Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Miért lett jó a játék, és miért rossz? Vélemény

Panzerheki (HU2)Panzerheki (HU2) HU2 Bejegyzések: 29
szerkesztette ezt: 15.07.2019 itt: Javaslatok, dicséret és kritika
Szerintem a játék akkor kezdett elcsúszni amikor lecserélték a különleges katonákat (Pl: erdei vadász, erdei harcos, tűzboszorkány.....) az egyhónapos kalandokba elit őrség lovagjára és számszeríjászára! Azután egyre több akciókat és hirdetésekett dobott fel rubinért. És ami a legrosszabb régóta: például ha a pékséget akarom fejleszteni vagy a kórházat rubinért akkor mindig fejlesztése után adja rá az akciót és pedig fele ennyiért is fejleszthettem volna! Ezért lett rossz!

Sokkal több épületet lehet építeni és végre erősebb katonákat is lehet toborozni (pl: relikviafejszés). Lehetnek erős parancsnokaink mint például a kék színű parancsnokok. Sajnos ez kevés, de nekem ennyiben lett jobb a játék.

Személyes véleményem szerint sokkal több katonát lehet veszíteni mint nyerni és ha toborzok is akkor is kevesebb mint amennyi meghal. Jó lenne ha a piaci bódénál lehetne valamennyi fáért mondjuk követ venni ( Pl: 50000 fáért 46000 követ    10.000 arany = 13000 szén).  Jobb lenne ha gyorsabban lehetne eszközöket csinálni. Lehetne erőforrásért is erősebb dísztárgyakat építeni mint a kastélykert. A dísztárgyas ötletemet például úgy is meg lehetne valósítani, hogy időnként az npc kastélyoknál vagy a napi küldinél tervrajzdarabokat kaphatnánk és mondjuk 30tervrajzdarab után összeállna a tervrajza egy dísztárgynak. Lehetne több erőforrásfalu mint mindegyikből 5-5-5 (Vagyis több mint 5 köves, több mint 5 fás, több mint 5 kajás).

• UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Szia!
    Értem én, hogy jó lenne, ha a játék a mi szánk íze szerint lenne megszerkesztve, de sajnos az üzemeltetők viszont a rubinvásárlást erőltetik. A különleges katonákat is a játékosok kérésére egyesítették, mert a túl sok különböző egység zavaró volt.
    A rubinos fejlesztés utáni építési ajánlat pedig inkább kedvez azzal, hogy a következő szintet olcsóbban adja, hiszen a rendszer érzékeli, hogy most van rá szükség.
    A cserepiac ötlete már nem is egyszer lett jelentve, egyenlőre ezzel nem foglalkoztak, de megírom újra.
    A dekorációk fejleszthetősége a fúzós kohóban feleslegessé teszi a nagyon erős morállal bíró dekorációkat. A fúziós kohó minden nap frissül szinte, s ad egy lehetőséget a fejlesztésre. A nem túl erős alapanyagokkal is akár 450-520 közrendet is tudsz csinálni egy dekorációnak.
    A több falut is megemlítem, bár a relikvia üvegházak bevezetésével, s a nagyon magas élelemtermelési épületelemekkel rendkívül nagy termelés és plusz tárolás érhető el.
    A gyorsabb toborzást és eszköz készítést is lehet fejleszteni, ezekre van lehetőség.
    Minden ötletet továbbítok, de vannak olyanok, amikre hiába várunk, mert esetleg nem kedvez a GGE bevételének.
    Uriel
  • 111lewis (HU2)111lewis (HU2) HU2 Bejegyzések: 19
    sohe nem volt jo a játék,max elviselhetö.
    régen is csak a rubin vásároltatása volt a lényeg,viszont akkor kaptál is érte valamit.
    most ha vásárol egy keveset akkor sem éri meg,mert vagy nem kapod meg és rohangálj utánna.
    vagy amit adnak az is értéktelené válik 1-2 honap után(parancsnokok-vpk-stb)
    a kárpotlásokrol meg ne is beszéljünk:
    hogy Eric király úgy döntött, hogy minden 100 királyi érmére 1 kovácsinas zsetont ér.
    volt 132k érmém,ami majdnem egy teljes parancsnoki szet volt.
    kiszurták a szemem 1320 zsetonnal,az egy felszerelés ára most.
    ha meg azt nézem hogy régen egy jo parancsnoknak számitot,akkor a mostani jo parancsnokok árát nézve megint kb 100-150k rubinal huztak le.
    csak gratulálni tudok,fizetni nem
  • plox (HU2)plox (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    Hát az túlzás hogy nem volt jó. Unaloműzőnek tökéletes. Bááááááár…. Hát az építész jöhetne gyakrabban.
    plox (HU2) mondta:
    Hát az túlzás hogy nem volt jó. Unaloműzőnek tökéletes. Bááááááár…. Hát az építész jöhetne gyakrabban.
    Szia!
    Az Építész nem fog gyakrabban jönni. Egyszerűen nem lesz, mert a fejlesztéseket bármikor meg tudjuk majd csinálni nélküle is. Azaz a fejlesztések lehetősége állandó lesz.
    Uriel
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 477
    Hiába imádkoztok urielnek hogy esetleg valamit csináljon is vagy esetleg még Ő sem a rubin vásárlást erőltesse. Így is úgy is csak hiába irogattok... felesleges bilentyű koptatás. Felesleges egyáltalán neki írni.
    Sziasztok!
    Remélem senki sem gondolja komolyan, amit harcizombi írt. Minden véleményt, ötletet, kritikát továbbküldök a fejlesztők felé. Hetente kell egy erre külön megadott lapon kitöltenünk a véleményeiteket. Pontoznom kell a fórum hangulatát, jelentenem kell a hibákat. 
    A rubinvásárlások erőltetését nem én csinálom, ez minden ingyenes online játék működési menete.
    Továbbra is írjatok mindenről, kritikákat, ötleteket, amiket továbbküldök a megfelelő helyre.
    Uriel 
  • Bükki József (HU2)Bükki József (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Tele van már a zsákom a különleges ajánlatokkal,amik a levelezésben jelenik meg! 2 napig nem tudtam belépni és mire beléptem játékhoz,18db" különleges ajánlat" volt  benne plusz még jónéhány régebbi  maradvány ,s emiatt fontos levelek ,értesítések elvesztek amit már nem lehetett megtekinteni!Jó lenne ha ezt elhagynák ,vagy más módon tennék meg az ajánlataikat a rubinos vásárláshoz!
    Bükki József @ hu 2
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 429
    Tele van már a zsákom a különleges ajánlatokkal,amik a levelezésben jelenik meg! 2 napig nem tudtam belépni és mire beléptem játékhoz,18db" különleges ajánlat" volt  benne plusz még jónéhány régebbi  maradvány ,s emiatt fontos levelek ,értesítések elvesztek amit már nem lehetett megtekinteni!Jó lenne ha ezt elhagynák ,vagy más módon tennék meg az ajánlataikat a rubinos vásárláshoz!
    18 darab bejövő ajánlattól nem vesznek el fontos levelek, pláne nem 2 nap alatt, én elég sokat levelezek kifelé, napi 8-12 ajánlatot kapok, és még a 4 nappal ezelőtti bejövő leveleim is meg vannak. Pedig nem töröltem egyet se. Használd a szűrőt, úgy könnyebb bármit megtalálni, az érvényüket vesztett ajánlatokat pedig hátulról indulva (a legrégebbivel kezdve) megnyitás nélkül töröld és akkor nem bosszankodsz. Ajánlatot fogsz kapni, ha tetszik, ha nem, ez nem egy ingyenes játék, hanem fizetős, amikor regisztráltál, belegyeztél abba is, hogy a fenntartó marketing ajánlatokkal keres meg. Egyszerűbb alkalmazkodni, mint bosszankodni. Amúgy a legjobb és legolcsóbb ajánlatok mindig levélben jönnek. Hogy mást ne mondjak, most nomád idején 1000 százalékos táblás ajánlat 2 órára, elég elfogadható áron...már ha valaki játszani akar.Én azért lennék dühös, ha nem kapnám, és jó drágán kéne a shopban megvennem ugyanezt.
    Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
    Én nekem nincs bajom a levélben jövő különleges ajánlatokkal. Sőt, bőszen frissítgetem a játékot 1-2 óránként hátha kaptam. Ahogy sahrazad mondja, 1000% nomád bónusz 20 ezer rubinért ajándék. Egy ilyen 1000% alatt össze lehet szedni annyi pontot hogy top 50 legyél. Én is így szoktam. Első nap megtolom, többi nap vegetálok és etetek, néha-néha hergelek egyet-egyet. A másik meg az 1000 közrendes díszek... 5000 rubinért egy darab nagyon jó. Inkább örülj neki hogy nincsenek felugró ablakok... És akkor ne beszéljünk az 1200 oltatlan meszes ajánlatról :)

Ne érts félre. Nem az összes leveles ajánlat éri meg, sőt, vannak olyanok amiket kifejezetten hatalmas lehúzásnak érzek, és sose vetemednék rá hogy megvegyem. De vannak azért ott jók is :)
  • kormos8 (HU2)kormos8 (HU2) HU2 Bejegyzések: 14
    Sziasztok! Nekem tetszik az amiben játszom, mert, ha nem így lenne, nem ez lenne már a hetedik évem. Legújabban, viszont azzal van gondom, hogy az egy és a fél órás időátugrási lehetősé gek nagyon korlátozottak. Mivel a nomádot, szamit érdemben csak időátugró alatt lehet ütni a várakozási idő miatt, ezért ezen jó lenne pozitív irányba módosítani. Mindenkinek jó játékot kívánok: Júlia
  • Bibi (HU2)Bibi (HU2) HU2 Bejegyzések: 88

Sziasztok nem lehetne vissza kapni a havi előre látható menetrendet ?

Mellette  mikor lesz ismét zöld berimond venni vehetők a kis könyvek rá de se híre se  hamva !

Nem lehetne kapni egy üzenetett a Távoli és a Horizont végén  mi szerint x-dik helyen végeztél te és szövetséged !

• patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 274
    Bibi (HU2) mondta:

Mellette  mikor lesz ismét zöld berimond venni vehetők a kis könyvek rá de se híre se  hamva !

Nem lehetne kapni egy üzenetett a Távoli és a Horizont végén  mi szerint x-dik helyen végeztél te és szövetséged !

Csatlakoznék az idézett Személyhez, mivel jó volt biztosan tudni mi következik (nem kellett számolgatni) és lehetett előre tervezni

• Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 873
    Bibi (HU2) mondta:

A menetrendet kérték már vissza más fórumon is, de egy nem volt rá a válasz.
    A zöld Berimondot, ahogy feljebb is írták, átírják, ha lesz, akkor a modik szólni fognak.
    Horizont végén kiírja, hogy a szövetség hányadik helyen végzett, de a kapott anyagokból is lehet rá következtetni.
  • Bibi (HU2)Bibi (HU2) HU2 Bejegyzések: 88

Mab egy baj van kiírja ha itt vagy 3kor ha nem akkor csak amit kapsz :D

Így reklamáld már meg hogy csaka  felét kaptad meg ?

Amikor elsőnek belépsz az event végénél kiírhatná egy felugró ablakba x helyezés !

pl mostan távolinál katikat nem kaptam meg csak a kaját :D

• BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,289
    Sziasztok!

Most az a koncepció, hogy az eventek kezdetekor kapjátok meg a tájékoztatót. Talán pont ez a cél, hogy ne lehessen előre készülni rá (bár szerintem lehet rá következtetni, hogy mi fog érkezni, legalábbis a havi eventen futó eseményeknél).

A nagy birodalomban futó berimondi event átalakításon esik át, amikor kikerült az eventek közül az volt az ok, hogy a királysági ligában nem tudják futtatni. Amint lesz információ erről, azt tudni fogjátok. Mint láthattátok, a Penge Part event is visszakerült egy hosszabb kihagyást követően és a társai is visszakerülhetnek, amennyiben a játékosoknak tetszik a felújított verzió belőle.

A Horizonton túl kaland végén mindenki láthatja a végső helyezést és szövetségi pontszámot, a legutóbbi event óta. Az event végét követő első belépéskor megjelenik egy ablak, amelynek bal oldalán látszanak ezek a számok. Az eventen lévő rangsorok nem a pontos állást mutatják, mivel a szövetségi fővárosban lévő pontokon túl még számítanak az egyéni pontszámok és az aktuálisan hódítás alatt lévő városállamok is. Ezeknek a pontoknak az együttese adja a végeredményt a hajnali 3-as eredmények alapján.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt