Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Mennyi ideig jó egy megjelenés?

Sziasztok,
A felszerelés kereskedőnél pl. ez a felszerelés nem jól jelenik meg, hogy mennyi ideig lehet használni. egyszer 12 óra, egyszer 7 nap jelenik meg. Az ára megegyezik a 7 napos egyedi különleges ajánlattal. De ki meri ezt így megkockáztatni, hogy kiad ennyi rubint és utána csak 12 órát tudja használni a megjelenést?
Kérjük módosítani, hogy egyértelmű legyen, hogy mit veszünk.
Köszönöm.
nyirfa

• kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 134
    szerkesztette ezt: 02.07.2020
    minek neked ez? :D úgyse támadsz csak évente egy leszedőt küldesz :D

• BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 448
    nyirfa (HU2) mondta:
    Sziasztok,
    A felszerelés kereskedőnél pl. ez a felszerelés nem jól jelenik meg, hogy mennyi ideig lehet használni. egyszer 12 óra, egyszer 7 nap jelenik meg. Az ára megegyezik a 7 napos egyedi különleges ajánlattal. De ki meri ezt így megkockáztatni, hogy kiad ennyi rubint és utána csak 12 órát tudja használni a megjelenést?
    Kérjük módosítani, hogy egyértelmű legyen, hogy mit veszünk.
    Köszönöm.
    nyirfa

Szia!

Ami a megjelenésen szerepel az a valós hatás, a leírás a hibás.

Rot
  • nyirfa (HU2)nyirfa (HU2) HU2 Bejegyzések: 58
    Köszi :)  Bár csak keresgélem a hibákat, hogy tudják javítani :) Engem nem érint :) 
    nyirfa (HU2) mondta:
    Köszi :)  Bár csak keresgélem a hibákat, hogy tudják javítani :) Engem nem érint :) 
    huuhh...már azthittem támadni készülsz :) bontottam volna a pezsgőt :D
    BM Yoda mondta:
    nyirfa (HU2) mondta:
    huuhh...már azthittem támadni készülsz :) bontottam volna a pezsgőt :D
    Meg kérlek szépen fogd vissza magad, főleg az építő jellegü hozzászolásoknál.
    A forum azért van, hogy a hibákat jelezzétek amiket mi a magunk módján továbbítunk a fejlesztőknek, és hogy értelmes ötleteket osszatok meg amiket szintén továbbítani tudunk.
    Bőven elég az az egy-két háborus topic, amiben ugy is csak égetitek magatokat, itt mellőzzétek az ilyen hozzászólásokat !!!
    Megértésed köszönöm
    semmo sértő és személyes dolgot nem írtam,csupán kiemeltem hogy nyirfa védekező és nem támadó játékos. 
Sign In to comment.