Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

a számok nem hazudnak. A TEHETETLEN DERES

1516

• laracroft (HU2)laracroft (HU2) HU2 Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 06.07.2020
    Még szerencse ,hogy a holló kihisztizte ,hogy ne üssék őket most meg mennek a rendellenbe  kár volt nyugton hagyni őket!
    Ennyit ér a szavuk én a deres és az Arma helyett szétütném azért is őket!
  • julcsi1973 (HU2)julcsi1973 (HU2) HU2 Bejegyzések: 85
    szerkesztette ezt: 07.07.2020
    Hát ennyire okosnak hiszitek magatok??mikor nem mertem magatól írni???
    Jó lenne ha nem butáznál  mert kezdem unni...nem kell magadból kiíndulni.
    az egészet ti kezdtétek nem kellett volna nagyot álmodni!!))
    julcsi1973 @ hu 2
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 134
    hali!

Aki eddig kételkedett a Rendellenes győzelmében az most nézzen szét a deres udvarában. 
    De még mindig nincs eldöntve,III.István szavai-val élve : " a deres Teljes haderejével még ellenetek se fordult" . várunk :)
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 371
    Én a háború eleje óta gondolom azt, hogy a rendellenes fog nyerni.
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 298
    Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
    Kedves Harcizombi!

Találgatás és jósolgatás helyett hétvégi elfoglaltságként feladnék neked egy kitalálós kérdést:DDD
    Az alábbiakban szereplő idézet kapcsolatba hozható egy közlekedési eszközzel.
    Az idézet:
    'La historia me absolverá.'
    Milyen rokonsági fokkal írható le a magyar nyelvben a jármű 'keresztneve'?

Amúgy az idézett adekvát (a helyzethez illeszkedő) a Rendellenes és a Deres-Armageddon-Ellenállás-Lidércek közt folyó háború végeredményével, bármelyik fél nyerje is meg azt:DDD 

Az idézethez meskete is jár: gimnazista koromban volt lehetőségem arra, hogy közelről megismerkedjek az idézethez köthető személlyel.
    Épp egy fagylaltozó előtt álltam a VIT helyszínén, amikor arrafelé kanyarodott több nagy sötét autó:DDD A fehér térdzoknis fiatal lányok nemzetközi fagylaltnyaló mezőnyét látva, a járműoszlop lassított, odahúzott a járda mellé. Leeresztették az ablakot, a nagy ember kihajolt, kiintegetett, sőt ki is mosolygott ránk. Rendes leánykákhoz illően mi visszaintegettünk, mire a nagy ember tisztelgett, és tovahajtatott.
    Hát így esett, hogy egészen közelről (nem volt köztünk több 3 méternél), megismerkedtem a Nagy Emberrel:DDD

Szerintem számos CIA ügynök irigyelt akkor engem, és fehér, sárga, barna és fekete bőrszínű társnőimet, mert hiába kapták feladatul, hogy gyilkolják meg a nagy embert, 10 méternél közelebb egyikőjüknek se sikerült hozzá sose kerülni. (Nos, aki azt hinné fenti mondat alapján, hogy Moammar-al-Kadhafiról van szó, az téved:DDD)

A megfejtési határidő: hétfő 15 óra 02 perc.
    mintha én itt se lennék:(
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 353
    Ne má, nem ér segíteni Zombinak a megfejtésben:DDD
    Sahrazad
    A hídon majd akkor megyünk át, amikor odaértünk.
    szerkesztette ezt: 10.07.2020
    Ne má, nem ér segíteni Zombinak a megfejtésben:DDD

Fidel Castro- 1953
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 371
    Te (a) kán torka megvárhattál volna... Legalább azt megvárhattad volna hogy megnézzem a kérdést. :D Amúgy mellékesen igaz amit kántorka írt. 
Sign In to comment.