Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

A mostani Távoli Világ végén is lesz kajafogyasztás befagyasztás?

A jutalom támadók miatt fontos eza  kérdés.
Jó lenne ha a játékosok erről kapnának némi infót:)

• DonMondeo (HU2)DonMondeo (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    Hát nem nagyon volt:((
    Sokan megfognak lepődni ha reggel belépnek a játékukba.

DonMondeo @ hu 2
  • GamerGold9 (HU2)GamerGold9 (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    Én meg is lepődtem, mert éjszakára szándékosan kiküldtem a katonákat hogy ne legyenek ott és 3 napig birta a kaja erre reggel mikor belépek 18 ezres dezert.. :) Köszönöm szépen innen is a good game empire csapatának! Hatalmasok vagytok! :) 
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 456
    Szia Uriel!

Meg tudnád érdeklődni, hogy most mi a terv a mostani távoli világ végén kapható jutalom katonák élelmezésével kapcsolatban?

Köszönettel:
    Lóránt
    Lorant96 @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    szerkesztette ezt: 07.01.2020
    Szia!
    Az a legutóbbi hír erről, hogy 6 órára elegendő élelmet adnak a katonákhoz. Rákérdezek, hogy pontosan mi lesz most, s ha megkapom a választ, megosztom Veletek.
    Uriel
    Post edited by Uriel on
  • Naneth82 (HU2)Naneth82 (HU2) HU2 Bejegyzések: 16
    Sziasztok

Van egy kis bug a távoli világokban(de lehet nem bug, csak én nem tudok róla)   Mikor támadok valakit, indításkor és az utazásiban nem egy időt mutat. Pl: mikor elindulsz 14 perces az út, az utazásiban meg már 35 percet ír.  És ez nemcsak nálam van így.  
    Sziasztok!
    A katonák mellé 6 órányi élelmet adnak. Fentebb rosszul írtam, ott is kijavítottam.
    Az idők elcsúszását is jelentettem.
    Uriel
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 872
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    A katonák mellé 6 órányi élelmet adnak. Fentebb rosszul írtam, ott is kijavítottam.
    Uriel
    Az eléggé sovány, főleg, hogy a katonák éjjel jönnek. :(

Uriel, légy szíves jelezd a készítőknek, hogy ekkora mennyiségű katona a játékosok többségének gondot okoz, a 6 órányi élelem nem elég. Javasolnám az ajándékdobozt, vagy 24 órára a kajafogyasztás befagyasztását. Illetve, hogy katonák helyett tegyék vissza a régi ajándékokat, mert ez minden távoli végén problémát fog okozni.

A játékosok mérgesek lesznek, ha a sok démon miatt dezertálni fognak a főből a (rubinos) védők.

Köszi.
    Post edited by Mab (HU2) on
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
    igen, egyet értek. 6 óra kaja az semmi. Hajnali 3-kor vagy mikor megkapjuk a katonákat, tehát kitart a kaja nekik reggel 9-ig. Szerintem sokunknak nincs ideje meló vagy akár iskola előtt fellépni hogy elossza, elhasználja vagy ne adj Isten törölje az ajándék katonákat. Engem speciell ha megkapom a 10 ezer veteránt, akkor nagyon meg fog szivatni a játék. Ha még hétvégére esne a távoli vége akkor azt mondom okés (bár akkor is elég kevés a 6 óra!) de így hétköznap nagyjából esélytelen a dolog. Én is kérném a kapott kajamennyiség növelését, vagy akár a jutalom begyűjtésére egy lehetőséget akkor, amikor nekünk jó. Nem hajnali 3-kor vagy 4-kor szeretnék -50 ezer kaját a főmbe kapni :)
  • napsugár45 (HU2)napsugár45 (HU2) HU2 Bejegyzések: 69
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Uriel

6 óra kaját adnak?

ÁÉs mi lesz azokkal akik mondjuk csak délután lépnek be?

Ugranak a penge ajándék támadók, mega  sok veterán védő:D
    Ennyire ne legyenek már sóherek, Mé nem lehet 12 órányi kaját adni minimum? Vagy akkor fagyasszák be a kaját délig.
    Sziasztok!
    Sajnálom, hogy csak ennyit adnak, és csak ennyi időre elég. Ez a dolog azonban előre tudható, senkit sem érhet meglepetésként, és valamelyest fel is lehet készülni rá.
    Uriel
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Sajnálom, hogy csak ennyit adnak, és csak ennyi időre elég. Ez a dolog azonban előre tudható, senkit sem érhet meglepetésként, és valamelyest fel is lehet készülni rá.
    Uriel
    ja fel lehet. Majd kitörlöm a védőimet, mert úgy is dezertálnék a 10 ezer támadótól... :D Na mind1, remélem nem csak mi magyarok panaszkodunk, és talán majd a német játékosok szavára adnak a fejlesztők :P
    Sziasztok!
    Természetesen én is leadtam a jelentésemben ezt a kellemetlenséget, kérve a változtatást. Az ötleteitekkel és javaslataitokkal az enyémet is megírtam, hogy az élelemfogyasztás csak akkor induljon el ( 6 órás), amikor a játékos belép a játékba. Összességében nem jó ötlet így rendezni a fogyasztást, s odavágni többezer támadót a főleg védőkkel teli kastélyba, de bizonyára vannak olyanok, akiknek meg pont ez kell, s ők is írnak  a német fórumon. Reméljük, hogy a kellemetlenséget jelentő bejegyzésekből lesz több, s erre hallgatva kitalálnak valami jobb rendszert.
    Uriel
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    Ez mit jelent amúgy, hogy 6 órányi élelem?
    Mert gondolom fix kaja összeget kap mindenki és akinek van péksége, annak 3, akinek nincs annak 5 ezeknek a katonáknak a kajafogyasztása. Szóval ez alapján nem egyforma mindenkinek ez.
    Ez a 6 óra a 3-as, vagy az 5-ös fogyasztással van kiszámolva? Mert ez sem mindegy, így lehet, hogy lesz, akiknek ennél is kevesebb ideig elég. Vagy 6 óránál tovább, attól függ hogy van ez. :) 
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    rotkiv (HU2) mondta:
    Ez mit jelent amúgy, hogy 6 órányi élelem?
    Mert gondolom fix kaja összeget kap mindenki és akinek van péksége, annak 3, akinek nincs annak 5 ezeknek a katonáknak a kajafogyasztása. Szóval ez alapján nem egyforma mindenkinek ez.
    Ez a 6 óra a 3-as, vagy az 5-ös fogyasztással van kiszámolva? Mert ez sem mindegy, így lehet, hogy lesz, akiknek ennél is kevesebb ideig elég. Vagy 6 óránál tovább, attól függ hogy van ez. :) 
    Szia!
    Azt gondolom, hogy mivel többnyire olyanok kapnak katonákat, akiknek van pékségük, ezért ehhez mérten adják az élelmet. Valóban, akiknek nincs, azoknak előbb elfogyhat, nekik kicsit jobban kell figyelni erre.
    Uriel
    Sziasztok!
    Nem volt erről bejelentés, de azt hiszem felemelték 12 órára az élelemfogyasztást a Távoli Világok esemény vége után, hogy a kapott katonák ne haljanak éhen.
    Uriel
  • napsugár45 (HU2)napsugár45 (HU2) HU2 Bejegyzések: 69
    jaja

nem 6 órányi kaját adtak az tuti

ez jó hír amugy, ami nagyon ritka a gge háza táján:D

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt