Vélemények a Távoli Horizont eseményről

124»

• Danger:D (HU2)Danger:D (HU2) Bejegyzések: 32HU2
    szerkesztette ezt: 29.10.2019
    Van egy Hu1-es kisváram amit még azért csináltam hogy szétnézzek ott.

De milyen érdekes, hogy ott minden havas...

Danger:D // HU2

70/200+

~The dreams are gone. Midnight has come. The darkness is our new kingdom.~

• Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 726HU2
    szerkesztette ezt: 29.10.2019
    Na, a külső térkép legalább nem vakítóan fehér, már ez is valami, ahogy a képen látom.
    Post edited by Mab (HU2) on
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 726HU2
    szerkesztette ezt: 31.10.2019
    @Uriel érdeklődnék, hogy az anyagokat, amit a Távoli Horizonton meg lehet most szerezni, meg lehet-e majd máshol is szerezni, esetleg rubinért megvenni? A fejlesztési és építési zsetonokat is lehet a zöldön gyűjtögetni, lásd Királyi Liga, nemcsak a Távoli Világokban. A mostani Távoli Horizont event igazságtalan, mivel a szövetségeket megbontja, viszont csak szövetségi eredménnyel lehet az anyagokhoz jutni, egyénileg nem. Légy szíves, kérdezd meg. Köszi előre is.
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,539Moderator
    Mab (HU2) mondta:
    @Uriel érdeklődnék, hogy az anyagokat, amit a Távoli Horizonton meg lehet most szerezni, meg lehet-e majd máshol is szerezni, esetleg rubinért megvenni? A fejlesztési és építési zsetonokat is lehet a zöldön gyűjtögetni, lásd Királyi Liga, nemcsak a Távoli Világokban. A mostani Távoli Horizont event igazságtalan, mivel a szövetségeket megbontja, viszont csak szövetségi eredménnyel lehet az anyagokhoz jutni, egyénileg nem. Légy szíves, kérdezd meg. Köszi előre is.
    Szia!
    Megkérdezem holnap, ha bent lesznek, mert ma ünnep van.
    Uriel
  • Zolika005 (HU2)Zolika005 (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    Sziasztok 
    Én pl. a több támadási hullámot javasolnám.
    Max 3 ezer támadó 30 ezer védövel szemben hm.

• katarona8 (HU2)katarona8 (HU2) Bejegyzések: 11HU2
    Hello.

Kint Horizonton ingyenesen költöztem a helyet az,hogy a zászló kint van az idő letelt ,de ugyan ott vagyok mint előtte,ahol azt írja nem támadhatok mert költözök,(40perce) támadni sem és  a kastélyom nem lett máshová átrakva  sehová élelem fogy persze és nem lehet mit tenni .. 

Tipp??
  • Swifty (HU2)Swifty (HU2) Bejegyzések: 195HU2
    Hello.

Kint Horizonton ingyenesen költöztem a helyet az,hogy a zászló kint van az idő letelt ,de ugyan ott vagyok mint előtte,ahol azt írja nem támadhatok mert költözök,(40perce) támadni sem és  a kastélyom nem lett máshová átrakva  sehová élelem fogy persze és nem lehet mit tenni .. 

Tipp??

Elég bugos az event. Erről a költözős hibáról tud a GG, de a mostanin nem javítanak semmit. Ha a frissítés sem segít, akkor annak lőttek. Nem tudsz vele mit tenni.
  • katarona8 (HU2)katarona8 (HU2) Bejegyzések: 11HU2
    Nagy nehezen estére lerakott a megadott helyre ,de köszönöm  a választ.
  • cuncimókus1 (HU2)cuncimókus1 (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    Hogy lehet olyan szövi amelyiknek nincs fővárosa?
    Nem is egyet láttam ilyet pontja meg van sok, és persze elvenni így nem tudják tőle.
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) Bejegyzések: 37HU2
    Nem is egyet láttam ilyet pontja meg van sok, és persze elvenni így nem tudják tőle.
    Ez érdekes. Küldenél egy ilyen kordinátát? Nem feltétlenül van a vezetőnél a főváros. Az kapja a fővárost aki először átmegy. Az hogy utána hogy adogatják egymásnak a vezetőt szövetségen belül az rajtuk áll :) Szerintem nézz jobban körbe a szöviben ahol "nincs főváros". Érdemesebb a fővárost egy olyan személynél tartani aki aktívan játszik ott és ez nem minden esetben a vezető. Sőt, lehet az is jobban megéri hogy olyannál van a főváros aki sima tag rangban van, mert így egy picivel többet kell keresgélniük a támadóknak hogy kinél lehet a főváros. Én speciel direkt kértem hogy tag legyek és azóta érezhetően kevesebb rám a bejövő pedig a napi pont mennyiséget így is hozom (az más kérdés hogy lehetetlen megtartani őket hosszú távon, mert aki akar az így is megtalál). Minden esetre szerintem nincs olyan hogy valakinek nincs fővárosa. Ha meg lenne is ilyen, akkor az nem hátrány a többiekre nézve. Főváros nélkül pont hogy egyszerűbb elvenni a pontokat :D
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 496HU2
    Ez érdekes. Küldenél egy ilyen kordinátát? Nem feltétlenül van a vezetőnél a főváros. Az kapja a fővárost aki először átmegy. Az hogy utána hogy adogatják egymásnak a vezetőt szövetségen belül az rajtuk áll :) Szerintem nézz jobban körbe a szöviben ahol "nincs főváros". Érdemesebb a fővárost egy olyan személynél tartani aki aktívan játszik ott és ez nem minden esetben a vezető. Sőt, lehet az is jobban megéri hogy olyannál van a főváros aki sima tag rangban van, mert így egy picivel többet kell keresgélniük a támadóknak hogy kinél lehet a főváros. Én speciel direkt kértem hogy tag legyek és azóta érezhetően kevesebb rám a bejövő pedig a napi pont mennyiséget így is hozom (az más kérdés hogy lehetetlen megtartani őket hosszú távon, mert aki akar az így is megtalál). Minden esetre szerintem nincs olyan hogy valakinek nincs fővárosa. Ha meg lenne is ilyen, akkor az nem hátrány a többiekre nézve. Főváros nélkül pont hogy egyszerűbb elvenni a pontokat :D
    Nagyon sok szövinél nincs főváros. Mi is próbáltuk eltűntetni, de nem sikerült. Rangok cserélgetésével nem történik semmi, kilépni nem enged és másokat kidobni sem lehet. Pedig valahogy meg lehet(ett?) oldani a kilépés dolgot, az 1. és 2. szövi a rangsorban ugyanannak a szövinek az első és második fele, viszont egyiknek sincs maxon a létszáma, ami érdekes, hisz a második akkor kezd el töltődni, amikor az első megtelik. Ami még lehetséges, hogy ha a fő világban lép ki a szövetségből az, aki a kinti világban a főváros tulajdonosa, akkor a rendszer kilépteti őt a kinti szöviből is a fővárossal együtt. Nem tudom, nem próbáltuk. De valahogy ki lehet(ett?) ezt játszani, mivel vannak nem max létszámú szövetségek kint ugyanabból a fő szerveres csapatból.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
Sign In to comment.