Főoldal Hungarian Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Tragikus hír

24

• Freshfire (HU2)Freshfire (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    Szeretnénk őszinte részvétünket  nyilvánítani Zoli családjának és a Fehér - Holló szövetségnek.

Nyugodj békében Zoli:(

Freshfire és a Legendák
  • DÉNES59 (HU2)DÉNES59 (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    Kedves mindenki! Zoli fia engem hívott fel
    Bocsánat, de nem találom a szavakat! 
    Zoli régi játékos és a családja tudta hogy Zolinak fontos volt a játék.
    Ha valaki szeretne a temetésre elmenni vagy később a nyughelyére, keressen engem. 
    Zoli családja köszöni a részvét nyilvánítás! 

Ha bármi kérdésetek van a játékba szívesen válaszolok privátba :(

Drága Puszedli legyen neked könnyű a föld  :(

Bea 

• MystiQ (HU2)MystiQ (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Szomorúan olvastam a hírt. Nyugodj békében Zoli. Megtiszteltetés volt ismerni Téged, együtt játszani Veled. 
  • Mancsani (HU2)Mancsani (HU2) HU2 Bejegyzések: 35
    Szövetségünk és a magam nevében is  szeretném kifejezni részvétem a családnak és a szövetségi társaknak.
  • Lucusi (HU2)Lucusi (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Az Ébredés szövetség nevében őszinte részvétünk! Nyugodjon békében!
    Lucusi @ hu 2
  • aranyliliom (HU2)aranyliliom (HU2) HU2 Bejegyzések: 58
    Az Arany Birodalom nevében szeretném kifejezni őszinte részvétünket  a családnak és a Fehér-Holló szövetségnek egyaránt. 
    Nyugodjon békében!
    aranyliliom @ hu 2
    Arany birodalom
    diplomata
  • kopasz49 (HU2)kopasz49 (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    Nem gondoltam volna, hogy valaha  írok még ezen a fórumon... de a régi idők emlékei miatt nem tehetem meg, hogy ne fejezzem ki sajnálatomat.

S.T.T.L  Zoli!

• Lever68 (HU2)Lever68 (HU2) HU2 Bejegyzések: 6

Szomorúan olvastam a történteket :( Megtiszteltetés volt veled együtt játszani éveken keresztül megannyi csatában, hallgatni a régi templomos történeteket amiknek javát együtt vihettük végbe ha nyertünk ha vesztettünk. Örülök hogy megismerhettelek sajnálom hogy elköszönni nem tudtam de annak ellenére hogy ez csak egy játék emlékezni fogok rád. A sok csatára a folyamatosan szaggató hangú morgós papára.

Legyen neked könnyű a föld Zoli! :(

Nyugodj békében!!

• Balmarah (HU2)Balmarah (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    A Habsburgok nevében őszinte részvétünk!
    Nyugodjék békében!  
  • evvy (HU2)evvy (HU2) HU2 Bejegyzések: 45
    A SURVIVOR szövetség nevében őszinte részvétünket tolmácsolom a családnak és játékostársainak!
    Nyugodj békében!
  • Király_2Király_2 HU2 Bejegyzések: 27
    Őszinte részvétem hozzátartozóinak, barátainak, ismerőseinek! Nyugodj békében.
    Warriors
  • timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyzések: 35
    A Sacra Corona tagjai nevében szeretném kifejezni részvétünket a családnak és a Holló csapatának!
    Nyugodjon békében!
    timcsi
  • Piró1966 (HU2)Piró1966 (HU2) HU2 Bejegyzések: 11
    Őszinte részvétem a családnak, barátoknak , játékos társaknak.
    Nyugodj békében Zoli. 
    Emléked bennünk él tovább.
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 227
    Őszinte részvétünk a családnak és a csapattársaknak A Hazáért! szövetség nevében! Nyugodjon békében az égi csatamezőn!
    icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
  • Marcsiiiii (HU2)Marcsiiiii (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    A Deus-Mordorum nevében szeretném kifejezni őszinte részvétünket  a családnak és a Fehér-Holló szövetségnek egyaránt. 
    Nyugodj békében Zoli !  :'( 
  • DonMondeo (HU2)DonMondeo (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    Zolit nagyon régóta ismertem.
    El se hiszem,hogy már nincs köztünk.A jellegzetes mély hangja most is a fülemben van.
    A Deus Flagellum tagjai nevében szeretném kifejezni őszinte részvétünket drága családjának és azoknak akik ismerték Zolit.

Nyugodj békében Zoli!
    DonMondeo @ hu 2
  • 65alee (HU2)65alee (HU2) HU2 Bejegyzések: 27
    Nyugodj békében Zoli!
    Megtiszteltetés volt Veled játszani!

Alee
    65alee @ hu 2
  • LEILA2004 (HU2)LEILA2004 (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Nyugodj Békében !
    Őszinte részvétünk  a NEROXIN Szövetség nevében Zoli családjának, a Szövetségének és mindenkinek, aki közel állt hozzá a játékban!

Emléked tovább él!

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt