Távolivilág

Szia Uriel! 
Ma vége lett a kalandnak, de nem kaptam dísztárgyat és nem jött át a rubinom sem. Szeretném megkapni, megköszönném ha segítenél.
Üdv. :Detti

• Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 784HU2
    Szia Uriel! 
    Ma vége lett a kalandnak, de nem kaptam dísztárgyat és nem jött át a rubinom sem. Szeretném megkapni, megköszönném ha segítenél.
    Üdv. :Detti

Csatlakozom az előttem szólóhoz, a szövetségünk tagjai nem kapták meg sem a rubint, sem a dísztárgyat, sem a zsetonokat, valamint a távolis napi feladatok jutalmával is probléma van. Köszi.
  • Bibi (HU2)Bibi (HU2) Bejegyzések: 82HU2
    Szerintem senki nem kapta meg !
    Igen, úgy tűnik globális a dolog, a német játékosok is erre panaszkodnak.
    Megérkeztek az ajándékok a rubinnal együtt.
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 557HU2
    Mab (HU2) mondta:
    Megérkeztek az ajándékok a rubinnal együtt.
    És a drágakövek nélkül :( 
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 141HU2
    Hmmmm….  érdekes, hogy Uriel itt nem reagált egy hozzászóláshoz sem....  Ez felvet néhány kérdést....
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 557HU2
    Mivel már nem aktuális a dolog, mire reagáljon? :smiley:
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,683Moderator
    Sziasztok!
    Valóban nem mindig tudok azonnal válaszolni minden kérdésre. Vannak olyan kérdések, amik már megoldódnak, mire én elolvasom, mert dolgozok, s csak a munkám után tudom a fórumot csinálni. Hétvégeken is kevesebbet vagyok, a kezelők sincsenek bent. 
    Sokszor egy bejegyzés csak valaminek a késéséről, vagy ajándékok számáról, időpontjáról szól, mire hazaérek már megkapott mindenki mindent, én már felesleges, hogy válaszoljak. Az események kezdése is olyankor történik, amikor nem vagyok itt. Délután már felesleges feltennem, hogy délelőtt elindult egy esemény. 
    Uriel
Sign In to comment.