GoodGame empire kérés

Szép napot, véletlen rákattintottam a  rubin-ra és elköltöttem kérlek vegyétek ki hogy katonáknál rubintért meg dupláza

• WarriorHunterHU (HU2)WarriorHunterHU (HU2) Bejegyzések: 544HU2
    A fórumon nem foglalkoznak ezzel, cs az ügyfélszolgálat. De ilyen esetben ne számíts javításra.
    Szint: 70
    Legendás szint: 800
    Nemesi cím: Vakmerő
    Érdem: Változó
    Szövetség: Hűség követei (50)
    Rang: Vezető

WarriorHunterHU @ hu 2
  • medve55 (HU2)medve55 (HU2) Bejegyzések: 66
    Az a baj hogy foglalkoznának ha lenne normális support és felvennének valakit moderátornak :(
    hanga 74 @ hu 2
  • zoliku (HU2)zoliku (HU2) Bejegyzések: 6HU2
    szép napot azt szeretném kérni, hogy a távoli világok kalandon változtassanak, mert már nagyon unom, hogy folyamatosan támadnak
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,539Moderator
    Sziasztok!
    A moderátor vagyok, ha valaki nem vette volna észre, már lassan 3 éve. A Fórum moderátora. A Supportnak nincs moderátora, hiszen az valahol Németországban működik, ott nincs fórum, amit moderálni kellene.
    Semmit sem tudok kivenni, vagy megoldani itt. Csak ötleteket, tanácsokat és információkat tudok megosztani. A Support igenis foglalkozik az ilyen esetekkel, csak pontosan le kell írni, hogy mi történt, mikor, és miért. 
    A Távoli Világok kalandeseményben az a lényeg ( ez is változó, hol építeni kell, hol támadni), hogy egymást támadják a játékosok. Ezért csinálták. Nem hinném, hogy ezt, azaz a támadások lehetőségét meg kellene szűntetni.
    Uriel
  • zoliku (HU2)zoliku (HU2) Bejegyzések: 6HU2
    bárki is támad engem lélekrablóval most már fejezze be!!

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 496HU2
    zoliku (HU2) mondta:

Jobb lenne élesbe? :D  
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) Bejegyzések: 32HU2
    rotkiv (HU2) mondta:
    zoliku (HU2) mondta:

Szerintem még a lélekrablós támadást se tudja megfogni. :no_mouth:

Danger:D // HU2

70/200+

~The dreams are gone. Midnight has come. The darkness is our new kingdom.~

• UrielUriel Bejegyzések: 2,539Moderator
    rotkiv (HU2) mondta:
    zoliku (HU2) mondta:

Szia!
    Ezek a támadások hozzátartoznak a játék eseményeihez. Semmilyen hátrányod sincsen egy Lélekrablós támadásból, csak lelkeket vesztesz. Rengetegen támadhatnak Téged, nem csak egyvalaki.
    Uriel
Sign In to comment.