Főoldal Hungarian Technikai problémák és bugok

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Hibák, bugok tömkelegének halmaza

159

• gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) HU2 Bejegyzések: 136
    Ez inkább csak 1 kérdés lenne!

Nem tudom nálunk van csa kilyen észre vétel de 90-es és 91-es kán szinten 80%-ban 300-as bejövőket küld a kán!

A mai napon 10db 300-as bejövőm volt kb!

A legnagyob 1db 1700-as és 1 db 1100as!

Megint babrálhattak valamit a fejlesztők?
    gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 274

Nem tudom nálunk van csa kilyen észre vétel de 90-es és 91-es kán szinten 80%-ban 300-as bejövőket küld a kán!

Idegeneket/varjúkat növelték, kán  támadó sereget csökkentették  :D

Nekem adott ma 1-1 normálisat is, de túlnyomó részt én is kicsiket kaptam. Hagytam is, inkább a sima sátrakon éltem ki magam :) Egyébként pont ma beszéltük egyik ismerősömmel hogy neki is csak kicsiket adott. Lehet csak véletlen műve (mert én aztán tudok balszerencsés lenni) de több játékosnál is jelentkezett már ez a "probléma". Lehet hogy érdemes lenne rákérdezni esetleg :)
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Sziasztok!
    Rákérdezek, megtudakolom, hogy milyen változtatás volt ebben.
    Uriel
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 869
    Ilyen nálunk is többször előfordult már korábban is, hogy a kán folyamatosan kicsi seregeket küld.
    Nekem csak amolyan "népi megfigyeléseim" vannak ezzel kis seregek küldésével kapcsolatban: például, ha rubint és/vagy kántábla/harag-/medálnövelő bónuszt vettél, ha fut a hosszútávú event bónusza, vagy bármilyen egyéb bónusz (meg persze akkor, amikor szeretnél meglógni a többiek elől a királyi ligában), és igen, ahogy feljebb írják a 90-91-92-es szintnél fordul elő a legtöbbször, és tényleg az volt a megoldás rá, hogy aznap hagyni kell (hosszabb időtartamra, több szintlépésre) a kánsátort.
    A szöviben minden nomádnál szokott lenni egy ember, aki erre a problémára panaszkodik, hogy folyamatosan kicsi seregeket kap, és általában mindig csak egy ember eventenként.
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 428

Teljesen normális, ha 91 és 92-es szinten csak kis seregeket ad. Azon a szinten általában minden 6-8. sereg éri el az 1100-1200as nagyságot, jellemzően 270, 370 néha 800 körüli sereg jön. 93as szinten többnyire 'feles', tehát fele 370es és fele 1200- 1800 körüli, minden 6-7. sereg 2000 feletti és már ad 2600ast is, de  csak ritkán. A 'változás' a 95ös de inkább a 96os szinten történik, itt már a 780as sereg a 'kicsi', jellemzően 2000 körüli jön és minden 2-3. sereg 2600as, de itt már a támadó pari erőssége is jellemzően 90/90es, van 51 százalékos plusszos előrész, illetve  75 százalékos szárny. (Ez is csak 'népi megfigyelés', ami sok-sok támadáson és védésen alapul).
    Amúgy még 98s szinten is találkoztam 780as 'kis' sereggel, igaz csak elvétve, a jellemzően nagy sereg a 97-98as szinttől jön, itt 5ból 4 darab 2600 feletti,vagy a nagyon erős előrésszel (1756 kati jön előrészen!) vagy nagyon erős szárnnyal, és jellemzően 60as udvarral, bár előfordul(ritkán) kisebb udvar is. Ha a memóriám nem csal meg, a 97es szinttől már nem csak esetenként, hanem minden támadás 7 perces időközzel jön, ami némi nehezítés.
    Szóval ebben nincs semmi 'szivatás', egyszerűen így van beállítva a rendszer- minden játékos számára. De mert 'véletlenszerű' a seregek nagysága, előfordulhat, hogy alacsonyabb szinteken is jön több nagyobb sereg egymás után,
    ami a játékosokbanazt az érzetet kelti, amikor legközelebb meg kis seregeket kap, hogy 'szivatás' van,pedig nincs.
    Azért még alacsony szinten is érdemes 'medálbónuszt' venni (csak 75 százalékost, 50est nem), mert 92es mellett ha beéred 9 percenként 1 támadósereggel és nem akarsz kánvonatot csinálni (több támadás jön egyszerre rád), akkor vagy nem kell a kánt támadnod, csak védeni, vagy legfeljebb 1-1 támadás kell, azaz nem fogy az ugród, viszont kis szinten a támadó pari gyengesége miatt egy jól összerakott rkvpk-vel szinte nincs is veszteséged.
    Szintén népi megfigyelés, hogy van a bónusztmadásokban (haragítás nélkül jön a kán) egy ciklikusság, érdemes figyelni és számolni, amikor megjön az első, néhány támadás múlva jön még egy, és ez megismétlődik 1-2 alkalommal, majd az ezt követő 3. bónusz 3-4-5 egymás utáni támadást ad. Ehhez persze szerencse is kell, mert hogy kinek melyik ponton kezdődik a 'ciklus' véletlenszerű, és lehet, hogy egy egész event alatt se éred el ezt a pontot.
    Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Sziasztok!
    Azt a választ kaptam, hogy nem történt semmilyen változtatás ebben a kérdésben.
    Uriel
  • gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) HU2 Bejegyzések: 136
    Azért a mi szövink sose szokott sokkal nagyobb szintre el jutni!
    Illetve nem csak én panaszkodtam a szövinkben :) attól hogy a szövinkből egyedül vagy esetleg 2-n szoktunk itt fórumozni nem jelenti azt hogy 1 ember panaszkodik!

Miután többen is írták a chat falon hogy ők se értik ezért írtam erről itt!

Ezen a szinten ahol most tartunk ilyenkor már jóval több pontunk is szokott lenni!
    Sőt speciel nekem is de lehet ez egy ilyen kán:)!

Majd lesz jobb is!

Köszönöm a válaszokat mindenkitől tőled is Uriel főképp hogy még foglalkoztál is kérdéssel!
    Jó nomádozást addig is mindenkinek! :)
    gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) HU2 Bejegyzések: 200
    szerkesztette ezt: 24.01.2020
    Bejegyzések:
    Post edited by Macilacee (HU2) on
    szerkesztette ezt: 27.01.2020
    A gge által generált hibák és bugok be, ill. feljegyzései...
    A nomád, illetőleg az idegen eventeknék a kémkedések sorozatos sikertelensége!  BUG!
    A rendszerből való gyakori és sorozatos kidobálgatás,....  probléma a webhellyel!   BUG!
    A játékba való bejelentkezéskor, illetőleg a nagyon sokszori kidobálgatás után, az újbóli belépéskor a rendszer átirányít egy teljesen alap várra, valami Player 90998186830  és társai...  ami a bosszaúságon túlmenően már dühítő!   BUG!!!

Idegen kastély támadása után a kastély eltűnik és csak nagy sokára adják vissza ismét....  nehogy mán' kémkedni lehessen!  Újabb BUG!
    BUG UG Hátán!!!!  És ne szidjuk a játékkészítőket?  Miért ne?   Tán sérti az egojukat?  Mink ne legyünk sértve a sok szívatásért???  Hmmm?  Beszélgessünk már el egy kicsikét erről a témáról!  

Post edited by Macilacee (HU2) on
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    A gge által generált hibák és bugok be, ill. feljegyzései...
    A nomád, illetőleg az idegen eventeknék a kémkedések sorozatos sikertelensége!  BUG!
    Szia!

Miért lenne bug, ha sikertelen a kémkedés? Ez teljesen természetes, hogy néha buknak a kémek. Nem tudom, hogy te hány kémmel szoktál kémkedni, nekem nem volt olyan, hogy sohasem sikerülne. Néha nekem sincs szerencsém és előfordul hogy 2-3 is bukik egymás után, de ha azt nézem, hogy hány % kockázattal szoktam ezeket kémkedni és mennyi szokott ebből sikertelen lenni, kb. reális az érték.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    szerkesztette ezt: 15.02.2020
    Szia Rotkiv!  Zsinórban, egymás utáni  2,3 vagy akár 4! sikertelen kémkedés, az már bizony BUGOCSKA!  Ezzel is szépen csipegetnek belőlünk!  Ki van ez találva!  Egyébként vicces, amit írtál....  visszaolvastad a szavaidat?  :-D  … >>>   nekem nem volt olyan, hogy sohasem sikerülne. Néha nekem sincs szerencsém és előfordul hogy 2-3 is bukik egymás után,  <<<    Szóval nincs soha, hogy ne sikerűlne, de azért mégis  :-)))  Értem én, értem,,,    Ez most pont olyan, amikor mondta a csávókám, hogy:   …  Most vagyok először pesten, körülbelül másodjára...  :-D  No de mindegy is,... abban egyetértünk, hogy egyre hitványabb a játék...   Pl. fejlesztés nem volt már évek óta...  Az, hogy  mindenféle rosszat kitalálnak és bepakolják a játékba,  az nem fejlesztés.... 
    Post edited by BM Rot on
    A rendszer lefagyását követő kidobálgatás után a következő hibaüzenet jelenik meg: Megpróbáltuk néhányszor betölteni ezt a lapot, de még mindig probléma áll fenn a webhellyel. Tudjuk, hogy van jobb dolga annál, hogy újra meg újra a lap újratöltési kísérleteit nézze, tehát inkább később látogasson vissza erre a lapra.
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    Nézd, ez régebben is előfordult, hogy bukdácsoltak a kémek. Nem tudom, hogy te hány kémet küldesz egy objektumra, nekem általában 10% körüli a kockázat esélye. Ez matematikailag nézve azt jelenti, hogy 100 kémkedésből 10 fog bukni. Vagy 10-ből 1, vagy 1000-ből 100, stb. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy minden 10. lesz sikertelen, az is lehetséges akár, hogy egymás után 3-4 is bukik, de aztán 30-40 kémkedés sikeres lesz. Csak a sikeres kémkedések kevésbé maradnak meg az ember figyelmében, de ha egyszer rászánod magad számolgatni, akkor neked is az fog kijönni, hogy kb. reális az érték, amit a bukási arányra ír a játék. Minél nagyobb mennyiségű kémkedést vizsgálsz, annál pontosabban le tudod ezt mérni. Ha 4-et kémkedsz egymás után és mind a 4 bukik, az nagyon kevés mennyiségű "adat" ennyiből levonni, hogy 100% a bukás esélye elég meredek. :)

Az, hogy a játék mennyire fut stabilan, nagyon sok mindentől függ, ezek közül van, amit csak a játék fejlesztők tudnak orvosolni, de van, amivel egy játékos is tud javítani a dolgon. Nem mindegy pl. hogy a játéknak a html vagy flash verzióját használod (ha utóbbi, akkor melyik verzióját), milyen böngészőt használsz, milyen stabil az internetkapcsolat és összességében milyen gépről játszol. Ez mindenkinél más és van, akinek az egyik fekszik jobban, van akinek a másik. Meg van, akinek egyik sem. :) Próbáld ki szerintem a különböző verziókat és nézd meg melyik az, amelyik a legjobb (vagy legkevésbé rossz). Ha az segít, a gépeden a feladatkezelőn tudod követni, hogy éppen mi mennyire használja a géped, ha kipróbálod a különböző verziókat meg tudod nézni, hogy melyik használ többet, melyik kevesebbet és ki tudod választani ez alapján, hogy melyik a jobb.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 272
    Miért nem lehet katikat küldeni penge partra, vagy legalábbis nem mindig.

• Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 447

Mert korlátozva van, hogy mennyit küldhetsz át.
    Ha építesz még sátrakat, akkor többet tudsz átküldeni.
    Lorant96 @ hu 2
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 272

Csata után (amiben ottmaradt több mint fele az engedélyezettnek)  szerettem volna küldeni, de nem engedte és ez többször is előfordult.
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 447

Csata után (amiben ottmaradt több mint fele az engedélyezettnek)  szerettem volna küldeni, de nem engedte és ez többször is előfordult.
    Ha a jutalom katonákkal együtt több lett, mint amennyit a sátrak engednek, akkor ez előfordulhat.
    Lorant96 @ hu 2
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,216
    szerkesztette ezt: 05.03.2020
  • TsabaGamer (HU2)TsabaGamer (HU2) HU2 Bejegyzések: 61
    nem maradt ki véletlenül némi tájékoztatás a délelött folyamán?
    vagy
    elindult a vedd észre és old meg magad ha vmi bajod van?

ügyes, grat
    Tsaba @ hu 1
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,216
    nem maradt ki véletlenül némi tájékoztatás a délelött folyamán?
    vagy
    elindult a vedd észre és old meg magad ha vmi bajod van?

ügyes, grat
    Szia!

Pontosan mire gondolsz?

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt