Főoldal Szövetség bemutatkozások és keresés

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Emperor

2

• BaliWarrior (HU2)BaliWarrior (HU2) HU2 Bejegyzések: 49
    Mind ezt úgy, hogy átverik a helyettesemet.
    Tényleg utolsó levél:
    Senkit nem érdekel, és senki nem hiszi el, szerintem.
    Nem lett átverve senki.
    Hoztunk sarcot nektek, egy részét ott is hagytuk.
    Te pedig az én szövetségemből vitted el a tagokat. És?
    Név: BaliWarrior
    Szövetség: UNION OF ANGELS
    Szint: 70/800

When you dive into the wild
    You can find death
    You can find love
    Better think about it twice
    Cuz we all think
    You gon' be gone

• harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 394
    szerkesztette ezt: 06.06.2020
    Nem bánom, hogy elvitted a tagokat. [...] De az már túlzás, hogy ellopod a fél kasszát.
    Post edited by BM Rot on
    És ne mondd, hogy nem kaptatok rangot. Nesze, itt a screenshot, hogy ennyire lehet bennetek megbízni.
  • -Immortal- (HU2)-Immortal- (HU2) HU2 Bejegyzések: 17
    Ember, állj már le. Mi nem jött le abból, hogy senkit nem érdekelsz? Könyörgöm....
    És ne mondd, hogy nem kaptatok rangot. Nesze, itt a screenshot, hogy ennyire lehet bennetek megbízni.
    Tőlük jött 350 milla sarc.
    Ne légy buta.
    Jó éjt.

You can find death
    You can find love
    Cuz we all think
    You gon' be gone

• Flecco (HU2)Flecco (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    Folytassam a regét a csodaszar(vas)ról, vagy abbahagyhatom?
    Tehát: Mi vagyunk a suttyók, mert beléptem/beléptünk s elintéztük, hogy a Hiénák leszálljanak rólatok? Hm?
    A chaten hülyéskedtünk, szerintem ez tök normális volt :D 
    Semmi közöd Bencének más fiókjához.
    A kasszába egytől egyik mindent Mi szereztünk (mivel amit Ti raktatok be, "elajándékoztátok") majd el is vettük, ami a miénk.
    A fél szerverre pirosat nyomtam? :D 
    Úgy tudom abból a 4 háborúból jött az a pár száz milla nyersi :)
    Szerintem az új dísztárgyak helyett galambra kellene spórolnod, volt már hogy felhergeltél másokat, és nem jártál jól :))

És miből gondolod, h én voltam az ötletgazda? 
    Mikor kipakolták a szövetséget, online sem voltam.

Soha nem intéztetek el minket!!! Katonátok sem volt! Rakj már ki olyat ahol mi voltunk a bukok!! Azért kértetek tölünk békét? Ugye??? Mert ti voltatok a királyok??!!!

• Deathwing17 (HU2)Deathwing17 (HU2) HU2 Bejegyzések: 36

Mackó már a hócipőnk tele van veled :)

Lassan megdumáljuk azt hogy mi lesz veled de helyedben venném a 2 hónapos galambot lassan.... :) amíg még van rá időd

Flecco (HU2) mondta:
    Folytassam a regét a csodaszar(vas)ról, vagy abbahagyhatom?
    Tehát: Mi vagyunk a suttyók, mert beléptem/beléptünk s elintéztük, hogy a Hiénák leszálljanak rólatok? Hm?
    A chaten hülyéskedtünk, szerintem ez tök normális volt :D 
    Semmi közöd Bencének más fiókjához.
    A kasszába egytől egyik mindent Mi szereztünk (mivel amit Ti raktatok be, "elajándékoztátok") majd el is vettük, ami a miénk.
    A fél szerverre pirosat nyomtam? :D 
    Úgy tudom abból a 4 háborúból jött az a pár száz milla nyersi :)
    Szerintem az új dísztárgyak helyett galambra kellene spórolnod, volt már hogy felhergeltél másokat, és nem jártál jól :))

És miből gondolod, h én voltam az ötletgazda? 
    Mikor kipakolták a szövetséget, online sem voltam.

Soha nem intéztetek el minket!!! Katonátok sem volt! Rakj már ki olyat ahol mi voltunk a bukok!! Azért kértetek tölünk békét? Ugye??? Mert ti voltatok a királyok??!!!

Nem volt katonánk, ezért háborúzunk a héten harmadszorra :D
    A békét 50% sarccal kértük, nem véletlen.
    De felőlem folytathatjuk, csak ne mások multivára sérüljön, hanem az, aki felelős a háborúért.

You can find death
    You can find love
    Cuz we all think
    You gon' be gone

Deathwing! Te mg maradj ki ebből az egészből!
    Te vagy az, aki két szövi közt lóg, az egyiket elárulta, a másikkal van!
  • PindurPandurok (HU2)PindurPandurok (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Sziasztok!
    Az Emperor szövetségbe várjuk a háborút kedvelő tagok jelentkezését! :)
    Az alapítok már régóta ismerik egymást, így adott a jó hangulat :)
    Szint nem számít, tudd védeni magad és tudj támadni, de az eventeről se feledkezz meg.
    A szövetség alapjai már megvannak, ha kell természetesen tudunk támogatni.
    Discord fiók szükséges, ott beszéljük meg általában a szövetség ügyeit, bejövő esetén is ott értesítünk.
    Hadgyakorlat illetve háborúkat gyakran vívunk, fontos hogy erősödjünk.

Jelentkezni nálam lehet, egy rövid bemutatkozó levélkét írj! :)

Te akarsz háborúzni, amikor a háború elől menekűltél el a Reoladed szövetségből, miután több alkalommal égő várakat támadtál és félve a visszatámadástól inkább gyáva módon elmenekűltél?   :-D  Ezt is mondd el a már meglévő és a leendő szövitagjaidnak, hogy te mennyire "bátor" harcos vagy  :-D  
  • PindurPandurok (HU2)PindurPandurok (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 07.06.2020
    Én kicsit máshogy emlékszem erre.
    Beléptem, elvertem Maciékat, így jött kb. 40 milla sarc.
    Utána pirosat nyomtunk egy szövetségre, tőlük közel 100 millió fát, követ és 200 millió aranyat elhoztunk, egy másik szövitárssal.
    Ezt, mivel te még egy ranggal se háláltad meg, (és a rang elég fontos, főleg ha te intézed a szövetség diplomáciai, és kincstárnoki ügyeit) inkább eljöttünk onnan.

Ha Én nem mentem volna oda segíteni, Mackó már rég megkapta volna azt a kb. 2 milla kasszátokban levő erőforrást! :D 
    Szóval ennek tudatában olvasgassátok zombi hozzászólásait :)

Te?  Elverted a maciékat?  :-D  Rámentél 3-4  elfekvő várra és erődre!  Ezt nevezed te elverésnek?  :-D  Ráadásul éjjel, alattomosan, sunnyogva,  [...]....  Szóval inkább maradj csöndben...  :-)))  Egyébként  az erődtámadásaidat tartod olyan nagyon dicső és hősies tettnek?  meg azt, Amikor égő várakat támadsz?  
    Post edited by BM Rot on
  • Deathwing17 (HU2)Deathwing17 (HU2) HU2 Bejegyzések: 36

Mindannak ellenére Mackó is égett :)

Meg csak azért mert ti nem támadtok erődöt mert csak támadókat tudtok benne tárolni nem a mi bajunk:) ha nem akarsz erődtámadást add fel :DDD

szerkesztette ezt: 07.06.2020
    Utána pirosat nyomtunk egy szövetségre, tőlük közel 100 millió fát, követ és 200 millió aranyat elhoztunk, egy másik szövitárssal.
    Ezt, mivel te még egy ranggal se háláltad meg, (és a rang elég fontos, főleg ha te intézed a szövetség diplomáciai, és kincstárnoki ügyeit) inkább eljöttünk onnan.

Ha Én nem mentem volna oda segíteni, Mackó már rég megkapta volna azt a kb. 2 milla kasszátokban levő erőforrást! :D 

Te?  Elverted a maciékat?  :-D  Rámentél 3-4  elfekvő várra és erődre!  Ezt nevezed te elverésnek?  :-D  Ráadásul éjjel, alattomosan, sunnyogva, [...]....  Szóval inkább maradj csöndben...  :-)))  Egyébként  az erődtámadásaidat tartod olyan nagyon dicső és hősies tettnek?  meg azt, Amikor égő várakat támadsz?  
    Na jó, itt a téma legjobb üzenete :D
    Maciék odaadták a sarcot, és nem teljesen tudom mik az előzmények, de Ti foglaltátok el csóri zombinak a faluit, majd támadtátok az erődeit és kényszerítettétek galamb alá..
    De úgy látszik az "elverés" használt, legalább pár napig nyugodt volt a fórum :)
    Direkt kérték, hogy ne ehhez a témához írjunk, mert nem kíváncsiak a vitánkra. Folytassuk a  PIHENŐSZÖVETSÉG
     c. témánál inkább a "vitát"
    Zombi hetek óta ég, ezt figyelembe vehettétek volna.

A Reloadedes dolog kicsit más :D
    Ha nem a szövetség "épsége" múlott volna rajta, ott maradok, Te is tudod mire képes az a 7 ember.
    De gondolom 11es szintű kastéllyal nem sok tapasztalatod lehet a "nagyok" játékából.
    De oké, csöndben maradok, Pandúrka leoltott a sárga földig.
    Egyébként a támadások 15:00-17:00 között értek be, nálatok biztos korán sötétedik...
    Az én váram is ég, mégis napi szinten kapom a leszedőket, szabotázsokat, erőd támadásokat stb..
    De bizonyára te jobban tudod, h miért mentem el a Reloadedből :)
    Post edited by BM Rot on

You can find death
    You can find love
    Cuz we all think
    You gon' be gone

Értitek: Elkezdik nekem privibe írni, hogy irányítás mániás vagyok... Emberek! Én? Egyszerűen nem akartam nekirohanni a "top" 52. szövinek... (fény őrei) Felért volna egy öngyilkossággal
    Meg átvertek, ellopták a fél kasszát, stb, aztán még van pofájuk paktumot kérni meg hogy közös discord legyen
    Bali kedvéért... Rossz tulajdonságaik felsorolása! (egész emperoré)
    -meggondolatlanok nagyon sokszor
    -gyakori átmeneti megkergülés
    -pofátlanság
    -lopott kasszából építés
    -más szövetségek fellázítása
    -hazudás
    -gyakori átverések
    -igazságtalanság
    -irreális nagyságú szövetségek megtámadása
    -kihasználás

És még sorolhatnám... Ezekkel kalkuláljon az, aki az Emperorba megy.
  • Bence_oOfficial (HU2)Bence_oOfficial (HU2) HU2 Bejegyzések: 28
    Sziasztok!
    Az Emperor szövetségbe várjuk a háborút kedvelő tagok jelentkezését! :)
    Az alapítok már régóta ismerik egymást, így adott a jó hangulat :)
    Szint nem számít, tudd védeni magad és tudj támadni, de az eventeről se feledkezz meg.
    A szövetség alapjai már megvannak, ha kell természetesen tudunk támogatni.
    Discord fiók szükséges, ott beszéljük meg általában a szövetség ügyeit, bejövő esetén is ott értesítünk.
    Hadgyakorlat illetve háborúkat gyakran vívunk, fontos hogy erősödjünk.

Jelentkezni nálam lehet, egy rövid bemutatkozó levélkét írj! :)

Te akarsz háborúzni, amikor a háború elől menekűltél el a Reoladed szövetségből, miután több alkalommal égő várakat támadtál és félve a visszatámadástól inkább gyáva módon elmenekűltél?   :-D  Ezt is mondd el a már meglévő és a leendő szövitagjaidnak, hogy te mennyire "bátor" harcos vagy  :-D  

Javaslom, hogy mi előtt írsz valamit a fórumra azt gondold át, vagy kérdezz meg valakit, hogy igaz-e, és addig ki se írd, mert akik ismerik a sztorit azok ezt nem hiszik el, a szemükben csak egy hazug kis vár vagy akinek a nagy várát kitiltották a fórumról, mivel 34 kastélyból írt oda. Ha jól gondolom ez a 35.
    Név: Bence_oOfficial
    Szövetség:Union of Angels
    Szint: 70+
  • Bence_oOfficial (HU2)Bence_oOfficial (HU2) HU2 Bejegyzések: 28

Te?  Elverted a maciékat?  :-D  Rámentél 3-4  elfekvő várra és erődre!  Ezt nevezed te elverésnek?  :-D  Ráadásul éjjel, alattomosan, sunnyogva, patkány módjára....  Szóval inkább maradj csöndben...  :-)))  Egyébként  az erődtámadásaidat tartod olyan nagyon dicső és hősies tettnek?  meg azt, Amikor égő várakat támadsz?  

Tisztában vagy azzal, hogy amiket fel soroltál azok normálisak egy háborúban?
    Erőd támadás, égő vár....de akkor azt is említsd meg, hogy harcizombi erődjeit támadtátok, faluit loptátok. Ez szerinted dicső és hősies tett?
    Név: Bence_oOfficial
    Szövetség:Union of Angels
    Szint: 70+
    Bence! NE hazudj! Én mellékeltem screenshotot a tény alátámasztására. Ha igaz lenne amit beszélsz, tudnál mellékelni screenshotot.
Sign In to comment.