Főoldal Hungarian Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Nincs Tűz hatás véleményei

Sziasztok!
Ide írhattok véleményeket, ötleteket a "Nincs Tűz" hatásról.
Uriel
«13

• napsugár45 (HU2)napsugár45 (HU2) HU2 Bejegyzések: 69
    Engem az érdekelne mia  célja ennek a nincs tűz hatásnak?

Mert háát lássuk be a játék egyik fő célja alapból az hogy megvédjük várainkat, tehát akik megvédik váraikat azoknál ez a dolog abszolút lényegtelen.
    Főleg így hogy 24 órás a hatás meg tényleg nem értem mi értelme ennek.
    De pár embernek biztos jól jön majd a sok ezer játékosból:)
    Vagyis baj nak nem baj hogy van ilyen 24 órás tűzmentesség, de  a jelentőségét nem kellene szerintem túlbecsülni!
    Amugy egy kérdés....
    Ez szabotázs ellen is érvényes?
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    szerkesztette ezt: 10.01.2020
    Sziasztok!
    Ez egy próbaverzió, 24 órás idővel. Mindenféle tűzeset ellen használható, s az árát nem tudom, ahogy a hatás idejét sem. Azt az információt kaptam, hogy a szabotázsok sikeresek lesznek (bizonyos százalékban), ahogy eddig is, de az épületek nem fognak égni. Vagyis a napi feladatokban továbbra is lehet szabotázsért ajándékot kapni.
    Uriel
    Post edited by Uriel on
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 866
    Ha jól értelmezem, ezután is be lehet verni más játékost, csak annyi különbséggel, hogy nem fog égni a vára, így beverhető lesz még egy párszor, ugyanis nem tud majd hivatkozni arra, hogy égett a vára.

(Javasolnék piromániás játékostársaim részére olyan nagyobb díszt, amit bizonyos időközönként lángra lehet gyújtani. És ezalatt a 24 óra alatt mehetne akciós ajánlatként.  :D:D:D )
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 362

Nem tudom mennyibe kerűl ez a hatas, de akkor egyszerübb nyitott kaput venni, és akkor még a katonák is megmaradnak.

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800

Nem tudom mennyibe kerűl ez a hatas, de akkor egyszerübb nyitott kaput venni, és akkor még a katonák is megmaradnak.

Globális, mindenkinél lesz holnap 10:05-től holnapután 10:05-ig ingyen.
  • Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) HU2 Bejegyzések: 83
    Úgy látom a fejlesztők megint alkottak. :DDDD

Feltétlenül kell ez a hatás. :)

Persze, csak rubinért. :)
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    szerkesztette ezt: 10.01.2020
    A játékos támadás funkcióját mikor veszik ki?
    Lassan már csak az marad következő lépésnek...
    Jól el lett rontva a játéknak a harc része. :(

Post edited by Uriel on
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) HU2 Bejegyzések: 83
    Swifty (HU2) mondta:
    A 9 hullám behozatalával teljesen jók az erőviszonyok.
    Persze, jó meg minden, de csak annak aki megteheti.

A legjobb úgy lenne, ha csarnokba lehetne tovább fejleszteni mint +hullám, de így hogy rubinba kerül csak olyan emberek veszik meg akik költenek is a játékra. :smile:

szerkesztette ezt: 13.01.2020
    A 9 hullám ilyen formában történő behozatalával csak még rosszabbak lettek az erőviszonyok... Úgy kellett volna megoldani, ahogy az előttem hozzászóló is mondta, vagy bármilyen más módon, amivel nem egy ajánlatban szereplő dolog részeként van.
    Egyébként, egy 20-as fal elemmel, meg egy 50% szárnyas, 170-170% harcerejű relikvia várparancsnokkal 9 hullámos is fennakad. Ennél még gyengébbeken is...
    Támadási és védelmi szempontból  is rubinnal lehet előnyt szerezni, de védelmi szempontból aki csak költ és nem érti a játékot, az is elvan, 9 hullám ide vagy oda. 
    Post edited by Uriel on
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
  • Swifty (HU2)Swifty (HU2) HU2 Bejegyzések: 202
    szerkesztette ezt: 11.01.2020
    Régen is lehetett fogni a 6 hullámot a falon mikor bejött a csarnokkal, mégsem volt ez gond. Lehet fogni a 9 hullámot is a falon, ez így van. Ahogyan régen is voltak sokkal jobb vpk-k rubinért mint pl egy kala. Azoknál is koppant egy 6 hullámos támadás elég látványosan. Most a védő-támadó erőviszony kb ugyan ott van mint régen. Ez háborúzáshoz, hgy-ra van kitalálva inkább, és ez így teljesen rendben van. Mert akik csatázni akarnak azok nyomjanak egymásra pirosat. Vagy együtt menjenek támadni. Ha már csapat játék. Most, hogy rubinba kerül inkább hagyjuk, ez nagyon durván pay to win játék. A fizetős játékosokról szól minden, így hozzájuk kell mérni az egyensúlyt, erőviszonyokat is. A gge-nek nem célja megtartani azokat akik nem költenek a játékra, ezzel felesleges számolni. Gondolom ezzel mindenki tisztában van.
    A tulajdonos váltás nem tett jót a játéknak.
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Sziasztok!
    Azt olvasom, hogy még el sem kezdődött ez a "Nincs Tűz" hatás, még igazából azt sem tudni, hogy hogy működik, de már vannak akiknek nem tetszik, s vannak akiknek tetszik. Mindeki igényét elég nehéz kielégíteni.
    A bejegyzésekben eljutottunk addig, hogy akik rubinért támadóhullámot vásárolnak, azok gyenge és pitiáner játékosok, akik csak így tudnak érvényesülni. Ez nem biztos, hogy igaz. Nem tudhatjátok, hogy ki mért vesz rubint, de ezért valakit becsmérelni szerintem irigység és kicsinyesség. Agyatlanul költekezik valaki? Ki az és honnan tudja egy másik játékos? 
    Maradjunk a témánál! Töröltem is itt bejegyzést, ami kitért a Deres-Rendellenes háborúra, aminek ugye semmi köze a "Nincs Tűz" hatáshoz. Megjegyzem egy ilyen háborúról csakis a háborúzó felek mondhatnak véleményt.  Azért feltenni egy ilyen topikot, egy teljesen más szövetségből, hogy mások is véleményezzék a szövetségeket, vagy éppen becsméreljék a támadási szokások miatt, ezt nem lehet. Nem lehet azért egy rovatot nyitni, hogy abban majd mindenki elmondhassa a véleményét az általa nem szeretett szövetségről. Kérlek Titeket, hogy ilyen bejegyzéseket ne tegyetek fel, mert törölnöm kell őket.
    Olyan kritikákat, véleményeket és ötleteket várnak Tőletek, amik segítenek egy jobb és játszhatóbb játék elősegítéséhez.
    A Fórum szabályait elolvashatjátok:
     itt
    Uriel

Post edited by Uriel on
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 420
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Azt olvasom, hogy még el sem kezdődött ez a "Nincs Tűz" hatás, még igazából azt sem tudni, hogy hogy működik, de már vannak akiknek nem tetszik, s vannak akiknek tetszik. Mindeki igényét elég nehéz kielégíteni.
    A bejegyzésekben eljutottunk addig, hogy akik rubinért támadóhullámot vásárolnak, azok gyenge és pitiáner játékosok, akik csak így tudnak érvényesülni. Ez nem biztos, hogy igaz. Nem tudhatjátok, hogy ki mért vesz rubint, de ezért valakit becsmérelni szerintem irigység és kicsinyesség. Agyatlanul költekezik valaki? Ki az és honnan tudja egy másik játékos? 
    Maradjunk a témánál! Töröltem is itt bejegyzést, ami kitért a Deres-Rendellenes háborúra, aminek ugye semmi köze a "Nincs Tűz" hatáshoz. Megjegyzem egy ilyen háborúról csakis a háborúzó felek mondhatnak véleményt.  Azért feltenni egy ilyen topikot, egy teljesen más szövetségből, hogy mások is véleményezzék a szövetségeket, vagy éppen becsméreljék a támadási szokások miatt, ezt nem lehet. Nem lehet azért egy rovatot nyitni, hogy abban majd mindenki elmondhassa a véleményét az általa nem szeretett szövetségről. Kérlek Titeket, hogy ilyen bejegyzéseket ne tegyetek fel, mert törölnöm kell őket.
    Olyan kritikákat, véleményeket és ötleteket várnak Tőletek, amik segítenek egy jobb és játszhatóbb játék elősegítéséhez.
    A Fórum szabályait elolvashatjátok:
     itt
    Uriel

