Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Díszek eltűntek a raktárból

Sziasztok!
Kérdésem lenne, eddigi összes dísz ami raktáron volt eltünt, nem csak nekem több ember is szólt hogy mivan így szeretném megkérdezni hogy mi ez a bug, vagy micsoda?
Rot vagy valaki válaszoljon kérem! Köszönöm

A Vadmacs Mo1-en Nyugati Hódítók Vezér. :D:)

• aranyliliom (HU2)aranyliliom (HU2) HU2 Bejegyzések: 66
    már inditottam egy topicot ez ügyben nézd meg.
    aranyliliom @ hu 2
    Arany birodalom
    diplomata
  • Yoshua (HU2)Yoshua (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Üdv!
    Ugyanez a probléma, raktári díszek eltűnése, nálam, és több játékosunknál. Kevés tapasztalatom van a fórumon. Hol találom a topikot aranyliliom, amit említettél.
    Jó és etikus játékot!
  • Yoshua (HU2)Yoshua (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Köszönöm, megtaláltam az információt! Jó és etikus játékot!
  • Snake15 (HU2)Snake15 (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    Nekem is ugyan ez van :( meg még 4 klántársamnak
  • tibi 56 (HU2)tibi 56 (HU2) HU2 Bejegyzések: 11
    Nekem mindenem eltűnt,katonák diszek,felszerelés,arany ,rubin,minden.Ilyenkor mi van?Ki tud segiteni?

tibi 56 @ hu 2
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 459
    Nekem mindenem eltűnt,katonák diszek,felszerelés,arany ,rubin,minden.Ilyenkor mi van?Ki tud segiteni?

Support.
    Lorant96 @ hu 2

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt