Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Hibák, bugok tömkelegének halmaza

179

• Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) HU2 Bejegyzések: 200
    szerkesztette ezt: 15.03.2020
    TIPP-MIX  event események?   Innovációként nyújtom be a: " tavaszi éjjelek fesztivál" eventezős események egymást követését illetően a TIPP MIX-et, azaz találd ki magad, totózd ki, hogy mely eventezős eseményt fognak indítani. Ugyanis az elmúlt vérvarjak háborúja után máris a királyságok háborúja következett volna, nem pedig a nomád...  A szokásos hónap eleji szamuráj invázió pedig egyenesen elmaradt. Azt a dumát pedig nem veszem be, hogy a berimondi megszállás a szamurájok helyett volt...  Szóval ez irányban a gge munkája egy nagy halom ...... … Erről ennyit...
    Post edited by BM Rot on
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 351
    Macilacee:
    Az eventek nem abban sorrendben következnek ahogy a Tavaszi Éjjelek fesztiválban mutassa - random mód teszik be őket épp ezért nincs előre meg adva az eventek sorrendje.
    Ez nem uj kelletü dolog , már elég rég csak az event napján mondják meg, hogy épp melyik event fog következni aznap.
    BM Yoda mondta:
    Macilacee:
    Az eventek nem abban sorrendben következnek ahogy a Tavaszi Éjjelek fesztiválban mutassa - random mód teszik be őket épp ezért nincs előre meg adva az eventek sorrendje.
    Ez nem uj kelletü dolog , már elég rég csak az event napján mondják meg, hogy épp melyik event fog következni aznap.
    Köszönöm Yoda!  Úgy véltem, hogy 'azóta' már változtattak, vagy módosítottak az eljáráson.  Nekünk azért jó volt, hogy 'anno' annak idején, nem is olyan rég volt, egész hónapra tudtuk, hogy mikor mi fog következni és ennek tekintetében felkészűlni pl. a hozzá való 'cuccosokkal' …  Ezzel megint az a baj, hogy ismételten csak a megkérdezésünk nélkűl intézkedtek...  A jétékos felmérés helyett, ami ugye évek óta ugyanaz az unalmas, sablonos kérdőív,  megkérdezhetnék a nagyérdeműt, hogy szükségünk van-e erre, meg erre, stb. 
    Nem - sajna nem változtattak az eventek közzétételének módján ,  és erre egyhamar nem is kerülhet sor mert most a fő gondjuk az átállásal van a Html -re. Sok még az elégedetlenség, mivel Html módban nagy a ram igénye a játéknak(sok játékosnak akadozik, lassu a játék , van akinek össze is omlik egy idő után) és most ezeknek a kellemetlenségeknek a ki küszöbölésén dolgoznak.
    Arrol nem adtak tájékoztatást, hogy miért nem lehet előre ütemezni az eventeket, hogy mindenki tudjon időben készülni.

A felmérésekkel kapcsolatban:
    A mostani felmérést emelném ki ami a Html -vel kapcsolatos mert az mindenkinek jól jönne.
    A fejlesztők látnák mik a panaszok-gondok , 
    A játékosoknak nagyobb esélyük lenne a hibák javítására ha ki töltené mindenki.
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 273
    Nem tudom mit szűrnek le abból 3 kérdésből, mert nálam ezen kívül csak reklám jött. Legalábbis a bejelentkezéskor.
    szerkesztette ezt: 15.03.2020
    Nem tudom mit szűrnek le abból 3 kérdésből, mert nálam ezen kívül csak reklám jött. Legalábbis a bejelentkezéskor.

Nem tudom mit szűrnek le abból 3 kérdésből, mert nálam ezen kívül csak reklám jött. Legalábbis a bejelentkezéskor.... Szia Patrik,,, - Legalább annyit sikerűlt elérnünk, hogy megszüntették az idegesítően sokkoló felugró ablakokat a képernyőn és ez már haladás!  Kezd a gyerek megtanulni járni! :-:smiley:

Post edited by Macilacee (HU2) on
    szerkesztette ezt: 20.03.2020
    No,  … Királyságok háborúja....  mely event részleteit tekintve magában foglalja a trónfosztást.  Itt álljunk meg! Ugyanis ez a "kedves" manipulatív gge  igencsak fogalomzavarban szenved, ugyanis ez sehogyan sem nevezhető trónfosztásnak, annál inkább zsákbamacskának!  No meg arcátlan, pofátlan átverésnek! Azon felűl, hogy a más eventekben megszerzett javakat, jelen esetben a Kán-tábláinkat és a szamurájzsetonkainkat  rákényszerítve itt kell elköltenünk, ( HA a királyságok háborúja eventtel is haladni akarunk),   a magasabb létszámú idegen védő sereg közé tesznek egy csomó [...] támadó katonát... Ez direkt szívatás....  Szóval nem alaptalanul van szidva ez a [...] gge [...]. Adnak rá okot bőven...
    Post edited by BM Rot on
  • TsabaGamer (HU2)TsabaGamer (HU2) HU2 Bejegyzések: 61
    nagy ötlet volt a nomád táborok újra indítása 81 - es szintről, gratulálok érte 
    Tsaba @ hu 1
    Igen sajnos egy hiba csúszott be ebbe a nomád eventbe folyamatosan javítanak, kútatják mi lehet az oka.
    Elnézést kérnek a fejlesztők a kellemetlenségek miatt.
    Ajánlott a Support -hoz fordulni a veszteségek miatt(ezt maguk a fejlesztők ajánlották).
  • gatijoz (HU2)gatijoz (HU2) HU2 Bejegyzések: 116
    sziasztok hát nem olyan jo mindig ujra kezdeni a nomádot sem a táborokat sem a küldinél 

gatijoz @ hu 2
  • takács attila (HU2)takács attila (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    A jóváírást persze mint mindig el fogja sumákolni a gge!...  
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 369

Sziasztok, más is tapasztal olyat, hogy fúziónál azt írja ki, nincs elég királyi nyersi a művelethez,( szén, olaj stb), holott tele a raktár? Egy ideje csinál ilyet.

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800

• Vdani218 (HU2)Vdani218 (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Sziasztok srácok! 

Nekem az lenne a kérdésem hogy ezt miért csinálja, a fő birodalomba is csinálja általában óránként, de mikkor van egy horizont túli esemény akkor 2 percente, és nem tudom hogy miért amióta játszok a játékkal azóta csinálja ezt, és nagyon idegesítő és az se tudom hogy miért, meg néztem az információban mindent meg is csináltam de semmi változás, van valami tippetek hogy mi lehet a gond?? és az új frissítést is megcsináltam a chromeba teljesen tanácstalan vagyok.
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,219
    Szia!

Mivel a játék ram igénye elég nagy, különösen így, hogy már csak a HTML5 verzió használható, lehetséges, hogy ramhiány a probléma. Próbáld meg úgy, hogy csak ez legyen megnyitva és a böngészőben is tiltsd le a nem használatos böngészőket, talán ez segíthet, ha minimalizálod a futó programokat. Illetve, ami még megoldás lehet, ha a böngésző ikonján jobb gombbal kattintva kiválasztod a "kompatibilitási problémák megoldása" funkciót és kipróbálod a javasolt beállításokat.

Rot
  • Micike1989 (HU2)Micike1989 (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Sziasztok.Én csak arra lennék kiváncsi hogy ma reggel miért nem kaptam meg a távolirol az ajándékokat?
  • Pippancs (HU2)Pippancs (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Nekem zöldön nem mindenhova enged szövin belül állomásoztatni. Az egyik szövitárs kastélyához nem, de erődjeihez már mehetnének a védők. A kastélynál kiválasztom honnan, majd a katonák kiválasztása ablak már nem ugrik fel. :(
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,219
    Szia!

Tudnak erről a hibáról már, azokra a helyekre nem lehet támogatást küldeni, ahol van kémjelentés. Reméljük hamarosan megoldódik. :)

Rot
  • vullkan (HU2)vullkan (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    sziasztok !
    nem tudom kikapcsolni a zenét ,hiába teszem rá a jelet a beállitásokban és ez elég zavaró.
    másik a szamurájoknál nekem nem jelenik meg a demio ez miért van?köszönöm ha segit valaki
    vullkan @ hu 2

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt