Vélemények a Távoli Horizont eseményről

24

• napsugár45 (HU2)napsugár45 (HU2) Bejegyzések: 43HU2
    Ezt a horizontos izét azért tolták be mert a távoli világon gondolom már a fene se költötte a pénzt, mindenki felépítette az üvegházakat egyebeket, igy már a legtöbben max kimentek és nem csínáltak semmit.
    Ezért találhatták ki ezt a 6 új alapanyagot is meg ezt az eventet hogy megint lehessen költenia  pénzt mert van új megszerezhető épület elem.
    És amugy ezért tényleg felesleges másik eventet csínálni
    elég lett volna a távoli világos izébe bele rakni ezt a 6 új alapanyagot azt kész.
    Teljesen csak a z agy nélkül pénzt költökre próbálnak folyamatosan hatni
    a játék élmény a nullával egyenlő
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) Bejegyzések: 37HU2
    Engedjétek meg hogy megint ide kellemetlenkedjek.

Én adtam egy esélyt az új eventnek. Bizakodva vártam hogy most aztán tényleg, összedobtak valami olyat ami mindenkinek élvezetes, rendes jutalmak lesznek stb...

Az első pofon a videó megnézése után ért tegnap amikor észrevettem hogy új épület elemek jönnek amivel +30.000 (30.000!!!) kaját lehet kihozni kastélyonként. Mert ugyebár eddig is milyen kevés volt az emberek kajatermelése. Szegény játékosok milyen kevés védőt tudtak csak tartani... Ja nem...

A második pofon akkor ért, mikor kicsit jobban megnéztem reggel a jutalmakat. Az hagyján hogy "csak" az első 1000 szövetség kap jutalmakat, de mi ez az új relikvia pékség? Ezt komolyan gondolták vagy csak egy rossz vicc? Had ne írjam le ide hogy mi volt az első gondolatom. Nem szeretnék kitiltást kapni fórumról, de mindennek van határa. A következő épület egy prémium relikvia pékség lesz ami -100% kajatermelést ad a katonáknak? Uriel, azt írtad hogy próbáltak kedvezni azoknak, akik kevés rubint vesznek. Nem tudom mennyitől számít kevésnek, de nekem nem nagyon kedveztek ezekkel a dolgokkal. Eventenként egyszer rubint venni az még a keveset sem éri el? Vagy azoknak akartak kedvezni, azokat értették "keveset vásárlók" alatt akik naponta csak 10 ezer forintot költenek??! Legalább akkor az átlag játékosnak is tennék megépíthetővé, mert így az lesz belőle hogy az erősek még erősebbek lesznek, a gyengék pedig még gyengébbek.

Nagy csalódás nekem ez az event. Amilyen bizakodva vártam, szerveztem az előkészületeket, most annyira ment el tőle a kedvem hirtelenjében. Az ötletgazdának viszont gratula. Az alapötlet nekem tetszett (jobban örültem volna ha új világként teszik be és csak az adott szerver vesz benne részt). Egyben biztos vagyok. Engem nem néznek madárnak. Távoliban sem vettem soha rubint, itt sem fogok.
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 496HU2
    A végén megmaradó rubinok itt is átjönnek majd, mint a távolinál?

@Uriel ;
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • napsugár45 (HU2)napsugár45 (HU2) Bejegyzések: 43HU2
    az átlépés még mindíg percekig tart:(
    Amíg ilyen jól működik ez, hagyni kéne a francba az egészet. Visszaadni a belépési összegeket és megcsinálni úgy, hogy simán fusson. Rengeteg ideig tart az átlépés, ha éppen átlép, kidobál és egy-egy lépés után fél percet tölt. Ez így használhatatlan.

Ezek az ajánlatok pedig nagyon egyenlőtlenné teszik az esélyeket, a jutalmak pedig iszonyatos előnyt adnak a győztes szövetségnek, akiknek tagjai valószínűleg már mindent megvettek, amit lehet ebben a játékban.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
  • Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) Bejegyzések: 37HU2
    rotkiv (HU2) mondta:
    Amíg ilyen jól működik ez, hagyni kéne a francba az egészet. Visszaadni a belépési összegeket és megcsinálni úgy, hogy simán fusson. Rengeteg ideig tart az átlépés, ha éppen átlép, kidobál és egy-egy lépés után fél percet tölt. Ez így használhatatlan.

Ezek az ajánlatok pedig nagyon egyenlőtlenné teszik az esélyeket, a jutalmak pedig iszonyatos előnyt adnak a győztes szövetségnek, akiknek tagjai valószínűleg már mindent megvettek, amit lehet ebben a játékban.
    Igen, mindent megvettek amit lehet. Éppen ezért rakta be a GGS ezt a két csodálatos épületet. Legyen megint miért költeni a pénzt...
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,539Moderator
    rotkiv (HU2) mondta:
    A végén megmaradó rubinok itt is átjönnek majd, mint a távolinál?

@Uriel ;
    Szia!
    Igen, természetesen, mint a Távoli Világokban.
    Uriel
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) Bejegyzések: 160HU2
    Kedves Uriel!
    Ígértem, ha van már érdemi tapasztalat, leírom, amit gondolok.
    Először is: igaza van azoknak, akik az átlépés nehézségeiről írnak. Bizony volt az én szövimben is, akinek lenyelte a 19990 rubinját és nem léptette át, engem átléptetett, de az átlépés nagyjából 8 percig tartott, ami elég idegölő. Ahogy átléptem, rögtön le is fagyott.
    Másodszor: hiányoznak a magyarázó szövegek, hol mit lehet (kell) csinálni, ezért, illetve a többszöri karbantartás, lefagyás miatt én játszani nem tudtam. Gondolom, ez gyerekbetegség és majd kiheveri, mert közben zöldön minden futott akadálymentesen.
    Harmadszor: a keretrendszerről viszont tudok véleményt írni. Ha jól látom, a távoli és a régi fővárosi event lett kicsi csavarral összegyúrva. Sajnos egy igen-igen rossz módszert választott a GGE, amit szerintem nem szabad így hagyni. Az a tény, hogy egy szövetséget 4 részre bontanak, és a kilépés sorrendje dönti el, ki melyikben van, súlyos esélyegyenlőtlenséghez vezet a játékosok között. Különösen azok indulnak nagy hátránnyal, akik esetleg a szövijük 5 fős csoportjába kerülnek...Ráadásul szövin belül növelheti az egyes játékosok között a fejlettségbeli különbséget, illetve a szövetségek kohézióját csökkenti.
    Magyarázom: ha a szövetség tagjai 'csak úgy' mennek ki, akkor aktívabb és passzívabb játékosok kerülnek össze, az aktívak, akik időt és pénzt tesznek bele, úgy érzik majd, hogy a passzívak miatt nem érik el azt az eredményt, amit a szövi másik csoportjában, ahol kevesebb a passzív játékos, mindenki megkap.
    Ha szervezett a kilépés és valamilyen rendszer szerinti a kilépés, és ez aktivitáshoz igazodik, akkor az aktívak ugyan fognak pénzt és időt beletenni, de a passzívak, ahogy írtam, lemaradnak.
    Ennél sokkal jobb módszer lett volna, ha egy szövi zöldön a Horzonton túl is egy szövi.
    Negyedszer: a játéknak nincs értelme, nincs célja. A jutalomrendszerből az látszik,hogy továbbra is az élelemtermelés növelését erőltetik, holott már így is túltermelésben van mindenki.
    Legyen konkrét a példa:
    Tűzön ma elértem az óránkénti 50 ezres kajatermelést. (Ebben nincs semmilyen szövibónusz, vagy rangbónusz!). Ez lehetővé teszi 20 ezer (!) védő tartását, akik 36 ezeret esznek óránként, és 1 napos raktárat számolva, elfér itt 8 ezer  támadó (19.200 fogyasztás/per óra), miközben továbbra is 3000 fős támadósereggel mehetek, továbbá egy alakváltó vagy jól összerakott relikviás várpari 20 ezer védő mellett a játékosok 92 százalékának a támadását 1700-2000 veszteséggel tudja fogni, támogatás nélkül is. A fennmaradó 8 százalék esetében a veszteség 2200-2600. (Veti védőkkel, sima toborzottal úgy egy ezressel több, mert bedől a fal...)
    Hozzá teszem, nálam nincs semmi extra, a közrend 375 százalék és 14-15ös kajás panelek vannak a csűrökben,amiket nagyobbrészt alakváltós eventből illetve top50ből szedtem össze. Relikviás panel egy sincsen, az üvegházakban van 1 darab 18as és 1 darab 16os (top 50 és top 100 nyermény, bárki számára elérhető). A magánfaluk nincsenek kimaxolva. Ha kimaxolom őket (nomád adja ingyen a zsetont hozzá) és 3as szintű sima relikviásokat rakok le 10 darabot, a termelés eléri az óránkénti 53-54 ezret. Akkor ezt minek még fokozni? Ha úgyse támad senki, mert értelme nincsen?
    Ötödször: lélekölőnek és unalmasnak tartom, hogy miközben zöldön 3 évi munkával, jó sok befektetéssel felépítettem valamit, ami működik (mások meg 6-7 évnyi munkát tettek bele), most állandóan arra kényszerülök, hogy nulláról építgessek kis kastélyokat, amik 10 nap múlva eltűnnek...nincs rá időm, én zöldön szeretnék normális pvp csatákat játszani.
    Hát elsőre ennyi. Sajnálom, ha ez most ennyire mínuszos, de a GGE láthatóan nem érti: nem szeretünk kicsiben építgetni, csatázni szeretünk...én legalábbis.
    Szia Uriel!
    Véleményem szerint teljesen feleslegesen öltek ennyi energiát ebbe az új eventbe. Bármelyik másik esemény megújítása hasznosabb lett volna. Én legalábbis biztos nem fogok egyszerre két szerveren játszani. Főleg úgy nem, hogy nulláról indulva 10 nap alatt kéne valamit elérni. Ez szerintem teljesen rossz irány. De már a távoli világnál is láthatták volna, ha megnézik, hányan játszanak ott aktívan. Erre benyomnak még egy ilyet.
    Lóránt
    Szia, csak most olvastam, amit írtál, különben le se írom, amit gondolok, mert azt gondolom detto, amit Te. 
    Kedves Uriel!
    Ígértem, ha van már érdemi tapasztalat, leírom, amit gondolok.
    Először is: igaza van azoknak, akik az átlépés nehézségeiről írnak. Bizony volt az én szövimben is, akinek lenyelte a 19990 rubinját és nem léptette át, engem átléptetett, de az átlépés nagyjából 8 percig tartott, ami elég idegölő. Ahogy átléptem, rögtön le is fagyott.
    Másodszor: hiányoznak a magyarázó szövegek, hol mit lehet (kell) csinálni, ezért, illetve a többszöri karbantartás, lefagyás miatt én játszani nem tudtam. Gondolom, ez gyerekbetegség és majd kiheveri, mert közben zöldön minden futott akadálymentesen.
    Harmadszor: a keretrendszerről viszont tudok véleményt írni. Ha jól látom, a távoli és a régi fővárosi event lett kicsi csavarral összegyúrva. Sajnos egy igen-igen rossz módszert választott a GGE, amit szerintem nem szabad így hagyni. Az a tény, hogy egy szövetséget 4 részre bontanak, és a kilépés sorrendje dönti el, ki melyikben van, súlyos esélyegyenlőtlenséghez vezet a játékosok között. Különösen azok indulnak nagy hátránnyal, akik esetleg a szövijük 5 fős csoportjába kerülnek...Ráadásul szövin belül növelheti az egyes játékosok között a fejlettségbeli különbséget, illetve a szövetségek kohézióját csökkenti.
    Magyarázom: ha a szövetség tagjai 'csak úgy' mennek ki, akkor aktívabb és passzívabb játékosok kerülnek össze, az aktívak, akik időt és pénzt tesznek bele, úgy érzik majd, hogy a passzívak miatt nem érik el azt az eredményt, amit a szövi másik csoportjában, ahol kevesebb a passzív játékos, mindenki megkap.
    Ha szervezett a kilépés és valamilyen rendszer szerinti a kilépés, és ez aktivitáshoz igazodik, akkor az aktívak ugyan fognak pénzt és időt beletenni, de a passzívak, ahogy írtam, lemaradnak.
    Ennél sokkal jobb módszer lett volna, ha egy szövi zöldön a Horzonton túl is egy szövi.
    Negyedszer: a játéknak nincs értelme, nincs célja. A jutalomrendszerből az látszik,hogy továbbra is az élelemtermelés növelését erőltetik, holott már így is túltermelésben van mindenki.
    Legyen konkrét a példa:
    Tűzön ma elértem az óránkénti 50 ezres kajatermelést. (Ebben nincs semmilyen szövibónusz, vagy rangbónusz!). Ez lehetővé teszi 20 ezer (!) védő tartását, akik 36 ezeret esznek óránként, és 1 napos raktárat számolva, elfér itt 8 ezer  támadó (19.200 fogyasztás/per óra), miközben továbbra is 3000 fős támadósereggel mehetek, továbbá egy alakváltó vagy jól összerakott relikviás várpari 20 ezer védő mellett a játékosok 92 százalékának a támadását 1700-2000 veszteséggel tudja fogni, támogatás nélkül is. A fennmaradó 8 százalék esetében a veszteség 2200-2600. (Veti védőkkel, sima toborzottal úgy egy ezressel több, mert bedől a fal...)
    Hozzá teszem, nálam nincs semmi extra, a közrend 375 százalék és 14-15ös kajás panelek vannak a csűrökben,amiket nagyobbrészt alakváltós eventből illetve top50ből szedtem össze. Relikviás panel egy sincsen, az üvegházakban van 1 darab 18as és 1 darab 16os (top 50 és top 100 nyermény, bárki számára elérhető). A magánfaluk nincsenek kimaxolva. Ha kimaxolom őket (nomád adja ingyen a zsetont hozzá) és 3as szintű sima relikviásokat rakok le 10 darabot, a termelés eléri az óránkénti 53-54 ezret. Akkor ezt minek még fokozni? Ha úgyse támad senki, mert értelme nincsen?
    Ötödször: lélekölőnek és unalmasnak tartom, hogy miközben zöldön 3 évi munkával, jó sok befektetéssel felépítettem valamit, ami működik (mások meg 6-7 évnyi munkát tettek bele), most állandóan arra kényszerülök, hogy nulláról építgessek kis kastélyokat, amik 10 nap múlva eltűnnek...nincs rá időm, én zöldön szeretnék normális pvp csatákat játszani.
    Hát elsőre ennyi. Sajnálom, ha ez most ennyire mínuszos, de a GGE láthatóan nem érti: nem szeretünk kicsiben építgetni, csatázni szeretünk...én legalábbis.
    Annyira nem kell várni ezeket az elemeket a magyar szerverre :)
    Számolgattam kicsit... Az 1. helyezett szövi tagjai (ne remélje senki, hogy a magyar szerveren lesz), 8 db maxos kaja elemet tud gyártani nagyjából és marad egy kevés anyag még. Ez 24000 plusz kajatermelés. A 2. helyezettnek kb. 5 db jön ki, a 3. nak 3, a 4-5.-nek 2 és a 6-10. már csak egy 6. szintű elemet tud csinálni (vagy több kisebbet, ha van egy kis esze.
    Ebből a top 10 szöviből 8 német szerverről lesz. Ők százezres temrelést fognak csinálni pár héten belül.
    Ahova a legerősebb HU2-es szövik beférhetnek, 1-2 ezer plusz termelést el lehet érni egy ilyen eventtel.
    De jó kérdés, hogy amúgy minek... Minek tartsak még több védőt, mikor ennyi is bőven elég, minek tartsak több támadót, mikor egy nomád/idegen körben úgyis csak annyi sereget tudok felpakolni egyszerre, hogy az egységeim nagy része itthon pihen? 

Na és ezek az épületek, mégkisebb kajafogyasztás a legerősebb német szöviknek... De minek? Mikor lesz már elég?

• senki77 (HU2)senki77 (HU2) Bejegyzések: 6HU2
    Elkezdődött, kimentem, és most feladtam...
    Elvileg 12-kor azért csináltak leállást, hogy ne keljen 10 percet várni a belépésre.
    Jelenleg 10-20 perc míg átlép, és 2-3 perc múlva ki is dob.
    Játszhatatlan.
    Ha legközelebb valamit élesben akar tesztelni a GGE akkor mondja azt, hogy ez egy teszt. De a Teszt verzók csak a GGE-nél működnek így, hogy költhetsz rögtön. Mondjuk kimész egy rubis kasttal, és nem tudsz aztán játszani vele.
    Persze mossák kezeiket.
    kész röhej ez az egész...
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 726HU2
    Már többen javasoltuk annak idején, hogy inkább egy új földrészt tegyenek be a pvp csatákhoz, ami ugyanúgy lehetne bizonyos ideig "nyitva", mint Berimond.

Alapból elhibázottnak találom, hogy nemzetközi eventről van szó. Az alvilági részen talán meg lehetett volna oldani, és mindenki a saját szerverén belül tudna játszani. A kis szerverek játékosainak esélyük sincs, ezt írták már itt feljebb is.

Sahrazad hozzászólásának harmadik pontjában tökéletesen leírja a problémát, ami szövin belül is keletkezik.

Továbbá alig kaptunk infót és rögtön bedobták az eventet, igazából időnk sem volt rá felkészülni, pedig itt tényleg fontos lenne a jól felépített stratégia.
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) Bejegyzések: 210HU2

Feltehetőleg nem a kis szerverek játékosainak pénzére számítanak, hanem a -német, és az egyéb nagy szerverek játékosaira. Ezért gondolom maradni fog minden így...

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
    Elkezdődött, kimentem, és most feladtam...
    Elvileg 12-kor azért csináltak leállást, hogy ne keljen 10 percet várni a belépésre.
    Jelenleg 10-20 perc míg átlép, és 2-3 perc múlva ki is dob.
    Játszhatatlan.
    Ha legközelebb valamit élesben akar tesztelni a GGE akkor mondja azt, hogy ez egy teszt. De a Teszt verzók csak a GGE-nél működnek így, hogy költhetsz rögtön. Mondjuk kimész egy rubis kasttal, és nem tudsz aztán játszani vele.
    Persze mossák kezeiket.
    kész röhej ez az egész...
    Igen, pont ez történt velem is, kimentem rubis kasttal, hogy kipróbáljam,azóta nem tudok belépni, elvben volt 6 (!) órányi galambom, de azóta lejárt és már nyilván kaptam 120 támadást a németektől, elvben van 24 órám arra, hogy megvegyem a kezdőcsomagot, hogy legyenek védőim vagy támadóim és nyersim, de mert nem tudok belépni, az is lejár, vagyis fizettem a semmiért 19999 rubint, nagyon gáz, igazad van:(
    A legkevesebb az lenne, ha visszaadnák a rubinját mindenkinek, és azt mondanák, rubinmentes éles tesztüzem.
    Mab (HU2) mondta:
    Már többen javasoltuk annak idején, hogy inkább egy új földrészt tegyenek be a pvp csatákhoz, ami ugyanúgy lehetne bizonyos ideig "nyitva", mint Berimond.

Alapból elhibázottnak találom, hogy nemzetközi eventről van szó. Az alvilági részen talán meg lehetett volna oldani, és mindenki a saját szerverén belül tudna játszani. A kis szerverek játékosainak esélyük sincs, ezt írták már itt feljebb is.

Sahrazad hozzászólásának harmadik pontjában tökéletesen leírja a problémát, ami szövin belül is keletkezik.

Továbbá alig kaptunk infót és rögtön bedobták az eventet, igazából időnk sem volt rá felkészülni, pedig itt tényleg fontos lenne a jól felépített stratégia.
    Igen, ez a plusz földrész jó ötlet, tetszik.
    Mondjuk azt se értem, a németeknek minek kell még több kaja...ott is csak 3k kati mehet egy támadással...kivéve, ha ott nincs felháborodás abból, ha lánctámadás megy, vagy egy játékos egyszerre több sereggel támad egy másik játékost.
    Mab, ha van időd és infód erről, priviben hálás lennék, másokat biztos nem érdekel...
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) Bejegyzések: 210HU2

Sah, szerintem nem a kaja miatt csinálják. Te is láttad a Távolin. Egyszerűen letarolnak mindenkit, ilyen a mentalításuk. Tudod kell nekik az "élettér"...

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
  • Patrik200903 (HU2)Patrik200903 (HU2) Bejegyzések: 17HU2
    Sziasztok.

Nem is értem a távolival kapcsolatban milyen rubinrol beszéltek mert nekem bizony nem jőtt át semmi vagy lehet hogy ez is teljesitmény kérdése?

Patrik
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 251HU2
    Sziasztok.

Nem is értem a távolival kapcsolatban milyen rubinrol beszéltek mert nekem bizony nem jőtt át semmi vagy lehet hogy ez is teljesitmény kérdése?

Patrik
    Csak ha veszel kint rubint, akkor jön vissza, ami megmarad.
    Lorant96 @ hu 2
  • Biby (HU2)Biby (HU2) Bejegyzések: 158HU2
    Sziasztok - Szia Uriel.
    Le irnák pár kritikát és pár javaslatot:
    Kritika:
    1. Egyszerüen játszhatatlan a játék: a kilépésre 5 - 20 percet kell várni , ha ki jútottál akkor minden kattintásra kell várni 5-10 másodpercet mire reagál.(Igaz ma hajnalban picit gyorsabb a játék, de távol áll a rendes szervertől)
    2. Csapni való a megjelenés: egymás hegyén - hátán a kastélyok , szinte érik egymást.
    3. A város államok vonalzóval miliméterre lettek el helyezve ? ennél jobban meg oldanaá a 13 éves fiam is.
    3. Olyan kevés a hely, hogy nem lehet a Főváros közelébe költözni ami eleve gyengiti az esélyt a védésre.
    4. Másodpercenként kerül a szövi háboruba más játékosokkal - nem szövikkel, amit nem értek miért ? elvileg egyszerre ennyi támadás lehetetlen. Nagyon zavaró, hogy minden másodpercben háborut ir ki más játékosokkal. A térképen mindenki piros emiatt(szinte mindenki)
    5. Nincs lehetőség diplomáciára és a szövi szintje se látható.
    Én is meg szoktam venni minimum a kezdő csomagot - de ilyen körülmények között tuti nem költök
    És szerintem többen gondolkodnak ugy mint én.
    Javaslatok:
    1. Lehhessen telyes létszámu kint is a szövetség.
    2. A vezetőség , rangok maradjon ugy mint a zöld birodalomban(a szövin belüli nézetltérések miatt mint ahogy azt fentebb le irták).
    3. A leg jobb megoldás az lenne ha mindenki a sajájt kastélyával kerülne ki (Védők, támadók, erődök, királyságok, termelés ...) Igy igazán érdemes lenne ott is költekezni és jó csatákat lehetne meg vívni azoknak aki szeretik a pvp harcokat.
    4. A kinti harcok során elszenvedett károk nem befolyásolnák a zöld birodalom kastélyát, erőforrásait , egységeit. Akkor igazán sokan mennének ki és kóstolnának belé az élles csatákba.
    5. Tehetnének napi jutalmakat amiket ott tudsz felhasználni - fejlődésre.
    6. A nyereménynek amik át kerülnek a zöld birodalomba lehetnének olyan szerüen mint az eventeken: mindenki döntse el egyénileg mit szeretne venni(eszközök , egységek , fejlesztési anyagok , felszerelések ...)
    Másképp esélyünk sincs a nagy(pénzes) szerverek ellen ami el veszi a kedvet az egéssz eseménytől legtöbben ki se mennek.
    Én személyesen nem fogok ott is pénzt költeni és az időmet sem pazarlom reá.
    Reméllem nem irtam sok butaságot és a fejlesztők is fel figyelnek pár ötletemre :)
    - Biby -

Biby - Hu2
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,539Moderator
    Sziasztok!
    Gyűjtögetjük a véleményeket és az ötleteket, amit most hétvégén fogok továbbítani. Láthatóan nem zökkenőmentes egy ilyen új esemény kezdése. Egy másik helyen leírtam, hogy a belépési hiba ( hosszú várakozás és a kidobálás) attól volt, hogy mindenki egyszerre akart kimenni. Az összes szerverről egy időben, ez erősen lelassította a CPU-t. 
    Egyesek elég jól látják a játék irányának vonalát. Természetesen nem a mi kis szerverünk az irányadó, hanem a nagyobbak, ahol a rubinvásárlás is sokkal aktívabb. A fejlesztők azok irányában fejlesztenek, akik sok pénzt áldoznak a játékra. Ezért a frissítések többnyire nekik kedveznek ( hiszen ők tartják el a játékot), nem pedig a rubint soha nem vásárlóknak, akiknek persze nem annyira jön be a sok rubinos fejlesztés. Azt mindenképpen meg kell értenünk, hogy nem a kispénzű magyar emberekre van szabva ez a játék. Mostanra legalább is ebbe az irányba ment el. Megértem a felháborodásokat, de a játék nem kötelező, s azt is megértem, hogy aki több éve játszik s annyi mindent beletett (időt, energiát, esetleg pénzt is), az nem szeretné elveszteni ezeket.
    Csokorba gyűjtöttem az ötleteket, kritikákat és tovább küldöm a kezelők felé.
    Uriel
Sign In to comment.