Főoldal Hungarian Szövetség hírek

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

TOP szövetségek / szerver sorsa

kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 208

sokan láthatjátok hogy a Ranglista TOP 5 helyezésr nagyon mozgalmas mostanában.

a Fehér-Holló erősebb mint valaha,a Deres nagyon gyenge és az eventekben a TOP 5-ben se szerepelnek pár hete.

a Rendellenes erős mint mindig,nagyon kitartó játékosok vannak ott!

az ÉBREDÉS kapott az alkalmon és megnyertek egy nomádot ami eddig lehetetlennek tűnt számukra!

kíváncsi vagyok hogy a többi játékos a szerveren hogy látja a dolgokat,és az említett szövetségek tagjainak a válaszait is szivesen olvasom!

üdv

• kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 208
    igen,igazad van!
    tényleg fejlődnek a kesebb tagok is csak nem olyan látványosan,emellet.

a rendellen vs deres háborúnak már csak időkérdése és vége,attól fühh a deres húzza-e még pár hétig vagy hamar kikérik a békét.annyit hozzátennék még hogy a deresből már 2 tag lépett ki,és a holló is nemsokára utoléri őket erőpontban!
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
    igen,igazad van!
    tényleg fejlődnek a kesebb tagok is csak nem olyan látványosan,emellet.

a rendellen vs deres háborúnak már csak időkérdése és vége,attól fühh a deres húzza-e még pár hétig vagy hamar kikérik a békét.annyit hozzátennék még hogy a deresből már 2 tag lépett ki,és a holló is nemsokára utoléri őket erőpontban!
    Igen, szóltak már hogy Deresből CSIBI is kilépett, de nem figyeltem mikor megírtam a hozzászólást. A lényegen nem változtat. Elejétől kezdve látható volt hogy Rendellenes kerekedik felül, de szerintem ez senkinek nem okozott meglepetést. Ismerve a múltjukat tudhatjuk hogy háborúhoz szokott, kitartó szövetség és komolyan gondolják a játékot. Deres is kitart még, a kérdés hogy meddig. Hollósként nyilvánvaló hogy Rendellenes mellett állok és lehet elfogult is vagyok, de nekem ott több barátom is van mint Deresben, ezért is nekik szurkoltam/szurkolok. Érdekes lesz majd látni hogy a háború végeztével hogyan rendeződnek a hatalmi viszonyok, ha egyáltalán átalakulnak. Lehet minden marad a régiben. De szerintem egy ideje érett már köztük hogy összecsapjanak :)
  • -NIGHTMΔRΣ- (HU1)-NIGHTMΔRΣ- (HU1) HU1 Bejegyzések: 6

sokan láthatjátok hogy a Ranglista TOP 5 helyezésr nagyon mozgalmas mostanában.

a Fehér-Holló erősebb mint valaha,a Deres nagyon gyenge és az eventekben a TOP 5-ben se szerepelnek pár hete.

a Rendellenes erős mint mindig,nagyon kitartó játékosok vannak ott!

az ÉBREDÉS kapott az alkalmon és megnyertek egy nomádot ami eddig lehetetlennek tűnt számukra!

kíváncsi vagyok hogy a többi játékos a szerveren hogy látja a dolgokat,és az említett szövetségek tagjainak a válaszait is szivesen olvasom!

üdv

Ugyan már. xD

"Rendellenes erős mint mindig" Jaja, egy pár ház árán bárki(k) megtudna(k) erősödni. :smile:
    Holló megy felfele, velük nincs különösebb bajom. :smile:
    Ébredés tudna nyerni anélkül is hogy háborúba lenne a Deres-Rendellenes, csak szerintem ők közel sem költenek annyit mint bármely nagyszövi eventeken. 
    Deres nyilván nem tud teljesíteni eventbe, hisz a Rendellen nem unja meg hogy ne támadja őket. Én úgy tudom hogy Deres alig támad már, bár azért a szövis érdempontok szoktak oda-vissza ugrálgatni, de mivel nagy részük már védőcsarnokon van, így eventet se tudnak annyira tolni. :)

• gyepe277 (HU2)gyepe277 (HU2) HU2 Bejegyzések: 18
    Szia!

Teljesen normális szerintem hogy egy nagyobb háború alatt megerősödik a többi szövetség. Az előző (vagy előző előtti) nomádot és idegent a Holló nyerte, most az ÉBREDÉS nyert, Rendellenes is elvitt egy nomádot illetve egy varjút. Amíg tart a háború, addig kevesebb figyelem irányul a top 10 szövetség többi tagjára, így jó eredményeket tudnak elérni, a tagok erősödnek. Ugyan ez igaz a lejjebb lévő szövetségekre is, de talán őket azért nem emelted ki mert kevésbé látványos a fejlődésük. Nem kell ezen meglepődni szerintem :) Ez mindig is így volt. A 2 hadban álló szövetséget leszívja a háború ami a többi szövetségnek kedvez. A háború után a győztes megerősödik, a vesztes fél meg vagy eltűnik a süllyesztőben, vagy egy hosszabb regenerálódási szakasz után újra felerősödik (rubinnal persze minden 10 perc, azokra gondolok akik nem rubinoznak). Én így látom a mostani helyzetet. És nem biztos hogy mindig hátrányos veszíteni egy háborúban. Olyankor megmutatkozik hogy kik az igazán kitartó, hasznos tagok. Akik a kudarcok ellenére is kitartanak a szövetségük mellett, nem adják fel. Ezek a tagok igzán akkor mutatkoznak meg mikor a szövetség vesztésre áll. :)

Bevallom őszintén én már egy ideje leírtam a Derest és elkönyveltem a megalázó kudarcukat, de a tegnap este megváltoztatta a véleményemet. Hirtelen felszökött a hatalompontjuk (persze Rendellenest így sem érték utol). Legalább próbálkoznak és nem törődnek bele a kudarcba, holott ha kicsit kémkedsz, látod hogy elég sokan védelemre vannak már pontozva közülük. Ezt tisztelem bennük hogy nem adták még fel a küzdelmet, vannak ott olyan tagok akik ugyan úgy támadáson maradtak, tűrik a bejövőket és harcolnak még. Afelől hogy mi lesz a háború kimenetele, nincs kétségem, de  becsülendő hogy így kitartanak és még csak 1 Dereses tag lépett ki a háború miatt.

Ez az én véleményem az egész helyzetről és a háborúról. Talán most egy kicsit Rendellenes is rádöbbent hogy van még egy kis erő a Deresben is :) Ettől függetlenül hajrá Holló, hajrá Rendellenes!! :D

Nem azé hogy beel szóljak

De mé nem a deres.holló hábi idején írtál?

Ne mások eredményeinek örülj
    Mi vót a deres-holló hábiban?
    mennyi deresest trancséroztál be?.D

Csak érdeklődés képpen  kérdem
    Szia!

Teljesen normális szerintem hogy egy nagyobb háború alatt megerősödik a többi szövetség. Az előző (vagy előző előtti) nomádot és idegent a Holló nyerte, most az ÉBREDÉS nyert, Rendellenes is elvitt egy nomádot illetve egy varjút. Amíg tart a háború, addig kevesebb figyelem irányul a top 10 szövetség többi tagjára, így jó eredményeket tudnak elérni, a tagok erősödnek. Ugyan ez igaz a lejjebb lévő szövetségekre is, de talán őket azért nem emelted ki mert kevésbé látványos a fejlődésük. Nem kell ezen meglepődni szerintem :) Ez mindig is így volt. A 2 hadban álló szövetséget leszívja a háború ami a többi szövetségnek kedvez. A háború után a győztes megerősödik, a vesztes fél meg vagy eltűnik a süllyesztőben, vagy egy hosszabb regenerálódási szakasz után újra felerősödik (rubinnal persze minden 10 perc, azokra gondolok akik nem rubinoznak). Én így látom a mostani helyzetet. És nem biztos hogy mindig hátrányos veszíteni egy háborúban. Olyankor megmutatkozik hogy kik az igazán kitartó, hasznos tagok. Akik a kudarcok ellenére is kitartanak a szövetségük mellett, nem adják fel. Ezek a tagok igzán akkor mutatkoznak meg mikor a szövetség vesztésre áll. :)

Bevallom őszintén én már egy ideje leírtam a Derest és elkönyveltem a megalázó kudarcukat, de a tegnap este megváltoztatta a véleményemet. Hirtelen felszökött a hatalompontjuk (persze Rendellenest így sem érték utol). Legalább próbálkoznak és nem törődnek bele a kudarcba, holott ha kicsit kémkedsz, látod hogy elég sokan védelemre vannak már pontozva közülük. Ezt tisztelem bennük hogy nem adták még fel a küzdelmet, vannak ott olyan tagok akik ugyan úgy támadáson maradtak, tűrik a bejövőket és harcolnak még. Afelől hogy mi lesz a háború kimenetele, nincs kétségem, de  becsülendő hogy így kitartanak és még csak 1 Dereses tag lépett ki a háború miatt.

Ez az én véleményem az egész helyzetről és a háborúról. Talán most egy kicsit Rendellenes is rádöbbent hogy van még egy kis erő a Deresben is :) Ettől függetlenül hajrá Holló, hajrá Rendellenes!! :D

Nem azé hogy beel szóljak

De mé nem a deres.holló hábi idején írtál?

Ne mások eredményeinek örülj
    Mi vót a deres-holló hábiban?
    mennyi deresest trancséroztál be?.D

Csak érdeklődés képpen  kérdem
    Szia!

Akkor még nem Hollóban játszottam, így semennyit...

Nem örülök én. Annyit írtam hogy a tegnap esti művük a Deresnek elismerésre méltó. De ne feledjük hogy a Rendellenes az elejétől kezdve ugyan olyan kitartóan üti a Derest, így tőlük sem vitathatjuk el azt hogy odateszik magukat és beleállnak a bejövőkbe. Nem vagyok én itt senki hogy beleszóljak az egészbe. Így külsős szemmel a tegnap este miatt a Deres dicséretet érdemel, de a Rendellenes a 2 vagy 3 hete tartó folyamatos kitartásuk után úgyszint. És habár fentebb ismertettem az állásfoglalásom, nem hiszem hogy elvitathatom a szövetségek érdemeit. Teljes mértékben külsősként szólok hozzá, de amiket eddig láttam, azok alapján a Rendellenesnek adnám  a képzeletbeli aranyérmet. Nem kell ehhez Hollósnak, vagy valamelyik Deres párti szövetségben lennem hogy ránézzek a ranglistákra és józan paraszti ésszel kikövetkeztessek dolgokat. Nem kell velem egyetérteni...

Attól még hogy az első hozzászólásomban a Deres tegnapi "hadműveleteit" méltattam, ugyan úgy megtehetném ezt a Rendellenes eddigi munkásságával is, hiszen ők is hatalmas pacsit  érdemelnek hogy már hetek óta töretlenül, összetartóan működnek. Csupán azért nem írtam ki fórumra hogy mennyire elismerésre méltó amit ők tesznek, mert nekik mondtam már privátban.

A véleményemet eddig is leírtam és ezután is le fogom írni. Ha valakinek nem tetszik, akkor lehet támadni vagy szabotálni engem. Elfér még pár szabotázs a szokásos 20-as napi adag mellett :P
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    Szomorú, hogy egy szövetség ereje abban mérendő, hogy az eventeken hogy teljesít...
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    Ki mondta hogy abban mérendő? A tagok összetartásán, kitartásán múlik hogy mennyire erős egy szövetség. Az eventek egy más téma. De én itt nem láttam sehol olyat hogy valaki azért tart erősnek egy szövetséget mert eventen jól teljesít...
  • wabi-marci (HU2)wabi-marci (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 01.02.2020
    ..
    Post edited by wabi-marci (HU2) on
  • BNndr_ (HU2)BNndr_ (HU2) HU2 Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 01.02.2020
    Ha esetleg idenéz Uriel, vagy kineveztek egy új moderátort, megkérem törölje a témát, mivel nem kellene átmenjen ez az egész szémelyeskedésbe.
    További jó játékot!
    Post edited by BNndr_ (HU2) on
  • wabi-marci (HU2)wabi-marci (HU2) HU2 Bejegyzések: 2
    igazad van módosítotattam..maga a hazugságok az elején bosszantottak fel nem értem miért kell valótlant állítani de hanyagolom a fórumot s én kérek elnézést..
  • kántorka (HU2)kántorka (HU2) HU2 Bejegyzések: 208

és mit gondoltok,hogy most megnyeri a rendellenes ezt a háborút,változnak majd a hatalmi szerepek?és mi van ha a deres nyeri meg?

• harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 477
    kántorka azt nehéz megmondani... Akkor a Rendellenes regenerálódni fog, vagy ahogy kristófia írta lemegy a süjjesztőbe.
    Szerintem amúgy a hallottam alapján a Deres vesszíteni fog... Amúgy marha érdekes, hogy a Deres tagok ennél a beszélgetésnél valahogy nagyon lapítanak...

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt