Főoldal Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Rendellenes-Armageddon háború

159

• csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 751
    Ja tényleg, a közhelyes beszólásokból kihagytam, hogy "Csabadoki manipulál" :))))

Vanegy olyan, hogy birka törvény. Az úgy működik, hogy azt mondod, amit más mondott, bár te nem bizonyosodtál meg róla. 

Mutass egy manipulációt légyszives. Legyen kicsit alátámasztva ez a szintén birkamódjára elterjedt közhely.

Ha nem megy, akkor ha ezt mondod, akkor te manipulálsz azzal, hogy beállítod, hogy én manipulálok :)
    Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • DiamondStar1972 (HU2)DiamondStar1972 (HU2) HU2 Bejegyzések: 227
    Mellesleg, ha nincs közöd hozzá, mert nem érinti az 1 személyes halott másod accodat, nem vagy érintett egyik szövetségben sem,/de nyilván igen/ te minek is írogatsz ide?építgesd  a másod vagy 3 accod, erősödj, toborozz tagokat, fejlődj, ne szólj a nagyok dolgába:)))
    DiamondStar1972 @ hu 2
  • csaba doki (HU2)csaba doki (HU2) HU2 Bejegyzések: 751
    No, ahogy elnézem nem érkeznek bizonyítékok :) Megint csak kérni tud az ember, adni már nem megy :)

Mentem. Kicsit élni az életem, persze csakis a játék előtt, mert mást nem tudok, csak játszani itt és milliókat beletenni. Megyek megmanipulálok mindenkit :)

Csaba doki
    Rendellenes szövetség
    Helyettes
  • Berminyak (HU2)Berminyak (HU2) HU2 Bejegyzések: 41

Rendben, este összeszedem, telefonon ez nem olyan egyszerü.

szerkesztette ezt: 13.02.2020
    La Delizia HU2La Delizia (HU2) Bejegyzések: 4

Nyomorotok nektek van akik egy virtuális játékban élik ki magukat miután az életük rossz!
    A szerver bohócai  ti vagytok, bocsi nem rajtam, hanem rajtatok röhög a szerver hogy ennyire erőlködtök itt a fórumon!

Csak igy tovább!

berminyak:)
    csak azért tettem ide, hogy lásd a párhuzamot:)
    Te telefonról is nyomod:)))
    És persze kerülnek,szeditek elő az újabb elfekvő halott  accokat:)))
    Post edited by BM Rot on
    DiamondStar1972 @ hu 2

Ja, nyomom telefonról a fórumot, mert játszani úgysem tudok, munkahelyen ennyire van lehetőségem. Úgyhogy csak a játék az életem, mint ahogy irtad.

Persze a Rendellenes játékosoknak van életük, míg a túloldalon nincs senkinek se munkája, se családja, és semmi egyéb lehetősége az életben, csak a játék az életűk.

Post edited by BM Rot on
    Ez így van , igazad van:)))))itt csak egyedülálló, nyugdíjas, özvegy , jaaa és milliomosok vannak:)))))))) 
    DiamondStar1972 @ hu 2
    Most amíg leírtam ezt a mondatot, kerestem egy minimálbérnek megfelelő összeget,a nagyobbik minimálbérből:))))
    szerintem dolgozz, és ne írogass, ott biztos sikeresebb vagy !
    DiamondStar1972 @ hu 2
    Na jó, félre az tréfával, ugye ezt te sem gondoltad komolyan amit leírtál?
    Óriási baj van a fejedben , ha mégis!

DiamondStar1972 @ hu 2
    szerkesztette ezt: 11.02.2020

De te okos vagy, mindent tudsz, azt is, hogy én milyen vagyok. Nem egy látnok vagy esetleg, tudod olyan, aki ennyi irásomból megmondja tutit rólam?

Az írásod mindent elárul:)
    És mivel nem szeretnék a te szintedre........süllyedni, találj magadnak hasonló gondolkodású, szellemi  és beállítottságú embert.

Post edited by BM Rot on
    DiamondStar1972 @ hu 2

Hát? Nem is értem, hogy miért veszed fel velem a boxkesztyűt? :) Ezek szerint úgy gondolod, hogy van értelme velem beszélgetni itt, különben levegőnek néznél.

A fentiek alapján elég furcsa vagy te is :)

Lehet addig folytatom, míg te végleg abba nem hagyod a fórumozást. Nézzük meg ki bírja tovább ? ;)

Post edited by BM Rot on
    :)))))))))))))))))))))))hát kispajtás, ha abbahagyom, az a saját döntésem lesz, nem a tiéd, vagy másé, na menjél dolgozzál, a családnak enni kell, rezsit kell fizetni:)))vagy nem dolgozol?:))))
    DiamondStar1972 @ hu 2

Milyen családról beszélsz? Nekem az nincs, sőt rezsi sincs, a híd alatt nem kell fizetni.

Te úttörő vagy amúgy, vagy kisdobos?

Hát? Nem is értem, hogy miért veszed fel velem a boxkesztyűt? :) Ezek szerint úgy gondolod, hogy van értelme velem beszélgetni itt, különben levegőnek néznél.

Ne érezd úgy , hogy fel van véve a kesztyű, csak az ostoba ha ráhagyják, elhiszi hogy okos, és te ebben a cipőben jársz:))

DiamondStar1972 @ hu 2
  • aspe (HU2)aspe (HU2) HU2 Bejegyzések: 16
    Örülök, hogy ezt megemlíted, mert nem a múlt miatt "sínylődtök". Hiszem akkor a Survivort is mai napig sanyargatni akarnánk.

Valójában a Survivor teljesen korrektül reagált a támadásokra.

A Bors viszont azóta is hibát hibára halmoz. Ha kap egy pár bejövőt, akkor Belfegort engeditek örjöngeni és békeidőben 20 egységről éjszaka támadni.

Amit sokszor leírtunk, ha felépülési időt kértek és megadjuk, akkor bementek egy háborúba ellenünk.

Ha valami problémátok van, akkor nem velünk beszélitel meg, hanem futtok a nagytestvérhez panaszkodni, aki meg fenyegető leveleket irogat.

Szóval nem a múlt, hanem a közvetlen jelen reakciók a problémások.

Tamástól pedig te is emlékezhetsz, hogy megkérdeztem a 9-es megbeszélésen, hogy neketk is renben van az 1 hónapos felépülési idő? Azt válaszolta, hogy igen. Mi tartjuk a havi mnt. A Holló is.

Tehát meg kéne vizsgálnotok a reakcióitokat, ahelyett, hogy ráfognátok a múltra a jelenlegi helyzetet.

Arról nem is beszélve, hogy tudomásunkra jutott, hogy nektek szándékotokban állt az összefogás segítségével a Rendellenest eltüntetni.

Ezeknek köszönhető a "sínylődés".
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Üdv ismét. Lehet, hogy már én is rabja leszek a fórumozás rejtélyeinek?!
    Nem tudom de nem is akarom. Egy szó mint száz már megint itt vagyok!

Nézzük akkor szép sorba, pontról pontra.
    1,  A Survivor olyan korrekten reagált a támadásokra, hogy vissza sem támadott! A Bors viszont amennyire tehette bizony       válaszolt. Vagy nem ez a korrekt?
    2,  Igen a szövetségünk elkövetett egy néhány olyan hibát amikor pl, 27 egységről, igaz csak röviddel éjfél után de után             volt , kapott támadás következtében az említett játékos gyógyszere messzire el gurult és megtette ugyanezt 20 egységre
         hajnalban. Nem ez volt az egyetlen ilyen eset! Ez az általad említett eset előzménye! Arról most nem is akarok szót               ejteni, hogy a megbeszélt, (kettőnk között) 24 és reggel 8 óra között  ne legyen támadás, 01:30-ig csoportos                           bejövőink  voltak. Igaz ez egy eset volt.
    3,  Nincs azzal baj valóban egy hónap volt a a megbeszélt felépülési idő, viszont ha közben a paktumos szövi egy hét után         ránk indul az már nem annyira ferr. Az szintén nem az amikor felváltva az idő lejárta után újra kezdődött a két szövitől         az ellehetetlenítés folyamata.
    4,  Én magam több esetben írtam levelet a diplomatának, hogy mi a gondunk de nem kaptam választ. Történt egyszer, hogy       kaptam tőle levelet ugyan de pont az olyan eset miatt amit fentebb említettem. Miért megyünk közelire.
         Kérdésemre, hogy a leveleimre miért nem reagált a válasz: biztos már kifutott! Természetesen oda megy az ember ahol         meg is hallgatják
    5,  Ok ne legyen a múlt de ezek a 9-ek által megbeszéltek után történtek
    6,  Ezt a pontot a 2-es pontban véleményeztem!
    7,  Végül és nem utolsó sorban, le kellene cserélned az informátorodat mert vagy azért mert még jobban uszítani akar                 bennünket  vagy mert nincs érdemleges infója. Nyilván  mindenhol  akad olyan ember aki nem tud az érzelmein  
        uralkodni de azért vagyunk szövetségekbe tömörülve, hogy a közösség akarata érvényesüljön ne pedig az egyéni.
        Saját szövetségem nevében ki merem jelenteni, hogy semmi eltüntető gondolatunk nincs !!!!!
        Amennyire tudom a többi szövinek sem!
        Azért itt egy kicsit időznék még........Szóbeszéd, ezekre nem szabad adni, viszont én az ellenkezőjét hallottam miszerint        a  Borsot akarjátok letaszítani amennyire csak lehetséges. a paktumosotokkal egyetértésben .  Nekem ez jutott a            tu      tudomásomra.
        Rajta, cáfoljátok meg de ne szóban hanem cselekedetben!

Még valami:  Kisérletet fogok tenni annak érdekében, hogy esetleges panasz esetén hozzátok fogok fordulni.
                              Meg látjuk mire megyünk vele!

Peti voltam.

Én nem vagyok okos :( És nem is értem mit írtál, légyszíves fejtsd ki, vagy kérd Sahrazad segítségét, aki biztosan talál rá valami frappáns történetet.

Ez a beszélgetés lezárult..