Főoldal Hungarian Javaslatok, dicséret és kritika

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

TÁVOLI Világok

2

• Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
    rotkiv (HU2) mondta:
    zoliku (HU2) mondta:
    próbálják már megoldani azt, hogy támadás esetén ne égjen a kastély és ne legyen háború hasonlóan a gólem eventhez
    Pont az a lényege a Távoli világoknak hogy támadni kell a többieket... Én általában kimegyek, utána egy hétig áőt se megyek. Egy hét után meg megkapom a jutalmat. Ez a legegyszerűbb és akkor nem idegeskedsz hogy ki üött be, vagy lángolsz stb. Miért vennék ki pont a kaland lényegét?
    Nem a támadást vennék ki konkrétan, hanem ahogy írta Zoli: Mint a gólemes eventnél. 
    Tehát, ugyan úgy lehetne támadni, csak nem égnél. Ennyi. Meg még max. annyi hogy itt látszik ki támad.
    Inkább a gólemes eventet kéne megváltoztatni olyanra, mint a távoli, mert az így tök uncsi :D
    Bocsánat, de mi az a 'Gólemes' event?  Nálam ilyen nincsen.
    Gondolom az egy hetes eventre gondol ahol kastély megjelenést lehet szerezni és anonim támadásokat lehet indítani. Ha győzöl, esszenciát kapsz. Az a lényeg hogy nem veszít senki katonát meg nem lehet megtudni ki volt a támadó, nem keletkezik tűz. Nem tudom eldönteni hogy igazából cinikusan kérdezted vagy tényleg nem ugrott be, úgyhogy válaszoltam :D
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    rotkiv (HU2) mondta:
    zoliku (HU2) mondta:
    próbálják már megoldani azt, hogy támadás esetén ne égjen a kastély és ne legyen háború hasonlóan a gólem eventhez
    Pont az a lényege a Távoli világoknak hogy támadni kell a többieket... Én általában kimegyek, utána egy hétig áőt se megyek. Egy hét után meg megkapom a jutalmat. Ez a legegyszerűbb és akkor nem idegeskedsz hogy ki üött be, vagy lángolsz stb. Miért vennék ki pont a kaland lényegét?
    Nem a támadást vennék ki konkrétan, hanem ahogy írta Zoli: Mint a gólemes eventnél. 
    Tehát, ugyan úgy lehetne támadni, csak nem égnél. Ennyi. Meg még max. annyi hogy itt látszik ki támad.
    Inkább a gólemes eventet kéne megváltoztatni olyanra, mint a távoli, mert az így tök uncsi :D
    Sziasztok!
    A Gólemes event egy gyűjtögetős esemény, volt már pár hasonló (lélek, stb.) a zöldön. Ennél a támadások után kapott dolgokkal lehet ezt azt szerezni.
    Uriel
  • Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) HU2 Bejegyzések: 99
    rotkiv (HU2) mondta:
    zoliku (HU2) mondta:
    Jelenleg most nincs ilyen event bent. Ez olyan event hogy támadni kell egymást és esszenciát vagy valami hasonlót kapsz ha sikerül beütni. Az ellenfél nem látja ki támad és nem is fog égni. Jutalmak pedig parancsnok kinézet, díszek, meg vár kinézet.
  • zoliku (HU2)zoliku (HU2) HU2 Bejegyzések: 7
    van 3 50 szint körüli kastélyom azokban miért nincs távoli világok?
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    zoliku (HU2) mondta:
    van 3 50 szint körüli kastélyom azokban miért nincs távoli világok?
    Szia!
    Felemelték a belépési szintet 70-esre. Mellesleg megjegyzem, ha Neked személy szerint van 3 kastélyod az szabályellenes, azaz multizásnak számít.
    Uriel
  • Lipis2 (HU2)Lipis2 (HU2) HU2 Bejegyzések: 3
    Miért éjfélkor adják át a nyereményeket ?
    Az egész játékban eddig nem buktam akkorát, mint most, amikor éjfélkor átküldtek 10 ezer elit egységet. Reggelre, mikor bekapcsoltam, már mindenki éhen halt. Kaja - 0 ! Egyetlen védőm sem maradt. Szerintem ez szemétség.
  • harcizombi (HU2)harcizombi (HU2) HU2 Bejegyzések: 477
     Nekem az a jó hogy van két kisebb kastélyom és a legnagyobb 70es, szóval nekem elvileg minden event elérhető :):):):):):):):)  :)
  • isti21 (HU1)isti21 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    Sziasztok ! Nekem az lenne a problémám ,hogy a Távoli Világokban kint volt egy ez előtt ami most zajlik , a napi megbízási pontokat teljesítettem ,fel oldottam a jutalmakat , viszont a jutalmak a mai napig nem érkeztek meg a fő szerveres kastélyba . 
    isti21 @ hu 1
  • BM RotBM Rot Moderator Bejegyzések: 1,230
    isti21 (HU1) mondta:
    Sziasztok ! Nekem az lenne a problémám ,hogy a Távoli Világokban kint volt egy ez előtt ami most zajlik , a napi megbízási pontokat teljesítettem ,fel oldottam a jutalmakat , viszont a jutalmak a mai napig nem érkeztek meg a fő szerveres kastélyba . 
    Szia!

Ilyen ügyben sajnos nem tudok segíteni, a supportnak kell írni angol vagy német nyelven. A hozzászólásom alján, az aláírásomban megtalálod a support elérhetőségét.

Rot
  • patrik78 (HU2)patrik78 (HU2) HU2 Bejegyzések: 273
    Na itt nagyjából eljutottunk odáig, hogy támadni sem tudunk ha nem fizetünk, ha ez tervezett akkor nem sokáig fog menni, mert veretni magát (mivel visszatámadni esélye sincs annak aki nem fizet) senki nem fog kimenni.

• BM YodaBM Yoda Moderator Bejegyzések: 351
    szerkesztette ezt: 05.03.2020
    Na itt nagyjából eljutottunk odáig, hogy támadni sem tudunk ha nem fizetünk, ha ez tervezett akkor nem sokáig fog menni, mert veretni magát (mivel visszatámadni esélye sincs annak aki nem fizet) senki nem fog kimenni.

Lehet támadni, csak előbb a Galádság Monolitjait (A kastélyod mellet vannak el helyezve olyansmi mint a Galád Rablóbáró) kell ütni amivel Frisítők szerehetőek. Ezek határozzák meg , hogy milyen szintű játékost támadhatsz.
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 447
    BM Yoda mondta:

Lehet támadni, csak előbb a Galádság Monolitjait (A kastélyod mellet vannak el helyezve olyansmi mint a Galád Rablóbáró) kell ütni amivel Frisítők szerehetőek. Ezek határozzák meg , hogy milyen szintű játékost támadhatsz.
    És le lehet őket győzni, úgy hogy ha valaki nem fizet?
    Lorant96 @ hu 2
    BM Yoda mondta:

Szia!

Szerintem a fegyverárusnál aranyért vehető katonákkal le lehet őket győzni.
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 429
    BM Yoda mondta:

Le.
    Speciel nekem sikerült:DDD
    A nemzetközi mezőnyben valahol 400. hely környékén állok:DDD
    A monolit támadáshoz elegendő a sima (fel nem öltöztetett) pari is, és ahogy a moderátor írta, (az olcsóbb) a fegyverárusnál vehető katona is. Én most a 25. szintnél járok,eszközt nem használtam még, és így is sikerült minden kör...tény, a toborozható kati nem minden szinten elegendő, de az is tény, hogy a toborzás is aranyba kerül:DDD Sokat kell rablózni és lesz aranyad elég:DDD
    Egy jótanács: egyszerre csak 4 frissítőt gyűjts, ne többet (!!!), aztán menj kastra, mert ha 5 frissítőd van vagy több, a rendszer elveszi mindet az egy támadásra. Csináld úgy, hogy begyűjtöd a 4et, elindítod a kastélyra a csapatot, aztán újra gyűjtesz, amíg odaérsz a kasthoz, de csak 2őt, mert ha bukod,2 frissítőt visszakapsz, és már megint van 4 darab, tehát indulhatsz újra, ha nem buktad, akkor gyorsan még 2 monolitot megütsz, és aztán mehetsz megint kastra.
    Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) HU2 Bejegyzések: 447
    Köszönöm a válaszokat!
    Lorant96 @ hu 2
    BM Yoda mondta:

Le.
    Speciel nekem sikerült:DDD
    A nemzetközi mezőnyben valahol 400. hely környékén állok:DDD
    A monolit támadáshoz elegendő a sima (fel nem öltöztetett) pari is, és ahogy a moderátor írta, (az olcsóbb) a fegyverárusnál vehető katona is. Én most a 25. szintnél járok,eszközt nem használtam még, és így is sikerült minden kör...tény, a toborozható kati nem minden szinten elegendő, de az is tény, hogy a toborzás is aranyba kerül:DDD Sokat kell rablózni és lesz aranyad elég:DDD
    Egy jótanács: egyszerre csak 4 frissítőt gyűjts, ne többet (!!!), aztán menj kastra, mert ha 5 frissítőd van vagy több, a rendszer elveszi mindet az egy támadásra. Csináld úgy, hogy begyűjtöd a 4et, elindítod a kastélyra a csapatot, aztán újra gyűjtesz, amíg odaérsz a kasthoz, de csak 2őt, mert ha bukod,2 frissítőt visszakapsz, és már megint van 4 darab, tehát indulhatsz újra, ha nem buktad, akkor gyorsan még 2 monolitot megütsz, és aztán mehetsz megint kastra.

Így kezdtem ahogy írod (rögtön az elején) 3 vesztés után feladtam, most újra próbálóm (lehet, hogy történt változás) a tanácsaid figyelembe vételével.
    Az olcsóbbal nem jött be, de a dárdás Nő vitte. Kösszi (bár ez nekem így még mindig nem lesz gazdaságos. Talán pár hónap múlva).

• sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) HU2 Bejegyzések: 429
    Kedves Patrik, pedig én az olcsóbbal csinálom, más nincs is nekem és mára 37es szintnél tartok, viszonylag kicsi  a bukó...a falon kevés a védő...lehet, ez vezet téged félre, és nem nézted, hogy az udvaron azért vannak szépen védők, azaz bár a kisebb szinteken a falhoz elég lenne 10-20 katona is, ennek a dupláját (sőt néha a 3xorosát) érdemes tenni, és mivel nem 'felöltöztetett' pariival mész, jól jöhet a plusz 30 százalék erő (hisz a parin nincs semmi bónusz), vagyis én, amikor lehet, mind a 3 helyen bemegyek, mert inkább veszítsek 1-2 katival többet a falon a ,de legyen plusz erőm az udvaron, ahol a fal létszámának a 2-3-4xerese védő van.
    Sahrazad
    'Minden állat egyenlő, de egyesek még egyenlőbbek'.
  • lacó72 (HU2)lacó72 (HU2) HU2 Bejegyzések: 15
    Sziasztok!!

Valaki esetleg tudna abban segíteni, hogy a távoli világokban jegesen miért nem tudok ellenfelet támadni??
    Van monolitom, katim, Ő engem bevert, de nekem nem ad opciót egyetlen polgári célpont támadására sem!

Előre is köszönöm!!!
    lacó72 @ hu 2
    Sziasztok!!

Valaki esetleg tudna abban segíteni, hogy a távoli világokban jegesen miért nem tudok ellenfelet támadni??
    Van monolitom, katim, Ő engem bevert, de nekem nem ad opciót egyetlen polgári célpont támadására sem!

Előre is köszönöm!!!
    Szia!

Az erődök és királyságok támadásához nem szükséges a monolit és a frissítők. Arra tudok csak tippelni, hogy védett játékmódban vannak még, akiket támadnál.

Rot

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt