w"
Sign In to comment.