Lefagyás

Ha sikerül pont akkor kattintani a térképre, mondjuk egy kastélyra, amikor felbukkan egy ablak, akkor a játék lefagy, a felbukkant ablakot nem lehet bezárni. Be kell zárni a böngésző tabot, és újraindítani a játékot. Nem könnyű tesztelni, belátom, de háromszor vagy négyszer is előfordult velem az elmúlt pár napban.

• UrielUriel Bejegyzések: 2,673Moderator
    Szia!
    Jelentem a hibát, sajnos nem egyedi.
    Uriel
  • sahrazad (HU2)sahrazad (HU2) Bejegyzések: 167HU2
    ivanhu (HU2) mondta:
    Ha sikerül pont akkor kattintani a térképre, mondjuk egy kastélyra, amikor felbukkan egy ablak, akkor a játék lefagy, a felbukkant ablakot nem lehet bezárni. Be kell zárni a böngésző tabot, és újraindítani a játékot. Nem könnyű tesztelni, belátom, de háromszor vagy négyszer is előfordult velem az elmúlt pár napban.

Csatlakoznék. Nálam is pont ez van, csak nem akartam eddig panaszkodni, és ugyanez a jelenség fordul elő, ha pl. a felszerelésraktárban csinálok valamit, pl. eladok egy eszközt vagy felpakolok egy új parit. Kánozásnál pedig már attól lefagyott a kán támadásom, hogy egy rablós jeli éppen abban a pillanatban 'érkezett' be, amikor rányomtam a támadás gombra. Ugyanez a helyzet a  minden óra 6 perckor (nálam ekkor, lehet másnál máskor) hirtelen egyszerre felugró ajánlatos ablakoknál. Totál fagyás minden órában 1x. 
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,673Moderator
    Sziasztok!
    Mint írtam, jelentettem a hibát. Többnyire azt adják válasznak, hogy a konfigurációk, a komputer fejlettsége, a használt böngésző, a játékot működtető szoftwear ( HTML5 amit ők ajánlanak), a gyorsítótár, a böngészőtár lehetnek alapból a jelenség okozói. Jelentettem, hogy nem csak ezekben az esetekben van ez a hiba.
    Uriel
  • gubamarci66 (HU2)gubamarci66 (HU2) Bejegyzések: 1HU2
    Sziasztok egy kérdésem lenne.
    mostanában több ízben ledobott a böngésző, hogy kevés a memória.
     kérdés hogy 8GB memóriával elmenne ? 
    A gépem win 7 hom premium / 4GB ram / bongésző opera használom. A proci kihaszbáltsága kb 5%
    de más böngésző is ledob A más világ küldetéseket be se tölti.   
    gubamarci66 @ hu 2
Sign In to comment.