Sziasztok, régen nem írtam, most itt 5. dologhoz.
    1)Mélységesen egyetértek Uriellel abban, hogy törölt egy háborúra utaló bejegyzést.Hogy az mi volt, nem tudom, mert csak a törlésről szóló bejegyzését olvastam. Hogy ki kivel és miért küzd, csak rájuk tartozik. Másrészt ugye ott a Fórum szabályzat is, ami  szigorúan tiltja bármely játékos és szövetség támadási szokásainak bírálatát. A sárdobálásnak értelme nincs. 
    2)Ahhoz, hogy 'pitiáner' dolog támadóhullámot venni: nem az, vagy ha ez az, akkor pitiáner dolog 100.000 sőt 200.000 védős szövetségi támogatás mögé bújva védeni, amikor valakire egy támadás 3000 támadóval érkezik. Ami ugye ha jól számolom 30szoros (vagy éppen 60szoros) túlerő a védők javára. 
    Arról lenne értelme beszélni, hogy a játékosok többsége miért nem tud jól védeni, én például, ha lenne rá igény, szívesen indítanék itt a Fórumon egy olyan szakmai műhelyt, ami a védéshez ad az abban kevésbé jártas játékosoknak tippeket  NEM RUBINOS (vagyis ingyen megszerezhető) védelmet feljavító eszközökről, beállításokról, katonákról. Amúgy szerintem a GGE jól mérte fel a 7-8-9, támadóhullám hatását, mert akinek telik rá ( a magyar szerveren kevesen vannak, de a németen biztos pörög), az 'több élményt' és több dicspontot kap. Tapasztalatom szerint (védői oldalon volt már vele találkozóm) 100k védő mögül, ha egyenértékű a támadó és a védő parancsnak a szokásos 800-1200 védő helyett 2400-2600 védőt is ki lehet szedni 9 hullámmal, már ha valaki jól véd, és nem a 'régi' iskola tanait harsogja falas védésről, hanem halad a korral és használja az új védelmi eszközöket, aki rosszul véd, az bukhat 'akár' 3600-4400 védőt is a 100.000-ből, ez a védők 4 százaléka, ezt azért még rossz védésnél nem nevezném 'arányfelborulásnak'
    3)Ahogy mondtam, védői oldalon volt dolgom 9 hullámmal,így Rotkiv megjegyzését annyival egészíteném ki, hogy 9 hullám egy szélen fogható, ha valakinek van 120 pont a csarnokán védelmen, van egy 16os (nem kell a 20as, ami ugye alig megfizethető, ellentétben a 16ossal, amit akcióztak és kevesebbe került, mint a csilivili semmire se megjelenések), és persze kell hozzá egy sima megjelenés, ami kövezhető, mondjuk egySas fiás kővel (aranypatkóért vehető), vagy egy falon a katonák létszámát növelő egyszerű 9-es vagy 10es (esetleg erősebb) hagyományos kővel. A falon veterán védők kellenek (ezüst patkóért  vehető), meg eszköz, oltatlan mészpor vagy lőrés, a támadó pakolástól függően. Várpari: a bárki számára ingyenesen hozzáférhető alakváltós, mindkét változat egyformán megtartja a falat (medálos, jelvényes).Én amúgy 170/170es relikviás védőparancsnokot még nem láttam, pedig a szövimben néhányan élen járnak az építésben, de nyilván lehet ilyet is építeni, csak az átlagos játékos nem játszik annyit, hogy ilyen elemekhez hozzájussanak, mert ehhez minimum aranycsillagos hős is kell.
    4)Abban Rotkivnak igaza van, hogy jobb lett volna a csarnok fejlesztésével behozni a további hullámokat, az én eredeti javaslatom is erre irányult, hogy azt mindenki számára tegyük elérhetővé, és arra még rá lehetne 'erősíteni' némi rubinnal, de nem ez a döntés született. A GGE is a piacról él, én azért reménykedem benne, hogy végül mégis lesz valamilyen 'beépülő' formája is a 7-8-9. hullámnak.
    5) A nem égek opciónak értelme nincsen. Sajnálom Uriel, ez egyszerű logika. Korábban az égés azért volt égő, mert lezuhant a kajatermelés. De időközben bárki építhet nagy raktárat, már nem 81k a felső határ, az én 'közepes' méretű raktáraim 215 ezresek, vagyis ha leesik a termelés, van idő hagyományos oltásra, miért költene bárki az opcióra. Arról nem is szólva, hogy a relikviás, prémium relikviás elemek akkor is 'termelnek' amikor ég a csűr. Szóval ha valakit nem zavar a tűz, nem fog rubinért opciót venni...Háborúban meg részben ugyanez, részben ott az ingyenes tűzkáros várparancsnok, meg egy 3as tűzoltó állomás. De persze nyilván lesznek, akik lelkileg élik meg nehezen, ha égnek. Ők majd költhetnek rá, ha akarnak.Én úgy gondolom, mivel az opció nem valami helyett,hanem a már meglévő tűzoltó lehetőségek mellé kerül be a játékba, adni kell ennek is 'még egy esélyt'.
    Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 253
    rotkiv (HU2) mondta:
    A 9 hullám ilyen formában történő behozatalával csak még rosszabbak lettek az erőviszonyok... Úgy kellett volna megoldani, ahogy az előttem hozzászóló is mondta, vagy bármilyen más módon, amivel nem egy ajánlatban szereplő dolog részeként van.
    Egyébként, egy 20-as fal elemmel, meg egy 50% szárnyas, 170-170% harcerejű relikvia várparancsnokkal 9 hullámos is fennakad. Ennél még gyengébbeken is...
    Támadási és védelmi szempontból  is rubinnal lehet előnyt szerezni, de védelmi szempontból aki  költ és nem érti a játékot, az is elvan, 9 hullám ide vagy oda. 
    Volt részem 8 hullám ellen védekezni. Megerősítem hogy nem kell ahhoz 170/170-es parancsnok. "Mezei" 140-50/140-50-es parancsnokon is fennakad simán a 8. 9 hullámról nem tudok nyilatkozni, de nem hiszem hogy számottevő különbség lenne a bukott védők mennyiségében. Sőt, azt is megkockáztatom hogy egy gyengébb támadó ellen 2 szélen is meg lehet fogni (én középen fogtam az én bejövőmet, bár segít hogy 20-as fal elemeim vannak mindenhol). Abban abszolút egyet értek veled hogy ez a legrosszabb módja volt a plussz hullámok bevezetésének, de azt nem értem hogy mi az hogy " költ". Ki költ ? Szerintem ha valaki élménnyel gazdagodik a pénzéért cserébe, akkor nem volt értelmetlen a vásárlás, még ha a megvásárolt rubinokból emeletesházakkal is tömi tele az összes kastélyát :)

Na de hogy a témához is hozzászóljak:
    Teljesen feleslegesnek tartom a tűzkár kikapcsolását. Eddig is meg lehetett oldani hogy ne égjen az ember: védekezésnek hívják :) Szerintem az égés a játék része. Nem hiszem hogy van olyan játékos a szerveren aki még sose égett, az élet mégis megy tovább, el kell oltani és lehet tovább játszani. Így 1-1 napra kikapcsolni a tűzkárt meg tényleg felesleges. Nem tudom hogy ezzel tulajdon képpen kinek akartak kedvezni, de nekem kicsit olyan ez mint a "nesze semmi fogd meg jól". Nem vagyok ellene, mert igazából hidegen hagy a dolog... Szerintem lenne fontosabb dolog is amin javítani kell (had ne írjak példákat, olyan unalmas már ezeket mindig leírni :D ), mint a tűzkárt kikapcsolni :)
    Post edited by Uriel on

5) A nem égek opciónak értelme nincsen. Sajnálom Uriel, ez egyszerű logika. Korábban az égés azért volt égő, mert lezuhant a kajatermelés. De időközben bárki építhet nagy raktárat, már nem 81k a felső határ, az én 'közepes' méretű raktáraim 215 ezresek, vagyis ha leesik a termelés, van idő hagyományos oltásra, miért költene bárki az opcióra. Arról nem is szólva, hogy a relikviás, prémium relikviás elemek akkor is 'termelnek' amikor ég a csűr. Szóval ha valakit nem zavar a tűz, nem fog rubinért opciót venni...Háborúban meg részben ugyanez, részben ott az ingyenes tűzkáros várparancsnok, meg egy 3as tűzoltó állomás. De persze nyilván lesznek, akik lelkileg élik meg nehezen, ha égnek. Ők majd költhetnek rá, ha akarnak.Én úgy gondolom, mivel az opció nem valami helyett,hanem a már meglévő tűzoltó lehetőségek mellé kerül be a játékba, adni kell ennek is 'még egy esélyt'.
    Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy globális hatás, ingyen van mindenkinek.
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 420
    Mab (HU2) mondta:

Kedves Mab! A tesztüzem tényleg, ingyen van:DDD És később?
    Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
    Mab (HU2) mondta:

Kedves Mab! A tesztüzem tényleg, ingyen van:DDD És később?
    Nem láttam még globális hatást rubinért, de aztán lehet, hogy elkerülte a figyelmemet. De legalább jó ötletet adtál most a GGS-nek. :D:D:D
  • Biby (HU2)Biby (HU2) HU2 Bejegyzések: 177
    Sziasztok.
    Gondolom eddigi hozzászólásaimból is ki vehető volt, hogy mindig támogatom ha tudom a "kicsiket" és most is ennek függvényében irok. .
    Sajnos sokan nagy játékosok nagy szövikből jócskán alátámadnak szövi szinten is meg játékos szinten is.
    És ez nem egy - két kúsza eset. Csak mint mindig, a kicsik nem mernek panaszkodni sem. Örvendenek ha meg usszák egy bejövővel :)
    Namár most kérdem én, az olyan játékosnak aki még kicsi és kis szöviben van vagy eventezős - nem jönne jól ha nem perzselik fel ? még akkor is ha rubint kell költenie esetleg MAJD reá ??
    Tehát tisztelettel meg kérem a kedves hozászolókat, hogy egy kicsit vizsgálják meg ezt a hatást más szemszögből is.
    Nem mindenki 70/800 és nem mindenki támadó szellemü játékos.
    Fentebb le irt gondolataim szerint én támogatom a bevezetését.
    -  Biby-
    Biby - Hu2
    rotkiv (HU2) mondta:
    Támadási és védelmi szempontból  is rubinnal lehet előnyt szerezni, de védelmi szempontból aki  költ és nem érti a játékot, az is elvan, 9 hullám ide vagy oda. 
    Volt részem 8 hullám ellen védekezni. Megerősítem hogy nem kell ahhoz 170/170-es parancsnok. "Mezei" 140-50/140-50-es parancsnokon is fennakad simán a 8. 9 hullámról nem tudok nyilatkozni, de nem hiszem hogy számottevő különbség lenne a bukott védők mennyiségében. Sőt, azt is megkockáztatom hogy egy gyengébb támadó ellen 2 szélen is meg lehet fogni (én középen fogtam az én bejövőmet, bár segít hogy 20-as fal elemeim vannak mindenhol). Abban abszolút egyet értek veled hogy ez a legrosszabb módja volt a plussz hullámok bevezetésének, de azt nem értem hogy mi az hogy " költ". Ki költ ? Szerintem ha valaki élménnyel gazdagodik a pénzéért cserébe, akkor nem volt értelmetlen a vásárlás, még ha a megvásárolt rubinokból emeletesházakkal is tömi tele az összes kastélyát :)

Na de hogy a témához is hozzászóljak:
    Teljesen feleslegesnek tartom a tűzkár kikapcsolását. Eddig is meg lehetett oldani hogy ne égjen az ember: védekezésnek hívják :) Szerintem az égés a játék része. Nem hiszem hogy van olyan játékos a szerveren aki még sose égett, az élet mégis megy tovább, el kell oltani és lehet tovább játszani. Így 1-1 napra kikapcsolni a tűzkárt meg tényleg felesleges. Nem tudom hogy ezzel tulajdon képpen kinek akartak kedvezni, de nekem kicsit olyan ez mint a "nesze semmi fogd meg jól". Nem vagyok ellene, mert igazából hidegen hagy a dolog... Szerintem lenne fontosabb dolog is amin javítani kell (had ne írjak példákat, olyan unalmas már ezeket mindig leírni :D ), mint a tűzkárt kikapcsolni :)
    Az költekezés alatt csak azt értem, amikor egy játékosnak pl. meg van vásárolva a legrubinosabb védő eszköz, a legrubinosabb védő várpari, katonák és fal elemek, de mondjuk 100% közellel véd fekete mészporral egy standard támadást (nem szeretném levezetni, hogy nálam a standard támadás mit is takar pontosan :)) A probléma csak az, hogy 6 hullám ellen valaki ha ezt alkalmazza, úgyis megfogja a támadást a falon, de van ennél mondjuk sokkal jobb védelmi taktika is a támadásra. Szerintem, ha valaki rosszul véd, az bukjon többet. A csata kimenetele szempontjából viszont most alig jelent ez különbséget majd, hogy a védelem jól volt beállítva, vagy sem. Erre gondoltam mikor az agyatlan költekezést említettem. Nem írnám le, hogy kikkel, de láttam már ilyen eseteket és elég bosszantó, mikor egy rosszul beállított védést is megmentenek a pénzért vehető dolgok tömkelege. A játéktudásnak ebben az esetben lassan már semmi jelentősége nincs, számomra csak ez bosszantó. Nem gondolnám, hogy ettől pitiáner, meg gyenge lenne aki így játszik, én nem is írtam ilyet, ez mindenkinek a saját döntése, hogy mennyit költ erre. De amellett akkor sem tudok elmenni, hogy ezek mekkora kárt okoznak a játék egyensúlyában. Folyamatosan, egyre inkább elnyomásban van a támadás lehetősége, védelmi szempontból meg egyre kedvezőbbek a feltételek. Amíg védelmi szempontból nagyobb költekezés nélkül is lehet egyre jobbnak és jobbnak lenni, addig támadó szempontból legfeljebb nagy mennyiségű rubinokért ezek a plusz hullámok nyújtotta lehetőségek adottak, amivel mint itt már többen megerősítették ezt, még mindig nincs a támadó fél túl nagy előnyben.

A legnagyobb problémát egyébként az jelenti véleményem szerint, hogy ezek a nagy létszámú fal elemek bevezetésre kerültek. Régen, amikor csak a tornyok számítottak. 320 egység fért a falra, most a 20-as elem +185-öt ad, és a várparancsnok bónuszai nem is az alapot, hanem ezek összegét szorozzák tovább. Nekem csak 18-as fal elemem van, ami a legjobb, egy nem teljesen maxos, 170-170 közelében lévő várparancsnokkal 684 védő fér így a falamra, csarnok meg egyebek nélkül. Ha én egy nagyon béna védést állítok be, akkor is bele telne pár támadásba, mire ezen áthámozza magát valaki, tökmindegy, hogy mennyire jó támadó. És ennél lehet még nagyobb fal kapacitást is kihozni.
    Mivel így a védőszám (és mellesleg a védelmi harcerő is) több mint duplája, a pár évvel ezelőttinek, így a támadó viszonyokban is duplázni kéne a paramétereket. :) 
    A táborhelyre miért nem tesznek be olyan épületelemeket, amik támadó szempontból előnyösek? Plusz egységszám, plusz harcerő, vagy akár a plusz hullámok jöhetnének ilyen formában... Úgy ahogy védelmi szempontból is, lehetne kevédbé jót gyártani ingyenesen és venni vagy nyerni jobbakat. Ez miért nincs benne? Miért csak védelmi szempont van ennyire tolva?

Ezt a tüzes dolgot is ezért nem értem, mert ez megint egy olyan dolog, amivel a védelmi dolgok vannak tolva. Lehet, hogy nem teljesen témához kapcsolódik, amit írtam, de inkább ezekkel foglalkoznának, mint hogy van e tűz, vagy nincs. Ez teljesen lényegtelen dolog, amit viszont írtam, azokra ráférne a változtatás.
    És még egyszer... nem azzal van a gond, hogy ez egy pay to win játék. Régen is az volt, csak régen előnyöket lehetett megvenni, ami segített az erős felszerelések, elemek stb. dolgok megszerzésében. Most egyenesen ezeket az erős dolgokat lehet megvenni és ez nagyon nem oké így.
    Post edited by Uriel on

Biby (HU2) mondta:
    Sziasztok.
    Gondolom eddigi hozzászólásaimból is ki vehető volt, hogy mindig támogatom ha tudom a "kicsiket" és most is ennek függvényében irok. .
    Sajnos sokan nagy játékosok nagy szövikből jócskán alátámadnak szövi szinten is meg játékos szinten is.
    És ez nem egy - két kúsza eset. Csak mint mindig, a kicsik nem mernek panaszkodni sem. Örvendenek ha meg usszák egy bejövővel :)
    Namár most kérdem én, az olyan játékosnak aki még kicsi és kis szöviben van vagy eventezős - nem jönne jól ha nem perzselik fel ? még akkor is ha rubint kell költenie esetleg MAJD reá ??
    Tehát tisztelettel meg kérem a kedves hozászolókat, hogy egy kicsit vizsgálják meg ezt a hatást más szemszögből is.
    Nem mindenki 70/800 és nem mindenki támadó szellemü játékos.
    Fentebb le irt gondolataim szerint én támogatom a bevezetését.
    -  Biby-
    Nem tudom, honnan veszik itt többen is, hogy rubinos lesz ez a hatás. Be szoktak tenni globális hatásokat a zöldre is, ugye távolin már jó ideje van, de sosem láttam, hogy lenne rubinos része.
    A globális hatások nem szoktak napokig tartani a zöldön, (a távolin is naponta cserélgetve vannak,) egyszer-egyszer vannak egy napokat, így azt sem értem, hogy miért hiszik azt többen, hogy sokáig vagy örökre marad ez a hatás, pláne rubinért.

Szerintem, ha néha beteszik egy napra, az nem árt a játéknak. Támadni és nyerni ugyanúgy lehet, mint máskor. Ennek a hatásnak megvan az előnye és a hátránya is, amivel lehet élni és visszaélni, ez csak a játékosoktól függ.
Sign In to comment.