Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

dísztárgyak

2»

• aranyliliom (HU2)aranyliliom (HU2) HU2 Bejegyzések: 66
    igaz lehet a pihenőkben megvannak.
    aranyliliom @ hu 2
    Arany birodalom
    diplomata
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 879
    szerkesztette ezt: 28.06.2020
    @BM Rot úgy tűnik, hogy csak azokban a kastélyokban tűntek el a díszek, amik kint voltak berin, a pihenőkből azt mondták, hogy megvannak a díszek.
    A beris cuccok sem jöttek csomó helyen vissza.
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 429
    A mi szövinkben van olyan, akit nem érint, de nem tudom, kint volt-e berin vagy sem, szerintem a hábi miatt talán nem volt kint...akár igaz is lehet, amit mondanak
    Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
    A beri lesz a ludas, ott került hiba a kódba.
  • SteveKovacs (HU2)SteveKovacs (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Azoknak igen, úgyhogy a beri elvitelében keresendő a hiba.

• Jozsó01 (HU2)Jozsó01 (HU2) HU2 Bejegyzések: 102
    az a baj.. soha senki nem tud mondani semmi.. mert hét vége van... gge drága pénzért adja a felszereléseket meg mindent.. ha te hibázól.. így jártál.. ha a gge .. akkor is.. kíváncsi leszek beriről mikor jönnek meg a cuccok.. kint volt vagy 250k mindenből.. 
    DarkJózsefistva @ hu 2
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 227
    Reggel 6-kor még tele volt a dísztárgyraktár, most tök üres! Majd hétfőn talán intézkednek!
    icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
  • Bibi (HU2)Bibi (HU2) HU2 Bejegyzések: 88
    Attól tartok ha nem ugyan azt kapjuk vissza akkor itt baromi nagy gondok lesznek...Itt egyforma kárpótlás édes kevés lesz.. sok rubis dísz  vagy felfuzionált...nem kis veszteség
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 376

Remélhetőleg nem az lesz, hogy mi igazoljuk képernyőképpel, mi volt a raktárban.... Én most cseréltem le a főkastélyban a díszeket arany teknőspáncélra, meg az egyik erődben félig. Ennek megfelelően több mint 40 Nagy királyok volt a raktárban... Ehhez kevés lesz a szokásos néhány ezer démon kárpótlás.

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus

Remélhetőleg nem az lesz, hogy mi igazoljuk képernyőképpel, mi volt a raktárban.... Én most cseréltem le a főkastélyban a díszeket arany teknőspáncélra, meg az egyik erődben félig. Ennek megfelelően több mint 40 Nagy királyok volt a raktárban... Ehhez kevés lesz a szokásos néhány ezer démon kárpótlás.

Az durva lenne, ha képernyőképpel kellene igazolni, vagy fejből elmondani, mi volt a raktárban. Például csak A természet istennőjéből is volt nekem jó pár darab, különböző közrendű.
    Egyszer azért nem kaptam katis kárpótlást, mert nem tudtam pontosan elmondani, hogy milyen típusú katonák voltak a várban és mennyi, miközben anno szórta a rendszer a mindenféle típusú ajándék katikat. A régiek emlékeznek talán, hogy anno a szent patrikos koboldtól, meg csontvázaktól kezdve mindenfélét lehetett kapni. Nagyjából elmondtam, amire emlékeztem, nem nyert. Nem gondoltam volna, hogy nem tudnak utánanézni. Jó, tudom, képernyőmentéseket kellett volna csinálni, de lassan már minden másodpercben kellene.
    Ha most azt fogják mondani, hogy ugyanezt regéljem el díszekből és pontosan, akkor elküldöm őket melegebb éghajlatra nyaralni. Akkor is, ha a képembe nyomnak egy rakat katonát, meg néhány 200-as közrendű díszt a raktárom tartalma helyett. :)
  • egy játékos (HU2)egy játékos (HU2) HU2 Bejegyzések: 111
    Ha  megkérdik milyen és  mennyi dísz volt(mindenkitől egyenként)  akkor  évek alatt  s e végeznek:)

Szerintem azt rakják  vissza  ami bent  volt

De ha  tényleg mindenkinek írni kéne, akkor  meg nem kell szégyenlősnek lenni

500  teknősős az 1500  as  fajtából, azt ellenörizze  hogy igaz vagy nem:D

Me  ha megkérdi akkor  elvileg ő  se  tudja  azé  kérdi:)
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 227
    Ha  megkérdik milyen és  mennyi dísz volt(mindenkitől egyenként)  akkor  évek alatt  s e végeznek:)

Szerintem azt rakják  vissza  ami bent  volt

De ha  tényleg mindenkinek írni kéne, akkor  meg nem kell szégyenlősnek lenni

500  teknősős az 1500  as  fajtából, azt ellenörizze  hogy igaz vagy nem:D

Me  ha megkérdi akkor  elvileg ő  se  tudja  azé  kérdi:)
    Nekem is, nekem is......................... :)

icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
  • napos (HU2)napos (HU2) HU2 Bejegyzések: 9
    Csatlakozom,nekem is eltűntek a díszek és a fúziós tárgyak is.
    napos @ hu 2
  • Vanek Úr (HU2)Vanek Úr (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Nálunk is eltünt minden!Mekkora a kár? Bocs nem számolgattam épületraktár értékét! 

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt