Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Kérdések

1820

• Rhiannon (HU2)Rhiannon (HU2) HU2 Bejegyzések: 131
    Nem lehetne megoldani, hogy a kórházat le lehessen bontani mint a többi épületet? Ezer éve nem használom, meg szerintem még sokan mások sem, mert már csak a rubcsis katonák kerülnek bele, azokat meg úgysem gyógyítjuk meg kemény pénzekért. Nem értem, hogy ezt az épületet miért nem lehet lebontani.
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 477
    Rhiannon vannak akik használják. Akik rablóznak/egyéb módokon szereznek sok rubint, és felfejlesztik (!és van pénzük gyógyítani a katonákat!) igen is használják. De főleg hábiban igen sokat jelent az a pár katona.
    Harcizombi bocsáss meg, de a Te véleményedre én abszolút nem vagyok kíváncsi. A másik meg, ha Te nem akarod lebontani, akkor nem bontod le, és használod. De aki akarja, az hadd bonthassa már le!!!
    Na látod ebben igazad van :D Aki akarja használja, aki nem bontsa le. Amúgy én nem használom, és sztem is csak helyet foglal.
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 428
    Kedves Rhiannon!
    Azt kell, hogy mondjam, Harcizombinak igaza van, bár nem azért, amiért ő gondolja.

A kórházat ne bonsd le, akkor se, ha nem használod!

Ha rámész a kórház információs adatlapjára, egyből rájössz, hogy miért ne!
    A kórháznak nem csak az a funkciója, hogy 'gyógyítasz' vele, én se gyógyítok ezer éve, no pláne, rubinos katikat nem is érné meg...van egy 'másodlagos' funkciója is, ez pedig a támadás esetén az 'elveszett egységek' megtérülési arányának növelése. Minél magasabb szintű a kórházad, annál nagyobb arányban kapod vissza a 'meghalt' katikat. A max, kórház esetén, ha jól emlékszem, 25 százalék. És természetesen csak a bejövő támadások védésénél érvényesül, a kimenő támadások esetében nem.
    Például: 8-as kórházad van, és kapsz egy 9 hullámos 5435 katonás támadást. Ekkor, attól függően, hogy milyen a várparid, eszközöd, védő összetételed, és egyéb védelmi bónuszod, veszítesz 3500-12000 védőt (ha támadók is vannak az egységben, vagy csak azok vannak, akkor ennél többet, akár 50 ezeret is bukhatsz) a jelentés szerint és ugyebár égsz, ha nem maradt egyetlen katonád se.
    Ha van kórházad, 25 százalékos visszatartással, akkor a jelentéshez képest, ténylegesen az elvesztett 3500-12000 védőnél kevesebb (25 százalékkal) fog hiányozni a jelentésben szereplőnél.
    Ezt az arányt amúgy tovább lehet növelni, ha a kutatótoronyban kifejleszted (jó drágán) az elveszett egységek tervrajzát (maxos szinten), kiraksz mindenhol 3 kis házacskát és azokra felrakod a 4-es (maxos szintű) elveszett egységek elemet, ezzel további 15 százalékot, összesen 40 százalékot lehet 'spórolni' a veszteségből. Ami cseppet sem mindegy, ha rubinos katonáid vannak. Persze ha csak toborzott egységekkel védesz, akkor ennek nem lenne jelentősége. Ami miatt mégis érdemes használni toborzott védők esetén is a kórházat és a kis házakat: ha az összes katonád elpusztul egy csatában, ugyan égni fogsz, de ha után mondjuk jön egy újabb, kisebb erejű támadás, ott lesz az egységek 40 százaléka és véd téged...
    Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
  • timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyzések: 35
    Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy vásárlásnál a maestro bankkártyás lehetőség hiba folytán nem elérhető már napok óta, vagy esetleg direkt került megszüntetésre? Ha az első verzió, akkor jó lenne, ha mielőbb javítanák, ha viszont az utóbbi, akkor jólesett volna egy tájékoztatás.
    (A kártyám érvényes, napi használatban van, eddig is erről vásároltam rubint, és pénz is van rajta.)
    timcsi
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,219
    Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy vásárlásnál a maestro bankkártyás lehetőség hiba folytán nem elérhető már napok óta, vagy esetleg direkt került megszüntetésre? Ha az első verzió, akkor jó lenne, ha mielőbb javítanák, ha viszont az utóbbi, akkor jólesett volna egy tájékoztatás.
    (A kártyám érvényes, napi használatban van, eddig is erről vásároltam rubint, és pénz is van rajta.)
    Szia!

A Maestro kártyás vásárlási lehetőség véglegesen megszűnt, de PayPalon keresztül ugyanúgy tudod használni ezt a kártyatípust is, ha jól tudom regisztrálni sem feltétlenül szükséges hozzá PayPalra.

Rot
  • timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyzések: 35
    BM Rot mondta:
    Sziasztok!

Szia!

A Maestro kártyás vásárlási lehetőség véglegesen megszűnt, de PayPalon keresztül ugyanúgy tudod használni ezt a kártyatípust is, ha jól tudom regisztrálni sem feltétlenül szükséges hozzá PayPalra.

Rot

Ezt sajnálattal olvasom, vagyis inkább azon bosszankodom, hogy miért is nem lehetett ezt is a sok ajánlat közt az arcunka nyomni egy értesítés formájában... :(
    Ez a pay pall nekem egyenlőre még kínai, de ezek szerint át kell rágnom magam rajta.
    Köszönöm a gyors választ, és a tippet is!
    timcsi
    szerkesztette ezt: 26.07.2020
    .
  • inferno5509 (HU2)inferno5509 (HU2) HU2 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 26.07.2020
    Sziasztok!

megjelenést hogyan lehet szerezni fő kastélyra? Még sehol sem találkoztam olyasmivel a játék során, ahol lehetne a megjelenést változtatni
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 225
    szerkesztette ezt: 27.07.2020
    Sziasztok!

megjelenést hogyan lehet szerezni fő kastélyra? Még sehol sem találkoztam olyasmivel a játék során, ahol lehetne a megjelenést változtatni
    A rubinos ajánlatokban igencsak naponta van 5000, 10000 stb. rubinért
    icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
    Meg nyerni lehet őket.
  • inferno5509 (HU2)inferno5509 (HU2) HU2 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 28.07.2020
    Sziasztok. Hol, és hogyan tudok irni a supportnak? Kijelentkezés alatt az ügyfél szolgálatnál próbáltam, de ott csak a gyakran ismételt kérdések vannak. A lap alján pedig nem fogad el semmit. Hiába irom be a nevet, emailt+ tárgyat, semmit sem fogad el. Ti hol? hogyan tudtok irni nekik?
    Post edited by inferno5509 (HU2) on
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 351
    Az aláírásomban ott van nagy piros betükkel: SUPPORT  ott is meg teheted.
  • baluka72 (INT1)baluka72 (INT1) INT1 Bejegyzések: 2

Sziasztok, hogy tudok venni a szerencse kúthoz érmét, hogy megduplázzam a rubinokat?

• Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 869

Sziasztok, hogy tudok venni a szerencse kúthoz érmét, hogy megduplázzam a rubinokat?

Havi előfizetéssel kapsz 10 darab szerencseérmét.
  • -Immortal- (HU2)-Immortal- (HU2) HU2 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 03.08.2020
    Ha szabad kérdezni, mi az oka annak, hogy megint ez a [...] nomád event lett elindítva, amikor egyértelműen ottvolt havi eventnél, hogy szamu következik. 

Post edited by BM Rot on
    Csatlakoznék, mi van a szamukkal?
    Nem kaptak vízumot vagy sztrájkolnak a Dajmajmok?:DDD
    Így is olyan ritkán van, pedig a dajmano az egyetlen kicsit is izgi event...
    Sahrazad
    Technikai hiba. Csak nem lehet a kiíráson változtatni. (Lótusz király fesztiválja) Tehát szamurály van kiírva, de nomád lesz.
    ):
    Zombi, a Lótuszkirály is 'tudja' a szamus eventet kezelni...ez nem ok, és ebben a hónapban nem volt...előtte pedig 7 hétig nem volt...legutóbb nálam pl. bugos volt, a falukból nem lehetett a védőket visszahívni védéshez a főkastba...jó lenne, ha valaki valamit mondana, hogy merre hány méter...
    Sahrazad

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt