Főoldal Bejelentések és hírek megbeszélése

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Egyéni problémák

14856

• julcsi1973 (HU2)julcsi1973 (HU2) HU2 Bejegyzések: 82
    danger:D (HU2) mondta:
    icka (HU2) mondta:
    A sertéspestis elvitte a nomádokat? :)
    Miért aggodalmaskodtok? Majd jönnek. Nem eventből áll a világ.
    az lehet de nekem pl.ma lett volna rá időm  azt ki oldja meg helyettem????
    julcsi1973 @ hu 2
  • Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) HU2 Bejegyzések: 53
    danger:D (HU2) mondta:
    icka (HU2) mondta:
    A sertéspestis elvitte a nomádokat? :)
    Miért aggodalmaskodtok? Majd jönnek. Nem eventből áll a világ.
    az lehet de nekem pl.ma lett volna rá időm  azt ki oldja meg helyettem????
    Szerintem van olyan szövitársad aki szívesen segít ha ma nem lesznek a nomádok. :)

~The dreams are gone. Midnight has come. The darkness is our new kingdom.~

• Bella1 (HU1)Bella1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    Szia Uriel.

Miért késik a nomád invázió ha szabad érdeklődni.
    A szővibajnokság még van. Vagy már itt is hibák tőmgelege van.
    Legalább valami infót kőzőlhetnének velünk.
    A sok rubinos ajálat az jőn.
    Akkor ezt is le kellene irni hogy miért késik a nomád.

üdv Bella1.hu1

• GamerGold9 (HU2)GamerGold9 (HU2) HU2 Bejegyzések: 10
    Eltűntek a nomádos cuccaim amiket kovácsmestertől gyűjtögettem egy ideje! Mi a teendő? 
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    weres2 (HU2) mondta:
    hyyy

tüzön visszaáll mindig a rabló tornyom amibe belekezdek meg sivin is.  tüzön 15or16 van, sivin 17, jegesen 15, zöldön kb 40be fogtam bele, egyszer költöztem még, de akkor nem is rablóztam még. igaz nem nagyon rablózok már , kiváncsiságból kérdem, ez hogy lehet 150? :D 
    Szia!
    Amikor költöztél a kastélyoddal valamikor,  az ott elkezdett rablótornyok is beleszámítanak a 150-be, akár ha csak a 2-es szintre vitted őket.
    Uriel
    Eltűntek a nomádos cuccaim amiket kovácsmestertől gyűjtögettem egy ideje! Mi a teendő? 
    Szia!
    A Supportnak kell jelenteni.
    Uriel
    Bella1 (HU1) mondta:
    Szia Uriel.

Miért késik a nomád invázió ha szabad érdeklődni.
    A szővibajnokság még van. Vagy már itt is hibák tőmgelege van.
    Legalább valami infót kőzőlhetnének velünk.
    A sok rubinos ajálat az jőn.
    Akkor ezt is le kellene irni hogy miért késik a nomád.

üdv Bella1.hu1

Szia!
    A késés megtörténhet, miért lenne ez rögtön hibák tömkelege? Jön majd, ha jönnie kell, vagy amikor a kezelők beteszik. Amikor beléptek a játékba, akkor kaptok egy információt arról, hogy mi a jelenlegi esemény. Én reggeltől délutánig dolgozok, azután már felesleges feltennem, hogy délelőtt elkezdődött valami. S végül, ebben a játékban a miért kérdésekre nem nagyon van válasz. Egyébként a miért késik a nomád kérdésre a moderátorok chatfalán az volt a humoros válasz, hogy elaludtak. Ennyi.
    Uriel
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    Uriel mondta:
    Szia!
    A késés megtörténhet, miért lenne ez rögtön hibák tömkelege? Jön majd, ha jönnie kell, vagy amikor a kezelők beteszik. Amikor beléptek a játékba, akkor kaptok egy információt arról, hogy mi a jelenlegi esemény. Én reggeltől délutánig dolgozok, azután már felesleges feltennem, hogy délelőtt elkezdődött valami. S végül, ebben a játékban a miért kérdésekre nem nagyon van válasz. Egyébként a miért késik a nomád kérdésre a moderátorok chatfalán az volt a humoros válasz, hogy elaludtak. Ennyi.
    Uriel
    Mármint a nomádok aludtak el, vagy akik az eventet elindították volna? :D
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    szerkesztette ezt: 21.11.2019
    rotkiv (HU2) mondta:
    Uriel mondta:
    Szia!
    Uriel
    Mármint a nomádok aludtak el, vagy akik az eventet elindították volna? :D
    Szia!
    Miután rákérdeztek más moderátorok, akik fent voltak akkor éppen, hogy miért késnek a nomádok, azt írták, biztosan elaludtak. 

Wikiti_em pl 10:01 AM
    Nomad Invasion at 14:30 CET ??So late
    They slept in
    Slowmad Invasion

Mivel én dolgoztam ebben az időben, ezért nem kaptatok információt arról, hogy hány órakor kezdődik. A késést bejelentették, a miértet nem, csak én nem voltam itt.
    Uriel
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyzések: 843
    szerkesztette ezt: 25.11.2019
    @Uriel légy szíves továbbítsd, hogy szeretnénk kérni, hogy az eventes ikonok lapozhatóak legyenek, illetve kisebbek. 
    Durva a négy ikon egymás felett. Köszi.

U.i: Tudom, hogy párszor elküldted, de hátha..
    @Uriel bár ez éppen nem a játékot befolyásoló hiba, de a játék magyarra fordításánál a "Relikvia-télikert" helyett mindenhol "Relikvia-télikertet" írtak.

@Uriel a Távoli világok ajándékaival kapcsolatban az lenne a kérdésem a készítők felé, hogy a rengeteg veterán katihoz élelmet is adnak, és ha igen, mennyit? Mert ha ez a katimennyiség bekerül a főbe, sokaknak fejfájást fog okozni, főleg, ha élelem sem jár hozzá.
    Szeretnénk visszakérni az előző Távoli Világok eventek ajándékait. Köszi.

• icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyzések: 207
    Utálom, mikor elveszik a szerver az éterben naponta többször is!
    icka @ hu 2
    A Hazáért! szövetség vezetője
    icka (HU2) mondta:
    Utálom, mikor elveszik a szerver az éterben naponta többször is!
    Szia!
    Sajnálom, hogy ilyenek történnek Veled, de erről igazán nem a GGE tehet. Én még sosem láttam ilyent, velem ez nem történik meg. Amit meg általában írni szoktak, ha valakinek akadozik vagy leáll a játék, hogy törölni kell a gyorsító tárat, a böngésző tárat, és egyszerre ne legyen túl sok ablak megnyitva az Interneten.
    Uriel
    Mab (HU2) mondta:
    @Uriel a Távoli világok ajándékaival kapcsolatban az lenne a kérdésem a készítők felé, hogy a rengeteg veterán katihoz élelmet is adnak, és ha igen, mennyit? Mert ha ez a katimennyiség bekerül a főbe, sokaknak fejfájást fog okozni, főleg, ha élelem sem jár hozzá.

@Uriel szeretnénk választ kérni a készítőktől a kérdésre, hogy kapunk-e élelmet az ajándék katonákkal együtt. Köszi.
  • napsugár45 (HU2)napsugár45 (HU2) HU2 Bejegyzések: 69
    Mab (HU2) mondta:
    Mab (HU2) mondta:

@Uriel szeretnénk választ kérni a készítőktől a kérdésre, hogy kapunk-e élelmet az ajándék katonákkal együtt. Köszi.
    amugy jogos a kérdés

mert ha éjjel betolnak 5000 támadót a főkastba kaja nélkül, akkor simán lehet hogy mikor másnap belép az ember a játékba nem hogy nem lesznek meg az ajándék támadók, de eldezertálnak a védők

Igy jogos a felvetés
    szerintem is kéne erről némi hivatalos infó...
  • ursula72 (HU2)ursula72 (HU2) HU2 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 29.11.2019
    Üdv mindenkinek...a mai napon a nomád megszallás event-ig nem volt semmi gondom....erre jönnek sorra a nomád megszállos üzenetek hogy a kalandnak vége..a térkép közepe üres..se kastély nem látszik se semmi..semijen épület..semmi..
    igy nem tudok nomádozni sem ,pedig ott van asok katona 1 napi élelemmel...mi lehet agond??....a másik karimmal is ügyan ez ahejzet..
    Csak a kezdő térképen van a jelenség ...jegesen jo minden..(lehet hogy a nomád megszállás event-el van baj..sőtt lehet hogy szintfüggö mert állitolag a nálam magasabb szintü szövi társam tudnak eventezni/nomádozni)..
    Post edited by ursula72 (HU2) on
  • weres2 (HU2)weres2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 37
    Uriel mondta:
    weres2 (HU2) mondta:
    hyyy

tüzön visszaáll mindig a rabló tornyom amibe belekezdek meg sivin is.  tüzön 15or16 van, sivin 17, jegesen 15, zöldön kb 40be fogtam bele, egyszer költöztem még, de akkor nem is rablóztam még. igaz nem nagyon rablózok már , kiváncsiságból kérdem, ez hogy lehet 150? :D 
    Szia!
    Amikor költöztél a kastélyoddal valamikor,  az ott elkezdett rablótornyok is beleszámítanak a 150-be, akár ha csak a 2-es szintre vitted őket.
    Uriel
    hola
    na de több mint 50 rabló amiről szó van.. annyiba biztos nem kezdtem bele, maximum 10be és ráuntam, mmint költözés előtt :D mikor kezdtem a játékot meg mikor már benne voltam akkor sem rablózni majd csak 1-1,5 év után kezdtem mert az event mellé kellett kis kiegészités és nem bennem keresni a hibát mert tudom hogy így van! :D
    de lehet jobban tudod mint én.... csak nehogy a játék hibája legyen, egyből az hogy én vittem fel biztos második szintre és megvan a 150 rablóm .. OFF
    Mab (HU2) mondta:
    Mab (HU2) mondta:

amugy jogos a kérdés

mert ha éjjel betolnak 5000 támadót a főkastba kaja nélkül, akkor simán lehet hogy mikor másnap belép az ember a játékba nem hogy nem lesznek meg az ajándék támadók, de eldezertálnak a védők

Igy jogos a felvetés
    szerintem is kéne erről némi hivatalos infó...
    A német fórumon is feltettem ezt a kérdést, napok óta nem kapok választ ott se, pedig a német játékosok is szintén kíváncsiak a válaszra.
    Sziasztok!
    Értesülésem szerint, megoldják ezt a kérdést. Mivel mostanában a bejelentések majdnem közvetlenül az esemény érkezése előtt történnek, ezért erről sem kapunk előbb értesítést. Én is és mások is elküldték ezt a problémát, tehát valamit biztosan csinálnak, hogy ne legyen dezertálás.
    Uriel
Sign In to comment.