Főoldal Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Visszajelzések a 2020. júniusi frissítésről

2

• gepárd17 (HU1)gepárd17 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    szerkesztette ezt: 22.06.2020
    Látom az okos fejlesztős megint alkottak. :)

Felesleges épületek egymás hátán, új katona, amit megint csak a rubisok fognak elérni ééés még egy +5 hullámos megjelenés. :)

Ez kell ide, 11 hullámos bejövők. Kb 7-8 ezres seregek. Nagyon fognak ennek örülni azok akik egyáltalán nem költenek.

De már megszokta szerintem mindenki ezt, hogy ilyen rossz frissítéseket kapunk.

Sebaj, Lassan úgyis végleg itthagyja mindenki ezt a játékot. :)

Edit: 9 hullámos seregeket is csak védőcsarnokkal lehet védeni, de azt is elég neccesen.

Pontosan ahogy mondod :) Ha így megy tovább, nem a játék élvezhetőségére hajtanak hanem a pénzre, de kitudja mi van még itt :)
    Előbb utóbb abbahagyják...
    1 héten keresztül cseszheted az ellenséget, ilyen-olyan bónuszokkal :) Na ennyit erről...
    Post edited by BM Rot on
    A Vadmacs Mo1-en Nyugati Hódítók Helyetes. :D:)
  • gepárd17 (HU1)gepárd17 (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    Emberek... Ezek a feljesztők csak arra képesek gondolni, hogy vajon mennyi bevételük lesz....  :| 
    És ezek a szűz dolgok meg szerintem is feleslegesek, inkább a regenánt számszer íjászt rakják be toborzás lehetőségre ( alvilági katonák ). Na meg hogy + 2 épületet bele fektessünk... ember, így is 2 éve építem a váramat, így is pénz költés nélkül alig tudok katonákat eltartani.... Na meg hogy költsünk még többet.... Minek néznek ezek minket? Milliomosoknak??
    Rubintot én meg piszkosul nem tudok szerezni, havonta max 2k-et, mivel nincs energiám, meg katonám, hogy tüzesen vagy sivatagon üssem az NPC-ket....
    Támogatnám inkább azt, hogy ne csak 29-ig lehessen kapni rubintot eventből ( top 100-50-1 ) hanem a 30-70/800-asok is kapjanak...
    Na meg hogy 70/600-as sok tudjanak építeni? Ember!!! Itten több a 70 alatti mint 70 feletti, nem hogy mennyi inaktív játékos!!
    Na meg a + hullámok.... Én még egy + 9-es hullámot se bírok kivédeni, nemhogy + 11-et....
    Ezzel csak a fejlesztők csak lázadókat kaptak, nem pénzet....

:|  :|:|:|
    Valami szintkorlátot kéne bevezetni hogy a 650 es ne tudjon maga alatt támadni, :))
    De nyilván Leókám ez egyértelmű, mindenki idő és pénz milliomos ferrárival járok suliba, a többiek meg munkába, naponta 100 000-et költünk a játékba és mindent megveszünk a GGe-nek :):D
    A Vadmacs Mo1-en Nyugati Hódítók Helyetes. :D:)
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 326

Azért azt gondolom, hogy 11 hullámmal a nagyok nem 400 alattiakat fognak támadni, mert nem érné meg megvenni azt a 11 hullámot..... Egyébként ha magukhoz valót támadnak, az is fogható védelemre pontozott csarnokkal, 900 veterán lángvetővel, 5 oltatlan mészporral a falon. Ilyenkor egy lángvetősnek 470 harci ereje van. Semmi nem szedi le a falról. Tudom, mert 9 hullámmal jöttek már, és 2-300 bukó volt a falon.

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800

• harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 407
    Ez is bekövetkezett. Nem elég, hogy betettek egy alkoholista katonát, de még még jobban arra jut a játék, hogy a free to play játékosok semmit nem érnek. Én is két éve építem a kastélyom, de alig tudok huzamosabb mennyiségű egységet eltartani. Miért kellett ezt berakni? Amúgy itt két lehetőség van:
    1: Marad az ember a megszokottnál, max. felfejleszti a vártornyot, hogy ingyen megjelenés, meg a raktárat
    2: Valaki vergődik az egésszel, hónapokat csak nyomorogni fog a játékban, aztán erősebb lesz mint a többiek, DE nem lesz olyan nagyon erősebb.
    Személy szerint én nem vagyok nagy szintű, de ha felfejlődök akkorára valószínüleg akkor sem fogom ezt kifejleszteni, kivéve ha a fejlesztők ezt az ágat folytatni fogják. Eddig felesleges volt ezt betenni. Ennél már csak az lett volna viccesebb, hogy már a relikviára se költenek annyit az emberek mint az elején, és betennének egy újabb felszerelés fajtát xD Viccet félre téve, ez a fejlesztés MEGINT csak azoknak éri meg, aki rubinozik. (mint oly sok másik fejlesztés... pl horizont... a relikvia fejlesztések fele... hullámos megjelenések....) Idézném az egyik embert: Ez megint egy olyan frissítés lesz, hogy van, de minek? Aki ezt írta (talán kristofia665) annak IGAZA VAN.
  • Rajmund0404Play (HU2)Rajmund0404Play (HU2) HU2 Bejegyzések: 92
    Röviden!A legendák csarnoka 550-es szintnél offolt.Nem engedi tovább fejleszteni.
    Valaki esetleg tud valamit ezzel kapcsolatban?
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 426
    Röviden!A legendák csarnoka 550-es szintnél offolt.Nem engedi tovább fejleszteni.
    Igen, mivel az az utolsó szintje.
    Gratulálok, hogy végeztél a csarnokkal!
    Lorant96 @ hu 2
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 219
    Elérted a maxot! Gratula!
    icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
  • Rajmund0404Play (HU2)Rajmund0404Play (HU2) HU2 Bejegyzések: 92
    icka (HU2) mondta:
    Elérted a maxot! Gratula!
    Köszi! De itt jön a bökkenő.A frissítés által megjövendölt és elérhető 600-as,650-es csarnok szint az hogyan működik,érhető el?
    Semmilyen útmutatást nem közöltek ezzel kapcsolatban.A vártorony fejlesztés szintén zenész.
  • T Challa (HU1)T Challa (HU1) HU1 Bejegyzések: 52
    Rajmund0404Play (HU2) mondta: Köszi! De itt jön a bökkenő.A frissítés által megjövendölt és elérhető 600-as,650-es csarnok szint az hogyan működik,érhető el?Semmilyen útmutatást nem közöltek ezzel kapcsolatban.A vártorony fejlesztés szintén zenész.
    Itten az a kulcs szerintem, hogy nem a csarnokot kell feljeszteni arra, hanem hogy legyél Lvl. 600-650-es szinten, és akkor a csarnokot nem kell feljeszteni, viszont tudsz feljesztés nélkül + munkát csinálni...

Hoppeles Life ( WORLD1 )
    Discord:   T'Challa ♠ [F2P] (▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
  • TheLastSurvivor (HU1)TheLastSurvivor (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    Miért csak 600 felett lehet? Főleg úgy hogy nincs is már Liga, így tényleg az tud fejlődni aki 10 akár 100 ezreket is beleül a játékba.
    A játékosok akik nem költenek a játékraesélytelenek a jó helyezés eléréséért.
    Szerintem felesleges volt ez a frissítés, azon kívül, hogy bejött a katonai korházba az "összes törlése" gomb.
    A régebbi verzió sokkal jobb volt!!!

Sziasztok
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 426
    Miért csak 600 felett lehet? Főleg úgy hogy nincs is már Liga, így tényleg az tud fejlődni aki 10 akár 100 ezreket is beleül a játékba.
    A játékosok akik nem költenek a játékraesélytelenek a jó helyezés eléréséért.
    Szerintem felesleges volt ez a frissítés, azon kívül, hogy bejött a katonai korházba az "összes törlése" gomb.
    A régebbi verzió sokkal jobb volt!!!

Sziasztok
    Mivel volt jobb a régebbi verzió?
    Lorant96 @ hu 2
  • nyirfa (HU2)nyirfa (HU2) HU2 Bejegyzések: 69
    Látom az okos fejlesztők megint alkottak. :)

Felesleges épületek egymás hátán, új katona, amit megint csak a rubisok fognak elérni ééés még egy +5 hullámos megjelenés. :)

Ez kell ide, 11 hullámos bejövők. Kb 5-6 ezres seregek. Nagyon fognak ennek örülni azok akik egyáltalán nem költenek.

De már megszokta szerintem mindenki ezt, hogy ilyen rossz frissítéseket kapunk.

Sebaj, Lassan úgyis végleg itthagyja mindenki ezt a játékot. :)

Edit: 9 hullámos seregeket is csak védőcsarnokkal lehet védeni, de azt is elég neccesen.

Sziasztok,
    Ez a plusz 5 hullám nem igazán jelent többet, mint a 3 hullám plusz 30%szél és közép 3 hullámmal.

• BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 758
    Sziasztok!

A frissítést követően a királysági liga csak 70. szinttől érhető el, ha valaki 70. szint alatti és nem találja, annak ez az oka.

Rot
  • Ágota 2 (HU2)Ágota 2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 47
    Ha már csarnok, az lenne az igazi, ha kitolnák a csarnok fejlesztését egész 800 ig, (esetleg ebbe az újfajtába is lehetne a mézes fejlesztések mellé)  - még az is jobb lenne, ha oda lennének téve az új hullámok...  mint így rubinosan, na azért talán megérné kifejleszteni..
  • fox08 (HU1)fox08 (HU1) HU1 Bejegyzések: 42
    Sziasztok,

Nekem a fő problémám ezzel a frissítéssel, hogy kevés az info róla!! Ez nagy probléma! Lehetne esetleg egy bővebb tájékoztató? 
    A következőre szeretnék most választ kapni:
    - a leg.csarnokban a 6. szintű vártorony fejlesztés 300 scaetta, 12 nap vagy 34250 rubi, átugrani nem lehet
    - a leg.csarnokon kívül a vártorony fejleszthető 850 építési zsetonért és 1250 fejlesztési zsetonért, 18 nap és átugorható
    akkor ez a kettő most ugyanazt a fejlesztést adja???
    Mert őszintén a 2-t minek megcsinálni? A leg.csarnokost muszáj ha a végső cél szüzeket előállítani, akkor viszont a másik minek? 

Gondolom sajnos a továbbiakban ugyanígy lesznek olyan dolgok, amikről a GGE nem ad felvilágosítást. Ezt a fejlesztést sikerült kellőképpen bonyolultra megcsinálni ahhoz, hogy magunktól jöjjünk rá mit kell vele csinálni, hogy a legolcsóbb, stb.....

A választ előre is köszönöm (már ha kapok :P )
    fox08_HU1
    fox08 @ hu 1
    fox08 (HU1) mondta:
    Sziasztok,

Nekem a fő problémám ezzel a frissítéssel, hogy kevés az info róla!! Ez nagy probléma! Lehetne esetleg egy bővebb tájékoztató? 
    A következőre szeretnék most választ kapni:
    - a leg.csarnokban a 6. szintű vártorony fejlesztés 300 scaetta, 12 nap vagy 34250 rubi, átugrani nem lehet
    - a leg.csarnokon kívül a vártorony fejleszthető 850 építési zsetonért és 1250 fejlesztési zsetonért, 18 nap és átugorható
    akkor ez a kettő most ugyanazt a fejlesztést adja???
    Mert őszintén a 2-t minek megcsinálni? A leg.csarnokost muszáj ha a végső cél szüzeket előállítani, akkor viszont a másik minek? 

Gondolom sajnos a továbbiakban ugyanígy lesznek olyan dolgok, amikről a GGE nem ad felvilágosítást. Ezt a fejlesztést sikerült kellőképpen bonyolultra megcsinálni ahhoz, hogy magunktól jöjjünk rá mit kell vele csinálni, hogy a legolcsóbb, stb.....

A választ előre is köszönöm (már ha kapok :P )
    fox08_HU1
    Szia!

Ha elérted a 6. szintű vártorony kutatásához szükséges 300 sceattát és elköltöd rá, utána 12 napot várnod kell, amíg a kutatás tart vagy ha nem akarsz várni, rubinért átugorhatod ezt az időt. Ha kikutattad, utána tudod indítani a vártornyok fejlesztését, ami akkor lesz kész, amikor lejár a fejlesztési idő. Ez szintnén átugorható rubinokkal, viszont ennél használhatóak az időátugrók is. Bár szerintem is kicsit túlzás ennyi várakozási idő, de egyenlőre ez így működik. :)

Rot
    BM Rot mondta:
    Szia!

Ha elérted a 6. szintű vártorony kutatásához szükséges 300 sceattát és elköltöd rá, utána 12 napot várnod kell, amíg a kutatás tart vagy ha nem akarsz várni, rubinért átugorhatod ezt az időt. Ha kikutattad, utána tudod indítani a vártornyok fejlesztését, ami akkor lesz kész, amikor lejár a fejlesztési idő. Ez szintnén átugorható rubinokkal, viszont ennél használhatóak az időátugrók is. Bár szerintem is kicsit túlzás ennyi várakozási idő, de egyenlőre ez így működik. :)

Rot
    Köszönöm a választ.
    Csak nem arra válaszoltál amit kérdeztem! Prímán leírtad azt amit én!
    A leg.csarnokon kívüli fejlesztés bármikor elindítható, ezt neked is látnod kell. Nem hiszem, hogy a 2 szerver között lenne ebben különbség. Hogy még konkrétabb legyek, egyszerre is csinálható a kettő! 
    Ugyanazt fejleszti! A kérdés az volt, hogy minek????? Meg, hogy miért??????

A másik kérdés az volt, hogy van-e bővebb tájékoztatót a fejlesztésről! Igen vagy nem? 

Válaszod köszönöm
    fox08_HU1
    fox08 @ hu 1
    fox08 (HU1) mondta:
    BM Rot mondta:
    Szia!

Rot
    Köszönöm a választ.
    Csak nem arra válaszoltál amit kérdeztem! Prímán leírtad azt amit én!
    A leg.csarnokon kívüli fejlesztés bármikor elindítható, ezt neked is látnod kell. Nem hiszem, hogy a 2 szerver között lenne ebben különbség. Hogy még konkrétabb legyek, egyszerre is csinálható a kettő! 
    Ugyanazt fejleszti! A kérdés az volt, hogy minek????? Meg, hogy miért??????

A másik kérdés az volt, hogy van-e bővebb tájékoztatót a fejlesztésről! Igen vagy nem? 

Válaszod köszönöm
    fox08_HU1
    Mindkettőt meg kell csinálni, először a kutatást, ami ha kész van, attól a vártornyok még nem lesznek 6. szintűek, azzal csak az építés lehetőségét oldod fel. Amíg nincs kész a kutatás, a vártornyok fejlesztésének ikonja ki van szürkítve és csak akkor válnak fejleszthetővé, ha előbb kész a kutatás. A frissítésről csak ez a hivatalos tájékoztatás érkezett, illetve a legendák csarnokában ha a legfelsőbb épületek/legfelsőbb egységek lapon vagy, akkor a ?-re kattintva olvashatod el a játék súgójának ide vonatkozó részét. Ezen kívül egymás tapasztalataiból lehet építkezni, amiből még mindenkinek elég kevés van ezen a téren, így egy kicsit még bonyolultabb ennek a megértése.

Rot
    BM Rot mondta:

Mindkettőt meg kell csinálni, először a kutatást, ami ha kész van, attól a vártornyok még nem lesznek 6. szintűek, azzal csak az építés lehetőségét oldod fel. Amíg nincs kész a kutatás, a vártornyok fejlesztésének ikonja ki van szürkítve és csak akkor válnak fejleszthetővé, ha előbb kész a kutatás. A frissítésről csak ez a hivatalos tájékoztatás érkezett, illetve a legendák csarnokában ha a legfelsőbb épületek/legfelsőbb egységek lapon vagy, akkor a ?-re kattintva olvashatod el a játék súgójának ide vonatkozó részét. Ezen kívül egymás tapasztalataiból lehet építkezni, amiből még mindenkinek elég kevés van ezen a téren, így egy kicsit még bonyolultabb ennek a megértése.

Rot
    Ok, köszönöm a választ. Ez így már egyértelmű :)
    Akkor még bugos is, mert engedi a vártornyot fejleszteni a leg.csarnokos fejlesztés nélkül is.
    fox08_HU1

fox08 @ hu 1
  • Jonasen (DE1)Jonasen (DE1) DE1 Bejegyzések: 1,064
    Habe gehört, man wird hier gebannt, egal, was man schreibt. Stimmt das?

Sign In to comment.