Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

a számok nem hazudnak. A TEHETETLEN DERES

1327

• levi úr (HU2)levi úr (HU2) HU2 Bejegyzések: 64
    szerkesztette ezt: 24.06.2020
    Szia Levi úr, te nem vagy azzal tisztában, hogy a Fehér-Holló szövetséget, mint szövetséget megszüntették teljesen, amikor feltörték a kastélyainkat? A tagokat prérire dobták. Tehát ez a szövetség nem az a Fehér-Holló, aminek a szövetségi kasszája fel volt teljesen töltve nyersivel, arannyal és rubinnal stb. Ez a szövetség, amiben most vagyunk, ezt úgy kaptuk meg. A régi Infinity szövetség ez és ezt nagyon köszönjük annak, aki odaadta, de azzal is tisztában kell lenni, hogy ez a szövetség messze nem rendelkezik annyi erőforrással, mint a régi szövetségünk. Szóval igen, amikor tönkretették azt a 4 kastélyt, akkor egyúttal a szövetségünket is kisemmizték és a jó időre elintéztek minket... de nem kell minket sajnálni, mert talpra fogunk állni :wink:

üdv
    Lucifer
    Én tisztában vagyok vele, de azért valljuk be ez manapság nem a világ vége. Nyersit feltölteni egy aktív szövetségben semmiből nem tart kb., arany rubin meg idővel visszajön. Engem az bánt, amikor tanult kolegínád azt írja, hogy tuti valaki a másik oldalról volt, mert tisztességesen nem tud nyerni és soha nem is nyert semmit. Ha valaki más volt, akkor miért nem kaptok kárpótlást? Miért nem történik semmi? Ez az érdekes számomra és ezt nagyon nem szeretem, amikor anélkül, hogy ismerne valótlan dolgokat állít.
    "Ez az érdekes számomra és ezt nagyon nem szeretem, amikor anélkül, hogy ismerne valótlan dolgokat állít."

azt az anyámat,most magadat vágtad nyakon :D nem doki vagyok és te anélkül hogy ismernél,valótlanul állítod :)
    Már ne haragudj, de kit érdekel ki vagy? Ha egy játékban sem mered felvállalni a nevedet, akkor mit várjunk tőled... És azért ne keverd a két dolgot, ennyire ostoba te se vagy...
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 163
    Szia Levi úr, te nem vagy azzal tisztában, hogy a Fehér-Holló szövetséget, mint szövetséget megszüntették teljesen, amikor feltörték a kastélyainkat? A tagokat prérire dobták. Tehát ez a szövetség nem az a Fehér-Holló, aminek a szövetségi kasszája fel volt teljesen töltve nyersivel, arannyal és rubinnal stb. Ez a szövetség, amiben most vagyunk, ezt úgy kaptuk meg. A régi Infinity szövetség ez és ezt nagyon köszönjük annak, aki odaadta, de azzal is tisztában kell lenni, hogy ez a szövetség messze nem rendelkezik annyi erőforrással, mint a régi szövetségünk. Szóval igen, amikor tönkretették azt a 4 kastélyt, akkor egyúttal a szövetségünket is kisemmizték és a jó időre elintéztek minket... de nem kell minket sajnálni, mert talpra fogunk állni :wink:

üdv
    Lucifer
    Én tisztában vagyok vele, de azért valljuk be ez manapság nem a világ vége. Nyersit feltölteni egy aktív szövetségben semmiből nem tart kb., arany rubin meg idővel visszajön. Engem az bánt, amikor tanult kolegínád azt írja, hogy tuti valaki a másik oldalról volt, mert tisztességesen nem tud nyerni és soha nem is nyert semmit. Ha valaki más volt, akkor miért nem kaptok kárpótlást? Miért nem történik semmi? Ez az érdekes számomra és ezt nagyon nem szeretem, amikor anélkül, hogy ismerne valótlan dolgokat állít.
    "Ez az érdekes számomra és ezt nagyon nem szeretem, amikor anélkül, hogy ismerne valótlan dolgokat állít."

azt az anyámat,most magadat vágtad nyakon :D nem doki vagyok és te anélkül hogy ismernél,valótlanul állítod :)
    Már ne haragudj, de kit érdekel ki vagy? Ha egy játékban sem mered felvállalni a nevedet, akkor mit várjunk tőled...
    te/ti meg a hiábitokat nem meritek felvállalni,és ez szomorú hogy akárhányszor olyan dolgokat írnak itt amikre válaszolni kéne hogy na akkor most mi is van,inkább lapítotok mintha nem is olvastátok volna :) 
    az hogy ilyen hozzáálásod van a dolgokhoz,nagyban eredményezte hogy most ott vagytok ahol vagytok :)

üdv
    Lucifer

Már ne haragudj, de kit érdekel ki vagy? Ha egy játékban sem mered felvállalni a nevedet, akkor mit várjunk tőled...
    te/ti meg a hiábitokat nem meritek felvállalni,és ez szomorú hogy akárhányszor olyan dolgokat írnak itt amikre válaszolni kéne hogy na akkor most mi is van,inkább lapítotok mintha nem is olvastátok volna :) 
    az hogy ilyen hozzáálásod van a dolgokhoz,nagyban eredményezte hogy most ott vagytok ahol vagytok :)
    Még jó, hogy ti felvállaljátok a hibáitokat. Fejezd be inkább a másod várból irkálást és ha akarsz valamit írd le a normális karakteredből. Nem értem mire jó ez. Egyébként meg nincs értelme itt már válaszolni semmire, mert mindig csak a mocskolódás meg a másik szavának a kiforgatása megy. Ameddig a másik oldal nem tudja elismerni a hibáit addig ne várja el mástól sem. És amúgy elég érdekes, hogy teljesen ugyanaz a stílusod mint dokinak, sőt még a smilekat is ugyanúgy használod.
    És még egy kérdésem lenne a moderátorok felé. Ennek mi az értelme, hogy egyértelműen látszik, hogy egy másodvárból ír egy rendellenes tag? De ha akármelyik másik szövetségből csinál valaki ilyet annak sem látom értelmét. Én az ilyet szívem szerint tiltanám a fórumról.
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 163

üdv
    Lucifer

Még jó, hogy ti felvállaljátok a hibáitokat. Fejezd be inkább a másod várból irkálást és ha akarsz valamit írd le a normális karakteredből. Nem értem mire jó ez. Egyébként meg nincs értelme itt már válaszolni semmire, mert mindig csak a mocskolódás meg a másik szavának a kiforgatása megy. Ameddig a másik oldal nem tudja elismerni a hibáit addig ne várja el mástól sem. És amúgy elég érdekes, hogy teljesen ugyanaz a stílusod mint dokinak, sőt még a smilekat is ugyanúgy használod.
    És még egy kérdésem lenne a moderátorok felé. Ennek mi az értelme, hogy egyértelműen látszik, hogy egy másodvárból ír egy rendellenes tag? De ha akármelyik másik szövetségből csinál valaki ilyet annak sem látom értelmét. Én az ilyet szívem szerint tiltanám a fórumról.
    inkább ne te mond meg hogy kit tiltanál ki fórumrol,kinek képzeled magad?
    amúgy ha rendellenes tag volnék,miért nyitnák egy topicot hogy információt gyűjtsek a háborúról?
    gondolkozz aztán gépelj,a nagy karakteremet nem fogom felfedni,de annyit elárulok hogy senki nem tudja kinek vagyok a kisvára,de nem rendellen és nem hollótag .
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 368

üdv
    Lucifer
    Kedves Levi Úr!
    Próbálom elmagyarázni.
    Kifejezetten azt írtam le, hogy egy 'JÁTÉKON KÍVÜLI' csalás történt. Tehát próbálj már meg lekattanni arról, hogy miért nem ad a GGE kárpótlást.
    Ha van egy arany karkötőd, amit a Pless & Fox-nál vettél, haza mész, beteszed a fali széfbe, majd onnan ellopják, nem követelheted a Pless & Fox-tól hogy adjon helyette másikat! Megpróbálhatod megtalálni a tolvajt, esetleg ha van hozzá erőd és bizonyítani tudod, hogy a széfgyártó hibás széfet adott el neked és ezzel megkönnyítette a tolvaj dolgát, a széfgyártót is perelheted némi kártérítésért. De attól még az arany karkötőd nem lesz reggelre újra a széfben!e
    Az ügyben van egy tolvaj, egy magántitok megsértője, egy kastélykirámoló, neki kell felelnie. És ez csak olyan ember lehetett, aki tudta, hogy mit kezdjen a lopott  értékkel. Mert akinek nincs ACC-ja a GGE-nél és nem tudja, mi a GGE, nem ismeri az itteni karik nevét, annak semmit se jelent, amit lopott..hát ez a formál logika vezet el oda, hogy a szerver egyik (vagy többik) játékosa követte el, amit elkövetett.
    De ezt már egyszer egy másik topicban nagyon részletesen elmagyáráztuk neked. Ketten is. Csak jössz, és próbálod keverni megint a barna trutyit, és próbálod elterelni a figyelmet arról, hogy valaki feltört valamit, bement oda, ahol semmi keresni valója nem volt. Ha holnap begyaloglok hozzád, megmérgezem a kutyádat, hogy ne riasszon fel tégedet, oszt kirámolom a kredencet meg a hűtőt, viszem a délről maradt libacombot, meg a széfből a bemutatóra szóló 6 milliót érő OTP-kötvényeket, akkor másnap is azt fogod mondani, hogy  'érdekes' vagy tolvajt kiáltasz ? Meg asszondod, mi az a 6 milla, gyorsan ujra össze lehet szedni, egy-két év alatt feltöltődik magától is? Jaj, add má meg a címedet, megyek éjjel, oszt kirámolom a lakásodat:DDD

Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
    szerkesztette ezt: 24.06.2020
    Levi. Aspe átjött hozzánk, hogy nem lehetne-e a kapcsolatunkat új alapokra helyezni és hogy ne kapjatok tőlünk támadásokat agybafőbe.

