Hibák, bugok tömkelegének halmaza

2

• Litania (HU2)Litania (HU2) Bejegyzések: 15HU2
    Átváltottam flashre,  így működik a kémkedés. Html-ben nekem nem.
    Litania @ hu 2
  • lucifer1 (HU2)lucifer1 (HU2) Bejegyzések: 13HU2
    Sziasztok! A parancsnokokat nem lehet átnevezni, nem engedi. A beri tábort sem lehetett elnevezni. A felszerelések eladogatása nehézkes, valamikor rákattintok és nem csinál semmit, nem lehet az adott felszerelést felhúzni, hogy eladhassam, csak sokadik kattintásra.

üdv
    lucifer
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,587Moderator
    Sziasztok!
    Jelentettem a problémát, már mások is jelezték.
    Uriel
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 140HU2
    Ugyanez pepitában!  Erőforrást kűédenék az erődökből a várba, de a fogaskerekecskék az idők végezetéig csak forognak!!!  Emiatt kénytelen voltam nyitni egy másik fiókot!  Ez már nem apró bosszúság, vagy idegesség, hanem ez már újfent dühítő!  
  • Sárkánykobra (HU2)Sárkánykobra (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    szerkesztette ezt: 09.11.2019
    Szép napot!
    Vége lett a lélekrabló kalandnak és hiányolok 1-2 jutalmat. Tegnap addig vittem a pontokat,hogy a végére meglegyen az összes jutalom, erre csak a dísztárgyat és a parancsnoki megjelenést kaptam meg. 
    Akkor a többiről le lehet mondani?

Üdv.
    Sárkánykobra @ hu 2
    Szép napot!
    Vége lett a lélekrabló kalandnak és hiányolok 1-2 jutalmat. Tegnap addig vittem a pontokat,hogy a végére meglegyen az összes jutalom, erre csak a dísztárgyat és a parancsnoki megjelenést kaptam meg. 

Üdv.
    Szia!
    Bármi olyan dolog, amit nem kaptál meg, de szerinted meg kellett volna kapnod, a upportra tartozik. Nekik kell levelet küldened. Az esemény számolása, azaz végleges állása kb. éjfélkor van.
    Uriel
  • Sárkánykobra (HU2)Sárkánykobra (HU2) Bejegyzések: 4HU2
    Uriel mondta:
    Szép napot!

Üdv.
    Szia!
    Bármi olyan dolog, amit nem kaptál meg, de szerinted meg kellett volna kapnod, a upportra tartozik. Nekik kell levelet küldened. Az esemény számolása, azaz végleges állása kb. éjfélkor van.
    Uriel
    Köszönöm!
    A magyar supportot nem találtam. 
    Sárkánykobra @ hu 2
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) Bejegyzések: 33HU2
    Sziasztok!

Amióta bejött ez az ezüst és aranydarabos vásárlás az ajándékok helyett én hiába vásárolom meg a Berimondos hírnév növelőket azokat sosem kapom meg ellenben az ezüst darabokat levonják. Nagy valószínűséggel ezzel más is így van engem különösebben nem zavar (mivel csak sodródok az árral), de a  játékosok fejlődését és szépen befolyásolhatja ezért ennek utánanézhetnének.

Stewe
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 253HU2
    Sziasztok!

Amióta bejött ez az ezüst és aranydarabos vásárlás az ajándékok helyett én hiába vásárolom meg a Berimondos hírnév növelőket azokat sosem kapom meg ellenben az ezüst darabokat levonják. Nagy valószínűséggel ezzel más is így van engem különösebben nem zavar (mivel csak sodródok az árral), de a  játékosok fejlődését és szépen befolyásolhatja ezért ennek utánanézhetnének.

Stewe
    A fővárba kerül.
    Onnan lehet átküldeni Berimondba.
    Lorant96 @ hu 2
    Ezt én is tudom Lorant hogy oda kellene kerülni-e mint a többinek (létra, karom, pompa, pajzs), de a hírnévnövelő és az arany változata még sosem érkezett meg a kastélyba pedig mindig megveszem őket valahol útközben eltűnnek (és így feleslegesen ad(juk)om ki az ezüstdarabokat.
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) Bejegyzések: 42HU2
    Sziasztok!

Stewe
    Szia!

A hírnévnövelők nem berimondhoz tartoznak. Biztos vagyok benne hogy ott van a főkastélyod raktárában. Azért nem tudod berimondra átküldeni amiért nomádos eszközt se tudsz oda küldeni. Másik eventhez tartoznak. A hírnévnövelőket "Zöld Berimond" alatt lehet használni. Mivel ilyen event már hónapok óta nem volt, teljesen felesleges megvenni a hírnévnövelőket, mert nem tudni mikor lesz újra. Adódik a kérdés hogy akkor miért van bent a boltban... nem tudom...
    Köszönöm Kristofia!

Így már kezdem érteni Beri, de "mégse", viszont ha egyszer újra lesz zöld Beri akkor előfordulhat hogy lesz egy rakás hírnévnövelőm (addig viszont nem látom), ezért ha ne adj Isten lesz zöld Beri akkor figyelni fogok.

Sziasztok!
    Köszönöm a segítséget és a pontos választ. A Hírnév növelő csak akkor látszik, ha arra érvényes támadást indítasz, s ez csak a Berimond Inváziónál van, a Berimond csatájánál nem.
    Uriel
    Részedről is köszönöm a megnyugtató választ Uriel.

• Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 756HU2
    Uriel mondta:
    Szép napot!

Üdv.
    Szia!
    Uriel
    Köszönöm!
    A magyar supportot nem találtam. 
    Magyar support nincs, azért nem találtad.
    Apropó 'zöld beri'!  Keresem, keresem itt a fórumon, a topikok között a bejelentést, (értesítést), hogy véglegesen lekerűlt a palettáról a berimondi megszállás,....- de sehol sem találom...  Tud-e valaki érdemben infót nyújtani erről, mert zöld beri tényleg nincs már hónapok óta.
    Nagy valószínűséggel így lesz ez a szamurájokkal is, mert egyre ritkábban teszik be. Szépen lassan, de biztosan leamortizálódik a gge…. 
    Apropó 'zöld beri'!  Keresem, keresem itt a fórumon, a topikok között a bejelentést, (értesítést), hogy véglegesen lekerűlt a palettáról a berimondi megszállás,....- de sehol sem találom...  Tud-e valaki érdemben infót nyújtani erről, mert zöld beri tényleg nincs már hónapok óta.
    Nagy valószínűséggel így lesz ez a szamurájokkal is, mert egyre ritkábban teszik be. Szépen lassan, de biztosan leamortizálódik a gge…. 
    Szia!
    Egyenlőre erről nem volt bejegyzés, vagyis lesz még Berimond Invázió, csak azt nem tudni, hogy mikor. Az amortizáció része a Távoli Világok és a Horizonton Túl események. Talán az Idegen/Vérvarjú kastélyok megerősödése, az ajándékok saját választási lehetősége, a Relikviák bevezetése lehet a leépülés eredménye. Én haladást látok abban, amiben Te leamortizálódást. Más szemszögből nézzük, biztos.
    Uriel
    Szia Uriel!  Bizony, bizony így van, más szemszögből, mert pl. a szamikat most már 6 hetenteb teszik be... kb. :-p  Gondolom, az alvilági event  és a Tüskés király event is a Távoli világok és a Horizonton túl rovására mentek.  Mondd,... mi ez, ha nem ön-leamortizálás?  Megerősödésről pedig szó sem lehet, ha csak úgy tudnak betenni egy új játékot, ha egy másikat elvesznek!  Berimondi megszállás, - Alvilág, - Tüskés király.... ezek mind mind eltűntek!
    Szia Uriel!  Bizony, bizony így van, más szemszögből, mert pl. a szamikat most már 6 hetenteb teszik be... kb. :-p  Gondolom, az alvilági event  és a Tüskés király event is a Távoli világok és a Horizonton túl rovására mentek.  Mondd,... mi ez, ha nem ön-leamortizálás?  Megerősödésről pedig szó sem lehet, ha csak úgy tudnak betenni egy új játékot, ha egy másikat elvesznek!  Berimondi megszállás, - Alvilág, - Tüskés király.... ezek mind mind eltűntek!
    Szia!
    Megértem azt, hogy a régebbi dolgok közül sok kimaradt, eltűnt, megszűnt és ezeket hiányoljátok. A játékban változások vannak. Természetesen nem biztos, hogy ezt fejlődésnek vagy haladásnak érzékelitek . Viszont változások vannak, s a változások miatt bizonyos dolgok elmaradnak, amik helyett újak lépnek be. Nem erősödik vagy gyengül semmi, hanem változik. Idegen/Vérvarjú kastélyok megerősödését írtam, nem a játék erősödését, arról azt mondtam, haladást látok nem leamortizálódást.
    Sokan panaszkodtak az Alvilág, Penge-Part, Töviskirály elavultságára, emiatt kivették hogy megvizsgálják, mit lehetne vele tenni. A megújítása egyenlőre nem történt meg. Szerkesztettek azonban 2 újabb világot ( Távoli Világok és Horizonton Túl), ahol a megszerezhető ajándékok nagyon fontosak lettek. Sokkal fontosabbak, mint a megszűnt eseményeknél kapott dolgok voltak. 
    A gazdaságokból csűrök lettek, és még lett relikvia üvegház is. A Kivánság Kút elavult, de mégis van. Eltűntek a "Főzetek", átalakultak a termelők, rengeteg minden változott, s tűnt el az évek alatt. Ez a változás a haladás és ez egyben a játék frissen tartása és fejlesztése is, hogy a magasabb szinteket már elért játékosoknak is legyenek kihívásai, legyen érdemes játszani valamiért. 
    A Berimond eseményen szerzhető ajándékok is elavultak. Valójában csak a szint megtartása miatt megy ki mindenki oda. Ezt is sokszor sokan jelentették. A jelentések arról szóltak hogy az elmaradt eventek nem voltak már eléggé csábítóak, nem nagyon érdekelte a magasabb szintű játékosokat. A változtatások egyrészt a játékosok kérései miatt vannak, másrészt a GGE bevételét próbálják emelni ezekkel, s ez a kettő együttesen adja azt, ami jelenleg a játékban látható.
    Uriel
  • Swifty (HU2)Swifty (HU2) Bejegyzések: 195HU2
    tövis, alvilág meg pengénél elég lett volna csak az ajándékokat kicserélni... Na de nem volt benne pénz, így ki kellett szedni. Aztán most nem sikerül kitalálni hogyan csináljanak belőle pénz lehúzós eventet. A sima meg a 2.0 távoli se jó semmire. Max a németeknek meg a pénzesebb nemzeteknek. Na meg ülj előtte egész este pl, mikor 20-an rád repülnek ha van némi pontod éppen. Túró az egész. Macilacee írásaival nem szoktam egyet érteni, de most szerintem igaza van. Ez nem fejlődés, előrehaladás.
    Persze, nézőpont kérdése valóban.
    Attól, hogy csinálnak valamit ami éppen pozitívan hat, a mellette lévő 20 negatívot még nem fogja ütni. Várom a távoli 3.0-át.
Sign In to comment.