FŇĎoldal‚Äļ Technikai probl√©m√°k √©s bugok

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüĒĎ Bejelentkez√©si probl√©ma! ūüĒĎ

146

• IWAN BOHUN (HU2)IWAN BOHUN (HU2) Bejegyz√©sek: 2
    Ez m√©g mindig √≠gy van. Mobilr√≥l egyszerŇĪen nem tudok bel√©pni az accomba,mert itt nem dobja fel a hu2 szervert.. K√≠v√°ncsi vagyok,reag√°l-e erre valaki a suportb√≥l. 3 √©ve hagytam abba a bosszant√≥ bugok miatt, de most is detto ugyanaz a helyzet.
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 569
    Ez m√©g mindig √≠gy van. Mobilr√≥l egyszerŇĪen nem tudok bel√©pni az accomba,mert itt nem dobja fel a hu2 szervert.. K√≠v√°ncsi vagyok,reag√°l-e erre valaki a suportb√≥l. 3 √©ve hagytam abba a bosszant√≥ bugok miatt, de most is detto ugyanaz a helyzet.
    Szia

Ha az Empire mobil alkalmaz√°s√°val pr√≥b√°lkozol, ott nem is fogsz sikerrel j√°rni, mert az ettŇĎl f√ľggetlen j√°t√©k. De a puffin b√∂ng√©szŇĎt, ha let√∂lt√∂d, ott be fogsz tudni l√©pni a PC-s v√°radba is.
    ITT olvashatsz errŇĎl bŇĎvebben.
    ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Tippek √ļj f√≥rumoz√≥knak¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† Gyorsabb j√°t√©kmenet¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    √Čs m√©g sok m√°s √ļtmutat√≥...
  • dinel (HU1)dinel (HU1) HU1 Bejegyz√©sek: 41
    Nem tudom lesz e nyitva √ļj topik¬† ennek,de megint siker√ľlt √©rdekben h√°tr√©bb sz√≥r√≠tani a j√°t√©k √©lm√©ny√©t :smiley:
    El√©g ritk√°n ad olyan idegent a j√°t√©k amire t√©nyleg √©rdemes j√≥ sok l√≥farkast vinni... behozt√°k hogy lehessen k√°n med√°llal lecser√©lni az idegeneket √©s 10-bŇĎl minimum volt 3-4¬† ezer feletti idegen amibŇĎl sz√©p pontokat¬† lehetett ki√ľtni.
    Most meg jött a reggeli bugosítás :smiley: és szépen csak a szami zsetont és a kád-táblákat hagyták bent amit a normálisabb játékosok ugyebár  beváltanak Lófarkasra vagy dobószegre :wink:  Jó irányba megy a GG afelé hogy befejezzék az emberek ténylegesen a játékot. Pacsi jó játékot mindenkinek!  B)B)
    dinel @ hu 1
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 861
    √Čs m√©g ez is...

• Sziasztok

A Kir√°lys√°gi Lig√°ban az 50-es szintemmel a j√°t√©k besor√≥lt 70-es legend√°sok k√∂z√©, azaz mindenki 70-es legend√°s szintŇĪ 51-800 √©rdem szintel.

√ćgy , hogy tudok b√°rmilyen eredm√©nyt el√©rni.

F√ľl√∂p kir√°ly

• anyus58 (HU2)anyus58 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 8
    Ma szerver nem az igazi nagyon lass√ļ a j√°t√©k. A bejelentkez√©s is borzaszt√≥ 3 sz√≥r kellet inditani a j√°t√©kot √©s akkor se volt az igazi nagyon lass√ļ minden.
    Vajon mi√©rt vannak ezek a hib√°k. Vagy csak n√°lam vannak. Ilyen hib√°k. A j√°t√©kot jobb√° akarj√°k tenni de sajnos egyre rosszabb. Sok hib√°t kellene korig√°lni. Azt is √©szrevettem ha jŇĎnnek a rubinos aj√°nlatok akkor be gyorsul a g√©p ut√°na megint lass√ļ lessz vajon ez mi√©rt van.
    √Čn nem vagyok rubinos j√°t√©kos csak j√°tszani szeretn√©k. De¬† j√≥ lenne ha a j√°t√©k jobb lenne.√©s¬† a szervez√©s is hat√©konyabb lenne mert igy a j√°t√©k √©lvezhetettlen. Tal√°n tenni lehet ne √©rte valamit. Igaz olvasom a forumon hogy mindent meg tesznek a szervezŇĎk hogy jobb legyen, de sajnos √©n nem ugy l√°tom mert sok hiba van sajnos.

√ľdv Krisztina¬† /anyus58 hu1/
    anyus58 @ hu 1
  • UrielUriel Bejegyz√©sek: 2,654
    Ma szerver nem az igazi nagyon lass√ļ a j√°t√©k. A bejelentkez√©s is borzaszt√≥ 3 sz√≥r kellet inditani a j√°t√©kot √©s akkor se volt az igazi nagyon lass√ļ minden.
    Vajon mi√©rt vannak ezek a hib√°k. Vagy csak n√°lam vannak. Ilyen hib√°k. A j√°t√©kot jobb√° akarj√°k tenni de sajnos egyre rosszabb. Sok hib√°t kellene korig√°lni. Azt is √©szrevettem ha jŇĎnnek a rubinos aj√°nlatok akkor be gyorsul a g√©p ut√°na megint lass√ļ lessz vajon ez mi√©rt van.
    √Čn nem vagyok rubinos j√°t√©kos csak j√°tszani szeretn√©k. De¬† j√≥ lenne ha a j√°t√©k jobb lenne.√©s¬† a szervez√©s is hat√©konyabb lenne mert igy a j√°t√©k √©lvezhetettlen. Tal√°n tenni lehet ne √©rte valamit. Igaz olvasom a forumon hogy mindent meg tesznek a szervezŇĎk hogy jobb legyen, de sajnos √©n nem ugy l√°tom mert sok hiba van sajnos.

√ľdv Krisztina¬† /anyus58 hu1/
    Szia!
    Amint azt ma t√∂bben √©s t√∂bbsz√∂r is jelezt√©k, hib√°k ad√≥dnak a HTML5-re val√≥ √°t√°ll√°s miatt. ErrŇĎl adtam t√°j√©koztat√°st, √©s a hib√°kr√≥l is van topic. Nem is lehetne ez m√°sk√©pp egy ilyen rendszerv√°lt√°sn√°l. Van errŇĎl m√°r rengeteg bejegyz√©s, tudnak r√≥la √©s szeretn√©k mielŇĎbb kijav√≠tani.
    Uriel
  • BigT77 (HU2)BigT77 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 5
    √údv,

Reggel √≥ta nem tudok √°tl√©pni a T√°voli vil√°gba. A sima bel√©p√©s megy, de ahogy a t√°voliba akarok v√°ltani, bet√∂lt majd azonnal visszaugrik a kard f√©nyez√©s ..stb t√∂lt√©sre... bel√©p majd azonnal vissza √©s ezt ism√©telgeti v√©gtelens√©gig. Pr√≥b√°ltam m√°r t√∂bb b√∂ng√©szŇĎvel t√∂bb g√©prŇĎl de ugyanez a hiba. IsmerŇĎs√∂m is pr√≥b√°lta aki a saj√°t karij√°val be tudott l√©pni de ha megpr√≥b√°lta az eny√©mmel akkor n√°la is ugyanez a hiba j√∂tt elŇĎ a t√°voli vil√°g v√°lt√°skor.¬† Van erre valami megold√°s?

