Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Ryan6 és csapata

24

• Tomi0425 (HU2)Tomi0425 (HU2) HU2 Bejegyzések: 130
    szerkesztette ezt: 16.05.2020
    A grave-digger szövetség kérésére ide is leírom a saját, A Cég és Ryan6 nevében, hogy amint elfogadjátok a békejavaslatot (a maradék 40% sarcot felajánlva a szövetségetek) tőlünk egy hónapig semmilyen támadás nem fog kimenni, és jövőben sem lesz háborúban egyébként végrehajtható tevékenység (amennyiben ők sem támadnak, és nem írnak trágár és egyéb hasonló leveleket). Szerintünk is eleget kaptatok már. Ez onnantól érvényes, hogy valaki következő hozzászólásban elküldi a megadott sarc fényképét a grave-digger szövetségből.
    "Mert ekkora Cégnél ez nem okozhat problémát!"

• Antii4ero (HU2)Antii4ero (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    A Grave-Digger szövetség az ajánlatot elfogadja a háborút beszünteti!
  • bodnarfranciska (HU2)bodnarfranciska (HU2) HU2 Bejegyzések: 11
  • HALál. (HU2)HALál. (HU2) HU2 Bejegyzések: 53
    szerkesztette ezt: 17.05.2020
    A grave-digger szövetség kérésére ide is leírom a saját, A Cég és Ryan6 nevében, hogy amint elfogadjátok a békejavaslatot (a maradék 40% sarcot felajánlva a szövetségetek) tőlünk egy hónapig semmilyen támadás nem fog kimenni, és jövőben sem lesz háborúban egyébként végrehajtható tevékenység (amennyiben ők sem támadnak, és nem írnak trágár és egyéb hasonló leveleket). Szerintünk is eleget kaptatok már. Ez onnantól érvényes, hogy valaki következő hozzászólásban elküldi a megadott sarc fényképét a grave-digger szövetségből.
    Jól [...] őket! :) 
    Nem elég hogy megnyertétek a háborút, még meg is alázzátok őket  még közszemlére is kell tetetni azt a sarcot. Ez inkább a  "C"  barátainkra jellemző. :neutral:
    Post edited by BM Rot on
    "Fine, now is a good time to teach you something: even Villains have standards!"
    -Accelerator
    Main accom: Accelerator01 (Hu1)
    Nem érzem magam megalázva ez így tiszta!A megállapodás esetleges megszegése miatt kellett ez!Mindkét fél részéről!
  • Tomi0425 (HU2)Tomi0425 (HU2) HU2 Bejegyzések: 130
    Nem mi akartuk kiposztolni fórumra,kifejezetten elleneztük. De ragaszkodtak hozzá. A bejegyzést se mi nyitottuk meg.

"Mert ekkora Cégnél ez nem okozhat problémát!"

Nem szeretnék többet foglalkozni ezzel a dologgal mint amennyit szükséges volt!
    Örülünk hogy vége játszunk tovább!

Sziasztok
  • Rhiannon (HU2)Rhiannon (HU2) HU2 Bejegyzések: 125
    Bodnarfranciska: szegény, nagyon sajnállak :( Számomra nem létezhet olyan ok egy játékban, ami indokolja, hogy egy másik ember holmi bosszúvágyból tönkre tegye embertársa több évnyi kitartó játékát. 
  • ryan6 (HU2)ryan6 (HU2) HU2 Bejegyzések: 105
    Üdv!

Kedves Bodnárfranciska és csapata!
    A leveleitekről miért nem írsz??
    Bemásoljam ide???
    Örülnék ha egyes emberek véleményüket a valós okok teljes megismerése után fejtenék ki!

ryan6 @ hu 2
  • BaliWarrior (HU2)BaliWarrior (HU2) HU2 Bejegyzések: 51
    szerkesztette ezt: 01.06.2020
    ryan6 (HU2) mondta:
    harcizombi!!

Kis idő és megtudom melyik a nagy kasid!
    De ha olyan nagy arcod van  miért is bujkálsz????? 
    Mindig is szerettem a hozzád hasonló kamu várakból szövegelő lábtörlőket!
    Nincs nagyobb vára.
    Don't know when it started and I don't know when it ends
    I feel so much pressure that I'm gonna get the bends
    And I'm rolling and controlling in your vicinity
    That's why everybody calls me Mr. Infinity

Kedves ryan6. Ahogy írtam, számomra nincs olyan ok a játékban, hogy elvedd, és aztán eldobd más játékos mindhárom erődjét, évek hosszú munkáját és játék szeretetét. Vagy esetleg, Ő is pontosan ugyanezt csinálta Veled előtte? Mert ebben az egy esetben megértem. 
  • Bence_oOfficial (HU2)Bence_oOfficial (HU2) HU2 Bejegyzések: 29
    Kedves ryan6. Ahogy írtam, számomra nincs olyan ok a játékban, hogy elvedd, és aztán eldobd más játékos mindhárom erődjét, évek hosszú munkáját és játék szeretetét. Vagy esetleg, Ő is pontosan ugyanezt csinálta Veled előtte? Mert ebben az egy esetben megértem. 

Teljesen egyet értek veled. Én nem kedvelem a grave-digger szövetséget, ezt leírtam az akkori vezetőnek is, mégis együtt éreztem vele. Nincs olyan ok ami miatt tönkre kell/kéne tenni egy ember hobbiját.
    Név: Bence_oOfficial
    Szövetség:Union of Angels
    Szint: 70/800
  • Mancsani (HU2)Mancsani (HU2) HU2 Bejegyzések: 32
    Talán elkerülte a figyelmeteket valami,  amelyre ryan6 céloz is, hogy  lehet olyan levelet írni, hogy az az egy levél, ilyen következményekkel járjon, az az én erkölcsi megítélésem szerint az a levél a kegyetlenebb volt, mint ami a virtuális erődökkel történt (azokat újra lehet építeni), de ezeket a mondatokat nem lehet visszaszívni, és senkinek nem kívánom, hogy ilyen levelet kapjon.  De lehet én vagyok egy fosszília..."ember" ilyen levelet nem ír egy másik embernek, vagy ha igen, az az ő szegénységi bizonyítványa.
    Mancsani: igen értettem az előzményt, hogy kapott egy "olyan" levelet. De ahogy mondod, ez azt minősíti, aki a levelet elküldi. És elképzelhetőnek tartom, hogy miután elküldte azt a levelet, meg is bánta. Szerintem aludni kellett volna rá egy-kettőt, és azt mondani, hogy ha Téged ez tesz boldoggá, akkor meg is érdemled, ez legyen a legnagyobb örömöd. Lehetett volna nagyvonalú az is, aki kapta a levelet, mert az, ha nem így "bosszulja meg", viszont az Ő emberségességét bizonyította volna. És szerintem, ez elégtétel lett volna. /dehát Ti tudjátok/
  • Mester Vívó (HU2)Mester Vívó (HU2) HU2 Bejegyzések: 24
    Ryan6 Minden hónapban kiszemél valakit . Nyugi 1 hét és abba hadja
    Nesilia - Arany Farkas

Vezető

Discord:YTMester Vívó  /SSH\#9442

Puszi  <3

• ryan6 (HU2)ryan6 (HU2) HU2 Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 08.06.2020
    Rhiannon!!

A szegénységi bizonyítvány a zsebedben mint a másik társadnak!

Mester vivó [...]!
    nehogy te legyél az akit 1 hét után efelejtek!
    érted ugye?!

ryan6 @ hu 2
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 476
    Engem nem érdekel nagyon ryan kit szemel ki... Figyeljetek. Ez egy játék. És ha valaki a másik erődjét akarja lepattintani, ha tudja(és akarja) hát tegye. Ha ki akar törölni valakit a térképről és tudja, hát tegye. Ez egy játék, és sokan elfelejtik amikor a játék etikettet, szerver szabályzatot írták, hogy BÁRMIT MEG LEHET TENNI (amilyen lehetőséget nyújt a játék.)

• Deathwing17 (HU2)Deathwing17 (HU2) HU2 Bejegyzések: 36

(Mondja ez az aki galamb alatt van)

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt