Főoldal Kérdések a játékkal kapcsolatban Tippek és Trükkök

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Kastély - Állandó Megjelenés lista.

Asinne (HU2)Asinne (HU2) HU2 Bejegyzések: 64
szerkesztette ezt: 15.01.2019 itt: Tippek és Trükkök

Üdvözlök mindenkit!

Útmutatónak szánom, hogy ne kelljen ki keresni az összes állandó megjelenésnek a kinézetét, ami segíthet eldönteni hogy megveszed vagy sem. Valljuk be ez sokszor igen fontos döntés, jól megnézni mit is szándékozol megvenni.
Úgy jött az ötlet, hogy egy szövetségi társam nem tudta hogyan néz ki a téli sörfőzde kinézet, ezáltal bizonytalan lett, ha nem tetszik neki akkor mérges lesz hogy kiadott rá annyi rubint, ami másnak persze nem gond.
Szóóval ide gyűjtöttem össze képekkel az Állandó megjelenéseket, az ideigleneseket nem.

Homok vár, és Legó  vár kinézetről csak ennyi volt megosztva, nem tudom a nevét, és hogy miként néz ki a felrakható kis tárgy.

Egyenlőre ennyi, frissítem ha jönnek újak. Remélem hasznotokra válik majd.

Post edited by Asinne (HU2) on
- Játékban - Duplakeresztes (hu2) -
- Ötletelő -

«1

• Asinne (HU2)Asinne (HU2) HU2 Bejegyzések: 64

Ma 2019.01.26. án érkezett egy személyre szabott akció, ezt a kinézetet meg lehetett venni 14800 rubinért. Kivételes, úgy hiszem.
    - Ötletelő -

szerkesztette ezt: 15.02.2019
    Gyöngygyűjtéses eseménynél kiváltható, megvehető állandó kinézet. Úgy látom más is tanácsolt nekik nagy zászlót előre és a háztetőre.

- Ötletelő -

- Ötletelő -

Kallódó horgony állandó megjelenés.

Emlékeztető - jobbról balra haladva: Erőd, Kastély, Kereskedelmi központ, Főváros.
    - Ötletelő -

• Rhiannon (HU2)Rhiannon (HU2) HU2 Bejegyzések: 91
    Köszönjük szépen, ez nagyon hasznos volt! :)
    szerkesztette ezt: 27.09.2019
    Júnitól kezdve nagyon kaotikus az összes vár kinézet leközlése, fél infók, és nem tudom megmutatni se a gólem várat, se a piramisokat..... ami meg megvan, azokból nincs meg az összes részlet. Szóval részemről mindez felháborító!

Ha jól tudom ennek kellene lennie.

Ez érdekelne engem a legjobban, de nem találtam róla ikont, és valószínűleg ez 32 000 rubintos.
    Ez már mondható Hellyel közzel Vérvarjas kinézetnek, amire már kitudja mióta várok.

Ennél kivételesen még ott van, hogy milyen az ikon kinézet. July frissítésben, de az azóta kijötteknél nincs. :(

Megjegyzem újfent, hogy nem találtam meg a gólemeset. Ha utólag megtalálom vagy valaki megtalálja és beteszi ide, azt megköszönöm, mind a kettőnek megvan az ikonja, csak a vártípusokról a kép nincs.
    - Ötletelő -

• napsugár45 (HU2)napsugár45 (HU2) HU2 Bejegyzések: 69
    Most öszintén....

Mire jók ezek az állíndó megjelenések?

Megmutathatod hogy neked tellik rá vagy mire jók?:D

Nem is értem azokat akik ezekre pénzt költenek.
    Ők tudják,mindenestre a gge jót röhög azon hogy ezeke sokan költenek az tuti:D

Amiért nem lehet egy idő után szerkeszteni a hozzászólást ( nem támogatom hogy ne lehessen )
    Ezért újba vagyok kénytelen a skarlát virágos várkinézetet kitenni.

Oh, és ha valaki nem érti miért csinálom akkor olvassa el alaposan az első hozászolást ennél a topiknál.
    - Ötletelő -

- Ötletelő -

• Drake (HU2)Drake (HU2) HU2 Bejegyzések: 13
    Csak egy kérdés: Ezek rubinért hol vásárolhatóak meg?
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 167
    szerkesztette ezt: 24.12.2019
    Drake (HU2) mondta:
    Csak egy kérdés: Ezek rubinért hol vásárolhatóak meg?
    Szia!
    Különleges ajánlatban dobja be néha hogy meg lehet venni. Átlagban 15 ezer rubinba kerülnek. De nem tanácsolom hogy megjelenéseket vegyél amíg pékségekkel, istállókkal, őrtornyokkal kész nem vagy. És még utána is vannak olyan dolgok amire sokkal jobban megéri költeni a rubinodat. Ne kövesd el azt a hibát amit én: vettem pár megjelenést és utólag kellett rádöbbennem hogy sokkal jobb helyre is kerülhetett volna a rubinom :/
    Ha tetszenek és úgy érzed kellenek, akkor persze vedd őket te is, de azt ajánlom előbb a fontos és hasznos dolgokra koncentrálj :)

- kérném majd a hozzászólásom eltávolítását hogy ne zavarjon bele a témába, köszönöm :)
    Post edited by Kristofia665 (HU2) on
  • Drake (HU2)Drake (HU2) HU2 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 01.01.2020
    Most öszintén....

Mire jók ezek az állíndó megjelenések?

Megmutathatod hogy neked tellik rá vagy mire jók?:D

Nem is értem azokat akik ezekre pénzt költenek.
    Ők tudják,mindenestre a gge jót röhög azon hogy ezeke sokan költenek az tuti:D
    Igaz, de ha valakinek ez kell :) Meg vannak ingyenesek, azokat megéri megszerezni. 
    Post edited by Drake (HU2) on
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 75
    Mert mire jó a karácsonyi díszkivilágítás? Haszna nem sok ellenben szép és még na adj Isten jó kedvet is hoz. Viszont ahogy a megjelenés elem ez is csak arról szól hogy megtehetem/i és ezáltal mindjárt máshogy is viszonyulnak irányában.

• ARTUR31 (HU2)ARTUR31 (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 26.01.2020
    ....... :)
    Üdv mindenkinek!

Nem kell megérteni azt ki miért veszi, és mire költi a rubinját.
    Teljesen egyszerű miért indítottam ezt a topikot: A játékon belül nem elérhető az-az opció hogy lást a kastély kinézetet vásárlás előtt. Ha netalántán valaki változtatni szeretne a kastély kinézetén, az megnézheti Itt, hogy milyenek vannak.
    Én pl azért vettem jó párat, mert megtetszettek, különben meg nem azért, hogy mit szólnak rá, saját magamnak vettem meg, s a látványra ki mit szól az engem nem érdekel.
    Ennyi részemről, de ezeket az első - kezdő hozzászólásban már leírtam...
    - Ötletelő -

Asinne, én nagyon megköszönöm, hogy indítottad ezt a topikot. És teljesen egyet értek veled. Én pl. nem vásárolok rubcsit (na jó, él évente talán egyszer a minimális összegért), de amit összegyűjtök, azt szeretem ezekre a szépségekre elkölteni, pontosan ahogy mondod, azért mert NEKEM tetszik, és nem azért hogy más előtt villogjak, hogy én megtehetem.
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 379
    Rhiannon! Jöttek új megjelenéselemek! Ki fogod tenni ide? (pl a tavasz harangja)
    Szia Harcizombi, én sajnos nem tudom hogyan kell kitenni ide :( Annak írj szerintem, akik már előzőleg is kitették :)
  • MatexiaoXM8 (HU1)MatexiaoXM8 (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    Sziasztok,valaki tudna segiteni, ez a megjelenés elem hogyan néz ki a különböző várakon?
    szerkesztette ezt: 20.07.2020
    Nincs többes szám, én tettem ki őket, amíg Normálisan osztották meg a frissítéseket, de már több hónapja nem, így rengeteg hiányzik, és nem tudom hogyan tudnám pótolni. Megpróbálom de nem ígérek semmit...... Eddig is vadászni kellett a képekért, hát akkor a mostani változások mellett. Pár darab csak a külföldi fórumon vannak. Ha nem jön össze akkor discrodon felveszem a kapcsolatot az illetékesekkel.
    - Ötletelő -

Sign In to comment.