Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

a számok nem hazudnak. A TEHETETLEN DERES

1728

• Litania (HU2)Litania (HU2) HU2 Bejegyzések: 26
    Sahrazad! 
    Sírva röhögök, nem tudom abbahagyni, kérlek Te se hagyd abba :-) Bearanyoztad az estém!!!
    Köszönöm!!!
    Litania @ hu 2
  • csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 665

Tyú csabika, befért nekem egy válasz 2 ... között? :D De hiányolok még vagy 5 hozzászólást tőled, csak ahogy megszoktuk. Úgyhogy hajrá húzzál bele.

Nekem ha nem lenne szövetségem még az is jobb lenne, mint az a szemétdomb amit te annak nevezel. Ott létem alatt láttam 1-2 dolgot, ami nagyon bíztató volt. Informálni kéne a tagságot nem megvezetni. És látod ez a baj veled, te el akarsz törölni szövetségeket. Nagy lehet a baj ha nem fogod fel, hogy ez egy játék, ahol a szórakozás kéne, hogy a cél legyen és nem a másik tönkretétele. De ha már itt tartunk, akkor nem ártana ha te is felfognád, hogy ezt elbuktátok. Sajnálom a tagságot nálatok (1-2 kivételellel), hogy így alakulnak a dolgok, de azért látszik nekik sincs kedvük részt venni a hatalmas okosságaidban. Azzal járna mindenki a legjobban ha te fejeznéd be ezt az egészet, nem itt élnéd ki magad. Azért mert elvették az uzsonnádat a suliban még nem kell másokra haragudni.

Hát néha tényleg csodálkozom magamon, hogy ilyen embereknek írok vissza. Kicsit megerőltethetnéd magad, mert nagyon gyengére sikerülnek ezek az írások. Lehet, hogy te tényleg nem Julcsi vagy, mert elég szakaszos ez a szöveg, hogy elbuktuk :) Emlékszem hányszor lett ez elmondva a 8 hónapos szerverháborúban. :))) És láss csodát, azt is megnyertük. Szóval elmondom, hogy ez hogy működik, mert látom nem látod át, hogy mennyire átlátszó, amit írsz:

Mivel ellenfél vagy, így ha azt írod, hogy elbuktuk, akkor azzal azt mondod, hogy a te oldalad elég rosszul áll.

Ha azt mondod, hogy az ellenfelednél valakinek abba kéne hagynia, azzal ezt fejezed ki, hogy ő okoz neked a legnagyobb problémát, ezzel elárulod, hogy tőle tartassz a legjobban.

Tehát mivel ellenfél vagy, így amit mondasz, annak mindig az ellentéte az igaz. Úgyhogy próbálj kicsit okosabban írni, mert így mindent megtudunk, amit nem szeretnétek :)

Az elbukta szót meg ne pazarold másra, mert az veletek történt meg. Értem, hogy azt hiszed, hogy ez egy vándor díj és szeretnétek már megszabadulni tőle, de hát ez sajna a ti díjatok. Nézd meg a korábbi szövetségedet, hogy hol van most a listán. Lehet kicsit görgetni kell lefele pár lapot, de előbb-utóbb megtalálod. Még :)

Amúgy a szövetségek elpusztítása nem az én heppem, ezt Glad barátod írta meg a Hollónak és ránk is így gondolt. Szóval ha lenne benned 1 miliméter objektivitás, akkor nem beszélnél hülyeségeket. Ez a te általad választott oldal elképzelése.

Ezért most már a miénk is. Ha valaki el akar minket pusztítani, akkor megfogadjuk a hegylakó igéjét: Csak 1 maradhat :)

Te meg küld ki a napi egy szabotázsodat a hatalmas váradból és irogass, mert kb. ennyi maradt neked ebből a játékból. Bukott barátom :)
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • julcsi1973 (HU2)julcsi1973 (HU2) HU2 Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 24.07.2020
    Jaj hát úgy látom mindenképp én vagyok ez a laracroft))))igaz még sosem kellett máshova mennem leírni a mondandóm és ezútán is innen fogom megírni a véleményem így ez nem jött be Sah próbáld meg még 1x)))De ha érdekel ha nem elmesélem ,hogy épp üdülni voltam Győrben és rohadtul nem érdekelt sem a te meséd sem a Csaba doki beteges  üldözési mániája és kántorka meg végképp igaz szerintem ő  is Csaba doki de ha nem akkor is tuti rendellenes  így nem áll messze tőlem lara véleménye))
    Tudod Sah érdekes amiket írtál mert én pont azt tutdtam,hogy te voltál felháborodva mert nem vagytok kellőképpen tájékoztatva csak akik ts-re vagy discordra járnak !!!És hozzátok semmi nem jut el!És ez pont így van Sah ti olyan sok mindent nem tudtok ami a discordon folyik és ti mindig szépen meg lesztek vezetve ezútán is)))Na mostmár mesélhetsz tovább ..))))pá
    Kántorka kitől félsz??Már ,hogy ekkora a szád de nem mered magad vállalni??nagyon egyenes dolog))Én eddig is válllatam és ezután is a véleményem!És te??mered elárul ni,hiogy ki vagy vagy ennyire gyáva vagy???

Ja Csaba még 1 a bors azért választotta a deresrt mert nagyot cslódott a fél szerver bennetek az állandó kavarásotok és folyamatos csesztetésetek miatt!Amit (biztos vagyok benne,hogy te vagy a kitalálója!Ja és az összefogást pont a nagyhaverod Mengi találta ki aki annyira  fél a háboróútól mintha a vére folyna ha pirosat kap)))

julcsi1973 @ hu 2
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 394
    Csak azt nem értem, miért nem zárja a modi a témát. Már rég megint csak a mocskolódás megy.... Mondjuk, felesleges a modinak zárni a témát, mert akkor lesz helyette 2 xD Na mind1, az emberek (öhm nem akarok neveket mondani, de.... a rendellenes ellenfelei xD) megnormálhatnák magukat. Ja meg írhatnának igazi várból, mert elég idegesítő...
    UI: Persze vannak olyanok, akik normálisan írnak. Azokat csak sajnálni tudom...
    hahaha))

julcsi1973 @ hu 2
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 164
    Jaj hát úgy látom mindenképp én vagyok ez a laracroft))))igaz még sosem kellett máshova mennem leírni a mondandóm és ezútán is innen fogom megírni a véleményem így ez nem jött be Sah próbáld meg még 1x)))De ha érdekel ha nem elmesélem ,hogy épp üdülni voltam Győrben és rohadtul nem érdekelt sem a te meséd sem a Csaba doki beteges  üldözési mániája és kántorka meg végképp igaz szerintem ő  is Csaba doki de ha nem akkor is tuti rendellenes  így nem áll messze tőlem lara véleménye))
    Tudod Sah érdekes amiket írtál mert én pont azt tutdtam,hogy te voltál felháborodva mert nem vagytok kellőképpen tájékoztatva csak akik ts-re vagy discordra járnak !!!És hozzátok semmi nem jut el!És ez pont így van Sah ti olyan sok mindent nem tudtok ami a discordon folyik és ti mindig szépen meg lesztek vezetve ezútán is)))Na mostmár mesélhetsz tovább ..))))pá
    Kántorka kitől félsz??Már ,hogy ekkora a szád de nem mered magad vállalni??nagyon egyenes dolog))Én eddig is válllatam és ezután is a véleményem!És te??mered elárul ni,hiogy ki vagy vagy ennyire gyáva vagy???

Ja Csaba még 1 a bors azért választotta a deresrt mert nagyot cslódott a fél szerver bennetek az állandó kavarásotok és folyamatos csesztetésetek miatt!Amit (biztos vagyok benne,hogy te vagy a kitalálója!Ja és az összefogást pont a nagyhaverod Mengi találta ki aki annyira  fél a háboróútól mintha a vére folyna ha pirosat kap)))

ez a julcsi már megint minek pattog itt?
    még hogy a bors a kavarás miatt választotta derest xdd inkább csak teleraktátok a gatyát a lidércek miatt:DD csak várjátok meg míg a deres szét lesz szedve,ti se maradtok benne a top100 szövetésgbe:))
    Pont annyi jogom van saját névvel itt pattogni mint neked [...]!!És csak,hogy tudd én akkor még nem voltam borsos hanem a kezdettel mentem  parancsra a deresre mert sajnos akkor még hittem nektbek (Bár már akkor is megírtam Kic-nek,hogy ezt nem kéne de ő azt írta "visszanyal a fagyi mert a deres szemtelen és most visszakapják")!Mióta Csaba a vezér azóta valahogy elfogyott a hitem a rendellenben!Mert csak arra megy az egész,hogy tönkre tegyétek mások játékát és szórakozását !És még csak észre sem veszitek magatokat!A saját játékosaitokat nem tájékoztatjátok a discordon kitervelitek a  bosszúhadjáratotokat és mindent kitaláltok,és még hazugság is megy csak,hogy a többiek csatlakozzanak!Épp ezért gondolom még most is ,hogy tőletek tették tönkre a hollósok várát mert így sírhatatok,hogy szétrabolták az egy szem paktumost és így már nem olyan ciki a vereség és újra fel tudtátok tűzelni a tieiteket a harcra!Lehet nincs igazam de egyenlőre én ezt tartom a leghihetőbbnek egyenlőre !!!De képes vagyok bocsánatot kérni ha tévedtem csak valaki bízonyítsa be!És nem volt neház feladatotok sem mert ugye a jelszavak le voltak adva!Mert még mindig úgy gondolom ha valaki ellopta volna a jelszavakat tuti nem a hollót nullázza le!
    Na de én itt fejeztem be mert sajnos nem vagyok tovább hajlanó a szintetekre lejönni és nem próbálom még 1x ,hogy hátha észreveszitek magatok és kicsit változtattok a viselkedéseteken és újra tudtok normálisan  viselkedni és szórakozni !De sajnos ez egy lehetetlen küldetés! Sajnálom De Fealadom!!!örüljetek!
    további jó szemétkedést,Sárdobálást ,rágalmazást ,sértegetést.stb....
    Julcsi1973 és nem laracroft......!
    Ui:Sah én is elkezdthetnék bunkóskodni veled de  nem aljasodok le a szintedre  további jó mesélést neked!

Post edited by BM Rot on
    julcsi1973 @ hu 2
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 370
    Nem szeretem ismételni magamat: menj és játszd a saját játékodat, fejezd be a múlt feletti kesergést, és bízd ránk, hogy mi hogyan játsszuk a mi játékunkat. Amúgy meg hiába próbálod forgatni itt a szót abba az irányba, hogy éket verj a Rendellenes tagjai és vezetése közé.
    Ha bukunk, bukunk.
    Ha győzünk, győzünk.
    Egyikben se lesz részed.
    Közöd hozzá semmi. 
    Mint ahogy ahhoz sincs közöd, hogy ki hogyan kinek a jelszavához fér hozzá...láthatóan ez érdekel a leginkább téged, mert már a 3. olyan bejegyzésed, amiben próbálsz a jelszavaink elérhetőségéről információt szerezni. Nem, nem belsőmunka volt, egy aljas piszkos külső munka, ami egy játékon kívüli kommunikációs platformról indult egy másik, szintén játékon kívüli kommunikációs platform feltörésére. A büntető törvénykönyv szerint ez bizony bűncselekmény volt. És remélem, egy nap majd kiderül az elkövető személye is. Szóval lécci, az ezzel kapcsolatos kitalációidat tartsd meg magadnak, mert azokat tényekkel alátámasztani nem lehet! És hát arról se kéne fantáziálnod, hogy minket ki és hogyan tüzel fel...sajna senkit se érdekelne, hogy annak idején a Szakasz és a Deres hogyan semmisítette meg azt a kis szövit, amiben kezdő játékosként játszottam...így aztán engem nem is kell feltüzelni elég tüzes emlékeket őrzök 137es legendás koromból, milyen az, amikor a Szakasz és a Deres egymással összefogva megsemmisít egy kis szövit. 
    Azt meg, hogy nincs humorérzéked,eddig is tudtam.
    Én saját magamon is tudok (és szoktam is) viccelődni, Csabin is, aki nem sértődik be, hanem visszaviccel.
    És tegyünk különbséget aközött, hogy valaki poénkodik azon, ami a játékban történik, meg aközött, hogy valaki más testi adottságát, libidóját, haja színét, bőrszínét, vallását hozza elő gyalázkodva, és azon az alapon vitatja el a másik emberi mivoltát, hogy az más színű szemmel, hajjal, bőrrel, vagy más méretű orral született. Mert ezt én szánalmasnak és gusztustalanak tartom. Tessen csak visszaolvasni laracroft sorait, akivel olyan nagyon egyet tetszik érteni. Ez emberség kérdése. Humánumé. Ettől teljesen más kérdés, hogy a játékban valaki által elkövetett tetteken, okosságokon, butaságokon köszörüljük-e kölcsönösen a nyelvünket. Mert amit itt csinálunk, arról tehetünk, a többiről meg nem. Az ember a családját, nemzetiségét, nemét és vallását készen kapja, a barátait meg maga választja. Ki így, ki úgy.
    No megyek vissza a málnásba:) 

Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 220
    Egy dolgot meg súgok, csak a félreértések el kerülése végett: Laracroft nem Julcsi1973 !
    És ezúton fel is kérem Laracroft-ot, hogy vagy írjon a rendes karakteréből vagy fejezze be az ócsárolást , feszültségkeltést.
    A fórumnak nem ez a célja !
    BM Yoda mondta:
    Egy dolgot meg súgok, csak a félreértések el kerülése végett: Laracroft nem Julcsi1973 !
    És ezúton fel is kérem Laracroft-ot, hogy vagy írjon a rendes karakteréből vagy fejezze be az ócsárolást , feszültségkeltést.
    Bm Yoda!
    kérem akkor írja azt is meg hogy nekem ez az 1 karakterem van,hisz látják a modik. nem használok másikat és nem vagyok rendellenes tag,se csaba doki !
  • Templar (IN1)Templar (IN1) IN1 Bejegyzések: 14
    BM Yoda mondta:
    Bm Yoda!
    kérem akkor írja azt is meg hogy nekem ez az 1 karakterem van,hisz látják a modik. nem használok másikat és nem vagyok rendellenes tag,se csaba doki !
    Ez az egy karaktered van, jól mondod, ezzel nyavajogsz a fórumon, illetve a hulla "kántorka" accodból irogatsz mindenféle hülyeséget a szövetségi leírásodba.

Mindannyian jól tudjuk, hogy a Rendellenben lapulsz, bár fektetnél annyit a háborúba mint amennyit a fórumozásba fektetsz. ;) 

UI:
    nyugi, beszéltem a társaiddal, tudom, hogy ott játszol, vagy talán ők is hazudnak? :D 

szerkesztette ezt: 25.07.2020
    BM Yoda mondta:
    Bm Yoda!
    Ez az egy karaktered van, jól mondod, ezzel nyavajogsz a fórumon, illetve a hulla "kántorka" accodból irogatsz mindenféle hülyeséget a szövetségi leírásodba.

Mindannyian jól tudjuk, hogy a Rendellenben lapulsz, bár fektetnél annyit a háborúba mint amennyit a fórumozásba fektetsz. ;) 

UI:
    nyugi, beszéltem a társaiddal, tudom, hogy ott játszol, vagy talán ők is hazudnak? :D 

amikor nem te vagy megszólítva minek írsz ide másik szerverről?:D
    ha annyira tudod akkor írd ki ide hogy ki vagyok!! hajrá most legyen nagy az arcod bambi:))
    Post edited by BM Rot on
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 370
    szerkesztette ezt: 25.07.2020
    Ezúton szeretném megerősíteni, hogy Kántorka tudomásom szerint nem Csaba doki.
    Sőt én se  vagyok Csaba doki.
    Sajnos.
    Pedig szeretnék Csabi lenni, mert a Sah-ot már unom kicsit:DDD.
    Kéne már egy új karakter, mondjuk egy anyázós...
    Arra viszont kíváncsi lennék, kicsoda Templar ezen a szerveren?
    Nem bíró, nem vésztörvényszék, se nemzeti számonkérőszék, de még jó isten se, hogy bárkitől számon kérhesse, mennyit játszik.
    Ki-ki annyit, amennyihez kedve, gusztusa, ideje és pénze van.
    Van hogy többet, van hogy kevesebbet.
    És akkor mi van?
    Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
    Na indul újra az "én vagyok csaba doki" meg "mindenki csaba doki" járvány.
    Gyógyszerek ellene: Egy jó baseball ütő a gépbe+ nyugtató.
    Rot...az ilyeneket am nem kötelességed jelenteni a suppinak???
  • Templar (IN1)Templar (IN1) IN1 Bejegyzések: 14
    Kedves Harcizombi, nem, nem indul, kántorka nem csaba doki, ne hasonlítsd a kettő személyt, dokira sértő lenne. :pensive:

Kedves Harcizombi, nem, nem indul, kántorka nem csaba doki, ne hasonlítsd a kettő személyt, dokira sértő lenne. :pensive:

templar drága :)) még mindig várom a nyilatkozásodat hogy ki vagyok:)) mert elvileg tudod:D
Sign In to comment.