Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Uriel búcsúzik Tőletek

Sziasztok Fórumozók, Játékosok!
Eljött az idő, amikor le kell zárnom egy szakaszt az életemben. Ebbe beletartozik a Fórum moderálása és a játék is. Mindkettőt abbahagyom, mert sokkal fontosabb dolgokat kell tennem most.
Nem volt egyszerű itt a fórumon, de voltak mondatok, amik miatt mégis csináltam, voltak emberek akiknek segíteni tudtam, s köszönetet is kaptam. Voltak nehezebb pillanataim és kellemetlen emberek, de alapjában meg tudtuk beszélni a problémákat. Nem tudom, hogy mi lesz a fórummal, ki lesz a moderátor, s hogy egyáltalán lesz-e. Valaki talán jelentkezne erre a feladatra, egyenlőre hétfőig itt leszek és visszanézem a bejegyzéseket. Hétfőn a moderátoroknál lezárják a hozzáférésemet a fórumhoz, ha valaki szeretne moderátor lenni, addig megírhatja privát üzenetben nekem, amit továbbítok megőrizve a névtelenséget.
Mindenkinek jó játékot, és lehetőleg kellemes fórumozást.
Uriel
«1

• Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
    Köszönjük az eddigi kitartó munkádat :)
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 872
    @Uriel köszönjük az eddigi munkádat, sok sikert a való életben. :) 
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 227
    Köszönjük Uriel! :)

icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
  • Biby (HU2)Biby (HU2) HU2 Bejegyzések: 177
    Köszönjük Uriel az eddigi sok segítséget. Szomoruan vesszük tudomásul távozásod. :(
    Sok sikert kivánok az életben neked :)
    - Biby -
    Biby - Hu2
  • cuncimókus1 (HU2)cuncimókus1 (HU2) HU2 Bejegyzések: 4
    Köszönjük, és sok sikert a továbbiakban.
    Nem tudom ki vállal ilyen "Nemes" feladatot :(
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 369

Mindent köszönünk Uriel, sok sikert a való életben!

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800

• patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 274
    Nagyon szépen köszönöm a sok segítséget és a pártatlan hozzáállásod a játékhoz. Remélem semmi komoly gond nincs nálad és a környezetedben, csak elfáradtál a sok sírásunktól. Kívánok neked sok sikert, szerencsét és kitartást a továbbiakban.

Üdvözlettel: Patrik78
  • wolfson (HU2)wolfson (HU2) HU2 Bejegyzések: 8
    köszönjük a munkád, sok sikert a való életben, nem lehetett könnyű, le a kalappal :smile:

üdv.:W
    wolfson
    Ébredés szövetség-vez. helyettes
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 455
    Köszönjük a segítséged!
    Lorant96 @ hu 2
  • gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) HU2 Bejegyzések: 136
    Szintén köszönet mindenért az ügyek intézésért és az információk el juttatásáért is!

Sok sikert a való életben! :)
    gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 429
    Szia Uriel!
    Köszönök mindent. Hiányozni fogsz nekünk.
    Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Sziasztok!
    Köszönöm Nektek a szép szavakat, nagyon jól esik. Sajnos az élet más irányba terel, ezért kell itthagynom a fórumot, és a játékot is befejeznem. Semmi baj nincs sem velem, sem Veletek, csak van ami most fontosabb lett. Valószínűleg nem maradtok moderátor nélkül, mert többen is jelentkeztek a feladatra. További jó játékot, sok sikert az életben.
    Uriel
  • Bibi (HU2)Bibi (HU2) HU2 Bejegyzések: 88
    További sok sikert kívánok és köszönök mindent :)
  • Tomm (HU2)Tomm (HU2) HU2 Bejegyzések: 27
    Minden jót Uriel !

Tomm @ hu 2
  • Biby (HU2)Biby (HU2) HU2 Bejegyzések: 177
    Látom nem igyekeznek ki nevezni ujabb moderátort.  Vajon nem is fognak tenni Magyar moderátort ? 
    Enyire kis szerver lennénk, hogy még moderátort sem akarnak adni nekünk ?
    - Biby -
    Biby - Hu2
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 872
    Moderátorként azért néhány dolognak meg kell felelni, például angol nyelvtudás, ráadásul ingyen dolgozol. A levelek, plusz az egyéb dolgok rengeteget vesznek el a játéktól, meg a szabadidőből, Uriel előtt többek között ezért nem vállaltam, és most sem vállalnám a moderátori posztot.
    Azt írta Uriel, hogy van néhány jelentkező, de azért akárkit nem engednek moderátornak lenni.
    az ingyenesség azért nyilván nem áll meg minden piacon, de mi még attól messze állunk, szerintem hagyják elszabadulni a dolgokat (és kiderül milyenek vagyunk "MI" Magyarok), valamint kiderül hogy szükség van-e ránk is. Bocsánat a kifejezésért, de a szar a szar marad akkor is ha cukrozzuk a gerinctelenek meg továbbra is odafognak tartozni ahová valók, a ritka kevés gerinces meg próbál megélni úgy ahogy tud.
    UI: megesszük egymást mert Magyarok vagyunk

• Ddraig (HU1)Ddraig (HU1) HU1 Bejegyzések: 157
    Uriel mondta:
    Sziasztok Fórumozók, Játékosok!
    Eljött az idő, amikor le kell zárnom egy szakaszt az életemben. Ebbe beletartozik a Fórum moderálása és a játék is. Mindkettőt abbahagyom, mert sokkal fontosabb dolgokat kell tennem most.
    Nem volt egyszerű itt a fórumon, de voltak mondatok, amik miatt mégis csináltam, voltak emberek akiknek segíteni tudtam, s köszönetet is kaptam. Voltak nehezebb pillanataim és kellemetlen emberek, de alapjában meg tudtuk beszélni a problémákat. Nem tudom, hogy mi lesz a fórummal, ki lesz a moderátor, s hogy egyáltalán lesz-e. Valaki talán jelentkezne erre a feladatra, egyenlőre hétfőig itt leszek és visszanézem a bejegyzéseket. Hétfőn a moderátoroknál lezárják a hozzáférésemet a fórumhoz, ha valaki szeretne moderátor lenni, addig megírhatja privát üzenetben nekem, amit továbbítok megőrizve a névtelenséget.
    Mindenkinek jó játékot, és lehetőleg kellemes fórumozást.
    Uriel
    Köszönjük a szolgálatod Uriel, reméljük még visszatérsz! :)
  • Berbuch (HU2)Berbuch (HU2) HU2 Bejegyzések: 1
    Köszönjük az eddigi munkádat, jó pihenést! Vigyázz magadra az életben! 
Sign In to comment.