Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

nagyon nagy kajamínusz van a frissítés után

Hali,

Hatalmas kajaminuszok vannak a frissítés után, 1-2 óra és mindenki eldezertál, szerintem.
Mi az ok? 

Kösz.
nyirfa

• Wincent30 (HU2)Wincent30 (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    nyirfa (HU2) mondta:
    Hali,

Hatalmas kajaminuszok vannak a frissítés után, 1-2 óra és mindenki eldezertál, szerintem.
    Mi az ok? 

Kösz.
    nyirfa

Mint mindig, rá kell frissíteni, és máris jó lesz.
    Akkor nem lesz minusz
  • nyirfa (HU2)nyirfa (HU2) HU2 Bejegyzések: 58
    De elsőre úgy sem javult meg :(   De már ok :) 
    szerkesztette ezt: 02.07.2020
    de ez is érdekes :)  Ezt tegnap este vettem észre.
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 842
    Ez ugyan nem kaja, de mivel nincs frissítéses topic.

Rot, jó lenne, ha a műemlékekbe, laborokba tartó piaci szekereket is kivennék.
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 434
    nyirfa (HU2) mondta:
    Hali,

Mi az ok? 

Kösz.
    nyirfa
    Szia!
    Minden frissítés után ugyanez van mostanában, hogy a frissítés után 1-2 percig azt írja, hogy nincs termelés és így jó nagy mínusz látszik. Ugyanakkor az élelem nem csökken közben, miközben fogyasztás sincs. Az ok szerintem csupán annyi, hogy újabban nem csak a fogyasztást, hanem a termelést is befagyasztják a frissítések alatt és mindez 1-2 perccel tovább tart mint a frissítés.
    nyirfa (HU2) mondta:
    Ezen a képen pontosan nem tudom, hogy mit kellene nézni, én semmi érdekeset nem látok rajta. :)
    Mab (HU2) mondta:

Szia!
    Én még nem ellenőriztem ezeket az új opciókat, így nem tudom, hogy mi az, amiket figyelembe vesz és mi az, amiket nem de ha valaki megnézte már ezeket és összegyűjti őket akkor szívesen továbbítom ezeket.

Rot
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 121
    BM Rot mondta:
    nyirfa (HU2) mondta:
    Hali,

Mi az ok? 

Kösz.
    nyirfa
    Szia!
    Minden frissítés után ugyanez van mostanában, hogy a frissítés után 1-2 percig azt írja, hogy nincs termelés és így jó nagy mínusz látszik. Ugyanakkor az élelem nem csökken közben, miközben fogyasztás sincs. Az ok szerintem csupán annyi, hogy újabban nem csak a fogyasztást, hanem a termelést is befagyasztják a frissítések alatt és mindez 1-2 perccel tovább tart mint a frissítés.
    nyirfa (HU2) mondta:
    Ezen a képen pontosan nem tudom, hogy mit kellene nézni, én semmi érdekeset nem látok rajta. :)
    Mab (HU2) mondta:

Szia!
    Én még nem ellenőriztem ezeket az új opciókat, így nem tudom, hogy mi az, amiket figyelembe vesz és mi az, amiket nem de ha valaki megnézte már ezeket és összegyűjti őket akkor szívesen továbbítom ezeket.

Rot
    szerintem a képen azt kéne nézni hogy nyirfa kisatírozta a kajafogyasztását hogy ne tudjuk mennyi védejő maradt :)
    BM Rot mondta:

nyirfa (HU2) mondta:
    Mab (HU2) mondta:

Szia!

Rot
    Hát az egyik erődömben a nyersi mennyiséget :)  81 ezres raktáram van :) 
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 842
    BM Rot mondta:

Szia!

Rot
    A műemlékbe/laborba tartó szövetségi piacszekerek nyilait is jó lenne, ha kivenné a GGS, úgy, mint a várakba tartókat. Mert ezeket nem lehet kikapcsolni. Nem tudom jobban megfogalmazni.
Sign In to comment.