Főoldal Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Rubin vásárlási probléma

13»

Válaszok

• Ágota 2 (HU2)Ágota 2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 43
    Egyszerre több  főkastély egy fiókkal lehetetlenség (kivéve ugye a Távoli világokat) , ugyanis a kettő egybekötött, így ha rom volt akkor belépésnél meg kell lennie (akkor is ha időközben lecsaptak az erődjeidre) ; viszont abban az esetben, ha törlésre került a fiókod, akkor minden benne megszűnt, ergo új fiókot nyitsz és újra kell kezdened.
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    "Kérdésem lenn ha veszek királyi lobogót a megvásárolt rubintjaimból és elpusztítsák a kastélyomat akkor az a lobogó elveszik vagy megmarad ha előröl kezdem a kastélyt az emailban kapót levél linkje alapján. tehát ugyan az a fiókom marad csak másik kastély mert az előző megbukott."

Ha a karid meg bukot valami csalafintaságon, akkor az egész el veszik, nincs is. Mert törlik a belépődet is.
     Ha csak rommá vált és ugy akarod ujra éleszteni, a királyi zászló meg marad.
    Szia!
    Nem értem, hogy ez most egy kérdés, vagy válasz, esetleg mindkettő. Viszont nem tudom, hogy miért került ez most ide ebben a formában. Ahhoz, hogy segíteni tudjak, kérlek kérdezz pontosan.
    Uriel
  • maximalista (HU2)maximalista (HU2) HU2 Bejegyzések: 12
    Kedves Uriel a segítségedet kérném
    Feltöltő kártyás telefonom van amivel idáig nem volt soha gond.
    Tegnap nomád akcióból vásároltam 2x5080-as akciót
    mind két alkalommal ezt írta vissza sms-ben a Boku :üzenetét nem tudtuk értelmezni,kérjük ellenörizze ujra és próbálja 
    meg ismét 
    telefonomról az összeget le vonta de semmit nem kaptam érte.:( Sem rubint sem eszközt semmit :(
    Ma távolin a legkisebb összegért ismét próbáltam és ugyan így jártam :(
    Természetesen írtam supportnak tegnap és ma de a szokásos szöveget írták vissza.
    Félelmem soha nem kapok a le vont összegért semmit :(
    Ezek után senki ne csodálkozzon egy fillért nem költök a játékra
    Uriel benned bízom 

Kedves Uriel a segítségedet kérném
    Feltöltő kártyás telefonom van amivel idáig nem volt soha gond.
    Tegnap nomád akcióból vásároltam 2x5080-as akciót
    mind két alkalommal ezt írta vissza sms-ben a Boku :üzenetét nem tudtuk értelmezni,kérjük ellenörizze ujra és próbálja 
    meg ismét 
    telefonomról az összeget le vonta de semmit nem kaptam érte.:( Sem rubint sem eszközt semmit :(
    Ma távolin a legkisebb összegért ismét próbáltam és ugyan így jártam :(
    Természetesen írtam supportnak tegnap és ma de a szokásos szöveget írták vissza.
    Félelmem soha nem kapok a le vont összegért semmit :(
    Ezek után senki ne csodálkozzon egy fillért nem költök a játékra
    Uriel benned bízom 

Szia!
    Sajnálom az esetet, igazából nem Te vagy az egyetlen, akivel hasonló történt. A Supportnak küldött leveleden kívül nem sokat lehet tenni. Esetleg még egy levelet küldj, mert nagyon sokat kapnak, emiatt kicsit késhet a válasz ( akár 2 hetet is). Én csak a fórumot moderálom, ugyanúgy kell felvennem a kapcsolatot a Supporttal, mint nektek. Kicsit legyél türelemmel, remélem megoldják a problémát.
    Uriel
    Sziasztok!
    Annyi rengeteg problémát jelentetek a telefonos vásárlással kapcsolatban, hogy csak arra tudok gondolni, hogy a telefon társaság nem tudja kezelni ezeket. Sajnos a vásárlásnál jelentkező hiba nem a GGE hibája, a Bank vagy a Telefonszolgáltatónál van a baj. 
    Kár ezért mindig újabb és újabb bejegyzéseket indítani, már van 3 is ( Rubinnal kapcsolatos-rubin vásárlási hibák-rubinos  stb.), mert az egyéni problémák tárgykörébe tartozik, aminek van egy topikja. Attól, hogy több bejegyzést is nyittok, még nem lesz megoldva a dolog. 
    Vannak akik 4-szer nyomtak rá az OK-ra és kaptak is 4szer annyit, s most azt szeretnék, ha visszacsinálnák. Azt hiszem az a rosszabbik eset, de nem akarok itt okoskodni, csak annyit szeretnék mondani, hogy minden vásárlással kapcsolatos probléma a Supportra tartozik. Nekik kell levelet küldeni. Ezekben az esetekben azonban azt látom, hogy a GGE megfelelően adja a vásárolt dolgokat, s a Telenor vagy a Bank az, ahol elakad a vásárlás és, nem a GGE-nél. Tehát a hiba sem a GGE hibája, ezért nagy valószínűséggel tenni sem tudnak semmit, csak azt fogják ajánlani, hogy vegyétek fel a kapcsolatot a Telefontársasággal és a Bankkal.
    Uriel
  • --patrik-- (HU2)--patrik-- (HU2) HU2 Bejegyzések: 25
    Vásároltam rubintot vasárnap.
    85000 ezret
     10ezer forint  pay safe-el fizettem
    Ez az ajánlat volt am ima is van 21:10 kor
    a rubintot megkaptam,de a  kiválasztott eszközöket  nem.
    Ilyenkor mi a teendő?
    Üdv Ünnepmen

Szia!a választásnál van egy megerősítő gomb,megnyomtad?Különben nem mentette el a választásaidat.
  • player447658425 (HU2)player447658425 (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    sziasztok vettemaprilis 4 szombaton 4 csomag rubintsms ben 200 szazalékos ajandekkal.egy csomagot megkaptam de a masik 3 csomagot nem.viszont a pénzt levonta a telefonomrol.se pénz nem jött vissza sem a rubin nem jött meg.ilyenkor mi a teendö.a suportnak is irtam .elöre is köszönöm a választ
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 434
    Szia!

Ha írtál a supportnak, akkor nincs más dolgod, mint várni a válaszukra. Csak ők tudnak segíteni ilyen ügyekben.

Rot
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 365
    Gratulálok mindenkinek! Ez egy ingyenes játék!
  • arti1 (HU2)arti1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    sziasztok ma átváltottam a zászlót dp s re , amikor vissza tettem kajára akkor az erödjeimbe me a fö váram ba minuszos lett a kaja termelés  ,hol ott eddig plusz 4 5 ezer volt ,,minden bónusz   beri   felügyelö aktiv , 71 e 500   volt a termelés az egyik erodbe most meg 61e zer mi lehet vele
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 411
    arti1 (HU2) mondta:
    sziasztok ma átváltottam a zászlót dp s re , amikor vissza tettem kajára akkor az erödjeimbe me a fö váram ba minuszos lett a kaja termelés  ,hol ott eddig plusz 4 5 ezer volt ,,minden bónusz   beri   felügyelö aktiv , 71 e 500   volt a termelés az egyik erodbe most meg 61e zer mi lehet vele
    Nem lehet, hogy a saját farkába harapó kígyó helyett napocskára tetted?
    Lorant96 @ hu 2
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 186
    arti1 (HU2) mondta:
    Vip. szinted nem csökkent? vagy nem lett inaktiv a Vip. időd ? Élelemfelegyülő fut ?
    Más okot nem látok ekkora termelésvisszaesésre. 
    Ha minden ugyan ugy maradt mint azelött, akkor azt a szuportnak kell jelezni.
  • maryspearls (HU2)maryspearls (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    szia,

tegnap óta amikor kémkedek, a jelentés mutat mindent

a támadás indításnál azonban nem mutatja mi van az udvaron
    szörnyen zavaró. másnál is volt ilyen probléma rövid ideig, de magától megoldódott

mit csináljak?

mary
    maryspearls @ hu 2
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 434
    szia,

tegnap óta amikor kémkedek, a jelentés mutat mindent

a támadás indításnál azonban nem mutatja mi van az udvaron
    szörnyen zavaró. másnál is volt ilyen probléma rövid ideig, de magától megoldódott

mit csináljak?

mary
    Szia!

Tudnak már erről a hibáról és legkésőbb a következő frissítésnél javítva lesz.

Rot
Sign In to comment.