Főoldal Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Kérdések - Én válaszolok rá (kezdő/haladó)

vajdazsombi (HU2)vajdazsombi (HU2) Bejegyzések: 9
szerkesztette ezt: 09.01.2018 itt: Kérdések a játékkal kapcsolatban
Sziasztok,sok játékos van aki valamit nem ért a játékban. Ha te is ezzel küszködsz akkor itt az alkalom! B)
Kérdezz ez alatt a poszt alatt és én válaszolok rá! o:)
Ha nem érsz utól akkor írjj a karimra:
Magyarország 2-ben játszom,nevem: vajdazsombi

Remélem sok kérdés fog születni és remélem hogy egy szép üzenőfal fog itt kialakulni.
Ha valaki olyat kérdez amit te tudsz akkor nyugodtan válaszoljj rá!

Üdvözlet: vajdazsombi
«1

• Ddraig (HU1)Ddraig (HU1) HU1 Bejegyzések: 133
    Hogyan támadjak szamurájt/nomádot..?
  • sanya75 (HU2)sanya75 (HU2) Bejegyzések: 1
    Szia!

Hogy,hol tudok öveget termelni?

Segítségedet előre is köszönöm
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    Szia!

Szia!
    Üveget a tüzes világban lehet szerezni. A jegesen szenet, a sivatagon olajat, s a tüzesen lehet üveget termelni. 
    Uriel
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    Szia!
    Ez egy olyan kérdés, amit a játékban magadnak kell megtapasztalnod. Egy játék akkor játék, ha játszol, mert ha valaki elmondja, akkor nem tanulod meg. Egyébként is nagyon sok mindentől függ, szinttől, parancsnoktól, katonáktól stb.
    Például,  erős parancsnokkal egy szél és közép, első sor full távos, a többi meg a védőktől függ.
    Uriel
  • vajdazsombi (HU2)vajdazsombi (HU2) Bejegyzések: 9
    Kedves Bróm Broki!

Szamut úgy kell hogy sok szamuráj ládát stb. ami segitségével több táblát vagy zsetont kapsz. Én mindig Számszerilyászokkal támadok mert nem kerül sok pénzbe és jó a támadási ereje. Remélem segithettem! :wink:
    (a rövid i betű nem direkt)
  • LegendaryTimy (HU2)LegendaryTimy (HU2) HU2 Bejegyzések: 3

Szia.... ... Két kérdésem is lenne....

Ha elfoglalok egy emlékművet akkor mi lesz az odaerkezo egységekkel?...

El foglaltam egyet és az emberek eltűntek de az élelem fogyasztásuk megmaradt... Ennek így kell lennie vagy valami hiba?

És még azt nem értem hogy hányas szinttől dobja be majd a gép hogy van... Berimond... Vagy nomádok v iesmik?

• Arn_The_Gothia (HU2)Arn_The_Gothia (HU2) HU2 Bejegyzések: 6
    Sziasztok nekem az a kérdésem lenne ha van 2 regisztrációm és nem segíti eggyik a másikat akkor nem fogják törölni? vagy akkor a régit hogy töröljem?
  • Drake (HU2)Drake (HU2) HU2 Bejegyzések: 13
    Ddraig (HU1) mondta:
    Nomád & Szamuráj Támadás:
    Én mindig egy hullámban támadok, csak íjász, és a Falak védelme ki nullázva (eszközökkel) előnye a nagy sereggel szemben az idő alatt míg a nagy sereggel egyet fordulsz addig az én verziómban ugyanannyi idő alatt négy kis sereggel négyszer annyi  aranyhoz jutok , és kb. kétszer annyi nyersanyaghoz és természetesen négyszer annyi zsetonhoz.Hátránya, hogy  négyszer gyorsabban fogynak a katonák.Ha felkészültök, ez nem probléma.
    Szívesen.
    Üdv: Boti.
    Sziasztok nekem az a kérdésem lenne ha van 2 regisztrációm és nem segíti eggyik a másikat akkor nem fogják törölni? vagy akkor a régit hogy töröljem?
    Szia.
    A napokban törölgettek ilyen karaktereket.
    Nem valószínű hogy törlik, bár a multizást tiltja a szabályzat.
    Törölni ha jól tudom nem tudod, de ha nem játszol vele, el fog romosodni, majd eltűnik :smile:
    Üdv: Botinde
    Szia!

Szia!
    Tüzesen tudsz.
    De a mostani relikvia-kék parancsnokokkal (várparancsnokokkal) tudsz termelni most már bármelyik erődödben is.
  • lac56 (HU2)lac56 (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Sziasztok! Hogyan tudok laboratoriumot megszüntetni,vagy katonákat kivonni a laborból? Köszi
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 298
    lac56 (HU2) mondta:
    Sziasztok! Hogyan tudok laboratoriumot megszüntetni,vagy katonákat kivonni a laborból? Köszi
    Ugyanúgy tudod átállomásoztatni a katonákat, mint bárhonnan máshonnan.
    Lorant96 @ hu 2
  • nimrodbiro2 (HU2)nimrodbiro2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 13.03.2020
    Helló!
    Az egyik szövetséges tagom olyat olvasott,hogy megfog szűnni a sivatagos,a jeges és a tüzes birodalmak.Ez mennyire igaz,s ha igaz,mi lesz utánna?
    Evvel kapcsolatban előre köszönöm a választ. 
    nimrodbiro2 @ hu 2
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 246

Vigyázni kell ezzel, mert veszhelyzet van kihirdetve az országban. A rémhír terjesztőket szigorúan büntetik.....

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) HU2 Bejegyzések: 162
    Helló!
    Az egyik szövetséges tagom olyat olvasott,hogy megfog szűnni a sivatagos,a jeges és a tüzes birodalmak.Ez mennyire igaz,s ha igaz,mi lesz utánna?
    Evvel kapcsolatban előre köszönöm a választ. .
    .
    Szia!  Nem fog megszűnni egyik sem, csak március végéig át kell állni Adobe Flash Player-ről  Html 5-re... Március vége után csak itt a nagy zöld birodalom lesz elérhető Adobe Flash módban,  de a jeges, tüzes és a sivi már nem lesz elérhető, csakis Html 5-ben!

• VIII.Henrik (HU2)VIII.Henrik (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    Szia! Úgy hallottam, hogy a Küldetéskönyv, kalandküldetések fül alatt lehet relikvia felszerelést szerezni az eventes küldetésekből. Nekem a mostani küldetésnél, csak a hatalom táblái jelenik meg.
    A relikvia felszerelés szinthez kötött? vagy valamit teljesíteni kell, hogy kaphassak ilyen felszerelést?
    Előre is köszönöm a választ.
  • Borrrzasztó (HU2)Borrrzasztó (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Szia! Én csak annyit nem értek, hogy miért nincsen szamuráj event már egy ideje. Előre is köszönöm válaszod!
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 130
    Szia! Én csak annyit nem értek, hogy miért nincsen szamuráj event már egy ideje. Előre is köszönöm válaszod!
    Szia!

A zöld beri volt helyette ebben a hónapban.

Rot
  • Borrrzasztó (HU2)Borrrzasztó (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Én régebben játszottam, most jöttem vissza, de erről lemaradtam. Egyszer van szamuráj 1 hónapban?
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 130
    Én régebben játszottam, most jöttem vissza, de erről lemaradtam. Egyszer van szamuráj 1 hónapban?
    Nincs ez leírva sehol, hogy melyik event milyen gyakran van, a megfigyeléseinkre lehet hagyatkozni. Általában havi 1-szer van, de most márciusban a zöld berimond volt helyette.

Rot
Sign In to comment.