A Városállamok eltűnése a Horizonton Túl

UrielUriel Bejegyzések: 2,595Moderator
szerkesztette ezt: 15.11.2019 itt: Bejelentések és hírek megbeszélése
Sziasztok!
Én is nyitottam egy külön bejegyzést, mert nem tudok mindenkinek külön külön válaszolni a sok mindenhol feltett kérdésre.
Tehát a lényeg. Egy szövetség vezetője elfoglal egy várost, aztán átadja a vezetőséget másnak. Ebben az esetben a város az eredeti tulajdonosnál marad, és nem látható a szövetség vezetőjénél. Ezért tűnik úgy, mintha nem lenne város a szövetségnél. Erre a csalfintaságra jöttek rá páran, s az igazat megvallva el is terjedt hamar. Úgy látszik ezt nem nálunk fedezték fel, ezért nem tudtunk erről. Tüzetesebb átvizsgálás után meg lehet találni a tagot, akinél a város van.
Át lehet adni a vezetést, de az elfoglalt városállam annál marad, aki elfoglalta.
Uriel

• Biby (HU2)Biby (HU2) Bejegyzések: 158HU2
    Szia Uriel - sziasztok.
    1. Nem látok a térképen városállamot és ez így van a társaimnál is erre van valami magyarázat ? 
    Nem a fővárosról beszéllek hanem a hódítható városállamokrol.
    2. Ha több szövit hozunk létre kint, akkor a kaland végén mindkét szövi a helyezésének megfelelő jutalmat kapja meg és  kerül be a rendes játékba ?
    Vagy össze adódnak a pontok és annak megfelelő jutalmat kapunk (mintha egy szövi lett volna kint)?
    Válaszod előre is köszönöm:
    - Biby -
    Biby - Hu2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,595Moderator
    Biby (HU2) mondta:
    Szia Uriel - sziasztok.
    1. Nem látok a térképen városállamot és ez így van a társaimnál is erre van valami magyarázat ? 
    Nem a fővárosról beszéllek hanem a hódítható városállamokrol.
    2. Ha több szövit hozunk létre kint, akkor a kaland végén mindkét szövi a helyezésének megfelelő jutalmat kapja meg és  kerül be a rendes játékba ?
    Vagy össze adódnak a pontok és annak megfelelő jutalmat kapunk (mintha egy szövi lett volna kint)?
    Válaszod előre is köszönöm:
    - Biby -
    Szia!
    Azért nem látsz elfoglalható városállamot, mert már elfoglalták őket. 
    A kinti szövetségek külön kapnak jutalmat.
    Uriel
  • Bibi (HU2)Bibi (HU2) Bejegyzések: 79HU2

Ti nem láttok városállamokat mi nem tudunk foglalni !!

Van aki első perctől ebbenszenved és az előző HOrizontnál is ugyan ez volt a gond vna aki már 2dikat nem tud foglalni azt írja ki előbb lekell járnia az első idejének vagy adjam fel de könyörgöm 24óra eltel és még mindig ezt írja ki....

Mondja már meg vki ogyan is haladjunk így nyomjuk bele a rubinba a pénzünk értelme semmi mert bugos az egész.

Oké írjunk a supportnak még előzőnél se reagáltak de mint jól nevelt kislány írtam most is nekik egyébb problémákkal együtt egyszer csak rá néznek ott is...

Szia Ismét!
    Azt a választ kaptam, hogy egy szövetségnek összesen 5 városállama lehet. Az elindított hódítások is beleszámítanak. A hiba az üzenet, mert azt kellene jelezni, hogy a szövetség elérte a maximum városállam számot, de sajnos azt mondja, hogy maga a játékos érte el, ami ugye nem igaz.
    A másik hibára keresik a megoldást, általában akkor jelentkezik, ha valaki a belépésnél már támadás alatt van.
    Uriel

Oké okos és ügyes vagyok és rákerestemm egyik bejegyzésedre.

De ez hüleség és egyben szemétség is, de erre is van módszer majd élünk azzal :D

Gratulálok a gge-nekismét elcsesztek vmit :D

Uriel mondta:
    Szia!
    Azért nem látsz elfoglalható városállamot, mert már elfoglalták őket. 
    A kinti szövetségek külön kapnak jutalmat.
    Uriel
    Köszönöm Uriel :)
    - Biby -
    Biby - Hu2
    Bibi (HU2) mondta:

Szia Ismét!
    Azt a választ kaptam, hogy egy szövetségnek összesen 5 városállama lehet. Az elindított hódítások is beleszámítanak. A hiba az üzenet, mert azt kellene jelezni, hogy a szövetség elérte a maximum városállam számot, de sajnos azt mondja, hogy maga a játékos érte el, ami ugye nem igaz.
    A másik hibára keresik a megoldást, általában akkor jelentkezik, ha valaki a belépésnél már támadás alatt van.
    Uriel

Oké okos és ügyes vagyok és rákerestemm egyik bejegyzésedre.

De ez hüleség és egyben szemétség is, de erre is van módszer majd élünk azzal :D

Gratulálok a gge-nekismét elcsesztek vmit :D

Ebbe az egéssz eventbe nem érdemes sem időt sem energiát belefektetni :)
    A nagy nemzetközi(pénzes) szerverek játékosaival ugy sem vehetjük fel a versenyt. Hiába vettünk védőket többen is és állomásoztattuk a fővárosban mert 25 - 30 támadást igy sem tudtunk meg fogni.(nem párszáz védőröl van szó !)
    Eleinte jött pár 70 -es szintü, rubis katikkal - eszközökkel utánna már jöhettek a kicsik is mikor nem volt már védelem.
    A nyereményről már nem is jön, hogy beszéljek :( 
    Egy megoldás van: az utolsó  nap bevásárolni támadókkal és akkor ütni a fővárosokat - rabolni , de nincs semmi motiváció mert semmi szükség ujabb élelemtermelés növelésre.
    Ezennel még egy kis Magyar szövetség ki vonul az uj eventből többet nem csináljuk aktívan !
    - Biby -

Biby - Hu2
  • BigT77 (HU2)BigT77 (HU2) Bejegyzések: 5HU2
    Kedves Uriel, 

Nem igaz, mert nem foglalják el őket, már másodszor túnnek el teljes kupacok, minden napfordulónál. De van akinél visszajönnek. Én első nap direkt egy kupac mellé költöztem, másnapra eltűnt mind. 3 órányi közelségbe maradt csak egy másik kupac, mára azok is eltűntek, holott figyeltem éjjel és még csomo nem volt foglalás alatt és azóta még nem telt el 8 óra, hogy eltűnhessen.
    A másik még bosszantóbb dolog, tegnap éjjelről ma reggelre 130 000-ről 0-ra csökkent a befolyásom, holott egyetlen vereségem volt és az is akkor amikor már 0 volt, mivel nem vitt semmit a támadó. Ez így játszhatatlan. 

Üdv
    Tamás
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 763HU2
    BigT77 (HU2) mondta:

A másik még bosszantóbb dolog, tegnap éjjelről ma reggelre 130 000-ről 0-ra csökkent a befolyásom, holott egyetlen vereségem volt és az is akkor amikor már 0 volt, mivel nem vitt semmit a támadó. Ez így játszhatatlan. 

Üdv
    Tamás
    Az egyéni befolyások hajnali fél egykor átkerülnek a szövetségi fővárosba.
  • Blackheart (HU1)Blackheart (HU1) Bejegyzések: 12HU1
    sziasztok. Lenne nekem is egy kérdésem, mert ugyan nekem ez az 1-sö amit csinálok, de van pár dolog amit nem értek. A tegnapi napon csináltam 511.785 pontot, ami ugyen nálam volt és ez éjfélkor átszáll a szövetségre. Na most éjjel 1:17 perckor volt egy bejövö a fövárosra és az illetö 97.517 pontot vitt el. Azóta nem volt bejövö. Tehát 1 bejövönk volt. A kérdés??!!! hogyan lehet hogy most a szövetség pontja csak 19.756 pont:????   Na meg hogyan vitt el 97.517 pontot ??? Na meg mennyiböl? És az akkor hol van? Mert azt nem tudom mit hogyan számolnak, de itt valami nem kóser. Ha valaki tudna erre válaszolni megköszönném.
    Köszönettel :Krisztián
    szerkesztette ezt: 18.11.2019

Ez a számítás nekünk is feltünt sőt az is hogy az én tulajdonomban 3napja van egy városállam :D ami nem tud eltüni :D így a társaim se tudnak 4-nél többet foglalni de itt a böki ám a többieknél is van összesen 20ból 7 :Dígy lőttek ennek de  a seregünk ha véletlen zöld utat kap vissza fordul a nálam kisebb játékostól is :DDD megfutamodás cím szóval..

de igen igaz ha nem jön semilyen támadás a főr5e akkor se irja jóvá a megszerzett pontokat és hipsz hupsz m,ár el is tünt...

Bug empire :D

Post edited by Uriel on
  • gyurimester (HU2)gyurimester (HU2) Bejegyzések: 3HU2
    Szia!!

A mai nap miután letelt a foglalási idő,a városállamoknál,másikat nem enged foglalni..Azt írja egyszerre csak egy városállam lehet a birtokomban...Ez bosszantó hiba,van lehetőség a javítására??Már 5 órája lejárt a foglalási ideje..

Köszönettel

Gyurimester
  • DarkJózsefistva (HU2)DarkJózsefistva (HU2) Bejegyzések: 62HU2
    szerkesztette ezt: 06.12.2019
    nem, jó az egész.. rubint megvetetik  de a játék akadozik..  lassú... fele ablakot nem lehet megnyitni.. szóval.. kidobtam a pénzt az ablakon.. inkább tankozni mentem volna.. 
    Post edited by Uriel on
    DarkJózsefistva @ hu 2
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) Bejegyzések: 33HU2
    Sajnos csak egyetérteni lehet borzasztóan lassú és a matekkal is nagy bajok vannak, azt hiszem részemről is ennyi, mivel élvezhetetlen ebben a formában a horizont.

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 524HU2
    De legalább az egyéni rangsorban első mindenki is :D 

Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) Bejegyzések: 43HU2
    rotkiv (HU2) mondta:

Uriel, erről van valami infód? Csak egy hiba amit javítanak majd, vagy észbe kaptak a fejlesztők hogy unfair az egész és mindenki megkapja az első helyezésért járó jutalmat? Jó vóna tudni :D
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 763HU2
    rotkiv (HU2) mondta:

Ha mindenki megkapja az első helyért járó ajándékot, így simán megfelel. :)
Sign In to comment.