Egyéni problémák

14550

• UrielUriel Bejegyzések: 2,584Moderator
    DeuTor (HU2) mondta:
    Uriel, olvastam a legfrissebb frissítést, ezekről az ezüstdarabokról, és aranydarabokról.
    Ezzel semmi problémám, már nyertem is jópárat, de nincs hol elköltsem, vegyek belőle valamit.
    Ilyenkor mi van?
    Nincs meg az aranysátor, nincs sehol
    Szia!
    Ezek a boltok 60-as szinttől érhetőek el.
    Uriel
  • icka (HU2)icka (HU2) Bejegyzések: 121HU2
    szerkesztette ezt: 11.10.2019
    Panaszkodtam az ajándékok hiányára, erre küldtek párezer kántáblát! Csak nekem?  icka

Közben rájöttem, hogy az arany és ezüst boltban vásároltam be! :)))

Post edited by icka (HU2) on
    icka @ hu 2
  • DeuTor (HU2)DeuTor (HU2) Bejegyzések: 2HU2
    Uriel mondta:
    Szia!
    Uriel
    Köszi a tájékoztatást :) (Bár nem értem a logikát, ha már kapok, hagy költsem el :D )
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 514HU2
    DeuTor (HU2) mondta:
    Uriel mondta:
    Szia!
    Uriel
    Köszi a tájékoztatást :) (Bár nem értem a logikát, ha már kapok, hagy költsem el :D )
    Én értem a logikát benne... Fejlődj gyorsabban, ehhez akár pénzt is költs és akkor hamarabb eléred. :)
    Ez egy pay to win játék, sosem a játékos érdekek lesznek az elsődlegesek. :)  
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
    Goodgame matek 3 képben

Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
  • toklászlo (HU2)toklászlo (HU2) Bejegyzések: 9HU2
    szerkesztette ezt: 19.10.2019
    Uriel töröld légyszi :D
    Post edited by toklászlo (HU2) on
    Ez a Vészmadár Kapitány video nagyon gagyi! Ennyire futná a többmilliárdos bevételből? Tiszta dedó! 
    icka @ hu 2
    Uriel töröld légyszi :D
    Szia!
    Mit kellene törölnöm?
    Uriel
  • Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 755HU2
    Azért négy aktív eventet betenni egyszerre, szerintem a ló másik oldala. Arról nem is beszélve, hogy négy eventes ikon van egymás felett, a Viharon ez öt ikont jelent. Minimum lapozhatóvá kellene tenni az ikonokat.
    Egyszerűen tönkreteszi a játékot a sok ikon. Legalább alul, illetve a képernyő oldalain osztanák el őket. A kétszer négy ikon egymás felett (rubis ajánlatok és az eventes ikonok) elrontja a játékélményt. A mobilon játszóknak ez még durvább.
    Nem tudok belépni az új kalandba!
    icka @ hu 2
    icka (HU2) mondta:
    Nem tudok belépni az új kalandba!
    Még mindig nem tudok belépni! Mi lehet az ok?

icka @ hu 2
    Hajnal 2-kor sikerült belépnem!

icka @ hu 2
    icka (HU2) mondta:
    Hajnal 2-kor sikerült belépnem!

Szia!
    Egy másik bejegyzésben megírtam, hogy az okozta a hibát, hogy mindenki egyszerre akart kimenni, minden szerverről. Tudom, hogy sokáig tart belépni, s tudják ezt a kezelők is. Reméljük tudnak valamit tenni majd. Nem most , mert ismét hétvége van.
    Uriel
    Köszi Uriel, bocs a türelmetlenségemért! :)

icka @ hu 2
  • LORD POK (HU2)LORD POK (HU2) Bejegyzések: 38HU2
    Kedves Uriel:-))

Zöld királyságban a rablóbáró kastélyait nem tudom felütni magasabb szintre,mert támadás után visszaáll 1es szintre.
    Van meghatározva,hogy mennyi tornyot lehet támadni.
    Várom válaszod.
    Tisztelettel:  Pok
    LORD POK @ hu 2
    Másnak is szívesen várom válaszát.
    LORD POK @ hu 2
    szerkesztette ezt: 03.11.2019
    Másnak is szívesen várom válaszát.
    Szia!

Minden királyságban 150 db tornyod lehet, ami magasabb, mint egy alap torony szintje (tehát zöldön 150 db 2-es, vagy magasabb szintű tornyod lehet). Így ha felütsz egy 151. tornyot 2-es szintre, akkor valamelyik a legkisebb szintűek közül visszaáll alap szintűre. Ez különösen akkor szívás, ha valaki új helyre költözött, csupa 1-es szintű tornyokat kezdene el felütni, de nem tud, mert folyton visszaáll. Ha ez a helyzet nálad is, akkor írj a supportnak és küldd el nekik azoknak a távoli tornyoknak a koordinátáit, amiket szeretnél ha visszaállítanának 1-es szintűre, hogy visszakerülj a 150-es limit alá.

Kedves Rotkiv!
    Köszönöm válaszod:-)))
    Tavaly költöztem a régi tornyaim már 1-es szinten vannak.Az új helyemen kb:30 db-ot kezdtem ütni ezeknek lehet nővelni a szintjét, de többet nem enged.
    Írtam a Supportnak is.
    Tisztelettel:  Pok
    LORD POK @ hu 2
    Mikor válaszol a Support???
    LORD POK @ hu 2
    Mikor válaszol a Support???
    1 nap és 232 év közti terjedelemben bármikor. :D 

Sign In to comment.