Főoldal Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Visszajelzések a 2020. Júliusi frissítésről

Sziasztok!

Ebbe a témába várunk minden visszajelzést, amely a Júliusi frissítéssel kapcsolatos.
«1

• kentix (HU2)kentix (HU2) HU2 Bejegyzések: 55
    szerkesztette ezt: 30.07.2020
    Sziasztok!

Ha a dísztárgyat kapsz vagy teszel be raktárba, akkor eltünik.
    2db dísztárgyam tünt el.

Bocsánat az elöbb a Júniusiba küldtem
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 308
    Meg kérdeztem és azt mondják, hogy az el tünt tárgyak esete a supportra tartozik. Nekik kell írni és ők vissza tudják nézni minden nyereményed minden vásárlásod ami meg illet és kártalanítanak is. De csak angol vagy német nyelven lehet írni és elég hoszas folyamat(pát hét is lehet).
  • kentix (HU2)kentix (HU2) HU2 Bejegyzések: 55
    És, egy linket kérhetek, hogy pontosan hól kéne írnom?

Az aláírásomban ott van nagy piross betükkel: Suport - katt reá
  • Durand (HU1)Durand (HU1) HU1 Bejegyzések: 4
    Úgyszintén, ez a problémám nekem is a fejlesztett és lerakott majd eltárolt dísztárgyakat nem látom az épületraktárban így lerakni sem tudom újból, csak a kohóban jelenik meg a tárolt fül alatt.
    Jelntettem de válasz csak holnap lessz
  • Tomi0425 (HU2)Tomi0425 (HU2) HU2 Bejegyzések: 130
    szerkesztette ezt: 30.07.2020
    Érdekes,hogy új a tulaj és minden új épület CYAN-kék színű :D 
    Na mindegy, viccet félretéve, nagyon zavaró, hogy az elhullt katonákat piros színnel írja, egyszerűen, mintha beleolvadna a hátterébe.
    "Mert ekkora Cégnél ez nem okozhat problémát!"

• nevető lovag (HU2)nevető lovag (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    Sziasztok,
    én már mindenhová írok, ahová csak lehet...
    :-)
    Látom, nem csak én jártam pórul, amikor átrendeztem volna a dísztárgyakat, nekem is eltűnnek a Természet Istennőim (érdekes, nekem csak azok), illetve nem enged parancsnokot választani támadásoknál, a szerver ad parancsnokot, de abszolút alap-erősségűt....

Üdv:
    Nevető Lovag
  • SteveKovacs (HU2)SteveKovacs (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    A dísztárgyak eltűnése nálam is megvan, próbaképp felvettem egyet, erre az is nyomtalanul eltűnt.
    Valami megint nem sikerült ezzel a frissítéssel se.
    Jó lenne most már egy kicsit jobban odafigyelni ezekre a frissítésekre, mert nem igaz, hogy ne lehessen úgy módosítani a programon, hogy valami valahol el ne csesződjön!
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 225
    szerkesztette ezt: 31.07.2020
    Nincs élelemtermelés, csak fogyasztás! Miért? OK helyreállt! :)

icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
  • nevető lovag (HU2)nevető lovag (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    SZIASZTOK,
    visszakaptam az eltűnt dísztárgyakat - de megszűnt az összes élelemtermelés a kastélyban!!!!
    Mi folyik itt???

Nevető
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 225
    Már van!
    icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
  • fantomharcos (HU2)fantomharcos (HU2) HU2 Bejegyzések: 22
    minden fejlesztet disz eltünik ijen esetbe 
     nemértemm has ujitást tesznek be miért játékos nak kel ezt jerlezni és kérvényezni hogy gondvan ezt nemlátják vagy ez vele jár has igen gyorsan csökkenni fog a játékos létszám vagy erza cél????

fantomharcos @ hu 2
  • tzeki2 (HU2)tzeki2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 24
    Nem tölt be a játék 77%-nál lefagy!valaki tudja mi történik egyre több a hiba a játékban.
    Szövetség:Kerecsen sólyom
    Szint:70 legendás szint:117
  • tzeki2 (HU2)tzeki2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 24
    Az ördög száma!
    Szövetség:Kerecsen sólyom
    Szint:70 legendás szint:117
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 334
    Ennek a kereskedelmi körzetnek tényleg sok értelme van, ha minden 30-40 napban csak egy ember kaphatja meg, a fesztívál nyertese..... Ezért kár kifejleszteni, inkább a létező hibákat, mint a szamu, oldanák meg.....
    Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800

• Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 862
    Itt is jelzem:
    https://community.goodgamestudios.com/empire/hu/discussion/comment/5138955/#Comment_5138955
    A moderátorokat kérem, hogy folyamatosan továbbítsák a jelentéseikben a rubinos várárkok lebonthatóságát. Köszi.
    Ennek a kereskedelmi körzetnek tényleg sok értelme van, ha minden 30-40 napban csak egy ember kaphatja meg, a fesztívál nyertese..... Ezért kár kifejleszteni, inkább a létező hibákat, mint a szamu, oldanák meg.....
    Majd ez is le fog menni a top100 nyereményekbe mint ahogyan volt a Katonai kőrzet is.
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 334

De addig is botorság így berakni, mert a top 100 nyereményért nagy harc lenne, sok rubin költéssel, míg így én például eleve elengedem, mert bár költök én is rendesen, azért mindannyian tudjuk melyik 2-3 jatékosnak a legvastagabb a pénztárcája. Szervertől függetlenűl rossz üzleti fogás.

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800

Igen - igazad van egyből top 100 nyereménynek kellett volna lennie és akkor a bevételük növekedne. 
Sign In to comment.