Köszi
    T.
  • Sziasztok. egy kis seg√≠ts√©get k√©rn√©k. a telefonomr√≥l kor√°bban a puffin b√∂ng√©szŇĎ seg√≠ts√©g√©vel be tudtam l√©pni a j√°t√©kba. egy idŇĎ √≥ta, szerintem mi√≥ta ez a¬† htlm5 vagy minek is h√≠vj√°k, nem tudok bel√©pni . egyszerŇĪen nem tudom sem a nevem, sem a jelsz√≥t be√≠rni, ugr√°l a b√∂ng√©szŇĎm.
    A puffinn√°l ezt √≠rd be a parancssorba:¬†¬†https://www.empire.goodgamestudios.com/flash¬†√©s akkor √ļgy fog mŇĪk√∂dni, mint r√©gen.
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 368
    Ha tudna seg√≠teni valaki...Egyszer csak lefagytam a vil√°gok k√∂zti v√°lt√°sban. Az√≥ta semmilyen m√≥don nem tudok bejelentkezni. A jelsz√≥ √©s fel.h. nevet m√©g be tudom √≠rni, de amikor kattintok a bel√©p√©sre, elindul a j√°t√©k zan√©je, √©s nem t√∂rt√©nik semmi, nem v√°lt √°t a bejelentkezŇĎ oldalr√≥l a j√°t√©k oldal√°ra, ha ujra kattintok...hiba t√∂rt√©nt, majd k√©sŇĎbb...friss√≠tettem, t√∂r√∂ltem az elŇĎzm√©nyeket, mindent csin√°ltam, ami lehets√©ges, nincs karbantart√°s se, m√©gse, semmilyen b√∂ng√©sz√≥vel semmilyen platformr√≥l
    Sahrazad
    'Minden √°llat egyenlŇĎ, de egyesek m√©g egyenlŇĎbbek'.
    Ha tudna seg√≠teni valaki...Egyszer csak lefagytam a vil√°gok k√∂zti v√°lt√°sban. Az√≥ta semmilyen m√≥don nem tudok bejelentkezni. A jelsz√≥ √©s fel.h. nevet m√©g be tudom √≠rni, de amikor kattintok a bel√©p√©sre, elindul a j√°t√©k zan√©je, √©s nem t√∂rt√©nik semmi, nem v√°lt √°t a bejelentkezŇĎ oldalr√≥l a j√°t√©k oldal√°ra, ha ujra kattintok...hiba t√∂rt√©nt, majd k√©sŇĎbb...friss√≠tettem, t√∂r√∂ltem az elŇĎzm√©nyeket, mindent csin√°ltam, ami lehets√©ges, nincs karbantart√°s se, m√©gse, semmilyen b√∂ng√©sz√≥vel semmilyen platformr√≥l
    a html megd√∂gl√∂tt, a flash m√©g mŇĪk√∂dik
    ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Tippek √ļj f√≥rumoz√≥knak¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† Gyorsabb j√°t√©kmenet¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    Engem is csak flash-sel engedett be.
  • ica146 (HU2)ica146 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 54
    én is igy jártam!
  • Rhiannon (HU2)Rhiannon (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 102
    Tudna valaki segíteni abban, hogyan tudom kiiktatni azt, hogy a facebokkal lépjen be a játék? Nem akarom, hogy csatlakoztatva legyen a face fiókhoz.
    Köszönöm.
  • √Čvike13 (HU2)√Čvike13 (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 2
    A regisztrált email címet hogy lehet megváltoztatni?
    A regisztrált email címet hogy lehet megváltoztatni?
    Szia

A supportnak kell √≠rni ilyen √ľgyekben.

• icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 219
    Ma d√©lut√°n 14:00-t√≥l egy pihenŇĎ sz√∂vit√°rs kast√©ly√°ba nem tudok bel√©pni, a v√©delm√©n szerettem volna √°ll√≠tani! T√∂bb pr√≥b√°lkoz√°s ut√°n is visszal√©ptet a saj√°t kast√©lyomba! HTML5 hiba lehet, vagy direkt tett√©k ilyenn√©? icka
    icka @ hu 2
    A Haz√°√©rt! sz√∂vets√©g vezetŇĎje
  • BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyz√©sek: 218
    icka (HU2) mondta:
    Ma d√©lut√°n 14:00-t√≥l egy pihenŇĎ sz√∂vit√°rs kast√©ly√°ba nem tudok bel√©pni, a v√©delm√©n szerettem volna √°ll√≠tani! T√∂bb pr√≥b√°lkoz√°s ut√°n is visszal√©ptet a saj√°t kast√©lyomba! HTML5 hiba lehet, vagy direkt tett√©k ilyenn√©? icka
    Szia.
    Ma reggel jelentettem a j√°t√©k kezelŇĎk fel√©. Nekem is vannnak j√°t√©kos t√°rsaim akik ebben a helyzetben vannak.
    Amint lessz v√°lasz , megold√°s azonnal jelezni fogjuk itt a forumon.
    Fontos lenne tudni, hogy HTML5 vagy Flash  alatt játszol ?
    Ha mások is vannak akik nem tudnak belépni a játékba, kérem jelezzétek !
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 219
    Köszi Yoda! HTML5-ben fut! icka
    icka @ hu 2
    A Haz√°√©rt! sz√∂vets√©g vezetŇĎje
Sign In to comment.