Főoldal Hungarian Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Fehér Holló

1618

• csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 751
    Látom lájkolod magad a kastokból, amikbe be vagy lépve :))) Kicsit beteges.
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • timcsi1218 (HU2)timcsi1218 (HU2) HU2 Bejegyzések: 35
    Szép estét mindenkinek!

Nem szokásom állást foglalni a hasonló szócsatákban, most sem fogok. Teljesen mindegy ki művelte ezeket a dolgokat és kivel... mindenképpen egy gusztustalan, elítélendő húzás más játékának efféle tönkretétele!!!
    Valamikor, nagyon-nagyon régen felvetült egy ötlet. GG-nél a fejlesztők talán módot találhatnának arra pl., hogy a vezetőségi tagok, mondjuk a vezetőtől a marsallig, esetleg tábornokig, kívülről, egy ikonra kattintva állíthassanak a tagság védelmén. Alaposan lecsökkenthetné a kódok felesleges cseréjét, minimalizálná az illetéktelen kezekbe jutását. A védelem könnyen igazítható lenne, felesleges kódkiadások nélkül. Bárhonnan nézzük, kényszerből adjuk egy adott szövi vezetőségének a belépőinket, szinte vadidegenekre bízva az évek óta építgetett várainkat, annak reményében, hogy távollétünkben is nagyobb eséllyel legyen az védve.
    Akár feltöréssel, akár jelszóval jutnak be, teljesen mindegy. Éppen elég, ha egy olyan kastélyba bejutnak, ahonnan további kárt tudnak okozni. Nem tudom, bármi módon megoldható-e valami hasonló az általam leírtakból, de az biztos, hogy csökkenteni lehetne így a kódok rossz kézre kerülését.

A károsultaknak kitartást kívánok! Remélem mihamarabb megoldódik az ügy!

Üdv.:

Timcsi
    timcsi
  • DiamondStar1972 (HU2)DiamondStar1972 (HU2) HU2 Bejegyzések: 228
    Olyan érdekes, több hetes csend után, a napi kósza szomszédba támadás , és a hajnali események után, milyen aktívak lettetek a fórumon  és a térképen.
    Remélem 1x , ti nem erre fogtok ébredni, mint a Hollósok.Mert ez már annyira alja, de veletek is előfordulhat.
    Bízom benne, hogy az érintettek,  minden lehetőséget végig járnak, hogy kiderüljön ki-kik voltak.
    Aki csak érintőlegesen hallott ezekről,hogy erre készülnek, az is elsüllyedhet szégyenében, nézzen fel és köpjön egyet.
    Ezzel, nem háborút nyert az ellenfél, hanem megvetést.

DiamondStar1972 @ hu 2
    Matezz

Mint írtad, kívülállóként , rosszul látod.
    A miért?
    Mert pl az Armageddonba  a Deresből járnak át páran és kezelik nagy részét az accoknak, támadók védők 24-órából 23-at galamb alatt vannak.
    a Deres 80%-a védelmen, és jó páran galamb alatt, a háború alatt eddig 1 eventet vittek .
    Az Armának és a Deres-nek sem jó ez a helyzet.
    Aki menekülni akar-akart ebből a helyzetből, pont ők.
    Honnan tudod , hogy itt a vezetőség mennyire aktív a háborúban?
    Szerény véleményed lehet, csak a gondolatmeneted nem jó.

DiamondStar1972 @ hu 2
  • Matezz (HU2)Matezz (HU2) HU2 Bejegyzések: 32
    Kedves DiamondStar1972
    Lehet a meglátásom a rossz de azért mert van 4-5 galambos kasi a deresben és védelem alatt van a csarnokuk attól függetlenül Ti a Rendellenes szenvedett nagyobb károkat nem pedig a Deres, az Armageddon kutyát nem zavar a háborúban az tény de nehogy a végén miattuk bukjon nagyobbat az ellen :smile: 
    Azért mert Csaba Doki ki adja utasításban mint ahogy sok régi paktumosotoktól vagy éppen társatoktól hallottam, hogy költekezni kell úgy nem nehéz eventben is toppon lenni, ugyan rablózásban nem igen száltok be a versenybe senkivel főleg nem a deressel :D Ez is jelent valamit nem gondolod? :smiley: 
    Nem minden az event nem csak az számít mást is nézzetek :smiley: 
    ÉS kívülről nagyon nem az a látszatt h a Deres iegn csak rászorúl :D
  • Glad1414 (HU2)Glad1414 (HU2) HU2 Bejegyzések: 21
    Matezz

Mint írtad, kívülállóként , rosszul látod.
    A miért?
    Mert pl az Armageddonba  a Deresből járnak át páran és kezelik nagy részét az accoknak, támadók védők 24-órából 23-at galamb alatt vannak.
    a Deres 80%-a védelmen, és jó páran galamb alatt, a háború alatt eddig 1 eventet vittek .
    Az Armának és a Deres-nek sem jó ez a helyzet.
    Aki menekülni akar-akart ebből a helyzetből, pont ők.
    Honnan tudod , hogy itt a vezetőség mennyire aktív a háborúban?
    Szerény véleményed lehet, csak a gondolatmeneted nem jó.

X-Y-Z sorolhatnám én is hány eventet nyert a Rendellenes a 8 hét alatt ill , sorolhatnám hányszor kellett a Holló-nak az első 50 helyezésért harcolni...:D
    Hány galambos is van a Holló-ban , a volt Holló-ban ?
    Zsákmánylista....8 hetes ... A Holló az nincs az első 50-ben , de ti Rendellenes 22 kastélyotok van amiben nem történik semmi...:D  A számok nem hazudnak...:))
    Látod, megint rossz a gondolatmeneted, és amit hallasz:)
    Mindenki annyit költ a játékra, amennyit szeretne:))
    Itt nem rablózik senki programmal, míg odaát, jó páran használják:))
    A Deresnek mindig is fontos volt és fontos lesz az eventek nyerése:))
    De ha csak kaptad a kastélyod, és nem régen játszol, akkor megértem hogy ilyeneket írsz:))
    De nyilván ez a te véleményed:))és maradjon így:))

DiamondStar1972 @ hu 2
    Visszatérve az eredeti témára:

Ezzel, nem háborút nyert az ellenfél, hanem megvetést.
    DiamondStar1972 @ hu 2
    Egyet kell értenem Gladdal és ezt nem szomorúsággal teszem :D
    Glad egy régi játékos aki ha jól olvastam két év pihenésből tért vissza, nem gondoljátok, hogy 2 év után némi elveszett tudással egyedül olyanra képes, hogy csoda, hogy még tart a háború?
    Egyedül annyi kárt okozott a hollóban biztos rendellenest nem tudom, mint a rendellen meg a holló együtt az armában és a deresben
    Hát igen, bele ölt jó pár száz ezret:))de valószínű már 7 számjegyűnél jár költésben:))
    7-800 ezer támadót elsütött 2-3 nap alatt a semmire, az elején mert kárt nem okozott sehol:))
    Óriási tudás kell, kellett  hozzá:))))na az nagyon beteges:)))
    Aztán 1-szer lehúzzák nála is e rolót:)))

DiamondStar1972 @ hu 2
    Hát okozott vagy nem okozott kárt a hollónak mégis megcsappant 10millióval a hatalompontja azon a napon :))
    Párat azért vitt a szövi, és itt nem is volt soha fontos egy event nyerés:))
    A deres bele betegszik, hogy nem lehet elől.
    DiamondStar1972 @ hu 2
    Hát nem vettem észre hogy mostanában betegségben szenvedne a Deres.
    Mondjuk lehet megfáztak a támadók mikor oda vissza mentek, egy nyert csata után :D
  • Glad1414 (HU2)Glad1414 (HU2) HU2 Bejegyzések: 21
    Megirtam a levelet a support-nak.  Nem tudom válaszolnak-e rá , kapok-e infot , a rágalmazással  érveltem , meglátjuk:)

Akkor már az is tiszta, hogy te is egy tagjuk vagy:)
    Mellesleg, nemsokára érkezni fognak glad bácsihoz méltó ellenfelek, akik ugyanúgy nem sajnálják rá a pénzt, akkor valószínű eltűnik megint 2 évre:))

És még mindig az eredeti téma.

Szégyellje magát az-azok akik így akarnak háborút nyerni.
    Ezzel, nem háborút nyertetek , hanem megvetést.
    DiamondStar1972 @ hu 2
    Ebben egyet értek veled h szégyellje magát az aki tette és ássa jó mélyre magát, de szerintem a Deresnek és szövetségeseinek ehhez köze nincs, persze megint szerény meglátásom.
    Ahhoz meg annyit még hozzá fűznék, hogy fentebb olvastam hogy a Deresből se mindenki támad utána kérdeztem másoktól h miért és úgy hallottam, hogy egy semleges szöviben járt ez előtt és nem pártolja ezt, de nem egy gyenge tagról van szó aki szerintem ha felszívja magát akkor nem csak "Glad bácsi" fog nektek rosszabbnál rosszabb napokat okozni :)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt