Hibák, bugok tömkelegének halmaza

Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 140HU2
szerkesztette ezt: 11.10.2019 itt: Technikai problémák és bugok
Ma délelőtt karbantartás volt és nem látok itt sehol sem erről szóló tájékoztatást...  Sem a hivatalos hírek rovatban, sem másutt... Lehet vaksi vagyok és nem látom a fától az erdőt,... bár... - a topicoc listája egyre csak bővül és szinte már lehetetlenség megtalálni amit az ember fia meg szeretne találni. Mondjuk  nagyon érdekes olvasmány a 2017-es év végi eseménynaptár pl.  :-D  Ez milyen érdekes! GGE bácsi megvonta tőlünk az eseménynaptárt, de a tavalyit és a tavalyelőttit, azért itthagyta. vajon miért is?  Egyébként éjszaka nem lehet megcsinálni a karbantartást, mert akkor sötét van és a GGE-s bácsik nem látnak a sötétben...  :-D  A nomádok újfent késnek viszont. :-D  Érzem, hogy a GGE-es bácsik szeretnek minket és ott szívatnak minket játékosokat, ahol csak tudnak... :-D
«13

• Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 140HU2
    Ha  volt, akkor jól látható helyre kellene azt pakolgatni, hogy az egyszerű földi halandónak is feltűnjön!
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 527HU2
    Ha  volt, akkor jól látható helyre kellene azt pakolgatni, hogy az egyszerű földi halandónak is feltűnjön!
    Ott van a fórum tetején 3 nagy lap, amin a legutolsó 3 hivatalos hír van. Ahogy te magad mondtad, ehhez elég vaksinak kell lenni, hogy valaki ne vegye észre. :) 
    Hivatalos híreket egyébként meglepő módon a hivatalos hírek topicban találod. Rákattintasz és ott lesznek időrendi sorrendben. Ennél jobban nehéz szemléltetni. Kicsit neked is kell keresgélned, nem sokat.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) Bejegyzések: 210HU2
    szerkesztette ezt: 12.10.2019

Régen piszkáltad már Urielt ez jó alkalomnak tűnt. De ahogy Rotkiv mondja, elég szemléletesen ki van írva....

Post edited by Uriel on
    Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,596Moderator
    Sziasztok!
    A bejelentések időrendben történnek, azok besorolása is. Nem szerkesztem a fórumot, hanem folyamatosan jegyzek be. Nekem is végig kell néznem minden topikot, hogy vannak-e újabb bejegyzések.
    Könnyű kritikát , véleményt mondani hirtlen, ha éppen valami nem úgy van, ahogy eddig, anélkül hogy a probléma esetleges megoldását keresnék. Azonban amikor valami jó, vagy jó lesz, azt már nem jegyzik be többnyire. Csak a problémákat szeretik hirtelen odamondani, jól megtoldva fajsúlyos szavakkal is, hogy a GGE láthassa a nyomatékot. Hát sajnos nem látja, én látom csak, mert a bejegyzéseket csak én olvasom el. A nyomatékokat pedig nem küldöm tovább, csak a problémát magát.
    Sajnos vannak akik engem tartanak a hibák forrásának, vagy megoldásának, ezért rajtam vezetik le az ingerültséget. Megértem ezt is, de ettől még nem fogom tudni orvosolni a bajokat.  A hibák, bugok tömkelege és halmaza, lehet hogy csak egyszerű figyelmetlenségek és nemtörődömségek következménye mindkét részről. A GGE oldaláról és a játékosok szemszögéből is. Én az ottani munkába nem látok bele.
    Természetesen vannak problémák, de mivel azok minden szerveren jelentkeznek, azokat a többi moderátor is jelenti. ezért valószínű, hogy az ilyen általános bugok javítása hamar megtörténik. 
    Sok olyan bejegyzés van, ami ugyanarról a problémáról szól. Nem én nyitottam ezeket, hanem a dühödt játékosok, hogy mindenki azonnal olvashassa, hogy a GGE mekkora hibákat tud elkövetni, amit egyébként mindenki tapasztal. Pár ember szerint ott dilletánsok, nem hozzá értő személyek, pénzéhes emberek, matematikai zsenik, és hasonló személyek dolgoznak. Ezeket a véleményeket sem továbbítom, nem erről szól a fórum.
    Általában a játékosok kéréseit veszik figyelembe a változtatásoknál, de a mi kis szerverünk továbbra sem igazán mérvadó ebben.
    Uriel
    szerkesztette ezt: 27.10.2019

Régen piszkáltad már Urielt ez jó alkalomnak tűnt. De ahogy Rotkiv mondja, elég szemléletesen ki van írva....

Az odáig rendben is lenne,  de ha egyszer pl.  bírkapörkölt lesz a menü, akkor ne mákostésztát tálaljanak már elém!  Ez csak egy definiált hasonlat volt...   Szóval most már az van, ha valamit sérelmezek és azt ki is biggyesztem a fórumra, akkor azonnal a moderátor piszkálgatásával van összefüggésbe hozva....    Tényleg vak vagyok , mert visszaolvasva a tegnapi irományomat, sehol nem látom, hogy akár egyszer is említettem volna a moderátor, vagy az uriel nevet,.... sőt, még csak nem is célozgattam rá, kedves druszám...   Szóval  eme megnyilatkozásod ezúttal nem nyert hangszórót...  Nnna jó, inkább hagyjuk....  Borzasztó nehéz lett volna odaírni a 'karbantartás'  szót...  Itt megint csak nem Uriellel van bajom.   Nem kell félreérteni a dolgot...     Bár néha Uriel is gyakran olyanokat írkál, hogy az ember fia csak bosszankodik rajta...
    Post edited by Uriel on
  • gatijoz (HU2)gatijoz (HU2) Bejegyzések: 77HU2
    sziasztok. Foszto utazo ládákat ti fel tudjátok tenni? sajnos én nem elvileg van de gyakorlatilag mikor feltenném nincs sehol.A mutatja de mikor feltenném ott nincs.
    gatijoz @ hu 2
  • Freya (HU1)Freya (HU1) Bejegyzések: 3HU1
    sziasztok. Foszto utazo ládákat ti fel tudjátok tenni? sajnos én nem elvileg van de gyakorlatilag mikor feltenném nincs sehol.A mutatja de mikor feltenném ott nincs.

Szia!

A fosztogató ládákat a kán védésekor tudod használni. Mikor a védelmet állítod, a vártoronyban tudod őket felrakni.

Üdv.:

F

szia igen ezt tudom eddig müködött is de most nem van de még sincs :-(
    gatijoz @ hu 2
    sziasztok kezd most márt vicc lenni ez a játék ügyfél szolgálatnak gyakorlatilag nincs értelme írni a foszto ládával kapcsolatos probléma ugyan ugy fent áll irtam az e-mail vátozásról köszi hogy irtál elégedett vagyok e a megoldással a semmivel nem sajnálom hogy ide jutunk:-(
    gatijoz @ hu 2
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 527HU2
    sziasztok kezd most márt vicc lenni ez a játék ügyfél szolgálatnak gyakorlatilag nincs értelme írni a foszto ládával kapcsolatos probléma ugyan ugy fent áll irtam az e-mail vátozásról köszi hogy irtál elégedett vagyok e a megoldással a semmivel nem sajnálom hogy ide jutunk:-(
    Én sem értem amit írsz, nem csodálom, hogy a support, ami idegen nyelven van sem tud segíteni. 
    Esetleg leírhatnád érthetőbben a problémádat. Az írásjelek használata, meg a mondatokban történő leírás lehet, hogy segítene a helyzeten. :) 
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,596Moderator
    szerkesztette ezt: 27.10.2019
    Sziasztok!
    Mivel nekem is vannak ilyen ládáim, fel is szoktam tenni, ha Kán támadást védek. Nálam tökéletesen működik. Freya is pontosan leírta, hogy a vártoronyban lehet őket feltenni, tehát nem a falra, nem az árokra, hanem a toronyra. Három helyed van ott és 99 darabot tudsz egy helyre tenni.
    Uriel
    Post edited by Uriel on
    sziasztok igen tudom hova kell feltenni eddig müködött sajnos a mostani event alatt nem müködig van belölle böven látni mikor megnézem de amikor fel szeretném tenni nincs sehol egyszerüen nem látni csak mikor az eszköztárat nézem.
    gatijoz @ hu 2
  • Lorant96 (HU2)Lorant96 (HU2) Bejegyzések: 253HU2
    szerkesztette ezt: 15.10.2019
    Nem kevered a fosztogatóládát a fosztogató-utazóládával?
    Lorant96 @ hu 2
  • Litania (HU2)Litania (HU2) Bejegyzések: 15HU2
    Más belefutott hasonlóba? Nem lehetett becsukni a napi feladat ablakot, ez lett a vége.

Litania @ hu 2
    szerkesztette ezt: 25.10.2019
    Ez van...
    sziasztok sajnos épület elemet nem tudok gyártani egyes sikerül a 2szintnél nem megy tovább beragad az 1másodperc és ennyi.
    gatijoz @ hu 2
  • Mályvacukor (HU1)Mályvacukor (HU1) Bejegyzések: 1HU1
    Hello!

Vége a mai karbantartásnak, azóta nem tudunk kémkedni, katt a kémre és nagy erőkkel elkezdenek pörögni a kerekek... Többen is vagyunk.

Mályvacukor
  • Tkati (HU2)Tkati (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    Sziasztok!

A karbantartás óta nem lehet kémkedni.

Tkati
  • Litania (HU2)Litania (HU2) Bejegyzések: 15HU2
    Sziasztok!
    Csatlakozom a kémkedési problémához! Többen vagyunk a szöviből fenn, nem tudunk kémkedni. Pörög-pörög, semmit sem tudunk csinálni, csak kilépni.
    Megjegyzem a belépés sem volt egyszerű, sokat lassult, hosszú volt, míg feladta a belépő ablakot.
    Üdv. 
    Litania @ hu 2
Sign In to comment.