Főoldal Hungarian Kérdések a játékkal kapcsolatban

Új moderátorokra van szükségünk!

ModerátorCsapatunkba folyamatosan keresünk tehetséges embereket. Azaz éppen téged! Ha úgy gondolod, tudnál nekünk segíteni a szervezésben és a tájékoztatásban a közösségünk számára, és közben a szórakoztató oldaladat is megfelelően tudod használni, kérjük, jelentkezz. A fórumon, a bejelentésekkel közzétett kulisszatitkoknál, a Discordon és a közösségimédia-csatornáinkon is szükségünk van emberekre.

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, kattints IDE.

Kérdés

24

Válaszok

• pepe59 (HU2)pepe59 (HU2) HU2 Bejegyzések: 22
    szerkesztette ezt: 02.07.2019
    Sziasztok!
    @Uriel nekem ezzel nem nagyon akadna problémám csak értelmetlennek  érzem amit most a GGE próbálni,megvalósítani akar.
    Egyrészt így mint már párak írták lehetetlen lesz készülni az eventekre,másrészt neked is van magánéleted és gondolom ez melett munkád is (de ebbe nem akarok bele menni,nem tartozik rám/ránk),a lényeg itt az lenne hogy a magánéleted mellett te se tudsz  (más modiknál is így van sztem) mindig ide jönni és felrakni az éppen aznapi eventet,feltéve hogy mondjuk  dolgozol 9-től (reggel) és 10-kor jön egy event azt hogy rakod fel nekünk  ezt megmagyarázhatná a GGE,mert mint írtad saját szavaiddal az az napi eseményt mindig azon az adott napon  fogják kírakni a Fórumra is,de ha tegyük fel hétköznap dolgozol  mint írtam pl:9-től akkor a te munkaidődben hogy tudsz gépközelbe kerülni és felrakni?
    Szerény meglátásom szerint nem igazán fogsz meló helyett géphez rohangálni amit nem várnánk el mellesleg de szerintem megértetted a lényegét annak amit ezzel mondani akartam :/ 
    Jó ez persze csak az én meglátásom a dolgokkal kapcsolatban,nyugodtan javíts ki kérlek ha nincs igazam.
    Viszont azért próbáld meg tolmácsolni az általunk kifejtett dolgokat,meglátásokat,kritikákat légyszíves!

Pepe
    Post edited by Uriel on
  • Rhiannon (HU2)Rhiannon (HU2) HU2 Bejegyzések: 140
    No és megint a nagy event :((( semmi értelmes ajándékot  nem lehet már nyerni, ezekkel a zsetonokkal ki vagyok a vizekből, ha azok a parik megvannak már :( 
    Kedves Uriel, mond meg légyszíves a GGE-nek, hogy így el fogja veszíteni az MO2 szerver játékosainak java részét. Igaz, hogy pl. a mi szövink nem rubcsizik nagyban, de azért szoktunk alkalmakkor vásárolni, ha megéri. De ha nem fogja megérni, és még idegesítő is lesz a játék, hát én keményen gondolom már sokszor, hogy abba is hagyom.
  • UrielUriel Bejegyzések: 2,654
    Sziasztok!
    Higgyétek el, hogy nem is egyszer, s nem is csak én jelentettem, hogy ez ilyen formában nem jó. Nem a szavainktól függ ez úgy látom. A GGE megy, amerre szerinte mennie kell, ebbe nem látok bele, s nem is szólhatok bele. 
    Azt meg ne is említsem, hogy ha reggel 10 kor kiadnak egy időpontot, amikor dolgozok, akkor azt csak délután tudom feltenni, amikor már régen fut az esemény.
    Uriel

• pepe59 (HU2)pepe59 (HU2) HU2 Bejegyzések: 22
    szerkesztette ezt: 02.07.2019
    Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Higgyétek el, hogy nem is egyszer, s nem is csak én jelentettem, hogy ez ilyen formában nem jó. Nem a szavainktól függ ez úgy látom. A GGE megy, amerre szerinte mennie kell, ebbe nem látok bele, s nem is szólhatok bele. 
    Azt meg ne is említsem, hogy ha reggel 10 kor kiadnak egy időpontot, amikor dolgozok, akkor azt csak délután tudom feltenni, amikor már régen fut az esemény.
    Uriel

Igen ezzel teljes mértékben egyetértek,és nem is várunk vagy legalább is a többség nem vár el tőled semmi nagy dolgot,így is sokan nagyon hálásak vagyunk hogy egyáltalán van még magyar fórum mert ha nem lennél már ez se lenne számunkra,ezt vallja be mindenki mert ha nem vállalod el itt a móderátori szerepet már rég nem lenne ez se!
    Mindenesetre ha meg-meg említesz pár dolgot hátha változik valami azt köszönjük!

Pepe
    Post edited by pepe59 (HU2) on
  • rotkiv (HU2)rotkiv (HU2) HU2 Bejegyzések: 569
    Én azt hallottam, hogy valamilyen új eventet fognak berakni, angol nevén "Legion of the Daimyos", de lehet erről sem fogunk kapni bejelentést, mert úgy viccesebb. :D  Bár azt nem tudom, hogy ennek mi köze ahhoz, hogy titkolják az eseménynaptárt, én arra tippelnék, hogy még ők sem tudják, hogy mit akarnak. :D 
                                   Tippek új fórumozóknak                                                                                Gyorsabb játékmenet                               

Szabályzat                                                                                            Játék Androidon/IOS-en                               
    És még sok más útmutató...
  • Szik László (HU2)Szik László (HU2) HU2 Bejegyzések: 405

Ez a baj itt.. Hogy a GGE megy amerre szerintük mennie kell, és már a moderátorok visszajelzéseit sem veszi figyelembe. És ez nem szerverfüggő, gondolom nagy szervereken sem felállva tapsolnak nekik....

Szik László @ hu 2
    Szövetség: Corvinus

Uriel mondta:
    Sziasztok!
    Uriel

Kedves Uriel,
    biztos vagyok benne én is, hogy Te minden tőled telhetőt megteszel. Csak annyit tudsz tenni, hogy továbbra is tolmácsolod az itt zajló dolgokat. A GGE mentalitását nehéz megérteni :(
    Sziasztok!
    Elég kellemetlen a mostani helyzet, mert ezt egyszer csak betették, és aztán lesz, ami lesz. Nem közölték, hogy miért nem lesz előrejelzés ezután, nem adtak erre magyarázatot. Azt viszont szigorúan kikötötték, hogy csak a megadott időben lehet feltenni egy új bejelentést. Mint írtam, ha ez délelőtt kerül kiadásra, azt én már csak délután tudom feltenni, mert dolgozok. A Fesztivál kis ikonjainál lehet látni az események sorrendjét, sajnos az időpontokat nem. Azt sem látni, hogy lesz-e Berimond, s ha igen akkor milyen. Ezzel egy felépített ritmust törnek meg, amit mi kialakítottunk az események egymás utáni rendszerében. 
    A Daimyos Legions azaz a Daimjók Légiója esemény már nemsokára megjelenik, valamit erről már megemlítettek. A közlemény kiadásának időpontját még nem határozták meg. 
    Minden bejegyzésetek, problémátok, kellemetlenségetek jelentve van általam egy külön erre a célra szerkesztett heti táblázatban. Minden moderátor ilyent tölt ki minden hétvégén arról, amiket hétközben Ti jegyeztetek be a fórumra. Az újabb események véleményeit, hozzászólásait megint csak egy külön erre a célra szerkesztett táblázatba kell bejegyeznünk. Ebben benne van az, hogy hányan adtak pozitív, vagy hányan írtak negatív véleményt, mik szólnak a frissítés mellett, mik ellene, mi lenne esetleg jobb, mit szeretnétek Ti. Ezeket továbbítják a szerkesztők felé, s onnan kezdve várjuk, hogy mi lesz a változásokkal. Ilyen rendszerben tudok bármit is csinálni csupán. Nem arról van szó, hogy közvetlen beszélhetünk a kezelőkkel, hanem jelentések és visszajelzések formájában érintkezünk, vagyis nem sok, amiket egy moderátor meg tud tenni. 
    Továbbra is küldjétek a hozzászólásaitokat, véleményeiteket, mert néha néha azért valami jó is történhet, reméljük.
    Uriel

Köszönjük Uriel!

Szik László @ hu 2

• Karesz53 (HU2)Karesz53 (HU2) HU2 Bejegyzések: 53
    Sziasztok!

A felmérésekre nem is lehet más választ adni, mint amit a GGE hallani akar. Mindegy melyikbe rakod a pöttyöt, a válasznak semmi értelme a részünkről.
    Hasonló ez mint néha napján kapunk papíralapon, amit a postás hoz. Igaz, annak annak ehhez a játékhoz semmi köze. Az is tök értelmetlen.

A GGE alapelve a haszonszerzés. Mint minden vállalkozás, amit működtetnek. Vannak költségek, aminek a fedezetét elő kell teremteni. Ezt pedig a felhasználók megteszik. Ki többet, ki kevesebbet, ki semmit.

Az utóbbi csoport gyors fejlődése lehetetlen.

Felnőtt emberek bankkártyával. Ki-ki maga dönti el a fejlődése sebességét.

