rubinnal kapcsolatos

mai napon 2 rubinvásárlásom volt és nem irta jová a rendszer mit tegyek?
«1

Válaszok

• Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 270HU2
    Írj az ügyfélszolgálatnak!
    Lorant96 @ hu 2
  • Chris8922 (HU2)Chris8922 (HU2) Bejegyzések: 3
    sziasztok nekem is hasonló problémám lenne most vettem sms ben rubint és nekem se írta jóvá 
  • Zolee85 (HU2)Zolee85 (HU2) Bejegyzések: 1
    Sziasztok a mai napon két rubint vásárlásom volt  sms be és nem írta jóvá.
  • Droid (HU2)Droid (HU2) Bejegyzések: 2
    sziasztok nekem is ez a bajom ésa szeretném az ajándékokkal együtt megkapni meg az extra 100% al ami miatt vette :)

• 111lewis (HU2)111lewis (HU2) Bejegyzések: 18HU2
    én a mai napon mobil telefonrol rendeltem 2 alkalommal,és 1 darabot sem kaptam.a visszaigazolás megjött a vásárlást megköszönte.én is megköszöném ha megkapnám végre!
  • Droid (HU2)Droid (HU2) Bejegyzések: 2
    megjött a rubin de az ajándék nem! ez az egész így gagyi lehúzás minek van kinn hogy katonát meg mindent kapsz ha akkor jön meg a rubin amikor már nem él az akció!!! lehúzás 
    ismételt rubin probléma van.sms fizetés,és a várva várt rubin sehol :(  .biztos nem szeretnék hogy sokat költsünk a játékra,de akkor rendszer üzenetben miért nem lehet értesiteni minket?paraszt ne probálkoz csak ha fölösleges pénzed van
    még mindig nincs haladás a rubint problémában.ugy látszik hogy le sza**** a dolgot.29000 rubinnal nem kell foglalkozni,igaz???csak akkor nem értem hogy ajándékba miért nem adnak ennyit?

• Cat (HU2)Cat (HU2) Bejegyzések: 10HU2
    Eltűnt 1000 rubintom.........2 nappal ezelőtt, a főkastélyom összes élelmiszere. Most vásároltam rubint először, de így nincs is értelme, ha csak eltűnik. Várom a választ, és a rubint is.
  • Cat (HU2)Cat (HU2) Bejegyzések: 10HU2
    2015. 11.19. reggelre újra eltűnt 600 rubinom. Tudtommal semmit nem vásároltam. Szeretném tudni , hogy hová lett??? Előző reklamációmra is oda van írva, hogy megválaszolva, de nem találom. Hová kapom a választ akkor? Köszönöm
  • kicsi1963 (HU2)kicsi1963 (HU2) Bejegyzések: 12HU2
    TEgnap jól lehuztak! Venni akartam rubint és többször is próbáltam, mindig jött válasz nem tudja értelmezni üzenetem.
    Mit nem lehet érteni? OK szót kell beírni és ezt elküldtem többször.
    Sajna semmi nem jött és telefonszámlámon rajta van 14400 forint

kicsi1963 @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,629
    TEgnap jól lehuztak! Venni akartam rubint és többször is próbáltam, mindig jött válasz nem tudja értelmezni üzenetem.
    Mit nem lehet érteni? OK szót kell beírni és ezt elküldtem többször.
    Sajna semmi nem jött és telefonszámlámon rajta van 14400 forint

Szia!
    Sajnálom az esetet, igazából nem Te vagy az egyetlen, akivel hasonló történt. Egyébként nem hinném, hogy "lehúztak". Nem valószínű, hogy a 15 ezer forintodra mentek rá. A Supportnak küldött leveleden kívül nem sokat lehet tenni. Esetleg még egy levelet küldj, mert nagyon sokat kapnak, emiatt kicsit késhet a válasz ( akár 2 hetet is). Én csak a fórumot moderálom, ugyanúgy kell felvennem a kapcsolatot a Supporttal, mint nektek. Kicsit legyél türelemmel, remélem megoldják a problémát.
    Még annyit kérek, hogy egy helyre és egyszer jegyezd be a problémát, ne tedd tele a fórumot vele, elegendő lett volna a privát üzenet is.

Uriel
  • zoltanbabos (HU2)zoltanbabos (HU2) Bejegyzések: 17HU2
    sziasztok!
    Nekem is a rubinvásárlással kapcsolatban van problémám! sms-ben elküldöm vásárlási szándékot erre jön egy sms a Telenortól: A szolgáltatás fel van függesztve. Kérjük próbálkozzon később. Telenor
    Beszéltem a Telenorral azt mondták őnáluk minden rendben van, beszéljek a játék üzemeltetőjével. Csak az a gondom ha volt gondom és írtam a GGE-nek inkább hagyom, nem részletezném:)))
    Vagy arra is gondoltam nem kell nekik a pénz:)
    Mit lehet ilyenkor csinálni?
    Üdv: Zoltán
    zoltanbabos @ hu 2
    sziasztok!
    Nekem is a rubinvásárlással kapcsolatban van problémám! sms-ben elküldöm vásárlási szándékot erre jön egy sms a Telenortól: A szolgáltatás fel van függesztve. Kérjük próbálkozzon később. Telenor
    Beszéltem a Telenorral azt mondták őnáluk minden rendben van, beszéljek a játék üzemeltetőjével. Csak az a gondom ha volt gondom és írtam a GGE-nek inkább hagyom, nem részletezném:)))
    Szia!
    Valószínűleg a mai hiba miatt nem sikerült a vásárlás. Tényleg próbáld meg újra.
    Uriel
  • kicsi1963 (HU2)kicsi1963 (HU2) Bejegyzések: 12HU2
    Bocsi nem történt még ilyen  félreérthető lehuzás. Szolgáltató nem fogja visszaadni ezt a pénzt. Igen írtam Supportnak és várok reménykedem megkapom rubint meg egyebeket távolin ahol vettem. Csak ott ugye pár nap és vége :(
    kicsi1963 @ hu 2
  • ursula72 (HU2)ursula72 (HU2) Bejegyzések: 5HU2
    Uriel mondta:
    sziasztok!
    Szia!
    Valószínűleg a mai hiba miatt nem sikerült a vásárlás. Tényleg próbáld meg újra.
    Uriel
    Üdv nekem is ez a problémám csak már napok óta ezt csinálja velem is..én is Telenor-os vagyok....kb 4-5 napja csinálja...mégis meddig várjak....a gond nem nálam van másnak tudok SMS-t küldeni..
    Üdv:Tóth József.
  • ASUS25 (HU1)ASUS25 (HU1) Bejegyzések: 2HU1
    Szervusz , tegnap vásároltam rubint,  nem tudta értelmezni,és vissza dobta! ,viszont pénzt le emelte!  ,mit tegyek,mert távoliba töttént, egy hét mulva már semmitsem érek vele :)

Attila
    ASUS25 (HU1) mondta:
    Szervusz , tegnap vásároltam rubint,  nem tudta értelmezni,és vissza dobta! ,viszont pénzt le emelte!  ,mit tegyek,mert távoliba töttént, egy hét mulva már semmitsem érek vele :)

Attila
    Szia!
    Minden vásárlással kapcsolatos problémát a Supportnak kell jelenteni.
    Uriel
  • Szabó Zoltán K. (HU1)Szabó Zoltán K. (HU1) Bejegyzések: 13HU1
    Szia
    Sajnos én is úgy jártam,hogy rubint akartam vásárolni,és nekem sem sikerült.Nem tudta értelmezni az üzenetet.Nem tudom én sem,hogy mit tegyek.Kárpótolnak majd?
    Supportnak ha írok mikorra orvosolja majd a problémát?
    Support lefordítja majd adott nyelvre a problémám?
    Szia
    Sajnos én is úgy jártam,hogy rubint akartam vásárolni,és nekem sem sikerült.Nem tudta értelmezni az üzenetet.Nem tudom én sem,hogy mit tegyek.Kárpótolnak majd?
    Supportnak ha írok mikorra orvosolja majd a problémát?
    Support lefordítja majd adott nyelvre a problémám?
    Szia!
    A kérdésre, hogy mikor, azt nem tudom, de ha valami jár, azt biztosan meg fogod kapni. Nem fordítja le senki a szövegedet, ezért Neked kell angolul, vagy németül írnod a Supportnak.
    Uriel
Sign In to comment.