Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Metropolisz

Sziasztok,

Problémánk adódott a metrókkal a hu1-en!
Úgy tűnik, mintha a gazdik feladták volna őket. Kémkedni nem lehet, mert kémjelentést nem ad és eléggé hatékony a rendszer, mert nem engedi vissza a kémeket sem :disappointed:
A feladott metropolisznak üresnek kellene lennie, de ezek nem üresek, csak a díszek hiányoznak belőlük. 
A gazdikra ha rákattintunk, akkor azt mutatja, hogy nincs metrójuk.
A hódítást még nem tudjuk, mert még nem ért be.
Ez egy általános bug? Vagy mi történik?

Fox08_hu1

fox08 @ hu 1

• gepárd17 (HU1)gepárd17 (HU1) HU1 Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 13.06.2020
    Engem is érdekelne...
    Kémkedtem, nincs kémjeli kémek nemjöttek vissza konkrétan eltüntek nem tudok kémkedni...
    Mi ez a bug vagy mit lehet róla tudni?
    Vagy kerül ez javításra vagy pápá-t mondhatunk örökre a kémeinknek? a szerveren több emberrel is előfordult.. :/ 

Üdv.
    gepárd17
    A Vadmacs Mo1-en Nyugati Hódítók Helyetes. :D:)
    Érdekes...
    Ma meg már újra vannak kémek :D Nálam legalábbis :))
  • fox08 (HU1)fox08 (HU1) HU1 Bejegyzések: 42
    Jaja, probléma megoldódott :) Egy biztos, ide írni értelmetlen. A supportnak szintén felesleges. 10 év alatt ez a játék ebből a szempontból semmit nem változott. Bug bug hátán. A kedves fejlesztők meg mossák kezeiket, amikor olyan jellegű probléma adódik, ami a hatalmi eszközöket érinti. Számomra fura, hogy a szerver egyik felének bugos, a másik felének meg nem :)

fox08 @ hu 1
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 220
     A kémek el tünését jelentettük a fejlesztőknek. Lehet ők javítottak valamit.
    Lehet probálkozni egy frissítéssel is, lehet akkor vissza kerülnek a kémek - vagy esetleg a sütik törlése után.
    Többet nem tudok mondani mert ilyen jellegü gondom nekem mint játékos nem volt.
    1 nap után automatikusan visszakerültek a kémek. 
    De kiderült, úgy lehet "buggosra csinálni" a metrót hogy feladod, és "bennemaradsz"..
    így a seregeim is eltüntek amiket küldtem rá a kémek is. Az utóbbi visszajött de semmi több...
    Bug Bug hátán és akkor hoznak még be új dolgokat.. először a meglévőt kéne javítani szerintem :)
    Köszi a választ :)
    Hmmm, ez kezd bosszantó lenni. Most meg a kürtök tüntek el. A fele szövi látja a másik fele meg nem. Eddig minden kürt látszott, még ha 300+ volt az is. Akkor most mi történt? 
    Kérlek továbbítsátok a fejlesztőknek, vmi baj van a szerverrel, mert soha eddig ilyen problémák nem voltak. 8 éve játszom a HU1-en, ebből majd az egészet háborúban, kis szünetekkel és soha ilyenekkel nem találkoztam. 
    Köszi
    Fox08_HU1
    fox08 @ hu 1
    Szia,

07.14-én jelentettétek be, hogy a HU1 szerveren technikai gondok vannak. Úgy tűnt, hogy a nagyobb hibák javítva lettek, de sajnos ez csak időleges volt, vagy nem tűnt fel a meglétük, mert épp azokat a funkciókat nem igen használtuk!
    A fő probléma, hogy az erődökben védelemnél az 5. kockában nem enged eszközt feltenni.
    Visszajöttek sajnos az egyéb bajok is :(
    Írtunk már a supportnak, de kb. a 3. levélre jött csak válasz és az is csak annyi, hogy köszöni a levelet. Ezzel nincsenek kisegítve azok, akik védelemre állítottak.
    Kérlek jelezd a problémát és, hogy védjék már a szervert az esetleges hekkelések ellen!
    köszi
    Fox08_HU1
    fox08 @ hu 1
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 220
    Jelzve volt többszörösen is a védő csarnokos gond, de konkrét választ nem kaptunk reá.
    HU1 és HU 2 -n is jelen van ez a hiba.
    Amint meg tudunk valamit azonnal tudatjuk veletek.
Sign In to comment.