Karesz   
    Karesz, ezzel csak az a gond, hogy annak is nehezítik az életét, aki bankkártyával a kezében született.....
    És most már a moderátorok visszajelzéseit is figyelmen kívűl hagyják, arra korlátozzák a szerepúket, hogy 6 óra csúszással az idétlen szövegeiket fordítsák le, és rakják fel. Mivel a moderátorok dolgozó emberek, nem innen kapnak fizetést, az event már javában megy, mire értesűlúnk róla.  Ez már nem a haszonszerzésről szól, ez már a játékszervezői butaságról, alkalmatlanságról inkább.
    Szik László @ hu 2

Sziasztok!
    Megbeszéltem a Közösségi Vezetővel ( Community Manager -CM), hogy ez a rendszer nem lesz jó, mivel dolgozok, s emiatt a fontos időpontok bejelentése késhet . Megígérte, hogy az általam előre lefordított szövegeket fel fogja tenni időben a mi fórumunkra. Remélem, hogy ez valóban így lesz majd. Vagyis, ha reggel 9-kor kell valamit bejelenteni ( egy reggel 10 órakor induló eseményt), és én már nem vagyok itthon, akkor saját kezűleg teszi közzé nálunk.
    Uriel
  • LGabi22 (HU2)LGabi22 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
    Tudja esetleg valaki hogy meddig tarta a karbantartás?
    #FearTheDeer
    #Giannis Antetokounmpo is the MVP

• LGabi22 (HU2)LGabi22 (HU2) HU2 Bejegyzések: 275
    Már semmi már vége is lett
    #FearTheDeer
    #Giannis Antetokounmpo is the MVP

• Karesz53 (HU2)Karesz53 (HU2) HU2 Bejegyzések: 53
    Szia Laci!

Megértem, és teljesen jogos (lenne) a felháborodás a részünkről. Sajnos nem vagyunk meghatározói a játék menetének, de még a potenciális fizetői oldalról sem.
    Mivel a kot(t)a egyszerű, a GGE kénye kedvére cselekszik, legyen az bármelyik szerver.
    A játékban résztvevők X %-a rendelkezik komoly anyagi erőforrással, amely réteg nem csinál belőle problémát, hogy mi a jó, mi nem. Mi a hasznos, mi nem. Majd javítják, és vesznek másikat.
    Ez az élet minden területén így van. A tehetős réteg megveszi. Majd jó lesz egyszer, ha mégsem majd kidobjuk, majd vesszük az újabbat. Netán azt se használjuk, majd vesszük a következőt.
    A nagyon gazdag nem foglalkozik a játékkal, mert az sokba kerül, még akkor is, ha megvehetné a játékot tokkal-vonóval.
    És vannak azok, akik kuporgatnak, szeretnének játszani, időnként vesznek valamit, és joggal háborognak, mert ők talán értik magát a játékot.

Ez egy ördögi kör, amiből csak úgy tudsz kiszállni, ha abbahagyod. Mert a játék elvesztette a filingjét, amiért elkezdtük.

Karesz
    Szia Karesz!
    Ezzel nem tudok vitába szállni. Igazad van...
    Laca
    Szik László @ hu 2

• Asinne (HU2)Asinne (HU2) HU2 Bejegyzések: 64
    szerkesztette ezt: 27.09.2019
    Üdv mindenkinek!
    Segítséget szeretnék kérni, az új bejelentés változat miatt nem látom a három új várparancsnok kinézetet a frissítésekben, hol kell keresni a képeket róluk?
    Angol vagy német oldal is megfelel, csak kellene valami rálátás, hogy hogyan néznek ki. Érintettek: Kincsesláda, Söröshordó, Színes kövek, Sphix.
    Köszönöm a tájékoztatást.
    Üdv:
    Duplakeresztes

Megtaláltam csak ikonok nincsenek hozzá.
    Post edited by Asinne (HU2) on
    - Játékban - Duplakeresztes (hu2) -
    - Ötletelő -

• francsicsata (HU2)francsicsata (HU2) HU2 Bejegyzések: 12
    Sziasztok

Érdeklődnék hogy valaki tudja-e hogy mi lesz a királyi érmetartókkal amit aranyért lehetett megvenni még annó,mert ugyan azt írja hogy ha rámész hogy elhasználható a nomád és kán kalandban de nem lehet sehova betenni,esetleg ezzel kapcsolatba valami infója van valakinek?És még az érdekelne hogy mikor lesz megint Alvilág kaland meg Tövis király kaland mert azt szerettem nyomni.
    Sziasztok

Érdeklődnék hogy valaki tudja-e hogy mi lesz a királyi érmetartókkal amit aranyért lehetett megvenni még annó,mert ugyan azt írja hogy ha rámész hogy elhasználható a nomád és kán kalandban de nem lehet sehova betenni,esetleg ezzel kapcsolatba valami infója van valakinek?És még az érdekelne hogy mikor lesz megint Alvilág kaland meg Tövis király kaland mert azt szerettem nyomni.
    Szia!
    Sajnos van még egy két olyan dolog, ami ittmaradt és használhatatlan. Az Alvilágot és a Tövis királyt egyenlőre megpróbálják szintre hozni a játék menetével, mert a régi változat elavult.
    Uriel
    Sziasztok,
    tudja e valaki az okát annak, hogy miért nincs egy szövetségben vezető, ez hogyan lehet?
    És az alacsonyabb rangú tagok hogyan tudnak utólag vezért választani?
    Köszönöm.

Hagyj üzenetet!

VastagDőltÁthúzottOrdered listSzámozatlan lista
Emoji
Kép
Balra igazításKözépre igazításJobbra igazításHTML nézet váltásteljes oldal váltásmegvilágítás váltás
Dobd ide a képet/fájlt