Egyéni problémák

14751

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 519HU2
    szerkesztette ezt: 09.11.2019
    Hiba van a bablevesben. :)
    Remélem javítva lesz a végéig, mivel az aktív játékosok közül sokan már csak azért mennek ki, hogy ezeket naponta megcsinálják.

Post edited by Uriel on
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 253HU2
    rotkiv (HU2) mondta:
    Több hónapja tapasztalom azt a hibát, hogy a saját erődjeim és kastélyaim között a csapatok állomásoztatásánál több, erőforrás szállításnál pedig kevesebb időt ír ki az utazásra, miután kiválasztom, hogy milyen lóval megyek, mint amennyi az utazási idő a valóságban.
    Pl. ha sereget állomásoztatok kiírja 7 percnek, de az utazásban látszik, hogy csak 6 perc az út.
    Nyersanyag küldésnél pont fordítva... 3 percet ír ki lóval felszerelés után, de valójában 4 perc az út.
    Mivel nem láttam, hogy bárki jelezte volna ezt a régóta létező hibát, így lehetséges, hogy csak nálam rossz valami, de ez esetben is várom a javítást. :) 
    Nálam is van ez a hiba.
    Plusz a kémek is gyorsabban megteszik az utat, mint, ahogy előre jelzik.
    Lorant96 @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,588Moderator
    rotkiv (HU2) mondta:
    Több hónapja tapasztalom azt a hibát, hogy a saját erődjeim és kastélyaim között a csapatok állomásoztatásánál több, erőforrás szállításnál pedig kevesebb időt ír ki az utazásra, miután kiválasztom, hogy milyen lóval megyek, mint amennyi az utazási idő a valóságban.
    Pl. ha sereget állomásoztatok kiírja 7 percnek, de az utazásban látszik, hogy csak 6 perc az út.
    Nyersanyag küldésnél pont fordítva... 3 percet ír ki lóval felszerelés után, de valójában 4 perc az út.
    Mivel nem láttam, hogy bárki jelezte volna ezt a régóta létező hibát, így lehetséges, hogy csak nálam rossz valami, de ez esetben is várom a javítást. :) 
    Nálam is van ez a hiba.
    Szia!
    Nem tudom, hogy mit szeretnétek. Ezt a hibát is továbbküldjem, azaz jelentsem? 
     Gondolom a másodpercek le vagy felkerekítése miatt van az az 1 perces eltérés. Például a 3 perc 34 másodperces útra már 4 percet ír, és a 4 perc 28 másodpercre is , viszont a megtett idő így valójában több vagy kevesebb lesz.
    Jelentem a hibát.
    Uriel
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 519HU2
    szerkesztette ezt: 11.11.2019
    Uriel mondta:
    rotkiv (HU2) mondta:
    Nálam is van ez a hiba.
    Szia!
    Nem tudom, hogy mit szeretnétek. Ezt a hibát is továbbküldjem, azaz jelentsem? 
     Gondolom a másodpercek le vagy felkerekítése miatt van az az 1 perces eltérés. Például a 3 perc 34 másodperces útra már 4 percet ír, és a 4 perc 28 másodpercre is , viszont a megtett idő így valójában több vagy kevesebb lesz.
    Jelentem a hibát.
    Uriel
    Köszi!

Nem feltétlenül 1 percen belüli az eltérés, csak példát írtam.
    Ha ló nélkül állomásoztatok A-ból B-be, akkor egész pontosan 29:29 perces utat 31:56-nak jelez előre.
    Elmondom, hogy számomra miért zavaró ez annyira. Kánozásnál szoktam olyat, hogy amikor már magamra hívtam és számlál vissza a kürt, közben hozok át védőket az erődömből a főkastélyba. Ha lóval megyek, nekem előzetesen azt jelzi ki, hogy menetidő alapján nem érne ide az állomásoztatott sereg a csapódási időre, de amúgy meg igen. Elég megtévesztő. Példának mondhatnám ugyanezt éles bejövő esetére is, csak az nem túl gyakori mostanában. Nem az a lényeg, hogy mekkora az eltérés mértéke, hanem az, hogy valami hibából kifolyólag van. És ezeknek az 1-2 perceknek sok esetben nagy a jelentősége.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • LORD POK (HU2)LORD POK (HU2) Bejegyzések: 38HU2
    Kedves Uriel:-))
    Az lenne a kérdésem,hogy a zöldön lévő rablóbáró kastélyok,ha nincsenek támadva rendszeresen vagy tartós ideig szüneteltetem a támadását akkor mi történik vele?
    Marad azon a szinten vagy 1-re áll vissza?
    Mástól is várom a választ aki tudja.
    Előre is köszönöm!
    Lord Pok
    LORD POK @ hu 2
    Az lenne a kérdésem,hogy a zöldön lévő rablóbáró kastélyok,ha nincsenek támadva rendszeresen vagy tartós ideig szüneteltetem a támadását akkor mi történik vele?
    Marad azon a szinten vagy 1-re áll vissza?
    Mástól is várom a választ aki tudja.
    Előre is köszönöm!
    Lord Pok
    Szia!
    Maradnak azon a szinten, amin voltak. Egyetlen dolog van, és ez fontos! Összesen 150 darab rablód lehet az összes világban együttvéve, ha ezt elérted a többit nem tudod már magasabbra emelni, mindig visszaesnek 1-esre.
    Uriel
  • astucio (HU2)astucio (HU2) Bejegyzések: 11HU2
    Szia Uriel!

A horizonton túl eventtel van problémám, egyénileg is irok a supportnak, de gondoltam jelzem itt is, hátha gyorsabban megoldódik.
    Többen a 20 tagú szövetségből tegna hiába mentek ki egyáltalán nem működik nekik, nem tudnak sem városállamot foglalni, sem pedig megfigyelő tornyot.
    Nem bénák, egyszerűen azt irja ki nekik, hogy más van náluk, és maximalizálva van. De nincs náluk, egyetlen egy sem egyikből sem. 
    Tegnap párunknak még engedett foglalni, de ahogy azok eltűntek onnantól már nekünk többieknek sem enged semmit sem. 
    Ezzel komoly hátrányba kerülünk, mert azért látszik, hogy sok más szövetségnek, itt főleg a külföldi szervereknek simán működik. Én azért többen költöttünk is most erre, hogy kicsit jobb eredményt elérjünk :(

köszönöm, ha jelzed a fejlesztők felé mert igy számunkra játszhatatlan, felesleges történet. Ugyanez volt a helyzet a multkorinál is, ott is jeleztük a support felé, mégsem változott semmi sem :(

üdv:

Astucio
    Hu2, Armageddon szövetség

• LORD POK (HU2)LORD POK (HU2) Bejegyzések: 38HU2

Köszönöm válaszod.
    Tisztelettel: Pok
    LORD POK @ hu 2
  • Bibi (HU2)Bibi (HU2) Bejegyzések: 79HU2

Tegnapi nap folyamán még engedet 2db azaz 2db városálamot befoglalnom...mamár nem semmi one pedig nincs a tulajdonomban semmi.

Előzőnél is ugyan ez a hiba állt fent sok társamnál azt hittöük mára korigálták..minek költsünk olyan eventre amiben hátránnyal indulunn k ? Szemmel láthatóan a többi játékos nem így van...legalábbis egy részük. Beodbnak egy bug temető eventet és elvárják mi is dobjuk rá a rubint hát ha működő képes lenne akkor meg is tennénk...

Jó lenne ha javítva lenne és kompenzálva is mind2 event miatt de hát csak álom a supportnak nincs ideje válaszolni se a még ha írunk is nekik.....

Bríí

Bibi (HU2) mondta:

Tegnapi nap folyamán még engedet 2db azaz 2db városálamot befoglalnom...mamár nem semmi one pedig nincs a tulajdonomban semmi.

Előzőnél is ugyan ez a hiba állt fent sok társamnál azt hittöük mára korigálták..minek költsünk olyan eventre amiben hátránnyal indulunn k ? Szemmel láthatóan a többi játékos nem így van...legalábbis egy részük. Beodbnak egy bug temető eventet és elvárják mi is dobjuk rá a rubint hát ha működő képes lenne akkor meg is tennénk...

Jó lenne ha javítva lenne és kompenzálva is mind2 event miatt de hát csak álom a supportnak nincs ideje válaszolni se a még ha írunk is nekik.....

Bríí

Szia!
    Több másik bejegyzésben is megírtam, hogy egy szövetségnek összesen 5 városállama lehet. Úgy működik, hogy ha van már 3 a szövetségnek és ketten elindultak hódítani, akkor elértétek a limitet. Akik ezután indulnak azoknak nem engedi a támadást. A kiírás viszont valóban helytelen, mert nem a tag érte el a limitet, hanem a szövetség. Ez az egy hiba van csak.
    Uriel
  • -MOLOTOV- (HU2)-MOLOTOV- (HU2) Bejegyzések: 2HU2
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan problémám,hogy a zöldön már költöztem egy párszor és így a rablótornyokat amiket fosztogattam szétszóródva vannak a térképen és nem találom őket.Hogyan lehetséges megtudni a koordinátájukat?
    Esetleg hogyan tudom a kastélyom mellett lévőkkel cserélni?
    Molotov
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan problémám,hogy a zöldön már költöztem egy párszor és így a rablótornyokat amiket fosztogattam szétszóródva vannak a térképen és nem találom őket.Hogyan lehetséges megtudni a koordinátájukat?
    Esetleg hogyan tudom a kastélyom mellett lévőkkel cserélni?
    Molotov
    Szia!
    Sajnos nagyon nehéz lenne ezt megoldani. Lecserélni sem tudod őket, csak az tudom, hogy összesen 150 darab lehet, ez minden világban együttvéve értendő.
    Uriel
  • -MOLOTOV- (HU2)-MOLOTOV- (HU2) Bejegyzések: 2HU2
    Köszi a választ.
    Molotov
  • weres2 (HU2)weres2 (HU2) Bejegyzések: 37HU2
    hyyy

tüzön visszaáll mindig a rabló tornyom amibe belekezdek meg sivin is.  tüzön 15or16 van, sivin 17, jegesen 15, zöldön kb 40be fogtam bele, egyszer költöztem még, de akkor nem is rablóztam még. igaz nem nagyon rablózok már , kiváncsiságból kérdem, ez hogy lehet 150? :D 
  • icka (HU2)icka (HU2) Bejegyzések: 122HU2
    Nem jönnek a nomádok! Ez most technikai vagy taktikai probléma? :) Lesz kárpótlás?
    icka @ hu 2
  • badface (HU2)badface (HU2) Bejegyzések: 43HU2
    hol vannak a nomádok?????
  • badface (HU2)badface (HU2) Bejegyzések: 43HU2
    erre több százezer katona rámegy!!!!!
  • Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) Bejegyzések: 36HU2
    erre több százezer katona rámegy!!!!!
    Mert? :)
    Danger:D // HU2

70/200+

~The dreams are gone. Midnight has come. The darkness is our new kingdom.~

• icka (HU2)icka (HU2) Bejegyzések: 122HU2
    A sertéspestis elvitte a nomádokat? :)
    icka @ hu 2
  • Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) Bejegyzések: 36HU2
    icka (HU2) mondta:
    A sertéspestis elvitte a nomádokat? :)
    Miért aggodalmaskodtok? Majd jönnek. Nem eventből áll a világ.
    Danger:D // HU2

70/200+

~The dreams are gone. Midnight has come. The darkness is our new kingdom.~

Sign In to comment.