Idegen kastélyok megerősítése

Mint észre vettem - vehettétek sokkal nagyobb idegeneket ad most a rubinos megerősítésel mint eddig.(Ahogy én észre vettem a száműzésnél is jobban meg erősődnek mint eddig)
A rubin kérés meg le csökkent abban az értelemben hogy nem duplázódik kastélyonként , hanem csak pár rubinnal emelkedik az ára:
elsző 1200 - második 1210 - harmadik 1240 -  negyedik 1270 ... rubinba kerül (mikor egyszerre több kastot erősítesz fel)
Kérdésem az lenne ez egy pozitiv fejlesztés vagy csak valami hiba ???
Köszönettel:
- Biby -
Biby - Hu2

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 496HU2
    Biby (HU2) mondta:
    Mint észre vettem - vehettétek sokkal nagyobb idegeneket ad most a rubinos megerősítésel mint eddig.(Ahogy én észre vettem a száműzésnél is jobban meg erősődnek mint eddig)
    A rubin kérés meg le csökkent abban az értelemben hogy nem duplázódik kastélyonként , hanem csak pár rubinnal emelkedik az ára:
    elsző 1200 - második 1210 - harmadik 1240 -  negyedik 1270 ... rubinba kerül (mikor egyszerre több kastot erősítesz fel)
    Kérdésem az lenne ez egy pozitiv fejlesztés vagy csak valami hiba ???
    Köszönettel:
    - Biby -
    Nem mindegy? :)
    Örülj neki.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Biby (HU2)Biby (HU2) Bejegyzések: 158HU2
    rotkiv (HU2) mondta:
    Nem mindegy? :)
    Örülj neki.
    Én örvendek is neki :)
    De szeretném ha meg is maradna és nem kellene ki javítani a következő eventre :D
    - Biby -
    Biby - Hu2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,539Moderator
    Sziasztok!
    Látom azért ezt a változtatást is észrevette valaki. Igaz sokkal kevesebben jelentitek ezt, mint a hibákat vagy problémákat, de jó hogy erre is figyeltek ( mert nem mindegy). Igen lecsökkent az újratöltés ára, s ez marad is. Erősebbek lettek az újratöltés utáni várak is. Gondolom az azért pozitív változás, nekem legalább is annak tűnik.
    Uriel
  • Biby (HU2)Biby (HU2) Bejegyzések: 158HU2
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Látom azért ezt a változtatást is észrevette valaki. Igaz sokkal kevesebben jelentitek ezt, mint a hibákat vagy problémákat, de jó hogy erre is figyeltek ( mert nem mindegy). Igen lecsökkent az újratöltés ára, s ez marad is. Erősebbek lettek az újratöltés utáni várak is. Gondolom az azért pozitív változás, nekem legalább is annak tűnik.
    Uriel
    Köszi Uriel :)
    Örvendünk, hogy vannak pozitiv fejlesztések is
    - Biby -
    Biby - Hu2
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 496HU2
    Csak nem merünk szólni, nehogy rossz néven vegyék és visszaállítsák a régi verziót. :D 
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
Sign In to comment.