Vélemények a Távoli Horizont eseményről

Sziasztok!

Mivel az ismertetőben elég kevés az információ, ezért ezt a videót szereztem a GGS Twittwrre tett lapjáról. A beállításoknál lehet a magyar nyelvet kiválasztani. settings-subtitles-auto-translate-hungarian

https://www.youtube.com/watch?v=znR6jAHrdn0&feature=youtu.be

Remélem ezzel tudtam segíteni.
Ezután a bejegyzés után tudtok véleményt, ötleteket, változtatások kérését írni.
«134

• Kristofia665 (HU2)Kristofia665 (HU2) Bejegyzések: 37HU2
    szerkesztette ezt: 24.10.2019
    Sziasztok!

Így átolvasva a leírást meg megnézve a videót, első blikkre jónak tűnik. Ott viszont el fog csúszni a dolog hogy aki először megy át, az kapja a fővárost... Előre látom magam előtt hogy ebből sok probléma lesz, de ne legyen igazam... Annyi kérdésem lenne még mivel ez nem derült ki a leírásból (bocsi ha nagyon egyértelmű/szerepelt benne), de itt más szerverek játékosaival közös eventről van szó mint a távoli, vagy szerverenként külön kaland lesz?

Ha jól láttam, a jutalmak az új prémium elemek alapanyagai. Ezt szomorúan látom, mivel kicsit olyan mintha az ember feleslegesen koptatná a billentyűzetét hogy ne legyen több a kajatermelés, mert így is túl sok...

Az ötlet nekem jónak tűnik. Eleinte azt hittem hogy a vihar szigetekre kapunk valami frissítést, de úgy tűnik hogy a játékosok által felsorolt gondok nem a prioritások közé tartoznak a fejlesztőknél. Kíváncsian várom viszont az első ilyen eventet illetve a többiek véleményét. Én adok ennek egy esélyt, de így látatlanban nem akarom se dicsérni se szídni. Egy dolog ami talán nagyon nem tetszik: valami iszonyatosan rusnya lett a világtérkép. Lehet én vagyok az egyetlen aki így gondolja, de egyenesen bántja a szemet  :s
    Post edited by Kristofia665 (HU2) on
  • napsugár45 (HU2)napsugár45 (HU2) Bejegyzések: 43HU2
    És itt a saját támadók/védők amiket használni kell?
    És be kell gyújtani valakit ezekért a pontokért?

És a végén csak 1 szövi kap jutalmat?

A fő dolgok leírása megint kimaradt sajnos.

megakartam néznia  videót

de magyar felírrat az nincs:)

kéne egy tolmács:D
  • gomes111 (HU2)gomes111 (HU2) Bejegyzések: 45HU2
    Sziasztok!

Uriel köszi a videot segített valamelyest azért! :)

Van amúgy a videóban magyar felirat is!
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,539Moderator
    Sziasztok!
    Látom Ti itt megint eltértetek a témától. Igen azt is látom, hogy ki kezdte. Mint az óvodában, komolyan. Napsugárnak ajánlották, hogy angolul kéne tanulni, amire persze ugrott és rögtön személyeskedni kezd, mert akkor már neki is lehet ugye.
    Kérlek Titeket, hogy hagyjátok abba, mind az egymás piszkálását és inkább véleményeket kérek a Távoli Horizont eseményről, nem mellesleg.
    Kedves Napsugár, a bejegyzésemben az is ott van, hogy a videóban van magyar nyelvű aláírás, sőt azt is leírtam, hogy hogyan kell megoldani. Tehát csak símán magyarul kell tudni, és nem azonnal kritizálni a saját figyelmetlensége miatt az embernek. 
    És nem kell mindjárt engem tenni ismét a közepébe a Ti személyes és egyben nevetséges vitáitoknak. Nem nevelőnek vagyok itt, és főleg nem azért, hogy Ti mondjátok meg, hogy mit kellene tennem. 
    Mindkettőtöknek Sahrazadnak és Napsugárnak is adtam egy figyelmeztetést.
    Uriel
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 726HU2
    Aki esetleg nem találta meg: A videó beállításoknál (fogaskerék) a Feliratok(8) menüben az Automatikus fordítást kell választani, és ott lehet kiválasztani a magyar nyelvet.
    Sziasztok!
    Pontosan leírtam, hogy hogyan tudtok magyar feliratot csinálni:

"Mivel az ismertetőben elég kevés az információ, ezért ezt a videót szereztem a GGS Twittwrre tett lapjáról. A beállításoknál lehet a magyar nyelvet kiválasztani. settings-subtitles-auto-translate-hungarian"

Ennél jobban nem tudom elmondani, de látom hogy van akinek sikerült.
    Uriel

• rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 496HU2
    Mostanában nem erősségük ez a 10 órai kezdés az eventekkel kapcsolatban...
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    szerkesztette ezt: 25.10.2019
    Kedves Uriel:)

Valami bibi van

befizettem a 19999 rubintot erre a horizontos eventre, de nem enged át, többször is próbáltam, de a "kijelentkeztél, Ne feledd holnap egy újabb ajándékot kaphatsz" féle ablak jelenik meg és nem léptet átt ebbe a horizontos eventbe...
    És nem az van hogy lassan léptet át, mert vagy 10 prcet vártam és nem történt meg.
    De viszont mikor vissza mentem a váramba a rubintot azt levonta a rendszer, az bezzeg müködik, csak az event nem:D

Kérem az illetékesek intézkedjenek.

Jaj 4.-dik próbálkozásra sikerült
    Hogy én mindíg csak panaszkodok mi?:D

Hogy sikerült be lépned? :D engem még mindig nem enged be :)
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 496HU2
    Eddig izgalmas :D 

Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Gurka (HU2)Gurka (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    Sziasztok.Minket sem enged átlépni.
  • senki77 (HU2)senki77 (HU2) Bejegyzések: 6HU2
    A sokadik próbálkozásra se enged be...

Ennek biztos így kell müködnie?

kb 5 percig hagytam tőlteni mire be tőltötte eddig csak HTML5 verzioval sikerült!

Viszont nemzetközi szövikkel együtt mutatja a sorrendet!

Ez nem csak a magyarokkal kellene müködnie vagyis hu2-n!
    Sziasztok!
    Mindenki mindenhol észrevette, hogy elég nehezen lehetett belépni a Horizonton Túlra. Ez azért van, mert szinte minden szerverről mindenki egyidőben akart belépni. Ez  egy kicsit lelassította a CPU-t. Legyetek türelemmel, és a HTML verziót használjátok, ahogy azt már többször ajánlották.
    Uriel
    Ennek biztos így kell müködnie?

kb 5 percig hagytam tőlteni mire be tőltötte eddig csak HTML5 verzioval sikerült!

Viszont nemzetközi szövikkel együtt mutatja a sorrendet!

Ez nem csak a magyarokkal kellene müködnie vagyis hu2-n!
    Szia!
    Úgy érted, hogy a nemzetközi szervereket is mutatja? Igen együtt vagyunk mindenkivel.
    Uriel
    Azt hittem csak hu2 versenyez majd egymással :) akkor ezt be néztem! Köszi Uriel!
    min 5 percig kell várni akkor beenged
    5-10 percet meg csak kibírunk igy a 21 dik században nem?:D

vicc vót
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 251HU2
    Szia Uriel!
    Véleményem szerint teljesen feleslegesen öltek ennyi energiát ebbe az új eventbe. Bármelyik másik esemény megújítása hasznosabb lett volna. Én legalábbis biztos nem fogok egyszerre két szerveren játszani. Főleg úgy nem, hogy nulláról indulva 10 nap alatt kéne valamit elérni. Ez szerintem teljesen rossz irány. De már a távoli világnál is láthatták volna, ha megnézik, hányan játszanak ott aktívan. Erre benyomnak még egy ilyet.
    Lóránt
    Lorant96 @ hu 2
    Lorant96 van ebben valami amit írsz! :) A szerkesztők szerintem valami más világban játszanak! :disappointed:

Egy új dolog amire lehet kőlteni 
Sign In to comment.