Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Ryan6 és csapata

Sziasztok
Kérem véleményezzétek a képet,mi ez ha nem aljas dolog!Több éves munka ellopása!Indokolatlan háború!?
«134

• bodnarfranciska (HU2)bodnarfranciska (HU2) HU2 Bejegyzések: 11
    Mellém költözött, mind 3 erődömet elvette, majd eldobta őket.
    Ezzel maximálisan ellehetetlenítette a játékomat!
    Még 17 napig galamb alatt vagyok utána valószínűleg elköszönök tőletek,mert nem fog hagyni játszani sem engem sem azokat akik még megmaradtak a szövetségemben!
    Jogos csak nem ebben az esetben!

• Casa303 (HU2)Casa303 (HU2) HU2 Bejegyzések: 128
    70/800 as létedre nem sikerült megvédeni magad? Grat.
    70/800-as és 70/800-as között is óriási különbségek tudnak lenni. Csak nézz szét a kastja körül, nehezen tudott volna mit tenni.
    Casa303 @ hu 2
    Armageddon szövetség
    Diplomata
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 476
    szerkesztette ezt: 11.05.2020
    Elhiszem. De akkor is. Meg lehet segítséget kérni másoktól.
  • Matezz (HU2)Matezz (HU2) HU2 Bejegyzések: 32
    Harcizombi. Könnyebb ha nem szólsz bele, mert mint látszik nem nagyon vágod a szitut. Ryan6 nem az a valaki, akit csak úgy ki lehet védeni:D Ő az a játékos, akivel vagy jóban vagy, vagy nem is vagy.
    Erre csak annyit mondanék,hogy az ember megválogatja a barátait akár a játékban akár az életben!
    Dehogy is! Az adraszteia :D:D
  • Tomi0425 (HU2)Tomi0425 (HU2) HU2 Bejegyzések: 130
    Sziasztok!
    Először is, azt mesélted, hogy műemléket loptatok, és megkaptuk a választ, mikor visszakértük, hogy "tőletek lehet"? 
    Vagy esetleg azt, hogy 65 ember a 29. helyen az 53 milla erőpontjával nem tudja magát megvédeni 2 darab játékos ellen?
    Papoltok a becsületről, miközben, mikor benyomtuk a pirosat, egy darabot nem támadtunk, ti meg jöttetek, több napon át, akár 300 bejövővel. Nagyrészt az aktuális játékosnál jóval kisebb szintűekre. Akkor nem volt baj, senki nem panaszkodott. Amint elindultunk ketten, meg nektek állt feljebb. Mi a támadások előtt "számtalan lehetőséget kaptatok a megadásra, de ti következetesen visszautasítottátok." (Arthas) A sarc pedig.... Mondtuk 50-es kell, erre küldtetek 10-t. Persze, hogy visszaküldjük a maradék 40-el. De ha az a 4 millió fa és kő, amit sarccal kaptunk, több év munkája, akkor rég gond van. Javítsatok ki, ha tévedek.
    "Mert ekkora Cégnél ez nem okozhat problémát!"

Meséltem ige,akivel beszéltem tud róla,hogy tőletek lopott egy tag akit ki is raktunk a szövetségből,akkor pár tag indult meg rátok,de ez a dolog le lett zárva pár perc alatt,akkor kérdem én miért jött a második piros?A többihez nem szólnék hozzá!50% mert tudjátok mennyi van a kasszában és ti kérdem én milyen jogon tiltjátok meg nekünk,hogy azt mi bárhova áttoljuk?Írj bármit lehet igazad van lehet nekem van igazam ezt felejtsétek el,hogy terrorban tartotok mindenkit aki ott van!
    Abban az esetben adom meg a 40% sarcot ha leírjátok ide,hogy a tagok vissza jöhetnek és nem piszkáljátok őket!Másképp maradok én ott egymagam és nem jutunk előbbre semmivel!Már elvenni nem tudtok tőlem semmit!
  • akoswarior (HU2)akoswarior (HU2) HU2 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 12.05.2020

Ha jól tudom, Ryan már csak azért játszik, hogy akit nem kedvel, azt szét üsse.

Post edited by akoswarior (HU2) on
  • BukottAngyal (HU2)BukottAngyal (HU2) HU2 Bejegyzések: 34
    Gyerekek.

Ez egy játék!
    HU2
    70/10
    Reloaded

"Figyelj, nem fogok vissza menni
     Nézd mit csináltam
     Nézd mit tettél
     Azt hiszem jól választottam
     Mikor belevágtam
     A dzsungelba
     Figyelj, nem fogok vissza menni
     Nézd mit csináltam
     Nézd mit tettél
     Azt hiszem jól választottam
     Mikor belevágtam
     A dzsungelba"
  • Tomi0425 (HU2)Tomi0425 (HU2) HU2 Bejegyzések: 130
    Rendben van.

"Mert ekkora Cégnél ez nem okozhat problémát!"

Pontosabban?
  • Antii4ero (HU2)Antii4ero (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    sziasztok szeretném ha látnátok és vélemény mondanátok az alábbi csevejről köztem és a cég szövi vezető Tomi0425 között !

én Irtam neki ,hogy mi már szeretnénk befejezni ezt a háborút ami már cseppet sem felnőtes és az őket ért dolgokért már régen revansot vettek !( pl: faluk leszedése ,erőd elvétele és eldobása több tagtól amiben jócskán voltak rubinos épületek )

A válasza:  szia 40% sarc, és béke
    ( azt itt megjegyezném hogy egyszer fizettünk már 10% sarcot akkor elfogadták majd újbol jött a piros azonnal ! )

irtam  erre neki, hogy jó lenne ha ezt írásban adná nekünk csak hogy írásos nyoma legyen a dolognak !

a válasza beszéld meg Ryanel ! ( hozzá tenném a tag akkor nem volt a szövijében akkor amikor jelen beszélgetés zajlott ,mivel nem volt ott úgy gondoltam ,hogy nem is érintett a dologban már )

kérdeztem tőle ,hogy miért vele beszéljek hát nem ő a szövetségi vezető? és hogy a ryan nincs is a szöviben

erre azt irta,hogy ő is fontos tag
    de ő már 2* 50% ot akar 
    neki mindegy vele beszéljem meg !

annyit hozzá tennék volt már itt szó mindenről csak békéről nem! A háború csak indoknak tűnik hogy a szövire jöhessenek elég megjátszott dolog hatalmas követelésekkel amik nem éppen reálisak (pl : a komplett szövink követelése + sarcok hol ennyi hol annyi )! rengeteg felderítőt küldtek már be a szövetségbe( nem véletlenül tudják mennyi van a szövi kasszában ) hozzá teszem egyszer még paktum is volt amikor a szövinkből mentek át kisegíteni őket (eventező szövi vagyunk) előkelőbb helyért! (akkor még betyárok néven futott a szövetségük )
    annyira eldurvult a dolog hogy ez már cseppet sem játék ahogy azt fentebb már emlitették és kicsit semm vicces akár normális játékszerető és jó játékosok hagyhatják abba egy ilyen szövetség miatt amit elszomorító dolognak tartok!

Hakunamatata. Micsoda gyönyörű szó. Aki annyira gyenge, hogy a céget (régi elnevezésükön Betyárokat) nem tudja kivédeni, az már tényleg gáz. Kíváncsi lennék, hogy amelyik tag bennvolt akkor is abba a szövetségbe, amikor az még cég néven futott, emlékeznek e még rám...
    nem is a betyárokkal van itt a gond hanem azzal hogy ryan is bejött a képbe elvileg neki ebbe nem is kellet volna beavatkozni mert máshol volt ha jól tudom saját szöviben (ahol kampányolt a top szövik ellen köztük a a rendellen ellen is )
    A gond itt az volt hogy  katiból meg be van vásárolva 105ezer :) ha nekünk szólt megnézném hogy védesz 9 hullámot az én szintemen :) + tűzkáros vpk  nem hagynak vissza erősödni  a kilépet tagokat követi a pihenőre is háborút nyom és a pihenő kastokat is támadja szerintem nem etikus ,hogy már azokat sem hagya békén akik már ki szeretnének szálni a háborúból

Csak azt nem értem, miért nem fogja fel senki, hogy ez egy hábis játék? Mindenki maga dönti el, hogy használja-e azt a ...... játéketikát. Ryan ezek szerint nem. Én félig-meddig. Mint mondtam, mindenki maga dönti el. Lehet gyepálod a népet két hétig, aztán oltasz 3hétig. Pont ez a jó ebben a játékban, hogy nem csak monoton eventezés. Bár vannak, akik azzá akarják tenni...
    Amúgy már párszor leírtam (valamelyik témába) mit gondolok a pihenőkről. Ha valaki belép, akkor vállalja fel, hogy nem tud belépni, nem az, hogy másik "anyaszövik" mögé bújnak. Most nem azt mondom, hogy ne legyenek, csak például ha betámadsz valakit ott, ne jöjjön már 25 levél hogy "nem tenném..." Meg csak foglalják a falvakat.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt