Egyéni problémák

14651

• csenge32 (HU2)csenge32 (HU2) Bejegyzések: 33HU2
    Sziasztok! Hol tudok írni a supportnak?
    csenge32 @ hu 2
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 253HU2
    A játékban jobb gombra felülről a 4. menüpont.
    Lorant96 @ hu 2
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 519HU2
    szerkesztette ezt: 05.11.2019
    Annyira azért nem jó ez a katonai akadémia, hogy ennyi rubint kérjenek érte. :D Kíváncsi lennék miből jött ki ez a szép kerek szám. :D 

Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • icka (HU2)icka (HU2) Bejegyzések: 122HU2
    Szerverösszeomlás van, vagy csak engem dobott ki?
    icka @ hu 2
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 762HU2
    szerkesztette ezt: 07.11.2019
    Engem nem enged be vagy 10 perce.

Akkor összeomlott a szerver!

icka @ hu 2
    Esetleg nem tervezett javítás!
    icka @ hu 2
    A németek sem tudnak belépni, írják a fórumon, az ottani moderátor már továbbította a hibát. A Távoli Világok sem elérhető, úgy néz ki, minden szervert érint.
    Újabb hír: a GGS-nél már vizsgálják a problémát. (Lőttek a kávészünetnek :D )
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,588Moderator
    Sziasztok!
    Természetesen én is jelentettem a hibát azonnal, amint észleltem. Rákérdeztem, hogy miért van leállás bejelentés nélkül. Úgy néz ki, hogy az árammal van valami baj. Minden szerver leállt.
    Uriel
    Be lehet lépni, működik.
    Hatalmas a káosz, minden eltűnt, amit reggel óta csináltam, pffuuuuu
    icka @ hu 2
    Az összes úton levő csapat elveszett, köztük 5000 védő, amit szövitársnak küldtem!
    icka @ hu 2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,588Moderator
    icka (HU2) mondta:
    Az összes úton levő csapat elveszett, köztük 5000 védő, amit szövitársnak küldtem!

Szia!
    Sajnos amit adtak a hiba miatt azok nem védők. Szerintem jelentsd a Supportnak a veszteséged.
    Uriel
    Jött egy kis kárpótlás, 4000 támadó! :)

icka @ hu 2
    Uriel mondta:
    icka (HU2) mondta:

Szia!
    Sajnos amit adtak a hiba miatt azok nem védők. Szerintem jelentsd a Supportnak a veszteséged.
    Uriel
    Köszi Uriel, írok nekik!  icka
    icka @ hu 2
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 519HU2
    Több hónapja tapasztalom azt a hibát, hogy a saját erődjeim és kastélyaim között a csapatok állomásoztatásánál több, erőforrás szállításnál pedig kevesebb időt ír ki az utazásra, miután kiválasztom, hogy milyen lóval megyek, mint amennyi az utazási idő a valóságban.
    Pl. ha sereget állomásoztatok kiírja 7 percnek, de az utazásban látszik, hogy csak 6 perc az út.
    Nyersanyag küldésnél pont fordítva... 3 percet ír ki lóval felszerelés után, de valójában 4 perc az út.
    Mivel nem láttam, hogy bárki jelezte volna ezt a régóta létező hibát, így lehetséges, hogy csak nálam rossz valami, de ez esetben is várom a javítást. :) 
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    Uriel mondta:
    icka (HU2) mondta:

Szia!
    Uriel
    Sajnos hiába jelentettem, csak a hivatalos kárpótlást kapta mindenki, olyanok is akik nem érdemelték meg! Rögtön letámadtak és védelem nélkül maradtam! 
    icka @ hu 2
    "Hallo icka,

vielen Dank, dass du dich an den Support von Goodgame Studios gewendet hast. Mein Name ist Pia und ich kümmere mich heute um Dein Anliegen.

Aufgrund technischer Probleme waren die Server heute zwischen 08:00 Uhr und 09:00 Uhr leider nicht erreichbar.

Truppenverluste können wir ausschließen.

Wenn Deine Truppen stationiert oder unterwegs waren, kann es sein, dass sie nicht sichtbar sind. Ich kann Dir aber versichern, dass die Truppen nicht verschwunden sind und wieder auftauchen sollten.

Auch möchte ich Dir mitteilen, dass Du heute aufgrund der Downtime ein Geschenk erhalten hast. Dieser beinhaltet:

120.000 Nahrung
    3000 Todesschreck-Veteranen
    1000 Dämonenfratzen-Veteranen
    100% Langzeitpunktebooster (2 Stunden)

Wir entschuldigen uns nochmals sehr für die Unannehmlichkeiten, die durch den Serverausfall entstanden sind.

Liebe Grüße,
    Pia"

Ezt a választ kaptam!

icka @ hu 2
    Fotót nem tudok küldeni, előre nem tudhattam, hogy összeomlik a szerver! :)
    icka @ hu 2
Sign In to comment.