FŇĎoldal‚Äļ Bejelent√©sek √©s h√≠rek megbesz√©l√©se

√öj moder√°torokra van sz√ľks√©g√ľnk!

Moder√°torCsapatunkba folyamatosan keres√ľnk tehets√©ges embereket. Azaz √©ppen t√©ged! Ha √ļgy gondolod, tudn√°l nek√ľnk seg√≠teni a szervez√©sben √©s a t√°j√©koztat√°sban a k√∂z√∂ss√©g√ľnk sz√°m√°ra, √©s k√∂zben a sz√≥rakoztat√≥ oldaladat is megfelelŇĎen tudod haszn√°lni, k√©rj√ľk, jelentkezz. A f√≥rumon, a bejelent√©sekkel k√∂zz√©tett kulisszatitkokn√°l, a Discordon √©s a k√∂z√∂ss√©gim√©dia-csatorn√°inkon is sz√ľks√©g√ľnk van emberekre.

Ha felkeltett√ľk az √©rdeklŇĎd√©sedet, kattints IDE.

ūüí• Egy√©ni probl√©m√°k ūüí•

14557

• UrielUriel Bejegyz√©sek: 2,654
    DeuTor (HU2) mondta:
    Uriel, olvastam a legfrissebb friss√≠t√©st, ezekrŇĎl az ez√ľstdarabokr√≥l, √©s aranydarabokr√≥l.
    Ezzel semmi probl√©m√°m, m√°r nyertem is j√≥p√°rat, de nincs hol elk√∂ltsem, vegyek belŇĎle valamit.
    Ilyenkor mi van?
    Nincs meg az aranys√°tor, nincs sehol
    Szia!
    Ezek a boltok 60-as szinttŇĎl √©rhetŇĎek el.
    Uriel
  • icka (HU2)icka (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 219
    szerkesztette ezt: 11.10.2019
    Panaszkodtam az aj√°nd√©kok hi√°ny√°ra, erre k√ľldtek p√°rezer k√°nt√°bl√°t! Csak nekem?¬† icka

K√∂zben r√°j√∂ttem, hogy az arany √©s ez√ľst boltban v√°s√°roltam be! :)))

Post edited by icka (HU2) on
    icka @ hu 2
    A Haz√°√©rt! sz√∂vets√©g vezetŇĎje
  • DeuTor (HU2)DeuTor (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 2
    Uriel mondta:
    Szia!
    Uriel
    Köszi a tájékoztatást :) (Bár nem értem a logikát, ha már kapok, hagy költsem el :D )
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 569
    DeuTor (HU2) mondta:
    Uriel mondta:
    Szia!
    Uriel
    Köszi a tájékoztatást :) (Bár nem értem a logikát, ha már kapok, hagy költsem el :D )
    √Čn √©rtem a logik√°t benne... FejlŇĎdj gyorsabban, ehhez ak√°r p√©nzt is k√∂lts √©s akkor hamarabb el√©red. :)
    Ez egy pay to win j√°t√©k, sosem a j√°t√©kos √©rdekek lesznek az elsŇĎdlegesek. :)¬†¬†
    ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Tippek √ļj f√≥rumoz√≥knak¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† Gyorsabb j√°t√©kmenet¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    √Čs m√©g sok m√°s √ļtmutat√≥...
    Goodgame matek 3 képben

¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†Tippek √ļj f√≥rumoz√≥knak¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† Gyorsabb j√°t√©kmenet¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬† ¬†

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
  • tokl√°szlo (HU2)tokl√°szlo (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 13
    szerkesztette ezt: 19.10.2019
    Uriel töröld légyszi :D
    Post edited by tokl√°szlo (HU2) on
    Ez a V√©szmad√°r Kapit√°ny video nagyon gagyi! Ennyire futn√° a t√∂bbmilli√°rdos bev√©telbŇĎl? Tiszta ded√≥!¬†
    icka @ hu 2
    Uriel töröld légyszi :D
    Szia!
    Mit kellene törölnöm?
    Uriel
  • Mab (HU2)Mab (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 861
    Azért négy aktív eventet betenni egyszerre, szerintem a ló másik oldala. Arról nem is beszélve, hogy négy eventes ikon van egymás felett, a Viharon ez öt ikont jelent. Minimum lapozhatóvá kellene tenni az ikonokat.
    EgyszerŇĪen t√∂nkreteszi a j√°t√©kot a sok ikon. Legal√°bb alul, illetve a k√©pernyŇĎ oldalain osztan√°k el ŇĎket. A k√©tszer n√©gy ikon egym√°s felett (rubis aj√°nlatok √©s az eventes ikonok) elrontja a j√°t√©k√©lm√©nyt. A mobilon j√°tsz√≥knak ez m√©g durv√°bb.
    Nem tudok bel√©pni az √ļj kalandba!
    icka @ hu 2
    icka (HU2) mondta:
    Nem tudok bel√©pni az √ļj kalandba!
    Még mindig nem tudok belépni! Mi lehet az ok?

icka @ hu 2
    Hajnal 2-kor siker√ľlt bel√©pnem!

icka @ hu 2
    icka (HU2) mondta:
    Hajnal 2-kor siker√ľlt bel√©pnem!

Szia!
    Egy m√°sik bejegyz√©sben meg√≠rtam, hogy az okozta a hib√°t, hogy mindenki egyszerre akart kimenni, minden szerverrŇĎl. Tudom, hogy sok√°ig tart bel√©pni, s tudj√°k ezt a kezelŇĎk is. Rem√©lj√ľk tudnak valamit tenni majd. Nem most , mert ism√©t h√©tv√©ge van.
    Uriel
    K√∂szi Uriel, bocs a t√ľrelmetlens√©gem√©rt! :)

icka @ hu 2
  • LORD POK (HU2)LORD POK (HU2) HU2 Bejegyz√©sek: 39
    Kedves Uriel:-))

Z√∂ld kir√°lys√°gban a rabl√≥b√°r√≥ kast√©lyait nem tudom fel√ľtni magasabb szintre,mert t√°mad√°s ut√°n vissza√°ll 1es szintre.
    Van meghat√°rozva,hogy mennyi tornyot lehet t√°madni.
    V√°rom v√°laszod.
    Tisztelettel:  Pok
    LORD POK @ hu 2
    Másnak is szívesen várom válaszát.
    LORD POK @ hu 2
    szerkesztette ezt: 03.11.2019
    Másnak is szívesen várom válaszát.
    Szia!

Minden kir√°lys√°gban 150 db tornyod lehet, ami magasabb, mint egy alap torony szintje (teh√°t z√∂ld√∂n 150 db 2-es, vagy magasabb szintŇĪ tornyod lehet). √ćgy ha fel√ľtsz egy 151. tornyot 2-es szintre, akkor valamelyik a legkisebb szintŇĪek k√∂z√ľl vissza√°ll alap szintŇĪre. Ez k√ľl√∂n√∂sen akkor sz√≠v√°s, ha valaki √ļj helyre k√∂lt√∂z√∂tt, csupa 1-es szintŇĪ tornyokat kezdene el fel√ľtni, de nem tud, mert folyton vissza√°ll. Ha ez a helyzet n√°lad is, akkor √≠rj a supportnak √©s k√ľldd el nekik azoknak a t√°voli tornyoknak a koordin√°t√°it, amiket szeretn√©l ha vissza√°ll√≠tan√°nak 1-es szintŇĪre, hogy visszaker√ľlj a 150-es limit al√°.

Kedves Rotkiv!
    Köszönöm válaszod:-)))
    Tavaly k√∂lt√∂ztem a r√©gi tornyaim m√°r 1-es szinten vannak.Az √ļj helyemen kb:30 db-ot kezdtem √ľtni ezeknek lehet nŇĎvelni a szintj√©t, de t√∂bbet nem enged.
    √ćrtam a Supportnak is.
    Tisztelettel:  Pok
    LORD POK @ hu 2
    Mikor v√°laszol a Support???
    LORD POK @ hu 2
    Mikor v√°laszol a Support???
    1 nap és 232 év közti terjedelemben bármikor. :D 

Sign In to comment.