Visszajelzések az októberi változásokról

13»

• Szik László (HU2)Szik László (HU2) Bejegyzések: 210HU2

Ez rendben is van, de a havi eventnél is így kéne. Hátha Uriel megtud valamit erről.

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 496HU2
    Hogy ne mindig csak panaszkodó hozzászólásokat kelljen továbbítani...

A következő frissítés tartalma szerintem nem csak az én tetszésemet nyerte el. Jó döntés volt a gyorsítók vásárlási lehetőség számának növelése, kicsit alul húzták meg a limitet ennek a kovácsmester bevezetésénél és örülök, hogy ezt sikerült belátniuk.
    Az építész (+kutató) elhagyása is jó ötlet, feleslegesen lassította az építkezési folyamatokat eddig is. Bevezethették volna pár évvel korábban is, már régen max. lenne minden épületem. :D  
    A felugró ajánlatok számának csökkentését örömmel hallom. Bár nem tudom, hogy ez pontosan mit jelent, hangzásra mindenesetre egész jó, remélem a gyakorlatban is érezhető lesz majd, hogy módosítottak ezen.

A bevezető mese, meg az előfizetős bónuszok nem igazán érdekelnek, így azokról nem tudok mit mondani. :)

Én jobban örülnék neki, ha ehhez hasonló frissítéseken gondolkodnának a továbbiakban is. Ezek nem nagy dolgok, de számomra sokkal jobban növelik a játékélményt, mint egy megbízhatatlanul működő rubintemető event bevezetése (erre a horizontra gondolok) a meglévő 58 másik egy időben futó kaland mellé.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    szerkesztette ezt: 29.10.2019
    A frissítés óta sajnos nem lehet kémkedni (HTML5, Chrome böngésző)

A bejelentkezési grafikával nekem nincs gondom, jól néz ki, meg minden, de nem vagyok benne biztos, hogy aki egy 10 éves gépről lépne be, annak annyira tetszeni fog ez.

Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
  • Gule (HU2)Gule (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    Nálam is lefagy kémkedés közben, a frissités után.  Flash verzióra váltva működik a kémkedés ( Firefox)
  • Litania (HU2)Litania (HU2) Bejegyzések: 15HU2
    rotkiv (HU2) mondta:
    A frissítés óta sajnos nem lehet kémkedni (HTML5, Chrome böngésző)

A bejelentkezési grafikával nekem nincs gondom, jól néz ki, meg minden, de nem vagyok benne biztos, hogy aki egy 10 éves gépről lépne be, annak annyira tetszeni fog ez.

Szia, a gépem 2 éves és ssd-s ütős kis gép, mégis a hajam hullik, mire beenged:-) 
    Kémkedés detto.
    Litania @ hu 2
    @Uriel hogy kell ezt pontosan érteni, hogy "Csökkenni fog a felugró ajánlatok száma a játékban"? Mikor? Mert hogy a frissítéssel semmi nem változott, az biztos.

• UrielUriel Bejegyzések: 2,539Moderator
    rotkiv (HU2) mondta:
    @Uriel hogy kell ezt pontosan érteni, hogy "Csökkenni fog a felugró ajánlatok száma a játékban"? Mikor? Mert hogy a frissítéssel semmi nem változott, az biztos.
    Szia!
    Sem a mikortól ( bár szerintem ezt mától hirdették meg), sem azt hogy mennyivel csökkentik, nem közölték pontosan. Megkérdeztem, én is azt amit Te is, és erre azt a választ kaptam, hogy már működnie kell. 
    Uriel
    Uriel mondta:
    rotkiv (HU2) mondta:
    Szia!
    Sem a mikortól ( bár szerintem ezt mától hirdették meg), sem azt hogy mennyivel csökkentik, nem közölték pontosan. Megkérdeztem, én is azt amit Te is, és erre azt a választ kaptam, hogy már működnie kell. 
    Uriel
    Kéne... De teljesen ugyan az a helyzet, mint ami eddig volt. Egészkor és félkor, óra 5 és óra 35 perckor, valamint az egyéni ajánlatok random időpontban felugranak. Ugyanúgy, mint eddig. Semmivel sem lett kevesebb. Remélem, hogy csak elfelejtették és nem arról van szó, hogy a játékosokat hülyének nézik. Felugró ablakokból nem lesz kevesebb attól, hogy a frissítési bejelentésbe ezt írják. Az ígérgetéssel nem leszünk kisegítve. :( 

• gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) Bejegyzések: 45HU2
    Ez egy jó nagy ígéret volt és maradt! :D Lehet jövő ilyenkorra kevesebb lesz a felugró ablakokból! 
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 251HU2
    Szia Uriel!
    Az lenne a kérdésem, hogy a Kovácsmesternél a 14-es alap élelemtermelés épületelemet végleg kivették?
    1 hete még tudtam venni ott 1-et, de most már nem látom.
    Lóránt
    Lorant96 @ hu 2
    Szia Uriel!
    Az lenne a kérdésem, hogy a Kovácsmesternél a 14-es alap élelemtermelés épületelemet végleg kivették?
    Lóránt
    Szia!
    Erről nem kaptunk külön tájékoztatást.
    Uriel
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 251HU2
    Uriel mondta:
    Szia Uriel!
    Lóránt
    Szia!
    Erről nem kaptunk külön tájékoztatást.
    Uriel
    Igen, azért is kérdezem, mert, hogy én se láttam erről tájékoztatást.
    Esetleg rá tudnál kérdezni?
    Lorant96 @ hu 2
  • badface (HU2)badface (HU2) Bejegyzések: 41HU2
    szerkesztette ezt: 01.11.2019
    vissjelzés kell   érthetetlenebb és rosszabb mint volt...

Post edited by Uriel on
  • Litania (HU2)Litania (HU2) Bejegyzések: 15HU2
    Sziasztok!

Egy pozitív visszajelzés: végre normális létszámú várakat is kapunk! 

Szép napot Mindenkinek!

Litania @ hu 2
    Sziasztok!

Egy pozitív visszajelzés: végre normális létszámú várakat is kapunk! 

Szép napot Mindenkinek!

Szia!
    Örülök a pozitív változásnak, s annak is, hogy ezt valaki észre is vette és be is jegyezte. 
    Uriel
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 726HU2
    Csatlakozom, észrevehetően több a katona a várakban, igaz, általában zseton/kántábla stb. is szokott kelleni, de rubin nélkül simán lehet találni nagyobbakat.
    A relikvia élelemtermelés épületelem és prémium relikvia élelemtermelés épületelemnél egyaránt azt írja, hogy 10-10 db használható belőle kastélyonként, viszont ez nem így van. A kettőből együtt használható 10-10 db összesen. Ez így elég megtévesztően van megcsinálva, a felirat nem jelzi ezt pontosan, hogy a limit a két típusra együttesen értetendő és mivel semelyik másik elem nem működik így, ezért ezt nem is lehet előre tudni. 
    A mi kis szerverünk szövetségei pedig nem kapnak annyi alapanyagot, hogy tanulópénzként elhasználják azt a keveset is ami jut.

Az eventben lévő rengeteg hiba javítására szánjanak még egy kis időt szerintem mielőtt újból futtatják, addig pedig betehetnék a megszokott távoli eventet, amin zsetonok helyett ilyen alapanyagok lehetnének a jutalmak. Csak egy kicsit egyenletesebben is eloszthatnák a jutalmakat, ennél a horizontos eventnél nagyon nagy volt az 5. és a 6. helyezett közötti ugrás jutalmak tekintetében.

• Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) Bejegyzések: 37HU2
    szerkesztette ezt: 04.11.2019
    Nekem az az észrevételem (simán lehet hogy csak bemagyarázom magamnak) hogy ha egyszer rubinért trónfosztok, utána a sima kántáblás trónfosztások is erősebbek lesznek. Nem csak én vettem ezt észre, valaki más a szövetségemből is mondta hogy ő is ezt figyelte meg. Előző varjú végén figyeltük meg, kipróbáltuk és "működik". 500 védős idegenből sima kántáblás trónfosztással 1000 felettieket ad amire már érdemes zászlót küldenem. Mondom, lehet csak én vagyok babonás és semmi köze a kettőnek egymáshoz, de nekem eddig bevállt :) Örülök hogy nem csak a kis 1500 védőseket adogatja. A mostani event alatt több 3000 körülit is kaptam már. Persze ez még mindig nem olyan mint a régi 5-6 ezer védős idegenek, de határozottan előrelépés :)
Sign In to comment.