Bugos a kán

Remélem az üzemeltetőknek is feltűnt, hogy a frissítés óta alig lehet kánozni.
Az alábbi problémákat észleltük (szövi szinten, tehát nem egy ember gondja, és minden létező frissítést elvégezve is maradt):
1. vannak, akik tudnak kémlelni, de nem tudják megnyitni a kémjelit, mert csak 'muzsikál'
2.Aki nem tud kémlelni, az kénytelen kémkedés nélkül támadni
3. Aki tud kémlelni, azok közül sokaknak 'tapad' a kémjeli, azaz a kán beállítás váltásakor nem esik le, így nem derül ki, hogy a beállítás változott, nem lehet támadó csapatot visszahívni, megugrik a veszteség.
4. Akinél a kém okés, annál az időt csak nagyon lassan lehet átkattintani, ezért a kövi sereg nincs csatásan fordul vissza.
5.De még ennyi se jut mindenkinek, mert sokaknak hiába kattintanak 2-3x a céltáblára, nem dobja fel a támadási lapot
6. Az idő átkattintási és céltábla problémák sátrazáskor is jelentkeznek, emiatt sátrazni is csak nehezen lehet.
Jó lenne tenni valamit, mert szép-szép az új designe, de inkább szeretnénk játszani.

• sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) Bejegyzések: 169HU2
    Az alábbi problémákat észleltük (szövi szinten, tehát nem egy ember gondja, és minden létező frissítést elvégezve is maradt):
    1. vannak, akik tudnak kémlelni, de nem tudják megnyitni a kémjelit, mert csak 'muzsikál'
    3. Aki tud kémlelni, azok közül sokaknak 'tapad' a kémjeli, azaz a kán beállítás váltásakor nem esik le, így nem derül ki, hogy a beállítás változott, nem lehet támadó csapatot visszahívni, megugrik a veszteség.
    4. Akinél a kém okés, annál az időt csak nagyon lassan lehet átkattintani, ezért a kövi sereg nincs csatásan fordul vissza.
    5.De még ennyi se jut mindenkinek, mert sokaknak hiába kattintanak 2-3x a céltáblára, nem dobja fel a támadási lapot
    6. Az idő átkattintási és céltábla problémák sátrazáskor is jelentkeznek, emiatt sátrazni is csak nehezen lehet.
    Jó lenne tenni valamit, mert szép-szép az új designe, de inkább szeretnénk játszani.
    Jaj, és van még újabb,még jobb...
    Csodás nagy akció 65 százalékos árengedménnyel vegyél rubinért kános védelmi és támadási eszközöket a nomád vadásztáborban...fogytán a lőrés készletem, nosza, főkast előtt, nomád vadásztábor, kat nomád lőrésre. Beállít drabszám, kat a vasárlásra. Válasz:
    'Ez a hely olyan királyságokban van, ahová többé nem léphetsz be'.
    Oksi, hát, ha a kán elköltözött, akkor nem ütöm:DDD
    Amúgy szerencsére nem csak a lőrést nem kaptam meg, de a rubint se vonta le a gép.
    3xori ujrapróba.
    Eredmény változatlan.
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,680Moderator
    Jaj, és van még újabb,még jobb...
    Csodás nagy akció 65 százalékos árengedménnyel vegyél rubinért kános védelmi és támadási eszközöket a nomád vadásztáborban...fogytán a lőrés készletem, nosza, főkast előtt, nomád vadásztábor, kat nomád lőrésre. Beállít drabszám, kat a vasárlásra. Válasz:
    'Ez a hely olyan királyságokban van, ahová többé nem léphetsz be'.
    Oksi, hát, ha a kán elköltözött, akkor nem ütöm:DDD
    Amúgy szerencsére nem csak a lőrést nem kaptam meg, de a rubint se vonta le a gép.
    3xori ujrapróba.
    Eredmény változatlan.
    Szia!
    Jelentettem a problémát. Ahogy olvasom, ez eléggé kellemetlen lehet. Mivel nálam, s úgyanúgy a szövetségem tagjainál sem észlelték ezt a hibát, ezért eddig erről nem tudtam.
    Uriel
  • napsugár45 (HU2)napsugár45 (HU2) Bejegyzések: 69HU2
    Nálam jó a kémkedés:)
    Sziasztok!
    Azt az információt kaptam, hogy ezt a hibát már kijavították mára. Remélem ahol hiba volt, azok is észlelték a változást.
    Uriel
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) Bejegyzések: 64HU2
    szerkesztette ezt: 30.10.2019
    Nálam is előjött a 3. pontban szereplő hiba. Kémkedve volt a kán, legalábbis úgy látszott. Elindítottam a támadást és 15 katonás bukó helyett lett 130. Elég idegesítő, mert csak sokadik támadás után vettem észre, mivel nem nézem minden egyes támadás után a jelentést, időm se lenne rá. Ezernél több katonám bánta a dolgot. Annyira nem akadtam ki a dolgon hogy ide írjak, de így ha látom hogy másnál is előfordult bátorkodom én is jelenteni.

Szerk.
    Én nem tudom mikor javították, de nagyjából fél órája történt meg ez velem.
  • Arn_The_Gothia (HU2)Arn_The_Gothia (HU2) Bejegyzések: 6HU2
    nálam azt írja hogy ennek a kalannak vége es folyamatosan dobjja a leveleket de nem is jönnek elő a kán sátrak 
  • ToMMY (HU2)ToMMY (HU2) Bejegyzések: 2HU2
    Sziasztok, nekem is problémám lenne a kánnal, még pedig konkrétan az egész event nekem meghalt, már az előző eventnél kezdődött amikor is vége lett a kánnak és ott maradt a jutalmas hirnök,(vagy nem tudom, hogy hogy hivják)  és azt irta, hogy nincs több idő már az eventből, ezek után elkezdődött a vérvarjak event ahol még mindig ott volt a csávó és még mindig ugyan ez volt a probléma,majd ennek is vége lett és elkezdődött a kövi kán event amikor is reggel beléptem a még jutalmas csávó még mindig ott állt és azt irta, hogy még mindig nem indult el az event és amikor kimentem a világtérképre a nomád táborok sem voltak ott ahogyan a királyi ligába se dobott be, az is azt irta, hogy még nem kezdődött el az event amikor konkrétan az egész szövi már egy jó pár órája nyomta, ebben az ügyben szeretnék segitséget kérni, hátha valaki tapasztalta már ezt a jelenséget, bár ahogyan olvastam még senki se irt ezzel kapcsolatban :D Szóval ha esetleg valaki tudna rajtam segiteni azt megköszönném :D. További szép estét!
    ToMMY (HU2) mondta:
    Sziasztok, nekem is problémám lenne a kánnal, még pedig konkrétan az egész event nekem meghalt, már az előző eventnél kezdődött amikor is vége lett a kánnak és ott maradt a jutalmas hirnök,(vagy nem tudom, hogy hogy hivják)  és azt irta, hogy nincs több idő már az eventből, ezek után elkezdődött a vérvarjak event ahol még mindig ott volt a csávó és még mindig ugyan ez volt a probléma,majd ennek is vége lett és elkezdődött a kövi kán event amikor is reggel beléptem a még jutalmas csávó még mindig ott állt és azt irta, hogy még mindig nem indult el az event és amikor kimentem a világtérképre a nomád táborok sem voltak ott ahogyan a királyi ligába se dobott be, az is azt irta, hogy még nem kezdődött el az event amikor konkrétan az egész szövi már egy jó pár órája nyomta, ebben az ügyben szeretnék segitséget kérni, hátha valaki tapasztalta már ezt a jelenséget, bár ahogyan olvastam még senki se irt ezzel kapcsolatban :D Szóval ha esetleg valaki tudna rajtam segiteni azt megköszönném :D. További szép estét!
    Szia!
    Tegnap azt mondták, hogy ki lett javítva ez a hiba. Remélem minden rendben van.
    Uriel
    Sziasztok!
    Azt elfelejtettem, hogy 30-39 szinten nem működik továbbra sem, s ezt csak hétfőn tudják megoldani. Ezért biztosan közölnek bővebb információt is.
    Uriel
  • ToMMY (HU2)ToMMY (HU2) Bejegyzések: 2HU2
    Hát ez zseniális, de azért köszi gyors választ! 

Sign In to comment.