Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Nincs Tűz hatás véleményei

13»

• gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) HU2 Bejegyzések: 136
    Rotkiv!

Örülök hogy te meg értetted amit írtam! :)
    Amúgy ez eddigi 1-2 év fejlesztései közül ez és az idegen fel növelésében láttam valamelyest örömre okot adó fejlesztést!(bár az idegen frissités bejelentése a tényleges fel növelés közt is volt 2-3 hét átmenet mire meg történt mert amikor bejelentették nagy KAMU-nak látszott)

Amit viszont hiányolok a taktikai része ennek a gge játéknak az szinte teljesen ki veszett.....
    Anno az eredeti berimond a legrégebi volt az utolsó olyan event amit élveztem!

Illetve most a relikvia rakosgatása! Kb ennyi sajna
    gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    Rotkiv!

Örülök hogy te meg értetted amit írtam! :)
    Amúgy ez eddigi 1-2 év fejlesztései közül ez és az idegen fel növelésében láttam valamelyest örömre okot adó fejlesztést!(bár az idegen frissités bejelentése a tényleges fel növelés közt is volt 2-3 hét átmenet mire meg történt mert amikor bejelentették nagy KAMU-nak látszott)

Amit viszont hiányolok a taktikai része ennek a gge játéknak az szinte teljesen ki veszett.....
    Anno az eredeti berimond a legrégebi volt az utolsó olyan event amit élveztem!

Illetve most a relikvia rakosgatása! Kb ennyi sajna
    Azért a negatív oldala is megvan ennek. Persze, ha a saját védelmi szempontunkat tekintjük, akkor jó, meg minden, de ha támadó szempontból nézzük, hogy jól összerakott relikvia várparancsnokok ellen kell menni, akkor már nem olyan vidám a helyzet. :D 
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    Lehet hülye ötlet de mi lenne ha lenne a játékban 1 olyan beállítási mód hogy ne lehessen védelem támogatást küldeni?

Sőt ha ez a beállítási mód be lenne kapcsolva azt még a szerver többi játékosa is láthatná?
     :smiley:

gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    szerkesztette ezt: 20.01.2020
    Lehet hülye ötlet de mi lenne ha lenne a játékban 1 olyan beállítási mód hogy ne lehessen védelem támogatást küldeni?

Sőt ha ez a beállítási mód be lenne kapcsolva azt még a szerver többi játékosa is láthatná?

Globális hatásnak 24 órára mondjuk tehetnének be ilyet néha, nem lenne rossz. Több értelme lenne, mint a nincs tűz hatásnak.
    Post edited by Uriel on
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 872

Nincs tűz hatással együtt jó lenne. :D:D:D
    Mi meg oldanánk a gge helyett a jó frissítéseket  :smiley:
    gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275

Jó lenne. Kicsit több esélye lenne a támadónak. Persze így is nagyon könnyen védhetők a támadások hogy nem kap az ember támogatást, köszönhetően a többtízezres kajatermelésnek, de mindenképpen izgalmasabb csaták lehetnének :)
  • Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) HU2 Bejegyzések: 99

Jó lenne. Kicsit több esélye lenne a támadónak. Persze így is nagyon könnyen védhetők a támadások hogy nem kap az ember támogatást, köszönhetően a többtízezres kajatermelésnek, de mindenképpen izgalmasabb csaták lehetnének :)
    Vaaagy lehetne küldeni, de csak egy fix mennyiséget. Attól függne hogy mennyi védő van a támadott várban/erődben.
    Pl van bent 3000 védő, akkor lehetne max 2-3 ezer katit küldeni. De ha van bent 10k védő akkor nem lehetne küldeni. 
    Szerintem annyira nem rossz ötlet ez. :)

( És ezzel a lufizást is kilehetne szedni :D )
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275

Vaaagy lehetne küldeni, de csak egy fix mennyiséget. Attól függne hogy mennyi védő van a támadott várban/erődben.
    Pl van bent 3000 védő, akkor lehetne max 2-3 ezer katit küldeni. De ha van bent 10k védő akkor nem lehetne küldeni. 
    Szerintem annyira nem rossz ötlet ez. :)

( És ezzel a lufizást is kilehetne szedni :D )
    Nem hiszem hogy a lufit ki lehetne így szedni, mert akkor max mindenki saját várból csinálja, nem használ hozzá egy harmadik lufis kastélyt. Illetve ideiglenes globális hatásról van szó, csak annyit kéne tenni hogy megvárjuk a következő napot ha nem akarunk saját kastélyt használni. 

Ha jól emlékszem voltak itt ilyen ötletek fórumon hogy korlátozva legyen a küldhető támogatás amit 1-1 ember kaphat, csak sajnos úgy a galambos várak funkciója menne tönkre. Illetve amit te mondasz azt hogy kéne elképzelni? Szerintem simán kijátszható. Ha van bent 3000 védő, az egész szövetség összesen 2-3 ezer katonát küldhet? vagy tagonként? Szerintem nem kivitelezhető ilyen módon megszabni ezt. A legegyszerűbb ha egy ilyen globális hatás alatt egyáltalán nincs támogatás, szürke a gomb.
    Amit írtam az egy plusz funkció lenne amit ki és be is lehetne kapcsolni!
    Tetszés szerint illetve azt ha ki vagy be lenne kapcsolva a támogatás küldés engedélyezése azt láthatóvá is kellene tenni a térképen hogy mások is láthassák!(ez pl akár megbeszélt támadásokra is jó lenne így biztosítva a másik felet)+-ba megfejelni hogy időkorlátot tennének rá mennyi időre van be kapcsolva ne lehessen oda vissza kapcsolgatni!
    Rotkiv pluszba írta akár ezt a funkciót akár időközönként mint globális hatás is lenne akár!
    gomes111_Hu2
    Hun-Foglalás szövetség
    Marsall
Sign In to comment.