Ezt korábban egyetlen vezetőtök sem tette meg, pedig már rég megoldás lehetett volna számotokra a nem összezsugorodásra.

Erre te most bejössz minden topicba és osztod nekünk az észt. Ennek a háborúnak egyszer vége lesz és akkor majd ha Aspe Peti megkérdezi, hogy mi bajunk veletek, akkor majd ne felejtsd el, hogy mit művelsz ilyenkor a szövetséged érdekében.

Én meg azt nem értem, mert látom te sok mindenre azt írod, hogy nem érted, hogy mi a francot keresel ebben a topicban, amikor közöd nincs ehhez a háborúhoz. Minek kotnyeleskedsz mindenbe bele? De csak tedd, aztán emlékezz később. És akkor majd ne nyavajogj, hogy a szemét Rendellen, minden ok nélkül így meg úgy.
    Hát én még mindig úgy tudom azért ment át, hogy megérdeklődje miért támadtok az általatok emlegetett szabályokat megszegve éjszaka és közelre ismételten. Észt pedig senki nem osztott nektek, de néha azért nem ártana. De látod az ember leírja a véleményét és rögtön meg van érte fenyegetve, hogy, hogy meri. Az meg, hogy én mit keresek itt már ott megbukott, hogy kántorka mi a francnak indít egyáltalán ilyen topicot, amikor semmi köze hozzá? Az nem baj, de ha a másik oldalról beleszólnak az igen. Ez a probléma, nektek lehet, másnak nem. És tudod mit nem értek még. Te mi a francot kerestél például a holló vs bors topicban? És ne félj nem fogok nyavajogni, eddig sem volt szokásom, ezután sem lesz, üthetsz ameddig akarsz, csak éppen semmit nem érsz el vele. 
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 593
    levi úr (HU2) mondta:
    Szia!

Te nem látod, amit mi látunk, így egyértelműen ez biztosan nem látszik számodra. Ha valakit több accountból fórumozik, mivel ezt tiltja a szabályzat, ilyen esetben megtesszük a megfelelő lépéseket. Sok játékos van, akinek több közös fiókja is van a fórumon, de ha csak egyet használ, azzal még nem sért szabályt. Nyilván ezt nem olyan bonyolult  kijátszani, bár sok értelme nem hiszem, hogy van.
  • csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 654
    szerkesztette ezt: 25.06.2020
    Levinek

Mi a francot kerestem a Bors Holló topicban.

Nos, a Holló a paktumosunk, ti meg ezerszer magyaráztátok, hogy nekem köszönhető, hogy támadva voltatok a Holló által.
    Szóval szerinted volt egy pici közöm hozzá?

Neked akkor mi is a közöd a Deres háborúnkhoz?

És Aspe nem azért jött, hogy a szabályszegésekről érdeklődjön, de ha gondolod, akkor ezentúl úgy fogjuk gondolni, hogy csak ezt akarta megkérdezni. (ha meg az nem volt érthető, hogy veletek miért nem szabályok szerint játszottunk már, akkor olvass vissza, mert le lett írva. Költöztek az embereitek normál 1v1 háborúban. Többek között. Sokszoros hülyeségeietek miatt már úgy döntöttünk, hogy mivel a zseni Belfegorplayer barátod játéka, ami összevissza szegte az összes szabályt, így rátok már nem lesz érvényes semmilyen szabály a részünkről. Ezt próbálta Aspe rendbetenni és ez az, amit te ügyesen állítasz vissza, mert engedik neked.)

Nem azzal van a baj, hogy elmondod a véleményed. Azzal van a baj, ahogyan teszed. És azzal is csak az a baj, hogy ha támadunk titeket a szemtelenkedéseitekért, akkor meg megy a nyafogás, hogy miért.

Nem értem mit nem értesz. Ha én vagyok a kisebb, akkor nem szemtelenkedek a nagyobbal. Voltam már kisebb más szövetségénél és ha járt a szám ilyen stílusban, ahogy nyomod, akkor azért tettem, mert beválltaltam, hogy neki mennek a szövinknek. Mivel háborús játék, így ezek tökéletes okok a háborúzgatásokra. Tehát ha ezt szeretnétek, akkor csak folytasd ilyen stílusban.

Amikor a Szakasz volt az erősebb, akkor nem provokáltam és tudod miért? Mert tudtam, hogy a szövetségem szívná meg.

Neked valahogy nincs ennyi eszed, úgyhogy nem neked kéne osztogatnod, neked kéne kicsit pottyantani belőle.

Ez a baj a szövetségetekkel, hogy cserbenhagyjátok a paktumosotokat, azátn még nektek áll feljebb és inkább átmentek az ellenfélhez, hogy megvédjen, mert gyávák voltatok, majd jár a szátok mindenhol, aztán ha mind ezek miatt mennek rátok a támadások, akkor meg megy a másik így inkorrekt, úgy inkorrekt szöveg.

Ne akarj eszet osztani, mert egyelőre nincs miből. Ezt úgy hívják : lúzer stratégiák.
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • DiamondStar1972 (HU2)DiamondStar1972 (HU2) HU2 Bejegyzések: 209
    lovas72 (HU2) Bejegyzések: 1
    24.06.2020 szerkesztette ezt: 24.06.2020
    drága barátaim 

eltörlés:) sok éve megy hogy eltörölni a derest:)a( rendelenél és hollónál)
    hisz ha valaki ismer én is hollós voltam és ezt tudom.
    nekem nem kell mást mondani és ezt hazudtolni
    de ez nem így megy és nem is így fog menni:)

lehet szidni ezt az oldalt vagy azt az oldalt de nem itt kellene.
    itt  nem megy más a fórumon mint a deres ocsmárolása:( de miért?
    mert a rendellenes azt mondja?
    gondolkozzon mindenki el rajta.
    ez egy játék:))

most a deresben játszom és köszönöm jol érzem magam itt amíg megtörnek maguk közt.:)
    és kedves rendelenes hozzászólók mondhatok bár mit, a pénzetek semmit se ér.
    s én vállalóm a nevem  (Matyi)

Mhhhhhh......
    most a deresben játszom és köszönöm jol érzem magam itt amíg megtörnek maguk közt.:)

MEGTÖRTEK:))
    DiamondStar1972 @ hu 2
  • lovas72 (HU2)lovas72 (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    elnézést kérek egy betű mellé ment  helyesbítek (megtűrnek maguk közt)
  • DiamondStar1972 (HU2)DiamondStar1972 (HU2) HU2 Bejegyzések: 209
    szerkesztette ezt: 25.06.2020
    Ugyan, tőlünk nem kell elnézést kérni, a Hollóktól viszont igen.
    Kiemeled, hogy ez csak egy játék,
    pár társadnak vérre megy:)
    és hogy az itteni játékosok pénze nem ér semmit:))
    A nálatok lévő játékosok pénze ér valamit???

Okos és következetes volt a hozzászólásod!:)
    DiamondStar1972 @ hu 2
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 394
    És ha megnézitek BelfegorPlayer címerét, egyezik a videóban lévővel.Itt sem sikerült szépen nagyítani, de mondom, AKI NEM HISZI JÁRJON UTÁNA :D:D:D (Nézze meg a videót)
  • csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 654
    szerkesztette ezt: 26.06.2020
    Julcsi te már megint sötét vagy.

Még mindig nem jutott el az agyadig, hogy nem a Rendellen találta ki a Deres elleni 4V1-et? Te is csak irogatsz összevissza, hogy fogalmad nincs semmiről.

Amikor a Deres 4-ed magával jött ránk előtte, az neked oké volt igaz? 

Mi vártuk, hogy pirosat nyomhassunk :)))) Ostoba vagy és ostobaságokat irogatsz. Nálatok mindenki olyan magabiztosan homály, hogy az már fájdalmas.

Ezt a sok dillettánst, anyám.

"A bors épp azért kapott mert nem ment 5-nek ütni a neki nem ártó Derest" Ó ti szentek, ezért kaptatok mi??? nem azért, mert nem jöttetek a lidércek ellen és inkább gyáva módon átmenekültetek az ellenfélhez, mert féltetek a lidércektől. Szépítsd csak az áruló bizonyítványotokat. Nektek nem ártott a Deres :)))) Ja, csak a szereverháborúban a Szakasz mellett harcolt. Okos vagy megint.

A Hollót nem zavarta rátok senki, alig várták, hogy menjenek rátok.

Konkrétan minden homály, amit írsz. De ezt már megszoktam. Ennyi fals információt, ami a ti oldalatokon van :) Konkrétan rohejesek vagytok.

A Dereses barátaid azt terjesztik, hogy én vagyok mohooban én vagyok Vipiben, én vagyok Drónmaciban, 3 millát költöttem eddig ezekbe a várakba és persze Kic Andris neked intézett válaszát is én írtam :)

Na ennyire vagytok vakon. :) Full sötétség :)))

Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
Sign In to comment.