NOMÁDOK KÉSÉSE...

Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 140HU2
szerkesztette ezt: 27.09.2019 itt: Technikai problémák és bugok
2019.09.27.   11:50    Nagy valószínűséggel a nomád seregek eltévedhettek idefele jövet, mert még a déli harangszóra sem érnek ide...  Lehetséges, hogy betértek a sarki kocsmába sörözni!  Újfent hatalmas gratulációm a 'mélyentisztelt! Good Game Empire-nek!  

• Mab (HU2)Mab (HU2) Bejegyzések: 757HU2
    Valaki sörre, valaki meg a kán vérére szomjazik. :) 
  • Macilacee (HU2)Macilacee (HU2) Bejegyzések: 140HU2
    Szia!   Mondjuk én speciel mind a kettőre! :D   Csak ilyenkor kicsit bosszantó, hogy aki haladni is szeretne a Lótusz király fesztiváljával, az most türelmetlenűl várakozik, pláne  ha  dolgozó ember lévén, azt a kevéske kis szabadságát rááldozva szeretne haladni az eventtel, de a 'mélyentisztelt" Good Game Empire sokadjára is keresztbe tesz a játszani szándékozóknak...
  • DevKiller (HU2)DevKiller (HU2) Bejegyzések: 122HU2
    szerkesztette ezt: 27.09.2019
    Szia!   Mondjuk én speciel mind a kettőre! :D   Csak ilyenkor kicsit bosszantó, hogy aki haladni is szeretne a Lótusz király fesztiváljával, az most türelmetlenűl várakozik, pláne  ha  dolgozó ember lévén, azt a kevéske kis szabadságát rááldozva szeretne haladni az eventtel, de a 'mélyentisztelt" Good Game Empire sokadjára is keresztbe tesz a játszani szándékozóknak...
    Na igen. Én is épp várok. De volt mára ígérve egy hotfix, ami eddig nem teljesült. Gondolom majd ha az egyszer meglesz, akkor jönnek a Nomádok.

Szerkesztés: Mikor leírtam pont megérkeztek. Ekkora mázlim legyen :))
    Szint: 70
    Legendás szint: 78
    Legnagyob elért rang : "Az acélszívű"
    Berimondi elért legnagyobb rang: "Kard védelmezője"
    Szövetség: KERESZTESEK
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) Bejegyzések: 210HU2
    Érdekes ez a 150%-os Prime Time is. Ha rányomsz akkor is csak a simát adja, legalábbis nálam.
    Nem állnak a helyzet magaslatán, csak a kapkodás. mint mindig...
    Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus
    Legendás szint:800
  • Freya (HU1)Freya (HU1) Bejegyzések: 3HU1

Azért remélem senki nem halt bele abba a 2 órába nomád nélkül :D

Mi nem, csak a katonák a várban és az erődökben, amikor a GGE  az élelemfogyasztással manipulál és már nagyon sokszor észrevettem, hogy felpörgetik az élelemfogyasztást és idő előtt megtörténik a dezert…  Többfelől is érkezett ilyen jellegű probléma... 
    Érdekes ez a 150%-os Prime Time is. Ha rányomsz akkor is csak a simát adja, legalábbis nálam.
    Nem állnak a helyzet magaslatán, csak a kapkodás. mint mindig...

Vonalas telóról szándékoztam  rubint vásárolni... nem lehet. Kész átverés...  Ennyit a GGE-ről…  .-p
    szerkesztette ezt: 20.10.2019
    2019.10.20. Délelőtt 10:00h-kor megérkeztek a nomádok. ( Ugye, ugye, hogy időben be tudják tenni a nomád eventet, ha kicsit megerőlteti magát a 'kedves gge társaság' és nem délután 13-kor... :p)  itt annyi apróka megjegyzésem van, hogy betették de.10:00-kor az értesítés szerint 5 nap!  Nézem, 11:30-kor,... már csak 4,5 nap  :-D  nem kellene ilyen látványosan tévednie, vagy félrevezetnie a gge-nek  :-D  Újfent gratula nekik!  Szánalmasak...
    Post edited by Uriel on
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) Bejegyzések: 518HU2
    2019.10.20. Délelőtt 10:00h-kor megérkeztek a nomádok. ( Ugye, ugye, hogy időben be tudják tenni a nomád eventet, ha kicsit megerőlteti magát a 'kedves gge társaság' és nem délután 13-kor... :p)  itt annyi apróka megjegyzésem van, hogy betették de.10:00-kor az értesítés szerint 5 nap!  Nézem, 11:30-kor,... már csak 4,5 nap  :-D  nem kellene ilyen látványosan tévednie, vagy félrevezetnie a gge-nek  :-D  Újfent gratula nekik!  Szánalmasak...
    Az event 5 nap, a boltot 4,5-nek írja, mivel az a vége előtti éjfélkor visszaáll alaphelyzetbe. Gondolom először az elsőt, aztán a másodikat nézted.
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
Sign In to comment.